آموزش بازی کانتر از مبتدا تا حرفه ای

آموزش بازی بسیار زیبای کانتر )قسمت اول )

Counter-Strike-MSN-Display-Pictures_1.jp 

ترفند های خرید سلاح در بازی  counter

در بازی کانتر برای خرید سلاح در  ابتدای کار باید به buy time خود توجه داشته باشید چرا اگر که ان کم باشد شماباید سریع سلاح ها را انتخاب کنید .پس اگر تازه می خواهید بازی کنید حتما بای تایم خود را روی 5 دقسیقه یا بیشتر بگذارید تا وقت شناخت سلاح  ها را داشته باشید .

برای خرید سلاح ها دو روش موجود است روش اول که وقت گیر است وسرعت شما  را در بازی بسیار پایین می آورد خرید با موس است .یعنی شما به وسیله موس خود تفنگ ها را انخاب کنید وبرای خود بر دارید . این روش در بازی اصلا توصیه نمی شود  چرا که  روش بسیار وقت گیری است روش دیگر که حرفه ای ترین روش خرید سلاح در بازی کانتر است استفاده از کیبورد است .برای استفاده از این روش شما باید که تسلط خاصی بر روی تفنگها وکلاس آن ها داشته باشید که پس از کمی بازی کردن و معرفی تمامی تفنگ ها که در این پست گذاشته ام به راحتی می توانید در این کار حرفه ای شوید.

حتما ادامه مطلب را بخوانید مفید است

ممنون


 

برای خرید سلاح با  کیبورد اول باید بدانید که  تمامی فرامین با دکمه B شروع می شود.   بعد ازآن به وسیله  دو عدد تفنگ مورد نظر را انتخاب می کنید . این اعدا به ترتیب  چیدمان کلاس تفنگ وخود تفنگ در buy menu بازی است . برای مثال برای خریدن یک m4 باید این دستور را در بازی بزنید b43

پس اولین کاری که بای بازی کردن باید انجام دهید اسن است که این تفنگ ها را در طول بازی خوب بشنسید وبتوانید به راحتی از آن ها قلق گیری کنید .این کار باعث می شود تا به تفنگ دلخواه وخوراک خود دست پیدا کنید . برای مثال خوراک من m4 است یه اسلحه توپ وخوش دست . باید بگم چون این قسمت طولانی میشد عکسی نذاشتم حتما خودتان در بازی عکس های آن ها را ببینید

معرفی تفنگ های ترور در بازی کانتر

سلاح ها در بازی کانتر به  چند دسته تقسیم می شوند  که عبارتند از

Pistols  : تمامی کلت ها وسلاح های سبک در این دسته قرار می گیرند

Shot guns :  در این دسته دو اسلحه بسیار قوی نزدیک زن قرار دارند که یکی اتو مات ودیگر  غیر اتو مات است .

Smg :  در این دسته از سلاح ها چهار مسلسل موجود است .

Rifles :  اصلی ترین سلاح های بازی در این قسمت موجود است .سلاح های این دسته بسیار کارآمد و خوش دست می باشند وجزو سلاح های سنگین محسوب می شوند (البته نه rpg یا پازوکا)

Machin guns :  یک سلاح بسیار  قوی ولی سنگین در این دسته موجود است که فاکتور سرعت را از شما می گیرد.

Primary ammo :  این قسمت برای خرید خشاب سلاح های اصلی است .

 Secondary ammo  : این قسمت برای خرید خشاب های سلاح دوم یا همون کلت ها است .

Equipment : مواردی است که مانند مخلفات در بازی استفاده می شود ونقش دسر را دارد .این قسمت شامل مواردی از قبیل نارنجک ویا دود زا و یا فلش بنک ها و... است . ولی این این وسایل برای دسر پذیرایی از دشمنان بسیار مفید هستند .

