«اصالت، کیفیت، قیمت»؛سه شاخصه موردتوجه «لاله پارک تبریز»

«اصالت، کیفیت، قیمت»؛سه شاخصه موردتوجه «لاله پارک تبریز»


f.JPG مجتمع «لاله پارک» تبریز را باید نخستین مجموعه از نوع خود در تبریز و شمالغرب کشور قلمداد کرد.
برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

DSCF0485.JPGچرا که تجمیع بسیاری از مشاغل و اصناف در این مجموعه به همراه امکانات رفاهی و تفریحی و ورزشی و گردشگری، این مجموعه را به شکل شهرکی مستقل و پربار درآورده که یک مراجعه کننده می تواند تمام نیازهای خود را در یک محل و یک جا و در یک زمان واحد تامین کند.

این مجموعه با سرمایه گذاری یک شرکت ترکیه ای در سال 1391 در میدان شهید فهمیده تبریز به بهره برداری رسیده و مورد استقبال شهروندان قرار گرفت. سرمایه گذاری کلانی که در این مجموعه صورت گرفته با اعتبارات شخصی و بدون بهره گیری از امکانات دولتی و سرمایه های ملی صورت گرفته و نشان از روح وطن دوستی و عشق و علاقه و تعصب بنیانگذاران آذربایجانی آن نسبت به زادگاه و موطن خود دارد.
به گفته «محمد رضا پاکروی» مدیر عامل شرکت آریا لاله پویا هم اکنون بیش از 900 نفر در این مجموعه مشغول به کارند و هر ماه نیز بر تعداد کارکنان آن افزوده می شود. به عبارت دیگر این مجموعه توانسته در مدت کوتاه فعالیت خود، فصل نوینی را از نظر اشتغال زایی در آذربایجان شرقی آغاز کند.


DSCF0506.JPG


تجمیع برخی از مراکز تفریحی و رفاهی و ورزشی به همراه فراهم آوردن فضایی آرام و زیبا و تمیز با امکانات ترددی ایمن و آسان سبب شده تا این مجتمع به عنوان یکی از مراکز تجاری و خدماتی و رفاهی شمالغرب کشور جایگاه ویژه ای را پیدا کند.


DSCF0476.JPG


قیمت مناسب، کیفیت برتر

به گفته پاکروی، قیمت اجناس موجود در فروشگاه ها و مراکز خرید این مجموعه نه تنها گران نیست بلکه با توجه به کیفیت آنها از قیمت های مناسبی نیز برخوردار هستند .

«اصالت، کیفیت و قیمت» سه شاخصه ای است که توسط مدیران و بازرسان و ناظران مدیریت مجموعه همواره مورد ارزیابی قرار گرفته و بر روی آن حساسیت ویژه ای وجود دارد تا مبادا « اعتماد» به عنوان مهمترین و ارزشمندترین سرمایه و پشتوانه موفقیت، مورد خدشه قرار گیرد.

مدیر عامل شرکت آریا لاله پویا هدف مدیران و همکاران این مجموعه را خرسندی و جلب رضایت همه عنوان کرده و می گوید: نگاه ما، هرگز تک بعدی و سود انفرادی و شخصی نیست. بلکه هدف آن است که هم فروشنده سود ببرد و هم خریدار و هم مدیران این مجموعه ! بنابراین و با با لحاظ این شرط، مقررات و ضوابط خاصی در فعالیت همه ی اصناف این محل وجود دارد و همه ملزم به رعایت آن هستند ضمن آنکه انتخاب مغازه ها و فروشگاه ها و حتی فروشندگان واحدها با مطالعه و تحقیق صورت گرفته و ضوابط خاصی وجود دارد. این انتخاب با وسواس خاصی صورت می گیرد تا جایگاه این مجموعه و شخصیت خریداران همواره مورد احترام قرار گیرد.به طور متوسط روزانه 14 هزار نفر از این مجموعه بازدید کرده و خرید های روزانه خود را از این محل انجام می دهند و پیش بینی می شود با توسعه مراکز تجاری و رفاهی بیشتر، این آمار افزایش یابد.«پاکروی» ایجاد و راه اندازی این مرکز تجاری و رفاهی ارزشمند و پر رونق را ادای دین بنیانگذاران و موسسین آن برای میهن و زادگاه خود قلمداد کرده و در ادامه از آمادگی این مجموعه برای انجام فعالیت های فرهنگی و هنری خبر داده و می گوید: این مجموعه آمادگی دارد تا در برگزاری نمایشگاه ها و انجام فعالیت های فرهنگی و هنری و مطبوعاتی دوشادوش اصحاب اندیشه و قلم مشارکت نماید.


http://nasrnews.ir/news/tabid/243/ArticleID/6992/«اصالت،-کیفیت،-قیمت»؛سه-شاخصه-موردتوجه-«لاله-پارک-تبریز»


مطالب مشابه :


«اصالت، کیفیت، قیمت»؛سه شاخصه موردتوجه «لاله پارک تبریز»

«اصالت، کیفیت، قیمت»؛سه شاخصه موردتوجه «لاله پارک تبریز قیمت » سه شاخصه پارک آبی
قیمت بلیط پارک دلفینها

گویا در سال جدید قیمت ورودی پارک دلفینها بیش از ۱۰۰٪ افزایش یافته و به ۴۵ و ورزش های آبی
تحقق تبریز اروپای ایران با افزایش خودروهای لوکس خارجی پلاک ارس در این کلانشهر زیبا

وجود داره که میتوان خودرو های روز دنیا رو به قیمت پارک آبی و پارک آبی تبریز
پرواز مستقیم تبریز- تفلیس+ چند خبر از شهر

شروع خاکبرداری پارک آبی و هتل دنیای موج پارک آبی تبریز; سنگفرشهای
کافه کتاب تبریز

شکلات و نوشیدنی های گران قیمت پارک آبی و هتل پزشکی پارک آبی تبریز پیاده
بچه پولدارهای تبریز

در این صفحه هم عکسهایی از تفریحات، لباس‌ها، ساعت‌های مچی گران قیمت پارک آبی تبریز
لزوم احداث پارک مینیاتوری در تبریز

از احداث پارکهایی که در آنها فقط چمن و درختهای بی قواره و ارزان قیمت پارک آبی تبریز
گفتگوی ‌تفصیلی با مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز تبریز

است و دلیل آن نیز عدم تملک بوده است در حالی که زمانی می توانست به قیمت پارک آبی تبریز
نمایندگی برندهای لباس در تبریز

در سال‌های اخر دهه ۷۰ بود که نشانه هایی از برندهای خارجی با قیمت پارک آبی تبریز
برچسب :