خبرهای مراکز و واحدها - 11 آبان ماه

برگزاري جلسات انتخاب مديران گروه استان در مركز شيراز

سلسله جلسات مربوط به انتخاب و معرفي مديران گروه استان در پيام نور شيراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز سلسله جلسات مربوط به انتخاب مديران  گروه بخش هاي علوم كشاورزي ، رشته هاي علوم پايه، فني و مهندسي ، ادبيات و زبانهاي خارجه ، علوم تربيتي و روانشناسي به صورت جداگانه و با حضور اعضاء محترم گروه ، در دانشگاه پيام نور شيراز برگزار شد .

در اين جلسات اعضاء پس از بحث و تبادل نظر در خصوص گروه درسي مورد نظر و ارائه نظرات و پيشنهادات لازم ، كانديدهاي مورد نظر اعلام و جهت اقدامات بعدي معرفي شد.

  

دانشگاه پیام نور آباده میزبان تیم بسکتبال پیام نور فارس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور آباده: اردوی آماده سازی تیم بسکتبال دختران دانشگاه پیام نور فارس به منظور شرکت در المپیاد کشوری ، به مدت چهار روز در دانشگاه پیام نور آباده انجام شد.

این تیم دوازده نفره به مربیگری فاطمه سلیمی، در المپیاد کشوری بسکتبال دختران دانشگاه پیام نور که از تاریخ دهم لغایت پانزدهم آبان در شهرستان بیرجند در خراسان جنوبی برگزار می شود ، شرکت خواهند کرد.

  

برگزاري جشن بزرگ عيد غديرهمزمان با ولادت امام هادی (ع) در دانشگاه پيام نور ارسنجان

به گزارش روابط عمومی واحد ارسنجان جشن بزرگ عيد غديرهمزمان با ولادت امام هادی (ع)در دانشگاه پيام نور ارسنجان توسط امور فرهنگی ، انجمنها و بسیج دانشجویی اين دانشگاه و با حضور جمعي از مسئولان شهرستان  و سخنرانی رئیس دادگستری ، فرماندار ، رئیس اداره تبلیغات شهرستان برگزار شد.

نعمت الهی سرپرست  دانشگاه پيام نور واحد ارسنجان  در ابتدا ضمن خیر مقدم به مدعوین ودانشجویان جدید الورود و همچنین بازگو نمودن چندین نکات مهم آموزشی  در ادامه  خاطر نشان نمودند غدیر از بزرگترين اعياد شيعيان است و امروز به ميمنت اين عيد تمام شيعيان جهان غرق در شور و نشاط هستند و برنامه مختلفي براي گراميداشت اين عيد برگزار        مي كنند . دانشگاه پيام نور نيز با اجراي اين مراسم شاد و باشكوه قصد دارد سهم كوچكي در اين جشن بزرگ داشته باشد.

جاویدی فرماندار شهرستان نیز : افزود كاملترين دين در نزد آخرين فرستاده خداوند است و روز عيد غدير روز كمال اين دين و اتمام نعمتهاي پروردگار در هدايت انسان است، از اين روست كه مسلمانان اين روز را جشن مي گيرند و از بركات معنوي اين روز بهره مند مي شوند.

حجت السلام والمسلمین  چمانه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان  در ادامه  اين مراسم  مطالبي در خصوص فضيلت اخلاقي امام هادی  (ع) بيان داشتند و اضافه نمودند آن حضرت  نمونه بارز و الگوي جامعه اي است كه در انتظار سعادت است

در اين مراسم برنامه هاي متنوع و شاد فرهنگي و هنري ، ورزشی و مولود خوانی اجرا شد ودر پایان از دانشجويان ممتاز  با  اهدا هدایا ی قدرداني شد.