حال به بررسی  زیر مجموعه ها وتفنگ ها در بازی می پردازم:

 PISTOLS  

برای این که با کیبورد به سرعت وارد ان شوید باید دکمه های   b1  را بزنید

9X19MM SIDE ARM (B11)

یک کلت با کاربرد های بسیار زیاد. سلاح پیش فرض ترور ها نیز همین سلاح است . قیمت این کلت 400$ وساخت اتریش است

در کلت ها بیش ترین تعداد گلوله در خشاب را  دارد. باید گفت که این کلت 20 گلوله در هر خشاب دارد . تنها نقطه ضعفی که این کلت دارد DAMAGE پایین آن است . این کلت ها دارای 475 ژول قدرت هستند ودر بین کلت هااولین سلاح ضعیف محسوب می شود ودر کل سلاح ها دومین تفنگ ضعیف حساب می شود. این کلت دارای یک قابلیت ویژه است که می تواند  در هر شلیک به طور همزمان سه تیر بزند  که با راست کلیک فعال ویا غیر فعال می شود.

KM. 45 Tactics(B12)

این کلت سبک سلاح پیش فرض ct است . قیمت آن 500$ است. این تفنگ ساخت کشور آلمان می باشد .12 گلوله در هر خشاب آن جا می گیرد وقدرت بیشتری نسبت به گلاک دارد. قدرت این سلاح در حدود 553 ژول است .این کلت نیز دارای حالت ویژه ای است که با راست کلیک فعال می شود ان حالت ویژه برای این کلت صدا خفه کن است . باید بگم که نام این کلت usp(universal self-loading pistol) است.

228 COMPACT(B13)

 این کلت از کم استفاده ترین سلاح های بازی است . قیمت آن حدود 600$ است وساخت کشورآلمان است ودارای 13 گلوله در هر خشاب می باشد . به دلیل کم استفاده بودن این کلت , نام خاصی ندارد واصلا هم در بازی توصیه نمی شود .

(B14) واما کلت مورد علاقه من ... NIGHT HAWK . 50 C

  این کلت خوراک منه وتفنگ مورد علاقه منه . بهترین سلاحی که در این دسته موجود  است این کلت زیبا است . این کلت دارای قدرت بسیار بالایی است . یکی دیگزر از نکات جالب این تفنگ قیمت کم است برابر 650$. قدرت این سلاح بسیار با ورنکردنی است این کلت در هر خشاب خود دارای 7 تیر است وقدرتی معادل 1650 ژول است . باید بگم که قدرت این کلت از یکی سری مسلسل ها هم قوی تر است

 اسم این کلت که بسیار برازنده ان است DESERT  EAGLE یا همان عقاب صحرا است که در گیم نت ها به ان دیزرت می گویند.

 40 DUAL ELITES(B15)

 این کلت هم کم استفاده است ولی آن قدر هم به درد نخور نیست . ساخت ایتالیا .قدرتی معادل606 ژول این کلت ها دو تایی هستند یعنی در دو دست شما قرار می گیرند  در هر خشاب این کلت ها 15 تیر جا می گیرد . نکته مهمی که این سلاح دارد سلاح آن است واین که شما با این کلت به راحتی می توانید طرف مقابل را رگبار کنید .

SHOT GUNS

12 GAUGE SUPER (B21)LEONE

 این تفنگ هم از تفنگ های بی کاربرد بازی است من اصلا از این تفنگ خوشم نمی آید . این تیپ تفنگ فقط نزدیک زن است .چیزی که دربازی کم به ان بر خورد می کنید .ولی این تفنگ برای خف کردن  بسیار مناسب است .

LEONE YG 1265  AUTO SHOT GUN(B22)

  باید بگم که نام مرسوم این تفنگ در گیم نت ها خرکش می باشد .واقعا کارایی آن هم به اسمش می خورد . این تفنگ قیمتی در حدود 3000$ دارد . این تفنگ دارای قدرت بسیار بالایی است که برابر 2429 ژول است . یکی از ویژگی هایی که این تفنگ دارد سرعت در ریلود کردن وپر کردن اسلحه است وبه راحتی می توانید  از آن استفاده کنید . این تفنگ تفنگ بدی نیست ولی تنفنگ های بهتری در بازی موجود است .

SMG

اول از همه باید بگم سلاح های این دسته نیاز به تمرین بسیاری دارند

INGRAM MAC _ 10(B31)

 ایم مسلسل خوب ساخت کشور آمریکا است . قیمتی در حدود 1400$ دارد . دارای 30 تیر در هر خشاب می باشد . این سلاح دارای قدرتی  حدود 584 ژول دارد . این تفنگ در گیم نت ها اسم خاصی ندارد .همان گونه که گفتم این دسته نیاز به تمرین دارند . ولی اگه بتونین با اینا سریع هد بزنید خیلی کارتون درسته .

