رانا سومین خودرو با برند ملی

فرزند دیگر آبی پوشان در راه است

ایران خودرویی ها برای اینکه بازار خود را در سال جدید تغییری بدهند تا کنون از 3 محصول جدید حرف زده اند .اخیرا یک خودرو از خانواده سوزوکی که به زودی در کشورمان رونمایی می شود و پس از آن خراسان میزبان بازدید آن خواهد شد با خودرو دنا هم که نا آشنا نیستید. اینخودرو هم چندی پیش رونمایی شد و از اواخر امسال تولید آزمایشی این خودرو کلید می خورد .اما یکی از تازه متولدین جاده که سال آینده بر آمدن یا نیامدنش حرف بسیار بود قرار شده سال 90 به جمع خودروهای وطنی افزوده شود جالب اینجاست که قائم مقام مدیر عامل ایران خودرو گفته است: به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان در سال جاری بین 5 تا 15 هزار دستگاه خودروی رانا تولید و روانه بازار خواهد کرد.

//www.bargozideha.com/static/portal/94/947626-710132.jpg

میر جواد سلیمانی ادامه داده است : رانا سومین خودرو با برند ملی بر پایه قابلیت های موجود و برای آن دسته از مشتریان که خوهان خودروی خانوادگی در کلاس بی و سی با قیمت مناسب هستند ، طراحی شده است ، اما ایران خودرو هدف هایی را در بازار جهانی برای این خودرو تعریف کرده است.

//www.bargozideha.com/static/portal/64/645619-207068.jpg

وی خودروی رانا را با توجه به سطح بالای ایمنی آن برخوردار از اسستاندارد روز اروپا و قابل رقابت با با سایر محصولات هم کلاس خود دانست و گفت علاوه بر ایمنی راننده و سرنشینان ایمنی عابر پیاده در این محصول دیده شده که در محصولات داخلی منحصر به فرد ، ولی در اروپا به صورت یک قانون مطرح شده و از سال 2012 الزامی است ویژگی های عملکردی این خودرو نیز در مقایسه با سایر محصولات موجود در بازار داخلی در طیف قیمتی مشابه ، بسیار پیشرو است . سلیمانی خاطر نشان کرد : بیش از 80 ذرصد قطعات این خودرو جدید است و حتی بخش هایی که عمدتا یکسان به نظر می آید نیز در این محصول متفاوت است مثلا موتور 1600 این خودرو با موتور 1600 روی 206 متفاوت بوده و از نظر سیستم کنترل و کاملا جدید و مختص این خودرو است .

//www.bargozideha.com/static/portal/34/342352-292398.jpg

گیربکس مورد استفاده نیز ترکیبی ازز گیر بکس های گوناگون ، اما به نوعی جدید است و هر چند اجزای مختلف آن در خودروهای مختلف استفاده شده ، با این مجموعه و این ترکیب منحصر به فرد است .

//www.bargozideha.com/static/portal/21/212936-737150.jpg

قائم مقام مدی عامل ایران خودرو از عدم وابستگی خودروی رانا به شرکت پژو فرانسه گفته است: تولید انبوه این خودرو از شهریور ماه سال جاری آغاز می شود .وی خاطر نشان ساخت : خودروی رانا از لحاظ سطح ایمنی یکی از بهترین محصولات خودرو سازی ایران است و این خودرو می تواند 3 ستاره ایمنی در استاندارد اروپایی را اخذ کند .سلیمانی تاکید کرد : این خودرو مجهر به ترمز ضد قفل کیسه هوای راننده و سرنشین جلو ، فرمان هیدرولیک ، آینه های برقی ، شیشه بالابرهای جلو برقی و ... است.

//www.bargozideha.com/static/portal/92/921920-674316.jpg

//www.bargozideha.com/static/portal/38/380840-542839.jpg


مطالب مشابه :


مشاهده قبض وصورتحساب آب و تلفن و برق وگاز مشهد

گدای درگه اهل بیت - مشاهده قبض وصورتحساب آب و تلفن و برق وگاز مشهد - می روم تا انتقام سیلی مادرم زهرا بگیرم. ... مشاهده قبض آب وفاضلاب · مشاهده قبض تلفن ثابت.
قبض هاي تلفن ثابت و همراه را آنلاين مشاهده كنيد

از طريق اين وب سايت امكان استفاده از خدمات تلفن ثابت، تلفن همراه، ارتباطات ديتا، شارژ سيم كارت اعتباري، پرداخت الكترونيكي قبض ها، ارتباطات اختصاصي و ١١٨
ارائه خدمات اينترنتي تلفن ثابت و همراه در مشهد مقدس

14 ژانويه 2007 ... اکـــرام - ارائه خدمات اينترنتي تلفن ثابت و همراه در مشهد مقدس - وبلاگ ... ارائه پيشنهاد ، شماره تلفن مسئولان مخابرات ، پرداخت الكترونيكي قبوض و .
پرداخت قبوض تلفن بدون مراجعه به بانك امكان پذير شد

7 آگوست 2006 ... بر اساس اين خبر كليه مشتركان تلفن ثابت مشهد در صورت دارا بودن يكي از كارتهاي اعتباري شبكه شتاب (تبادل اطلاعات بين بانكي) مي توانند با
دانشگاه علوم پزشكي مشهد

براي ورود به سايت دانشگاه علوم پزشكي مشهد اينجا كليك كنيد · براي ورود به سايت ... اول | شارژ رایتل پرداخت قبوض آب، برق، گاز، تلفن| پرداخت قبض عوارض شهرداری
دانشگاه فردوسي مشهد

براي ورود به سيستم يكپارچه دانشگاه فردوسي مشهد (سدف) اينجا كليك كنيد · براي ورود به ... شارژ رایتل پرداخت قبوض آب، برق، گاز، تلفن| پرداخت قبض عوارض شهرداری ... واریز اینترنتی قبض های آب، برق، تلفن ثابت و تلفن همراه و عوارض شهرداری.
دانشگاه آزاد اسلامي مشهد

دانشگاه آزاد اسلامى مشهد از نخستين واحدهاى دانشگاهى است كه در آذر ماه سال 1361 تاسيس و با 167 دانشجو در ... پرداخت قبوض آب، برق، گاز، تلفن| پرداخت قبض عوارض شهرداری ... واریز اینترنتی قبض های آب، برق، تلفن ثابت و تلفن همراه و عوارض شهرداری.
کیا اپتیما 2012

سیستم پرداخت قبوض از طریق اینترنت · سیستم انتقال وجه ... مشاهده صورتحساب( قبض) برق · پنل ارسال پیامک ... مشاهده صورتحساب تلفن ثابت مشهد · کاریابی.
20معجزه عسل و دارچین

مشاهده صورتحساب(قبض) برق ... مشاهده صورتحساب تلفن ثابت مشهد .... دانشمندی در اسپانیا ثابت کرده که مخلوط عسل و دارچین دارای مواد مفید طبیعی است که از میکروب
تویوتا کرولا 2012

سیستم پرداخت قبوض از طریق اینترنت · سیستم انتقال وجه ... مشاهده صورتحساب( قبض) برق · پنل ارسال پیامک ... مشاهده صورتحساب تلفن ثابت مشهد · کاریابی.
برچسب :