  

جلسه رئیس دانشگاه با دبیران انجمن ها در دانشگاه پیام نور فسا

جلسه ای با حضور رئیس دانشگاه و دبیران انجمن های علمی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور فسا، در این جلسه دبیران انجمن های علمی موجود در دانشگاه و مسئولین و کارکنان بخش فرهنگی و مالی  حضور داشتند ، اردالی رئیس دانشگاه ضمن تقدیر و تشکر از اعضای انجمن ها ، به آنان توصیه نمود که فعالیت های خود را  در راستای اهداف عالی دانشگاه پیش برده و در ایجاد فضای علمی و دینی در بین دانشجویان کوشا باشند. در ادامه جلسه  تصمیماتی در زمینه  کلیت برنامه های  انجمن ها و تخصیص بودجه به هرانجمن اتخاذ گردید. قابل توجه است که در حال حاضر دوازده انجمن علمی در دانشگاه مشغول به فعالیت در زمینه رشته خود  می باشند.

  

نمایشگاه نقاشی در دانشگاه پیام نور فسا

نمایشگاه نقاشی در دانشگاه پیام نور فسا برپا شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور فسا، دو تن از دانشجویان هنرمند دانشگاه تابلو های نقاشی خود را در قالب نمایشگاه ارائه نمودند. گفتنی است این آثار که قالبا با رنگ روغن  کار شده با حضور این دو دانشجو و به مدت سه روز در سالن اموزشی دانشگاه به نمایش گذاشته می شود. 

 

 سرپرست دانشگاه پیام نور جهرم در مراسم جشن دهه ولایت :فلسفه وجود تمام مجموعه دانشگاه پیام نورجهرم خدمت به دانشجو می باشد

جشن بزرگ ولایت ویژه دانشجویان دانشگاه پیام نور جهرم با حضور مسولین این دانشگاه  در سالن علامه امینی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور جهرم در این مراسم که به مناسبت دهه ولایت و فرا رسیدن عید غدیر برگزار شد،سرپرست این دانشگاه ضمن تبریک دهه ولایت و عید غدیر ، خواستار شرکت پرشور دانشجویان وکارکنان این دانشگاه در مراسم 13 آبان شد .دکتر محمد قناعتیان ضمن تشریح فعالیت های انجام گرفته در سال گذشته عنوان نمود که  با توجه به اینکه از سال گذشته هدف دانشگاه پیام نورکشور  محقق ساختن  امر کیفی سازی بوده لذا دانشگاه پیام نور جهرم نیز در همین راستا کارهای بزرگی انجام داده است که در سطح استان و کشور شاخص بوده .وی پی گیری و راه اندازی رشته های کارشناسی ارشد در رشته های ادبیات فارسی ،فیزیک و شیمی را از جمله این اقدامات برشمرد ، که باعث بالا بردن سطح علمی و کیفی این دانشگاه شده. دکتر محمد قناعتیان تجهیز آزمایشگاههای  جفرافیا، روان شناسی، معماری ،شیمی، فیزیک و کشاورزی و راه اندازی آزمایشگاههای جدید را از دیگر اقدامانت صورت گرفته در این زمینه برشمرد .وی در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه هم اکنون آمار دانشجویان این دانشگاه بالغ بر 5500 نفر می باشد عنوان نمود که اگرچه  این مجموعه دانشگاهی با حداقل نیرو در حال مدیریت می باشد ولی تکریم ارباب رجوع و دانشجویان از برنامه های اولویت دار در سطح این دانشگاه می باشد .وی همچنین عنوان نمود که کمبودها و نواقص احتمالی  در این زمینه  ناشی از نسبت دانشجو به کارمند است و بر این نکته تاکید نمود که با این وجود تمام مجموعه آموزشی و اداری و علمی در این دانشگاه هم و غم اش این بوده که بتواند جوابگوی دانشجویان این دانشگاه باشد .وی همچنین خواستار همکاری دانشجویان با کارکنان و پرسنل این دانشگاه جهت حل مشکلات پیش رو شد .سرپرست دانشگاه پیام نور جهرم فلسفه وجود تمام مجموعه دانشگاه را خدمت به دانشجو یان ذکر نمود . از دیگر میهمانان این مراسم  نماینده مردم شهرستان  جهرم در مجلس شورای اسلامی بود که ضمن اشاره به اینکه دانشگاهها کانون و مرکز توسعه یافتگی هر منطقه می باشند ،عنوان نمود که تلاش ما به این است که با پی گیریهای مجمع نمایندگان استان فارس بتوانیم مراکز دانشگاهی را در استان توسعه دهیم .قابل ذکر است در این مراسم  که  با  اجرا برنامه های شاد همراه بود حدود 1200نفر از دانشجویان این دانشگاه  شرکت داشتند.