KM SUB MACHINE GUN(B32)

 اسم این تفنگ در گیم نت ها خروسی است . ساخت آلمان . با قدرتی برابر 637 ژول. قیمت آن هم برابر 1500$.

KM UMP  45(B34)

 قیمت این تفنگ برابر 1700$ است .این تفنگ سلاح خوبی است ولی کار با آن سخت است . بسیار خوش دست . قدرت آن  حدود 625 ژول است .

ES C90(B35)

  در باره این سلاح می توان گفت که سلاح خوبی است ولی قلق گیری آن کار بسیار مشکلی است . قیمت این سلاح حدود 2350$ است .در هر خشاب این تفنگ  50 گلوله جا می گیرد .  این تعداد گلوله بسیار به این تفنگ قدرت بخشیده است .قدرت آن حدود 465 ژول است .

RIFLES

 

IDF DEFENDER(B41)

یک سلاح بسیار عالی . این سلاح در عین قدرت از دقت بالایی بر خوردار است . با این تفنگ به راحتی می توانید از هر فاصله ای هد دشمن را بزنید . قدرت این تفنگ برابر 1712 ژول است . اگر این سلاح را قلق گیری کنید شکست شما بسیار مشکل  خواهد شد .اسم این تفنگ دیفندر است .

CV 47(B42)

 حیف که عکس نذاشته ام اگر می گذاشتم حتما این تفنگ را می شناسید  معروفترین سلاح چه در دنیای واقعی و چه در دنیای بازی ها . اسم این سلاح کلاشنیکف است . این سلاح بهترین توصیه به کانتر بازان است . ساخت روسیه . قدرتی برابر 1920 ژول . سما ها این تفنگ را به نام AK 47   نیز می شناسید .

SCHMIDT SCOUT(B43)

  باید بگم که از این سلاح به بعد وارد تفنگ های زوم دار می شویم که من زیاد از زوم خوشم نمی اید . زیرا جلوی مهارت را در این بازی می گیرد. اولین چیزی که در مورد این سلاح می توان گفت وزن ان است این سلاح از چاغوی شما هم سبک تر است . قیمت آن حدود 2750 $ است .این سلاح دارای قدرتی برابر 2200 ژول است . اسم رایج این سلاح در گیم نت ها مگسی است . ااین تفنگ دارای دو مرحله زوم است که با راست کلیک فعال می شود .

KRIEG 552 (B44)

 با این که از زوم زیاد خوشم نمی آید ولی از این تفنگ نمی توان گذشت وحتما ارزش امتحان کردن را دارد . این تفنگ یکی از بهترین تفنگ های این دسته است. یک  سلاح بسیار خوش دست زیبا وبا کلاس که از کار کردن با آن  خسته نمی شوید . ساخت سوییس. یکی از بهترین ویژگی های این تفنگ دارای داشتن  هدف گیری در هر دو حالت زوم دار یا بدون زوم است .من این تفنگ را به کسانی که تازه کانتر بازی می کنند پیشنهاد می کنم .خودم هم اول از این تفنگ خیلی خوشم اومد .

MAGNUM, SNIPER(B45)

  سلاح مورد علاقه اکثر کانتر بازان اونم به علت سادگی کشتن با این تفنگ. قیمت این تفنگ 4750 $ است واز سلاح های بسیار قوی محسوب می شود . می پرسید چرا چون این سلاح دارای 7000 ژول انرژی است که هر خری را از پای در می آورد . باید بگم کسانی که سراغ این سلاح می روند اسنایپر نامیده می شوند . این سلاح نیاز به دقت استعداد وشم بسیار وبی است واصلا بچه بازی نیست . پس اگر حس کردید این سلاح به درد شما نمی خورد اصلا به دنبال آن نروید .

D3 AU 1(B46)

  اسم معروف این تفنگ زامبی است .تفنگی خوب وخوش دست وبه قول ما بروبکس اسنایپ تق تقی .

این تفنگ دارای دو مرحله زوم است ومی تواند تیر ها را به صورت رگباری وپشت سرهم با دقت بسیار بالایی  به سر حریف هدایت کند. اگر از تفنگ ها خر زوم خوشتون می آید من این تفنگ را به شما پیشنهاد می کنم .

