شارژر خورشیدی موبایل

شارژر خورشیدی . می توانید به راحتی انرژی نور را به انرژی الکتریکی تبدیل کنید. با این شارژر می توانید انواع گوشی های موبایل، دستگاه های mp4، mp3، دوربین های دیجیتال و خیلی از لوازم دیگر را وقتی دسترسی به پریز برق ندارید، شارژ کنید. همراه با یک چراغ قوه قوی از این به بعد دیگر نگران تمام شدن باتری دستگاه های الکتریکی خود نباشید.حدود ۳ ساعت زیر نور آفتاب و یا نور چراغ معمولی قرار دهید تا باتری داخلی دستگاه شارژ شود و سپس می توانید با استفاده از یکی از چند مبدل همراه این دستگاه، گوشی و سایر لوازم الکتریکی خود را شارژ کنید. در واقع شما می توانید در طول روز باطری دستگاه را شارژ کرده و مثلا هنگام شب، از شارژ آن استفاده کنید. این ویژگی مخصوصا به درد کسانی میخورد که اهل ماجراجویی و مسافرت هستند و همیشه دسترسی به برق ندارند.

علاوه بر شارژ شدن با نور آفتاب(حتما ضرورت به آفتاب نیست با نور معمولی اتاق هم جواب میگیرید)، این دستگاه می تواند به دو روش دیگر نیز شارژ شود: شارژ توسط آداپتور خود دستگاه، یعنی باتری دستگاه را هنگامی که دسترسی به برق دارید، توسط آداپتور شارژ میکنید و در موقع نیاز از آن استفاده می کنید. شارژ توسط کابل USB کامپیوتر. پس از شارژ شدن کامل دستگاه، چراغ آن سبز می شود. سپس دستگاه را با مبدل مناسب به گوشی خود وصل کرده و در حین شارژ شدن، می توانید از گوشی خود استفاده کنید.

روش استفاده دستگاه شارژر را قبل از استفاده به یکی از این سه روش شارژ کنید: o شارژر را در معرض نور خورشید قرار دهید تا انرژی خورشید، تبدیل به انرژی الکتریکی و در باتری داخلی ذخیره شود. o شارژ توسط برق، با آداپتوری که همراه این دستگاه در اختیار شما قرار داده می شود. پس از شارژ کامل، چراغ سبز دستگاه روشن می شود. o شارژ توسط کابل USB کامپیوتر. دستگاه شارژر را به یکی از مبدل ها که در جعبه است وصل کنید. کابل مبدل را به گوشی و یا دستگاه های دیگر خود متصل کنید. گوشی شما نشان می دهد که در حال شارژ شدن است و شما می توانید از گوشی خود استفاده کنید

مطالب مشابه :


شارژر خورشیدی موبایل

انرژى خورشيدي -Solar Energy - شارژر خورشیدی موبایل - ترویج انرژیهای پاک
آموزش ساخت شارژ موبایل با استفاده از انرژی خورشیدی

tamiratemobile - آموزش ساخت شارژ موبایل با استفاده از انرژی خورشیدی - اموزش تعمیرات موبایل از مبتدی
فروش انواع پنل هاي برق خورشيدي

انرژی خورشیدی انرژی فراگیر وبلاگ اختصاصي انرژي خورشيدي (نوين انرژي سرزمين پارسيان)
تولید برق از لوله های آب

از شارژر خورشیدی برای شارژ موبایل خورشيدي مدار شارژر خورشیدی آبگرمکن
پروژه شارژر خورشیدی

پت الکترونیک - پروژه شارژر خورشیدی - اموزش الکترونیک واشنا شدن دانش اموزان با این رشته
باتري‌هاي خورشيدي ارزان مي‌شوند

از شارژر خورشیدی برای شارژ موبایل خورشيدي مدار شارژر خورشیدی آبگرمکن
کوله پشتی شارژر

یک کیف کوله پشتی و یک شارژر خورشیدی ساخته شده که می موبایل و دستگاه های دیگری که از
برچسب :