  

برگزاري مراسم جشن استقبال و معارفه دانشجويان جديد الورود دانشگاه پیام نور جهرم

جلسه معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور جهرم  با حضور مسئولین این دانشگاه در محل تالار علامه امینی  شهرستان جهرم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور جهرم به رسم معمول جلسه معارفه دانشجويان جديد الورود این دانشگاه به منظورارتقاء سطح آگاهی وافزایش اطلاعات عمومی آنها از برنامه‌ های دانشگاه وفضاهای آموزشی، همچنین آشنایی بامسئولین دانشگاه در محل تالار علامه امینی  برگزار شد . در اين جلسه كه با همكاری امور فرهنگی این دانشگاه برگزار شد، ابتدا  سرپرست این دانشگاه دکتر محمد قناعتیان  ضمن خوش آمدگویی با بیان  اینکه رسالت دانشگاه تربیت نیروی انسانی متعهد ومتخصص برای جامعه است از توانایی ها و پتانسیل های دانشگاه پیام نور جهرم جهت محقق ساختن این هدف سخن گقت و سال تحصيلي خوب و موفقی را براي دانشجویان آرزو كرد. در ادامه ي جلسه معاون آموزشی  این دانشگاه مسائل مربوط به بخش دانشجويي از جمله معرفی اعضای هیئت علمی،معرفی بخشهای مختلف آموزشی و معرفی سایتها و منابع اطلاع رسانی این دانشگاه را برای دانشجویان جدیدالورود تشریح کرد. رئیس آموزش مرکز نیز تمامي نكات مربوط به ثبت نام ، انتخاب واحد ، برگزاري كلاس ها و سایر موارد مربوط به آموزش را مورد بررسي قرار داد. اجرای موسیقی زنده توسط خواننده تیتراژ برنامه خوشا شیراز در شبکه استانی فارس و همچنین اجرای برنامه شعبده بازی از جمله برنامه های این مراسم بود .

  

نمایشگاه دستاوردهای دانشجویی همزمان با برگزاري مراسم معارفه دانشجويان جديد الورود دانشگاه پیام نور جهرم

همزمان با برگزاري مراسم جشن استقبال دانشجويان جديد الورود نمایشگاه دستاوردهای دانشجویی دانشگاه پیام نور جهرم با حضور تشکل های دانشجویی این دانشگاه در محل سالن علامه امینی گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور جهرم در این نمایشگاه دستاوردهای فرهنگی دانشجویان دانشگاه پیام نورجهرم  در بیش از ۱۰ غرفه در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفته. هادی اسلامی رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی  این دانشگاه آشنایی دانشجویان جدید الورود با انجمن های علمی و هنری و دستاوردهای آن ها وتشويق دانشجويان به مشارکت  در این کانونها را از اهداف برگزاری این نمایشگاه دانست.