MACHIN GUNS

M249(B51)

 این تفنگ هم که ما بهش گاو می گیم از تفنگ های بسیار سرعت گیر وبه درد نخور است که فقط هیکل گنده کرده است.ساخت بلژیک . من اصلا از این خوشم نمی اید .آشغال است .با دقت پایین وسرعت عمل وعکس العمل بسیار پایین.

 برای توضیح باید بگم مثلا برای انتخاب ماشین گان باید با کیبورد یریع عبارت بقل آن یعنی B51 را بزنید .

اينجا مي خوام آموزش راه اندازي سرور کانتر رو براتون بزارم
شما با کمک اين آموزش مي تونيد يه سرور کانتر راه بندازيد و با دوستانتون بازي کنيدN_aggressive%20%2845%29.gif
ولي بلد نيستيد سرور راه بندازيدN_aggressive%20%2819%29.gif

راه اندازي سرور کار سختي نيست تا چند دقيقه ديگه شما هم مي تونيد يه سرور ران کنيدN_aggressive%20%2811%29.gif
فقط اين آموزش رو با دقت بخونينN_aggressive%20%2845%29.gif

اول از هم شما بايد بازي کانتر رو داشته باشيد که همراش hlds هم باشه
7311jxw.jpg
اگر نداره يا مي تونين دانلود کنيد يا برين از يه گيم نت سي دي کانتر رو بگيريد

راحت ترين راه راه اندازي سرور اينه که hlds را اجرا کنيد

که به اين شکله
8dzm4y0.jpg

توضيحات قسمت ها :
game : بازي رو انتخاب کنيد مثل عکس
server name : نام سرور ( هر چي دلتون مي خواد )
map : معلومه اولين مپي که مياد ( وقتي سرور رو راه ميندازيد )
network : اينجا مي تونين انتخاب کنيد که توي اينترنت بازي کنيد يا شبکه ( lan )
max.players : تعداد بازيکناني که مي تونن وارد سرور بشن
udp port : پورت هست ( دستش نزنيد )
Rcon password : در اين قسمت مي تونين يه پسورد مشخص کنيد
( براي ادمين ها که دستورات مختلف رو انجام بدن )
البته خيلي امکانات جالبي نداريد

حالا روي start server کليک کنيد
بعد از کمی لود شدن این برنامه باز میشه

20t432q.jpg

game: نام بازی
IP address : این همون آیپی هست که به بقیه میدید تا به سرور کانکت شن
Players : تعداد بازیکنانی که وارد سرور شده اند
uptime : مدت زمانی که سرور آپ شده
در پایین هم اطلاعاتیه که در مرحله قبل دادین
به جز Map Cycle که مپهاییه که می خواین بازی کنید
انتخابش کنید و ادیت رو بزنید هر مپی رو که خواستید اضافه کنید

توضیحات تب Configure

6y3wizl.jpg

Time Limit : زمان بازی هر مپه که با انتخاب و زدن ادیت می تونینی تغییرش بدین
Win Limit : می تونین تعیین کنید که بعد از چند دور برد یک تیم مپ عوض شه
|Round limit : مثل بالایی با این تفاوت که این تعداد دور های بازی هست
Time per round : زمان هر دور بازی ( به دقیقه )
Freez Time : زمانی که بازیکنان فریز هستند تا باز شروع شه ( به ثانیه )
Buy Time : مهلت زمانی که می تونید خرید کنید ( دقیقه )
Starting money : مقدار پول اولیه
Footsteps : صدای پا ( می تونین غیر فعالش کنید )
Death camera type : وقتی که یه بازیکن کشته میشه
می تونین تعین کنید که چیو ببینه ( فقط یارهای خودی رو ببینه , همه رو ببینه )
Disable chase...... : در رابطه با گزینه بالا تاریک شدن صفحه وقتی بازیکن می میره
Friendly fire : تید اندازی به یار خودی
بقیش مهم نیست فقط گزینه آخر میتونین flashlight رو غیر فعال کنید

