مجله ورزشی - عکس های بازی پرسپولیس و استقلال ( دربی 65 )

 

عکس هایی از حاشیه بازی استقلال و پیروزی

ديدار تيم‌هاي استقلال و پرسوليس علي‌رغم اينكه نتيجه تكراري تساوي به همراه داشت اما، با حاشيه‌هاي جالبي در نيمه دوم همراه شد. در دقيقه ۷۲ زماني كه بازي به دليل مصدوميت وحيد طالب‌لو قطع شده بود، ورود يك تماشاگر به درون زمين نظم ورزشگاه را مختل كرد. پس از آنكه اين تماشاگر توسط ماموران انتظامي به بيرون از زمين انتقال يافت، گروهي از تماشاگران پرسپوليس با ماموران انتظامي درگير شدند، ضمن آنكه نيروهاي ويژه پليس نيز در اطراف زمين مستقر شدند.

 

 

.::مجله ورزشی - روی برهانی پنالتی نکردم

 

 

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من به هیچ عنوان بر روی مهاجم استقلال درون محوطه جریمه مرتکب خطایی نشدم.

مهدی واعظی دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس که پس از تساوی 1-1 مقابل استقلال در جمع خبرنگاران سخن می گفت با بیان این مطلب افزود : دو تیم در نیمه اول بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند ولی در نیمه دوم توپ و میدان کاملا در اختیار ما بود و استقلال تنها دفاع می کرد و با برتری ای که نسبت به استقلال داشتیم ، کسب نتیجه تساوی حداقل امتیازی بود که به آن دست یافتیم .

واعظی اضافه کرد : استقلال نیمه دوم کاملا یک تیم تدافعی بود و تنها چشم به ضد حملات داشت در حالی که پرسپولیس یکپارچه حمله می کرد و موقعیت های زیادی برای گلزنی داشت که اگر در زدن ضربات آخر تمرکز بیشتری می داشتیم ، حتی می توانستیم استقلال را با شکست بدرقه کنیم .

دروازه بان پرسپولیس در خصوص صحنه ای که برخی اعتقاد دارند وی روی برهانی مرتکب خطای پنالتی شده ، اظهار داشت : در این صحنه روی سرعتی که هر دوی ما داشتیم ، من تنها خودم را جمع کردم تا دچار مصدومیت نشوم و هیچ قصدی برای متوقف کردن برهانی نداشتم و تصور نمی کنم این صحنه پنالتی باشد.

وی در مورد اینکه برهانی اعتقاد دارد این صحنه پنالتی بود گفت : ایشان نظر خودش را گفته و تصور می کنم باید به تصمیم داور احترام بگذاریم

 

 خوشحالم مانع باخت پرسپولیس شدم / برای قهرمانی تیمم تلاش می کنم

 

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس پس از پایان دیدار امروز گفت: از اینکه بعد از سال ها و آن هم در چنین بازی مهمی به پرسپولیس کمک کردم، بسیار خوشحالم.

 

 علی کریمی که در بازی امروز تیم های پرسپولیس و استقلال گل تساوی بخش سرخپوشان را به ثمر رساند، ضمن بیان این مطلب در جمع خبرنگاران اظهارداشت: حداقل 7 ، 8 موقعیت گلزنی داشتیم که از بین آنها تنها به یک گل دست یافتیم. خوشحالم که این گل توسط من به ثمر رسید و مانع از باخت تیمم شدم.

وی افزود: تیم پرسپولیس از هر نظر  و به خصوص موقعیت های گلزنی مستحق پیروزی دراین بازی بود. هر چند که نتوانستیم از همه آنها به درستی استفاده کنیم. در هر حال خوشحالم که تماشاگرانمان دست خالی ورزشگاه را ترک نکردند.

علی کریمی در نیمه نخست دیدار امروز دو تیم پرسپولیس و استقلال یک موقعیت گل را در تقابل رو در رو با دروازه بان وحید طالب لو از دست داد. هافبک پرسپولیس ضمن ابراز تاسف برای از دست دادن این موقعیت گفت: بعد از دریبل زدن مدافع استقلال، احساس کردم دروازه بان حریف روی زمین خوابیده است، به همین دلیل توپ را به صورت هوایی شوت کردم که متاسفانه خارج از چارچوب دروازه استقلال بود.

کریمی با بیان اینکه در راه کمک به پرسپولیس برای تکرار قهرمانی درمسابقات لیگ برتر از هیچ تلاشی فروگزار نخواهد بود، تاکید کرد: امیدوارم کمک های من دراین راه و همچنین مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا تاثیرگذار باشد.