  

برگزاری اردوی معارفه دانشجویان جدیدالورود با بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور واحد خنج

اردوی آشنایی دانشجویان جدیدالورود با کانون بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور واحد خنج و اهداف و عملکرد آن در محل پارک کوهپایه شهرستان خنج با حضور ریاست دانشگاه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و مسئول بسیج دانشجویی شهرستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد خنج، قسمتی از این اردو به ایراد سخنان مسئولین اختصاص داده شد که در طی این سخنان جمشیدی، مسئول بسیج دانشجویی شهرستان به بیان عملکرد و فعالیتهای بسیج دانشجویی پرداختو در ادامه سرهنگ همتی، فرمانده نیروی مقاومت بسیج شهرستان با اشاره به مشکلات فعلی موجد اظهار داشت: دانشجویان باید با عزمی راسخ و پیروی از رهنمودهای رهبر انقلاب به مقابله با توطئه های پایان ناپذیر دشمنان بپردازند.

  

دیدار دکتر شفیعی نماینده مردم ممسنی ورستم در مجلس شورای اسلامی با کارکنان و اعضاء هیئت علمی دانشگاه پیام نور ممسنی

در راستای تبادل نظر وپیگیری مسائل و مشکلات دانشگاه پیام نور ممسنی دیدار دکتر شفیعی نماینده شهرستانهای ممسنی ورستم در مجلس شورای اسلامی وکارکنان واساتید هیئت علمی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ممسنی ، دراین دیدار دکتر غفاری پور مسئول امور جاری دانشگاه به بیان مسائل ومشکلات پروژه های عمرانی ناتمام  این مرکز پرداخت و خواستار تعجیل در پیگیری مسائل مربوط به دانشگاه پیام نور ممسنی از جمله سردر ورودی دانشگاه ، محوطه سازی،سوله ورزشی ومجتمع فرهنگی این مرکز دانشگاهی شد. سپس برخی از کارکنان واساتید هیئت علمی به بیان دیدگاها ونظرات خودپیرامون مسائل ومشکلات پروژه های عمرانی نیمه تمام این مرکز آموزشی پرداختند. گفتنی است در این دیدار دکتر شفیعی نماینده مردم ممسنی ورستم قول مساعدت مبنی برپیگیری بودجه عمرانی پروژه های عمرانی ناتمام این مرکز دانشگاهی داد.

 

برگزاری آموزش قرائت صحیح نماز ویژه خواهران در دانشگاه پیام نور ممسنی

یک دوره آموزش قرائت صحیح نماز با تدریس خانم مریم موسوی حافظ کل قرآن ویژه خواهران نمازگزار در دانشگاه پیام نور ممسنی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ممسنی ، به همت کانون قرآن وعترت بسیج خواهران این مرکز آموزشی، یک دوره کلاس آموزشی قرائت صحیح نماز برای خواهران نمازگزار در دانشگاه پیام نور ممسنی برگزار شد.

خواهر مریم موسوی حافظ کل قرآن، درخصوص دوره آموزشی گفت: این دوره با هدف آموزش قرائت صحیح نماز واحکام مربوط به نماز جماعت برای نمازگزاران خواهر برگزار شدو امید است با حمایت مسئولین دانشگاه بتوانیم آن را استمرار بخشیم.

موسوی مسئول کانون قرآن وعترت بسیج خواهران درپایان هدف از اجرای این طرح را ترویج واشاعه فرهنگ نماز، قرآن، ایجاد انگیزه وجذب جوانان دانشجو به کلاسهای قرآن ونماز دانست.

 

 تشکیل شورای امربه معروف ونهی از منکر در دانشگاه پیام نور ممسنی

شورای امربه معروف ونهی از منکر در دانشگا ه پیام نور ممسنی برگزارشد .

به گزارش روابط  عمومی دانشگاه پیام نور ممسنی ، صمداله ایزدی  مسئول امورفرهنگی ظهر سه شنبه با تاکید براین مهم درجلسه شورای امربه معروف ونهی ازمنکر این مرکز آموزشی که  برگزارشد، افزود: باید با ترویج مصادیق معروف در سطح دانشگاه امربه معروف ونهی ازمنکر رادر دانشگاه نهادینه کرد. سپس دکتر غفاری پور مسئول امورجاری دانشگاه گفت: امربه معروف ونهی ازمنکر ازمهمترین مسائلی است که در دین ما به عنوان راهکاری مناسب برای داشتن جامعه سالم مطرح است، ما باید این دستور الهی رادرمیان دانشجویان به عنوان تاثیرپذیرترین قشر جامعه نهادینه کنیم.