در تب های بالا
تب Statistics وضعیت سرور ( مثل مقدار مصرف Cpu و.... )
players لیست بازیکنها که می تونین هر کدوم رو که خواستین انتخاب و ban یا kick کنید
تفاوت بن و کیک : کیک بازیکن رو از سرور میندازه بیرون ولی بازیکن می تونه برگرده
بن بازیکن دیگه نمی تونه وارد سرور شه ( تا وقتی که اسمشو عوض نکرده )
در تب bans میتونین بازکنهای بن شده رو برگردونین و کارهای دیگه
( شما که کسیو بن نمی کنیدN_aggressive%20%284%29.gif پس مهم نیست )
تب آخر هم کنسوله که می تونید توش دستورهایی رو که میخواید بزنید
البته این راه ها قدیمی شدن.

 

شما بوسیله ی این گزینه می توانید یک سرور بسازید(بازی جدید)

: Find Servers  شما با این گزینه می توانید سرورهای موجود را ببینید و به آن ها

وارد شوید(برای گیم نت و بازی Online  کاربرد دارد)

: Options  شما با زدن این گزینه می توانید تنظیمات بازی را تغییر دهید(صدا و تصویر و...)

: Quit  با زدن این گزینه از بازی خارج می شوید(خروج)

و در ضمن" سرور بسازید" یعنی یک بازی جدید شروع کنی و بقیه به بازی شما

ملحق شن.

حالا با زدن گزینه ی اول((New Game  صفحه ای دیگر باز می شود که باز هم به

برسی گزینه های آن می پردازیم:

در شاخه ی Server  و در جلوی کلمه ی Map  کلیک کرده مپ مورد نظر را انتخاب کنید و به شاخه ی Game  بروید.

حالا برسی گزینه های شاخه ی Game:

: Host Name  نام سرور

: Max. Players  تعداد حداکثر بازیکنان

: Server Password  رمز ورود به سرور(در صورت تمایل)

: Time Per Map (Minute) زمان تعویض نقشه(به دقیقه)

: Win Limit  تعداد برنده شدن ها تا تیم برنده اعلام شود

: Round Limite  تعداد مرحله ها(راندها)

: Time Per Round  زمان بین مراحل(راندها)

 


Freeze Time:زمان نگه داشتن بازی

: Buy Time  زمان خرید اسلحه

: Starting Money  میزان پول اولیه

: Foot Steps  صدای پا

Death Camera Type  : نوع دید پس از مرگ

Disable Chase/Death Cam  : غیر فعال کردن دید پس از مرگ

: Fiendly Fire  صدمه به خودی

: Kill Tkers At Next Round  کشتن کسانی که به تیم صدمه زدند در راند(مرحله بعد)

Kick idlers And Tkers  : کیک(اخراج) کردن متخلفین

: Kick After Kill (x) Hotage  اخراج شدن بس از کشتن (....)گروگان

: Allow Flashlight  چراغ قوه

حالا پس از انجام تنظیمات دلخواه با زدن گزینه ی Start  وارد بازی شوید.

بخش سوم:چگونه بازی کنیم؟

خوب حالا یک صفحه ی جدید باز می شود.کلید Enter  را بزنید(یا بر روی Ok  کلیک کنید)و حالا تیم خود را انتخاب کنید(1=ترور  2=کانتر)حالا در این صفحه

شخصیت خود را انتخاب کنید و وارد بازی شوید.

خوب خوب خوب الان شما وارد بازی شدید و باید با گروه دیگر مبارزه کنین و

نوع مبارزه بستگی به نوع مپ(نقشه)داره که من الان سه نوع از این مپ ها رو

توضیح می دم.

بمب گذاری/خنثی سازی(DE)

تروریست های در این گونه مپ ها باید یکی از دو انبار اسلحه مشخص شده را

هدف قرار دهد و با بمب گذاری منهدم سازد و گروه ضد تروریست ها باید جلوی

این خرابکاری را گرفته و در صورت کارگذاری شدن بمب آن را خنثی سازد.

