چگونه از قبض موبايل خود از طريق اس ام اس مطلع شويم

 

همانطور که مطلع هستید در دوره گذشته شرکت ارتباطات سیار برای رفاه حال مشتریان خود اقدام به ارائه سرویسی برای نمایش آخرین صورت حساب تلفن همراه نمود به صورتی که با وارد کردن شماره موبایل در فیلد مورد نظر و فشردن کلید جستجو قبض کاملی از شماره وارد شده براي شما نمايان ميشد که این سرویس باعث سوء استفاده بسیاری از کاربران و مشاهده قبض های تلفن همراه دوستان ، آشنايان و ... بدون هيچ محدوديتي شد. همچنین به علت بازدید کننده زیاد این سایت و ترافیکی که روی سرور این سایت به وجود می آمد در بسیاری از مواقع از سرویس دهی خارج می شد!

شرکت ارتباطات سیار برای رفع این مشکل با اضافه کردن یک فیلد جدید برای وارد کردن کدپستی پس از وارد کردن شماره تلفن ، امکان سوء استفاده از این سرویس را به حداقل رساند. برای مشاهده آخرین صورت حساب تلفن همراه خود میتوانید به این صفحه مراجعه کنید.

دريافت صورت حساب از طريق SMS مشاهده آخرین صورتحساب تلفن همراه محتاج وصل شدن به اینترنت و صرف وقت است ، برای صرفه جوئی در هزینه و وقت شما میتوانید فقط با ارسال sms نه تنها از آخرین قبض بلکه از صورتحساب دوره های گذشته و صورتحساب های میان دوره ای خود نیز مطلع شوید ، از این طریق حتی میتوانید هزینه یک روز استفاده از تلفن همراه خود را نیز مشاهده کنید.

قبل از هر چیز به چند نکته مهم اشاره میکنم.

تمامی قبوض تلفن همراه به صورت دوره ای یعنی هر 2 ماه یک بار صادر میشوند ، به این معنی که در هر سال 6 دوره قبض برای تلفن همراه صادر میشود. سیستم دریافت قبض از طریق sms به دو روش ذیل تقسیم میشود:

- دریافت صورتحساب 1 دوره ( 2 ماهه ) - دریافت صورتحساب میان دوره ( از 1 روز تا 2 ماه ) راهنمای دریافت صورتحساب دوره ای این روش فقط به شما صورتحساب 2 ماه کامل یعنی 1 دوره را نشان میدهد. :: روش دریافت صورتحساب: برای مثال اگر شما بخواهید صورتحساب تلفن همراه خود از تاریخ 1/11/85 تا 1/1/86 را مشاهده کنید یعنی دوره 6 سال 85 .

برای این کار باید در قسمت New Text Message گوشی خود عدد 85,6 را وارد کنید و اگر بخواهید قبض 1/1/86 تا 1/3/86 را ببینید باید ارقام 86,1 را وارد کنید.

این ارقام نشان دهنده سال و دوره مورد نظر میباشند و در بین آنها باید ویرگول گذاشته شود. راهنمای دریافت صورت حساب میان دوره ای در این روش شما میتوانید صورتحساب استفاده از 1روز تا 2 ماه تلفن همراه خود مطلع شوید. ::

روش دریافت صورتحساب میان دوره ای: در این روش شما به جای وارد کردن دوره ، سال باید تاریخ ابتدا ، تاریخ انتها را وارد کنید. برای مثال اگر شما بخواهید صورتحساب تلفن همراه خود از تاریخ 5/1/86 تا 5/2/86 یعنی فقط 1 ماه و یا هر تاریخ میان دوره ای دیگری را مشاهده کنید کافیست تا به این صورت در قسمت New Text Message گوشی خود تایپ کنید 860105,860205 و برای شماره مورد نظر بفرستید تا میزان استفاده از تلفن همراه خود در این زمان را ببینید.

ارسال SMS مرحله نهایی ارسال ارقام بالا به شماره 009830009 میباشد. زمان پاسخگویی بین 4 تا 5 دقیقه خواهد بود. شما با ارسال SMS به این شماره موارد زیر را نیز مشاهده خواهید کرد:

- هزینه SMS

- هزینه مکالمه شهری

- هزینه مکالمه بین شهری

- هزینه جابجائی

- جمع مبلغنظر شما ( نظر بدين )

لینک دائم يك دوست


مطالب مشابه :


قبض موبایل

مشاهده صورت حساب قبض همراه به همراه کدپستی تلفن همراه خود را بدون 0
دریافت صورت حساب تلفن همراه از طریق SMSواينترنت

دریافت صورت حساب تلفن همراه از کاربران و مشاهده قبض های تلفن همراه بدون هيچ
مشاهده صورت حساب قبض موبایلتان و حتی دوستانتان از طریق اینترنت.

به همراه کدپستی مربوط به قبض موبایل شماره تلفن همراه خود را بدون 0 اول یعنی به
مشاهده صورت حساب قبض موبایلتان و حتی دوستانتان از طریق اینترنت

به همراه کدپستی مربوط به قبض موبایل شماره تلفن همراه خود را بدون 0 اول یعنی به
راههاي پرداخت غير حضوري قبوض آب-برق-گاز-تلفن-مبايل-عوارض شهرداري و پسماند شهرداري و عوارض خودرو

لينك مستقيم جديد مشاهده صورتحساب قبض تلفن همراه: کدپستی از طریق تلفن وبلاگ بدون
ترفند وکدهای گوشی موبایل (همراه )

در این صفحه در قسمت "تلفن همراه" شماره تلفن همراه خود را بدون 0 کدپستی " ، کد پستی قبض تلفن
مشاهده صورت حساب قبض موبایلتان و حتی دوستانتان از طریق اینترنت

شماره تلفن همراه به همراه کدپستی مربوط به قبض شماره تلفن همراه خود را بدون 0 اول
چگونه از قبض موبايل خود از طريق اس ام اس مطلع شويم

صورت حساب تلفن همراه نمود به و مشاهده قبض های تلفن همراه بدون هيچ
دریافت صورت حساب تلفن همراه از طریق اس ام اس

دریافت صورت حساب تلفن همراه از بدون هيچ در هر سال 6 دوره قبض برای تلفن همراه
مشاهده صورت حساب قبض موبایلتان و حتی دوستانتان از طریق اینترنت

در این صفحه در قسمت " تلفن همراه" شماره تلفن همراه خود را بدون 0 اول در قسمت "کدپستی" ، کد
برچسب :