حجت الاسلام هوشمندی امام جماعت این مرکز گفت: ترویج فرهنگ امربه معروف ونهی از منکر در جامعه اسلامی یک ضرورت است ومسئولین دانشگاه باید پیشگامان این عرصه باشند. وی ادامه داد: امربه معروف ونهی ازمنکر از سفارشات موکد دین اسلام است که باید با خوشرویی وپرهیز از هرگونه بداخلاقی درجامعه پیاده شود.

لازم به ذکراست دراین جلسه، برگزاری کارگاه آموزشی جهت دانشجویان وکارکنان این مرکز دانشگاهی ،دعوت از تشکل های دانشجویی واعضاء هیئت علمی جهت تشکیل کمیته های هم اندیشی تبیین وشناخت معروفات ومنکرات ولزوم حجاب در محیط دانشگاه و نصب بنر حجاب درمحیط دانشگاه مصوب شد.

  

برگزاری زیارت عاشورا در دانشگاه پیام نور ممسنی

مراسم پر فیض زیارت عاشورا با حضور مسئول امور جاری دانشگاه و کارکنان در دانشگاه پیام نور ممسنی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ممسنی، به منظور تعلیم شعائر دینی ، مراسم پرفیض زیارت عاشورا به همت روابط عمومی دانشگاه پیام نور ممسنی با حضور دکتر غفاری پور مسئول امور جاری دانشگاه وکارکنان در سالن کنفرانس این مرکز دانشگاهی برگزار شد. گفتنی است دوشنبه هر هفته ساعت 7صبح زیارت عاشورا در این مرکز دانشگاهی برگزار می گردد. 

  

برگزاری دعای عرفه در پیام نور پاسارگاد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد پاسارگاد مراسم دعای عرفه  باحضور دانشجویان اساتید وکارکنان دانشگاه بعد از اقامه اذان و ادای نماز جماعت برگزار شد حاج آقا علوی که امامت نماز جماعت را برعهده داشتند  به تشریح و توضیح در مورد اهمیت وارزش  روز عرفه و دعای این روز مبارک پرداختند وبیان نمودند که پس از قرائت دعای عرفه حاجات ودعاها خیلی زود از طرف خداوند مستجاب  می گردد بعد از بیانات حاج آقا علوی  دعای پرفیض عرفه با مداحی آقای یزدانی وهمراهی حاضرین  قرائت گردید.

  

برگزاری دوره اندیشه مطهر در دانشگاه پیام نور لارستان

دوره ی مربوط به سلسله مباحث اندیشه مطهر با پیگیریهای معاونت فرهنگی در دانشگاه پیام نور لارستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه در این جلسه که از سوی معاونت سیلسی – اجتماعی فرمانداری ویژه لارستان و با حضور کارکنان ، اساتید  و دانشجویان در محل سالن اجتماعات دانشگاه برگزار گردید، مقیمی معاون سیاسی فرمانداری لارستان به ایراد سخنرانی حول محور اندیشه های استاد فرزانه ، شهیدمرتضی مطهری پرداخت و خاطر نشان ساخت :

در این طرح سه مبحث اساسی انسان ، قرآن و زندگی مورد توجه است که دقیقا باید به همین ترتیب اول انسان بعد قرآن و بعد زندگی مطرح شود.

بر اساس این گزارش صداقت مسئول فرهنگی دانشگاه گفت: بنا به توافق دانشگاه پیام نور لارستان و مدرسان این  حوزه ، طرح اندیشه مطهر در قالب سلسله نشست هایی تا پایان سال 91 ادامه خواهد یافت.