(نمونه de_dust)

نجات گروگان ها(CS)

در این مپ ها گروه ضد تروریست باید به محل مشخص شده رفته و گروگان ها را نجات دهد و گروه تروریست باید برای جلو گیری از این کار تمام دشمنان(ضد تروریست ها)را بکشد.(نمونه cs_italy)

قتل(AS)

در این مپ ها که با علامت "AS" مشخص شدا اند یکی از افراد ضد تروریست ها به عنوان "VIP" شناخته می شود و بقیه ی افراد باید او را سالم به محل خروج ببرند و تروریست ها باید جلوی این کار را گرفته و "VIP" را به قتل برسانند و اگر

"VIP" کشته شود گروه ضد تروریست شکتست خورده و اگر "VIP" سالم خارج شود گروه تروریست شکست می خورد(نمونه ی مپ as_oilrig)

خوب امیدوارم که تا الان خوشتون اومده باشه و بخش بعد هم همراه من باشید...

بخش چهارم:کلیدهای مورد استفاده در کانتر

حرکت و دید:

حرکت به جلو:W  یا ArrowUP

حرکت به عقب :S  یا ArrowDOWN

حرکت به راست :D

حرکت به چپ :A

دید به راست :ArrowRIGHT

دید به چپ :ArrowLEFT

دید به بالا :NUM8

دید به پایین :NUM2

دید اولیه :NUM5

پرش:Space

نشستن :Ctrl

راه رفتن :Shift

* * * * * * * * * *

گزارش:

استفاده از صدا :K

پیغام های استاندارد:Z

پیغام های گروهی :X

گزارش رادیویی :C

منوی GUI:H

تایپ پیغام:Y

تایپ پیغام گروهی:U

* * * * * * * * * *

منوها:

منوی خرید :B

خرید مهمات ثانویه :.(نقطه!)

خرید مهمات اولیه :,(ویرگول برعکس!!!)

خرید خودکار :F1

خرید مجدد :F2

انتخاب تیم :M

گزینه  1:1

گزینه  2:2

گزینه  3:3

گزینه  4:4

گزینه  5:5

گزینه  6:6

گزینه  7:7

گزینه  8:8

گزینه  9:9

نمایش امتیازات : TAB

اهداف مآموریت :BACKSPACE(بالای دکمه ی Enter)

* * * * * * * * * *

متفرقه ها:

استفاده از چیزها :E

چراغ قوه :F

اسپری :T

عکس گرفتن :Q

خروج :F12 

بخش پنجم:سریال نامبرهای بازی

و حالا می رسیم به شماره سریال های کانتر  1.6(فقط نسخه ی  1.6  بازی!)که

از قرار زیر است:

5RP2E-EPH3K-BR3LG-KMGTE-FN8PY

5ZN2A-JBSCK-SWYYI-DPHK6-CK3JX

5RP2E-EPH3K-BR3LG-KMGTE-FN8PY

5ZN2F-C6NTT-ZPBWP-L2DWQ-Y4B49

58V2E-CCKCJ-B8VSE-MEW9Y-ACB2K

5ZK2G-79JSD-FFSFD-CF35H-SDF4A

5Z62G-79JDV-79NAM-ZQVEB-ARBWY

5Z62E-79JDV-79NAM-ZGVE6-ARBWY

5ZQ2A-NI239-4F4K7-H9N8Q-VTSYT

5ZQ2B-NI239-4F4K7-H9N8Q-VTSYT

5ZQ2A-NI236-4F4K7-H9N8Q-VTSYT

5ZQ2A-NI236-4F4KY-H9N8Q-VTSYT

شما به دلخواه یکی را انتخاب و وارد کنین.

بخش ششم:ترفندها

و حالا می رسیم به قسمت ترفندها.امیدوارم خوشتان بیاید...

کار گذاشتن بمب در جعبه(فقط مپ de_dust2)

برای این کار ابتدا یک نفر روی جعبه مورد نظر می نشیند و کسی که حامل بمب می باشد بمب را بر روی سر او کار می گذارد .حالا کسی که بمب بر روی سرش هست باید خیلی آرام از جعبه پایین بیاید تا بمب از روی سرش به درون جعبه بیافتد.و در ضمن باید بگم که تو مسابقات این کار غیر قانونیه و با این کار به راحتی تیم شما بازنده اعلام میشه!!!

کار گذاشتن بمب بر روی زمین کنار محل A(فقط مپ de_dust2)

خوب برای این کار ابتدا باید بمب دست شما باشد.حالا به قسمت A  رفته و آرام از دیوار کنار محل کارگذاری بمب بالا رفته و جلو بروید تا تصویر بمب بر روی زمین بیافتد.حالا بمب را جوری کار بگذارید که از کنار دیوار پایین بیافتد.