 

 هواداران پرسپولیس مرا ببخشند/ کریمی مانندزیدان است 

 

افشین قطبی پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل استقلال تهران با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: به هوداران دو تیم استقلال و پرسپولیس تبریک می گویم که با اخلاق خوب و جوانمردی، روز خوبی را برای دربی رقم زدند و فضای مناسب برای برگزاری مسابقه به وجود آوردند. در عین حالی از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می کنم که نتوانستم در سومین دربی که مربی این تیم بودم به پیروزی دست یابیم.

وی با تبریک به تیم فوتبال استقلال و مربیان این تیم گفت: به استقلال تبریک می گویم. این تیم به هدفی که داشت رسید. استقلال با دفاع بسته به دنبال بهره گیری از ضد حملات بود که روی همین تاکتیک به چند موقعیت گلزنی دست یافت و به گل نخست رسید.

وی از بازی نیمه نخست این تیم به نیکی یاد کرد و گفت: ما در نیمه اول کنترل بازی را در اختیار داشتیم و به غیر از چند صحنه که تمرکز خود را از دست دادیم در باقی زمان مسابقه تیم برتر میدان بودیم.

قطبی فوتبال را به یک زندگی تشبیه کرد و گفت: ما می توانستیم در مصاف با استقلال برنده از زمین خارج شویم  و نسبت به این تیم بهتر بازی کردیم، بیشتر شانس گل به دست آوردیم و دو بار تیر دروازه استقلال را به لرزه درآوردیم. با این حال اگر بگویم می توانستم تیم پیروز میدان باشیم ادعای اشتباهی نداشتم.

وی در ادامه از شانس های گلزنی تیمش در طول بازی یاد کرد و گفت: موقعیتی که علی کریمی در نیمه اول به دست آورد یکی از بهترین حملات تیم های لیگ برتری بود و ما پس از 15 بار ضربه به توپ به دهانه دروازه استقلال رسیدیم.وقتی کریمی توپ را به بیرون زد فکر می کنم کل استادیوم و افرادی که این بازی را نگاه می کردند از تعجب یخ زدند. توره نیز موقعیتی را از دست داد که از هر 100 بار 99 بار چنین توپ هایی گل نمی شود.

قطبی با تاکید بر اینکه از مربیگری تیمی چون پرسپولیس به خود افتخار می کند در خصوص بازی نه چندان ایده آل این تیم در دقایق آغازین نیمه دوم گفت: زمانی که استقلال به گل رسید فشار و استرس زیادی روی تیم ما بود و استقلال با دفاع فشرده به دنبال حفظ نتیجه بود به همین خاطر روند بازی به سود این تیم تغییر کرد. در این شرایط کل تیم استقلال و هوادارانش مقابل تیم ما ایستاده بودند. بازیکنان پرسپولیس با استرس فراوان حتی از دادن پاس های ساده نیز عاجز بودند تا اینکه مجددا جریان کار را در اختیار گرفتیم.

وی ضمن ابراز رضایت از عملکرد کریم باقری و علی کریمی گفت: به دنبال فشار زیادی که به تیم استقلال وارد آوردیم سرانجام کریم باقری بازیکن بزرگ تیم ما با ضربه سر کریمی را در بهترین موقعیت صاحب گلزنی کرد و او گل تساوی را به ثمر رساند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از دربی 65 به عنوان یکی از بهترین بازی های استقلال و پرسپولیس یاد کرد و افزود: دو تیم بازی جوانمردانه ای را انجام دادند در عین حال ما می توانستیم پیروز شویم اما به نتیجه تساوی رضایت دادیم. در این خصوص گلایه ای نداریم چرا که اعتقاد داریم فوتبال و جذابیت آن به رقم خوردن همین نتایج است.

وی از بازی 35 دقیقه ای دی کارمو برزیلی ابراز نارضایی کرد و گفت: در شرایطی که باید روی دروازه استقلال فشار می آوردیم دی کارمو که فیزیک بدنی خوبی دارد را وارد ز مین کردیم اما او نتوانست خواسته ما را برآورده کند در عین حال او به اندازه توان خود مدافعان استقلال را مشغول خود کرد.

قطبی از بازی محمد منصوری به نیکی یاد کرد و پاس او را موجب به ثمر رسیدن گل تساوی خواند.