 

برگزاری جلسه توجیهی اردوی دانشجویی مشهد مقدس در دانشگاه پیام نور لارستان

جمعی از دانشجویان دانشگاه پیام نور لارستان که همزمان با عید سعید غدیر خم عازم مشهد مقدس هستند در جلسه توجیهی این سفر معنوی شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دانشجویان زائر حرم رضوی در آستانه سفر به مشهد مقدس که به همت بسیج دانشجویی برنامه ریزی شده است ، به منظور آشنایی با روحیات و آداب این سفر معنوی و روحانی در مراسم توجیهی شرکت کردند.

علی اصغر لطفی مسئول بسیج دانشجویی در رابطه با اهداف این سفر و آشنا ساختن دانشجویان اعزامی مطالبی را مطرح نمود.

گفتنی است در انتهای  جلسه در مورد زمان حرکت ، وسائل مورد نیاز ،نحوه اسکان و تغذیه برای دانشجویان نکاتی شرح داده شد.

  

تقدیر ریاست دانشگاه پیام نور استان فارس از مسئول واحد عمران دانشگاه پیام نور لارستان

ریاست دانشگاه پیام نور استان فارس از تلاشهای مسئول واحد عمران  پیام نور لارستان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی ، به پاس زحمات واحد عمرانی در پیگیری پروژه احداث ساختمان دانشگاه پیام نور لارستان و دقت در انجام وظایف محوله ، دکتر مظلومیان رئیس دانشگاه پیام نور فارس از ایشان قدردانی کرد.

لازم به ذکر است که تقدیر نامه کتبی ارسال شده در جلسه ای با حضور کارکنان، توسط وصال ریاست دانشگاه پیام نور لارستان به فرخ زاده مسئول واحد عمران تقدیم شد.

 

حضور دانشجویان و کارکنان دانشگاه پیام نور لارستان در مراسم بزرگداشت دهه ولایت

به مناسبت دهه ولایت ، دانشجویان و کارکنان دانشگاه پیام نور لارستان در مراسمی که به همین مناسبت برگزار شد ، شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور لارستان این مراسم ، در سالن وحدت شهرستان لارستان با سخنرانی حجت الاسلام جوادی برگزار شد .

بر اساس این گزارش حجت الاسلام جوادی طی سخنانی ضمن تجلیل از مقام حضرت علی (ع) و برشمردن ویژگیهای آن شخصیت الهی ، اظهار داشت : " علی مظهر عدالت و صلابت است . دوران حکومت او دوران اقتدار حکومت اسلامی بود . دوران بها دادن به مظلومان و طرد ستمگران ".

  

نمایشگاه حجاب و عفاف در واحد نی ریز برپاشد

به گزارش روابط عمومی واحد نی ریز نمایشگاه حجاب و عفاف به مناسبت هفته ولایت در ساختمان آموزشی دانشگاه پیام نور نی ریز برپا شد.این نمایشگاه که با تلاش کانون هلال احمر دانشگاه و امور فرهنگی مرکز ایجاد شده است به بررسی حجاب در آینه تاریخ از گذشته تا حال در ایران و سایر کشور های جهان می پردازد و در پایان  انقلاب اسلامی ایران را به عنوان نقطه عطف تاریخی و زنده نگهدارنده  عفت و حجاب زن ایرانی معرفی میکند.

 

 بر پايي استگاه صلواتي در دانشگاه پيام نور مركز لامرد

بمناسبت فرخنده زاد روز ولادت با سعادت دهمين اختر تابناك آسمان امامت و ولايت حضرت امام علي نقي (ع) واحد فرهنگي دانشگاه پيام نور مركز لامرد با همكاري كانون قرآن وعترت اقدام به برگزاري ايستگاه صلواتي نمودند .به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور لامرد در اين روز فرخنده با نقل وشيريني از دانشجويان واساتيد  اين دانشگاه پذيرايي شد . 

