استقبال هنردوستان روانسری از کنسرت موسیقی کودکان سنندج

ناصر احمدی مدیر این برنامه هنری درباره استقبال مردم این برنامه هنری به خبرنگار کردپرس گفت: پیش بینی اولیه ما و اعضای شورای شهر روانسر از میزان استقبال مردم حضور حداکثر 400 تا 600 نفر در سالن کنسرت بود، اما در همان سانس اول 1400 نفر وارد سالن شدند که به خاطر ازدحام زیاد جمعیت درهای تالار بسته شد و حدود 400 نفر پشت درهای بسته ماندند و به انتظار سانس دوم نشستند. همچنین مهمان هایی از شهرهای کرمانشاه، کامیاران، جوانرود و پاوه نیز در این کنسرت حضور داشتند.

وی درباره کارهای اجرا شده در این کنسرت اظهار داشت: جدا از اجرای قطعات زیبای موسیقی که با استقبال حاضران روبرو شد، اجرای نمایش مرتبط با محتوای اشعار و آهنگ ها در میان کنسرت زیبایی دو چندانی به کار گروه بخشید.

ناصر احمدی در ادامه عنوان کرد: گروه موسیقی کودکان دیلان سنندج حدود 4 سال است فعالیتهای خود را در زمینه شعر و آواز کودک شروع نموده که طی این مدت کودکان بالای 7 سال توسط مسئول و آهنگساز گروه آقای دیلان نصیری آموزش داده شده اند که خوشبختانه نتیجه آن تشکیل شدن یک گروهی قوی و منسجم می باشد.

این فعال فرهنگی درباره ایده اجرای این برنامه هنری در شهر روانسر گفت: حدود 3 ماه پیش پیشنهاد اجرای کنسرت از سوی اینجانب تسلیم شورای شهر روانسر گردید که با موافقت سریع اعضای شورا روبرو شد. شورای شهر با مشاوره و جلسه های پی درپی حمایت دلسوزان و سرمایه گذاران روانسری را جلب کرد.

احمدی در ادامه افزود: در این میان چند نفر از فرهنگ دوستان پیشنهاد اسپانسری برنامه را به شورای شهر اعلام نمودند که در نهایت آقای فرخی کل هزینه کنسرت را متقبل شد و شورای شهر روانسر نیز مجوزهای لازم برای اجرای این برنامه را از اداره ارشاد اسلامی شهر روانسر را دریافت کردند.

وی همچنین اظهار داشت: گروه موسیقی کودکان دیلان سنندج تاکنون در شهرهای سنندج، بیجار، کامیاران، جوانرود و روانسر اجرای برنامه داشته است و اخیرآ نیز از شهرهای دیگر پیشنهادهایی برای اجرای برنامه دریافت کرده ایم که بعد از گرفتن مجوزهای لازم خبر آن منتشر می شود. گروه موسیقی کودکان دیلان سنندج را در این برنامه دیلان نصیری (سرپرست و آهنگساز گروه)، آرام نصیری (تمبک و همخوان)، سینا کریمی (دهل)، پویا وزیزی (سنتور)، پارسا کریمی (دیوان)، کیهان یعقوبی (تمپو)، سمکو ویسی (تک خوان)، اروین کریمی (تمبک)، فرزام ابراهیمی (ویولون)، دانش شریفی(جره)، پریا هاشمی (همخوان)، ترانه قطبی (همخوان)، ثنا محمدی (جره) و هاوین صلواتی (دایره) تشکیل می دادند. همچنین آقای ناصر احمدی به عنوان شاعر قطعات موسیقایی و همچنین مشاور هنری، گروه را همراهی می کند. 

بازیگرانی که در این برنامه هنری به اجرای نمایش پرداختند عبارت بودند از: روناک یوسفی (در نقش دایه پیره)، میلاد حیدریان (در نقش کرویشک)، محسن یعقوبی (در نقش پیرمرد) و اروین امین پناه (در نقش مشک).

گفتنی است کنسرت موسیقی کودکان دیلان سنندج به سرپرستی و آهنگسازی دیلان نصیری آخر هفته گذشته در تالار وحدت روانسر برگزار شد. این گروه از 20 کودک سنندجی تشکیل شده است که همراه با نوای ساز دیلان نصیری به اجرای آهنگ می پردازند. گروه موسیقی کودکان دیلان شاخه ای از گروه ژوانا به سرپرستی سعداله نصیری آهنگساز مطرح سنندجی است. دیلان نصیری سرپرست این گروه مدت سه سال است که به موسیقی کودک می پردازد.


مطالب مشابه :


استقبال هنردوستان روانسری از کنسرت موسیقی کودکان سنندج

جوانرود-قلانیوز - استقبال هنردوستان روانسری از کنسرت موسیقی کودکان سنندج - - جوانرود-قلانیوز
مشکلات بازارچه ها و مرزنشینان پاوه باحضورمدیرکل بررسی شد

جوانرود-قلانیوز - مشکلات بازارچه ها و مرزنشینان پاوه باحضورمدیرکل بررسی شد - - جوانرود-قلانیوز
اعلام شماره حساب برای کمک به مردم شنگال

جوانرود-قلانیوز - اعلام شماره حساب برای کمک به مردم شنگال - - جوانرود-قلانیوز
الجزیره: نیروهای بیشمرگ در اطراف کردستان مستقر شدند

جوانرود-قلانیوز - الجزیره: نیروهای بیشمرگ در اطراف کردستان مستقر شدند - - جوانرود-قلانیوز
برف و باران از روز جمعه جو استان کرمانشاه را در بر می گیرد

جوانرود-قلانیوز - برف و باران از روز جمعه جو استان کرمانشاه را در بر می گیرد - - جوانرود-قلانیوز
رفت که به نان برسد به جان رسید!؟

قلانیوز دهلران. آهنگ
دانلود ترانه‌ی لری شهید

قلانیوز؛ دهلران
تقدیر را باور نکن ...

قلانیوز ( دهلران ) شور
بررسی نقش آموزش زبان فارسی درتبیین فرهنگ ایران

قلانیوز بختیاری وطایفه
برچسب :