وی در پاسخ خبرنگاری که از وی در مورد شانس قهرمانی پرسپولیس پرسید ، گفت: من می خواستم پیش از دربی قول قهرمانی بدهم اما با توجه به حساسیت این مسابقه و اهمیت رویارویی با استقلال تصمیم گرفتم بعد از دربی در این زمینه صحبت کنم با این حال شک نکنید پرسپولیس قهرمان لیگ خواهد شد . با این بازیکنان و مدیریت باشگاه وکادر فنی ای که همراه من هستند تکرار قهرمانی دور از دسترس نیست. پرسپولیس پرمهره ترین و پرشخصیت ترین تیم لیگ برتر است و در نهایت قهرمانی خود را در لیگ برتر تکرار خواهد کرد.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگاری که پرسید پرسپولیس برای 20 دقیقه پایانی برنامه خاصی نداشته ، گفت: این حرف شما به نوعی یک توهین برای من است. من برای 20 دقیقه آخر برنامه داشتم. زمانی که تیم استقلال 9 نفره دفاع می کرد چاره ای نداشتیم که از کناره های زمین برای ارسال توپ استفاده کنیم.

وی در خصوص اینکه چرا پترویچ در این بازی از ابتدا در ترکیب تیم پرسپولیس حضور نداشت، گفت: پتروویچ دچار سرماخوردگی شده بود به همین خاطر تصمیم گرفتیم در 20 دقیقه پایانی از وجود او استفاده کنیم فکر می کنم برای چگونگی ورود او به میدان تصمیم خوبی اتخاذ کردیم.

قطبی بازی علی کریمی را ایده آل و در خدمت تیم خواند و گفت: کریمی بازیکن خوبی است. من امروز در چند صحنه فکر کردم زیدان در زمین حضور دارد . برای او بهترین لقب جادوگر است . او امروز موقعیت های خوبی برای تیم به وجود آورد ، شانس گلزنی ساخت و پاس گل داد و زمانی که او دریبل می زند احساس می کنم توپ را داخل جورابش گذاشته است. او یکی از بهترین بازیکنان ایران و آسیاست . امیدوارم دوباره در فوتبال اروپا حضور یابد. چرا که چنین توانایی ای را دارد.

وی از بازی نیمه اول تیم فوتبال پرسپولیس به عنوان نقطه عطف بازی امروز یاد کرد و گفت: در طول بازی فقط در دقایق ابتدایی نیمه دوم بد بازی کردیم. عملکرد نه چندان شایسته ما در دقایق آغازین نیمه دوم نیز متاثر از گلی بود که از سوی استقلال دریافت کردیم اگر استقلال هم چنین گلی می خورد مطمئن باشید روند کارش تغییر می کرد.

وی در خصوص تعویض نیکبخت در دقایقی پایانی گفت: این که نیکبخت در لحظه خروج خود از میدان ناراحت باشد طبیعی است چرا که می خواست در جریان بازی حضور داشته باشد و به تیمش کمک کند. او در لحظه خروج از زمین به هیچ کس توهین نکرد و در پایان مسابقه نیز با من روبوسی کرد و هیچ مشکلی بین ما نیست.او امسال رفتار و تمریناتش به مراتب بهتر از سال گذشته است.


مطالب مشابه :


بازدید از مدارس ابتدایی

،قعالیت های آموزشی دقیق اجراءمی شد ،حس همکاری خوبی بین معلمان وکادر حاشیه شهر
مراسم بزرگداشت روز پرستار در جوانرود برگزارشد

این مراسم با حضور فرماندار ، جمعی از مسئولین وکادر در حاشیه این مراسم فرماندار
تمرین برای رویارویی با ژاپن

بسته برگزار خواهد شد تا بازیکنان وکادر فنی این تیم تحت تاثیر مسایل حاشیه ای قرار
مجله ورزشی - عکس های بازی پرسپولیس و استقلال ( دربی 65 )

عکس هایی از حاشیه بازی با این بازیکنان و مدیریت باشگاه وکادر فنی ای که همراه من هستند
***با بچه های والیبال.....

فرصتی دست داد در حاشیه یکی از بازیکنان غیر بومی وکادر فنی تیم تمرین میکنند
تحلیل روزنامه کیهان از اتفاقات اخیر فدراسیون شنا

روزنامه کیهان با انتشار گزارشی تحلیل خود را از اتفاقات اخیر در حاشیه مسابقات بین المللی
توهین سرمربی تیم اتکا به گرگا نی ها

و توهین و تهدید با کارت قرمز او را از بازی اخراج کرد.و این گونه حاشیه وکادر تیم
برچسب :