دانشگاه آزاد شبستر

مراسم  روز معلم در دانشگاه آزاد اسلامی شبستربرگزار شد

شبستر - خوش نیت: مراسم گرامیداشت روز معلم در این دانشگاه آزاداسلامی شبستر برگزار شد.

در این مراسم که با حضور امام جمعه، فرماندار، جمعیاز مسئولان شهرستان شبستر، هیأت رئیسه و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شبستر برگزار شد، امام جمعه شبستر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشگاهی و شهدای دانش آموز اظهار داشت: تجلیل از علم و عالم و معلم و استاد امری است که مبنای عقلی دارد، چرا که علم به خودی خود نعمت است و اساتید و معلمان ولی نعمت هستنند، و بر اساس این قاعده عقلی تجلیل از عالمان، اساتید و معلمان واجب است.

حجت الاسلام محمد زاده بر ضرورت تشریح هر چه بیشتر جایگاه علم و معلم و نقش ارزشمند علم وعالم در هدایت جامعه تاکید کرد و افزود: آنچه که احیاگر وجود و خلقت انسانهاست، علم می باشد. بدون علم انسان موجودی ناشناخته است، لذا این علم به وسیله انبیاء منتقل شد به جانشینان آنان و در طول نسلها ترویج یافته است.

سعید مشکینی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شبستر نیز با تبریک روز معلم و گرامیداشت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری، از زحمات اساتید در فرایند تعلیم و تربیت دانشگاه قدردانی کرد.

در این مراسم از گروههای آموزشی و اساتید برتر این دانشگاه تجلیل شد.


مطالب مشابه :


ثبت نام راهیان نور

پایگاه شهید آوینی دانشگاه آزاد شبستر - ثبت نام راهیان نور - - پایگاه شهید آوینی دانشگاه آزاد شبستر.
دانشگاه آزاد شبستر

مراسم روز معلم در دانشگاه آزاد اسلامی شبستربرگزار شد. شبستر - خوش نیت: مراسم گرامیداشت روز معلم در این دانشگاه آزاداسلامی شبستر برگزار شد. در این مراسم که با حضور امام جمعه، فرماندار، جمعیاز مسئولان شهرستان شبستر، هیأت رئیسه و اساتید ...
عشق فقط سید علی

پایگاه شهید آوینی دانشگاه آزاد شبستر - عشق فقط سید علی - - پایگاه شهید آوینی دانشگاه آزاد شبستر.
زود خوب شو آقا جان...

پایگاه شهید آوینی دانشگاه آزاد شبستر - زود خوب شو آقا جان... - - پایگاه شهید آوینی دانشگاه آزاد شبستر.
هشتمین اختر تابناک

پایگاه شهید آوینی دانشگاه آزاد شبستر - هشتمین اختر تابناک - - پایگاه شهید آوینی دانشگاه آزاد شبستر.
آنان که زیبایی بیشتر میخواهند، بسم الله

پایگاه شهید آوینی دانشگاه آزاد شبستر - آنان که زیبایی بیشتر میخواهند، بسم الله - - پایگاه شهید آوینی دانشگاه آزاد شبستر.
برچسب :