بخش هفتم:کدهای تقلب

برای فعال شدن کدهای تقلب در بازی کلید ~ را بزنید و تایپ کنید sv_cheats 1  و سپس کلمه ی restart  و حالا کدهای زیر را وارد کنید.

کد

نتیجه

sv_aim 1

افزایش مهارت تیراندازی

impulse 101

16000  دلار پول

gl_zmax 0

تیراندازی از پشت اجسام

crosshair(1-5)

نوع علامت نشانه گیری(1تا5)

hud_fastswith

تعویض سریع اسلحه(با عددها!)

sv_gravity "x"

تنظیم جاذبه ی زمین(x  = عدد دلخواه)

sv_airaccelerate -50

حرکت سریع در هوا(حرکت معکوس)

violence_ablood 1

ماندن خون بر روی زمین

violence_hblood 1

پاشیدن خون بعد از تیر خوردن یا زدن

gl_playermip 1

کیفیت بازیکنان

cl_hidefrags 0

مشاهده ی امتیاز(Frag)دیگران

mp_c4timer "x"

زمان ترکیدن بمب(x  = عدد دلخواه)

mp_mirrordamage 500

آسیب دیدن کمتر

cl_forwardspeed 999

سرعت حرکت به جلو بیشتر

cl_sidespeed 999

سرعت حرکت به اطراف بیشتر

cl_backspeed 999

سرعت حرکت به عقب بیشتر

mp_buytime 750

زمان خرید اسلحه ی بیشتر

snapshot

عکس گرفتن

cmdlist

مشاهده ی تمام فرمان ها

و حالا چند تا کد جالب:

ریز شدن نشانه:

1.کلید ~ را بزن

2.حالا کدهای زیر را پشت سر هم بزن:

+duck

cl_lw 0

-duck

3.حالا علامت نشونه گیری ریز میشه!

افزایش مهارت در تیراندازی:

1.کلید ~ را بزن

2.تایپ کن sv_cheats 3

3. یه ریست بده(بزن restart)

4.حالا تو کنسول بزن sv_aim 1

5.حالا مهارت شما در تیر اندازی زیادتر شده

بالا رفتن خودکار از جعبه ها:

1.کلید ~ را بزن

2.حالا تایپ کن sv_stepsize 250

3.و حالا وقتی به یه جعبه می خوری اتوماتیک ازش می ری بالا(جالبه نه؟


مطالب مشابه :


مطالب ارسال شده در کلاب بازی

دانلود پچ کال اف دیوتی 8 رمز گوشی هک دانلود بازی کال اف دیوتی زامبی
دانلود بازی کال اف دیوتی 9

دانلود بازی کال اف دیوتی 9. رمز: www.yasdl.com دانلود بازی زامبی کشی Zombie Ripper
مطالب ارسال شده در کلاب بازی

رمز بازی سیمز 3 برای ایکس باکس 360. دانلود سیو مرحله3 بازی دانلود بازی کال اف دیوتی زامبی.
مطالب ارسال شده در کلاب بازی

ترینر کال اف دیوتی بلک اپس زامبی 2 برای ایکس باکس
CLUBBAZI.com

دانلود بازی کال اف دیوتی گوست برای pc. کرک زامبی کالاف 7. رمز های تقلب w13.
آموزش آنلاین بازی کردن Call Of Duty Black Ops

به سایر بازی های کال اف دیوتی گیم پلی زامبی بازی 7. حالا دیگه کار تمام
مطالب ارسال شده در کلاب بازی

پیدا نشدن کارت گرافیک ویندوز 7. دانلود پچ جی تی ای 5. علت نصب نشدن net framework بازی pes.
دانلود بازی ندای وظیفه ی Call of Duty 2--- ------ 2

OS : Windows 98/ME/2000/XP/7 رمز فایل: برچسب‌ها: دانلود بازی کال آف دیوتی. تاريخ :
آموزش بازی کانتر از مبتدا تا حرفه ای

اسم معروف این تفنگ زامبی است .تفنگی خوب وخوش دست Server Password رمز ورود کال آف دیوتی
برچسب :