گزارش کارورزی جلسه 1 (علی محمد زاده)

آقای مدیر از ما خواست که خود را معرفی کنیم ، بعد از معرفی، سر گروه ما سوالاتی ازایشان پرسیدن و، او با اشتیاق به سوالات پاسخ می دادند، در ادامه ازحضورشان اجازه گرفتیم که بازدیدی از مدرسه داشته باشیم که با کمال میل پذیرفتند.

 این مدرسه جایگزین یک مدرسه قدیمی که مربوط به مهاجرین جنگی بود،احداث گردید. نوع مدرسه دولتی می باشد ؛ زیر بنا مدرسه 1400متر مربع ودارای 4 طبقه  با سازه ی مصلح است ودر سال 1391بازسازی شد ، طبقه همکف دارای 7 اتاق که شامل: اداری، آبدارخانه،بهداشت و.... می باشد. طبقه دوم و سوم هرکدام دارای 5 کلاس، طبقه چهارم دارای 1کلاس و نماز خانه است . مدرسه در مجموع 11کلاس دارد و کلاس ها مجهز به پرده نمایش می باشند و از نور مناسبی برخوردار است و در حیاط مدرسه سرویس بهداشتی و آب خوری وجود دارد . مدرسه 11معلم و 365دانش آموز داردو پایه های اول تا ششم را دارا می باشد .در این مدرسه علاوه بر معلم مرد، معلم زن نیز مشغول به تدریس هستند .این مدرسه فقط پسرانه بوده و شیفت آن ها صبحی  است.در سالن مدرسه صندوق انتقادات و پیشنهادات وجود دارد . برنامه صبحگاهی که توسط دانش آموزان  اجرا  می گردید به درب ورودی سالن نصب شده بود و در داخل سالن مقاله ها ی دانش آموزان بر دیوارخودنمایی می کرد.دانش آموزان دارای لباس های متحد شکل و در حیاط مدرسه مشغول ورزش بودندکه  در آن جا با معلمشان آشنا شدیم و کمی با هم صحبت کردیم .در زنگ تفریح آقای مدیر برای صرف صبحانه از ما دعوت به عمل آوردند ، در آن جا با معلم پرورشی و خدمتگذار مدرسه آشنا شدیم ،با مربی پرورشی درباره ی کارورزی کمی صحبت و بعد از صرف صبحانه از خدمتگذار  تشکر کردیم و  وارد حیاط مدرسه شدیم .حیاط مدرسه زیاد بزرگ نبود و کلأ از  یک زمین فوتسال کوچک تشکیل شده بود . من و بچه های گروه سعی داشتیم با دانش آموزان صحبت کینم ، خیلی نگذشته بود  که تعدادی ازبچه ها  با ما صمیمی شدندو غذا هایشان را به ما تعارف می کردند، درزنگ  تفریح سوم، مراسم عزاداری در حیاط مدرسه برگزار شد که در آن تمام کادر مدرسه حضور پیدا کردند، مداحان این  مراسم از بین خود  دانش آموزان بودند که مراسم راخیلی جالب کرده بود.در زنگ چهارم من و دوستان در حیاط مدرسه مشغول بحث بودیم که بچه های کلاس چهارم وارد حیاط شدند  کمی نگذشته بود که متوجه شدیم  معلم ورزش برای کاری به بیرون از مدرسه رفته در این لحظه بود که من ویکی از دوستانم تصمیم گرفتیم بچه ها را گروه بندی کنیم تا بچه ها  بتوانند ورزش کنند.دو تیم اول را مشخص کردیم و تازه  بازی  شروع شده بود که آقای دکتر وارد مدرسه شدند ، بعد از سلام و احوال پرسی ، ما به همراه ایشان وارد دفتر مدیر شدیم . استاد بعد از احوال پرسی  با مدیر و همکارانش کمی در مورد کارورزی بخش مشاهده صحبت کردند؛ در پایان به همراه استاد و اعضای گروه از آقای مدیر و همکارانش خداحافظی کردیم و حدود ساعت 15/11 با بدرقه مدیر و همکارانش از مدرسه خارج شدیم.در راه برگشت گروه های دیگر را سوار کردیم زمانی که بچه ها سوار ماشین می شدند همه از کارهایی که در مدرسه انجام دادند  با بچه های دیگر صحبت می کردند.

همه بچه ها از اولین روز رفتن به مدرسه خوشحال بودند . ساعت 12 ما وارد دانشگاه   و از ماشین پیاده شدیم  ، استاد کمی برای ما صحبت کردند و بعد از خداحافظی از استاد، به سمت خوابگاه رفتیم.

 

گردآورنده:علی محمد زاده


مطالب مشابه :


گزارش کارورزی جلسه 1 (امیر حسین خجسته)

گزارش کارورزی پیش می آمد و نمی توانست در مدرسه حضور یابد، همکار دیگر کار او
گزارش کار کارورزی(جلسه دوم،مهرداد محمد علی پور)

بعد از آن نیزما به دفتر کار مدیر رفتیم تا مانند دیگر معلمان تا زمان ورود خود را به مدرسه در
گزارش کار کارورزی

گزارش کارورزی شماره 1 و 2 استاد راهنما : بهداشت توالت در مدرسه بخوبی انجام میگیرد
گزارش کارورزی جلسه 1 (علی محمد زاده)

گزارش کارورزی ماشین می شدند همه از کارهایی که در مدرسه انجام دادند با بچه
گزارش کار کارورزی(جلسه اول،عبدالرحمان سالاریان)

بنده در اولین گزارش کارورزی در این هنگام دانش آموزان مدرسه در سر صف ایستاده بودند و
گزارش کارورزی (محسن پورحسین سرنی )

گزارش کارورزی دو زمین فوتبال قرار دارد این مدرسه دو در دارد که یک در ان مخصوص دانش
گزارش کارآموزی و کارورزی

گزارش کارآموزی و کارورزی . كامپيوتر . گزارش كارآموزي در مدرسه غير انتفاعي .
گزارش کارورزی جلسه دوم(سعید درویش )

گزارش کارورزی از دغدغه های ما در این روز ما با معلمان مدرسه که حرف میزدیم همگی
میریت دانش کارورزی

نام مدیر مدرسه و نام معاونان اولین جلسه در کارورزی دانشجو باید گزارش کارورزی,
کارورزی سینا اشکوریان (جلسه دوم )

عوامل اجرایی مدرسه با صحبت هایی که گزارش کارورزی [ جمعه سی ام در ادامه تلاش علمی
برچسب :