  

برگزاری کلاس امداد و نجات در دانشگاه پیام نور بوانات

کلاس های امداد و نجات در دانشگاه پیام نور بوانات برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور بوانات دوره مقدماتی امداد و نجات در این مرکز دانشگاهی برگزار می شود این دوره آموزشی به همت امور فرهنگی و کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور بوانات برگزار شده است و در پایان دوره از شرکت کنندگان آزمون به عمل می آید و به آن ها گواهی مقدماتی اماد و نجات اعطا می شود.

  

بزرگداشت میلاد امام هادی (ع) در دانشگاه پیام نور بوانات

بزرگداشت میلاد امام هادی (ع) در دانشگاه پیام نور بوانات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور بوانات به مناسبت 15 ذیحجه روز میلاد با برکت امام علی نقی هادی علیه السلام کارمندان مرکز با پخش شیرینی در میان دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام نور بوانات این روز را گرامی داشتند.

  

نصب روز شمار عید مبارک غدیر در دانشگاه پیام نور بوانات

بنر روز شمار عید مبارک غدیر در دانشگاه پیام نور بوانات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور بوانات در این روز شمار که از 20 روز قبل از عید غدیر آغاز شده است وقایع و اتفاقات روز مربوطه به طور تفصیل توضیح داده شده است.

  

کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر در مرکز داراب برگزار شد

به به گزارش روابط عمومی مرکز این کارگاه آموزشی ویژه کارکنان مرکز بوده که تو توسط امام جمعه داراب حج توسط ججت الاسلام صادقی برگزار شد ، امام جمعه داراب ضمن تقتقدیر از مسئولان برای برگزاری این گونه کارگاهها اظهار امید واری کرد که در آینده نیز شاهد رونق این برنامه ها باشیم.

  

اردوی اردوی توجیهی دانشجویان جدید الورود در مرکز داراب برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز داراب اردوی دانشجویان جدید الورود دختر و پسر با هدف آشنایی بیشتر دانشجویان با بخشهای مختلف دانشگاه پیام نور و قوانین و مقررات در دو روز جداگانه در امامزاده سید علاءالدین (پیرمراد) و امامزاده سلطان شهباز و با حضور مسئولان مرکز، مسئول بسیج دانشجویی شهرستان ، جانشین فرمانده سپاه پاسداران ناحیه داراب و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی داراب برگزار گردید؛ در ادامه ، جلسه پرسش و پاسخ بین دانشجویان و مسئولان مرکز انجام شد و سپس نماز جماعت و صرف ناهار پایان بخش اردوهای فوق بود

  

کارگاه آموزشی امربه معروف ونهی از منکرویژه دانشجویان درمرکز داراب برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی مرکز این کارگاه برای دومین بار که ویژه دانشجویان است توسط امام جمعه داراب حجت السلام صادقی برگزارمی شود.همچنین ازسوی شورای فرهنگی مرکز مقرر شددر صورت استقبال دانشجویان کارگاه های دیگری در زمینه های دینی برگزارشود.

  

مسابقات شطرنج دانشجویان درمرکز داراب برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی مرکز داراب این مسابقات به همت کانون دانشجویی هلال احمر وبا حضورعلاقه مندان این رشته درسطوح مقدماتی,رده بندی ونهایی برگزار می شود.لازم به ذکر است مقررشده است ازسوی مرکز وجمعیت هلال احمرشهرستان جوایزی به برندگان این مسابقه اهدا شود.

  

همایش رشته حقوق در مرکز داراب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز در این همایش که در باره حرفه وکالت برگزار گردید صالحی فرد یکی از وکلای دادگستری برای دانشجویان رشته حقوق سخنرانی کرد.این جلسه با استقبال دانشجویان این رشته مواجه شد و با پرسش و پاسخ به پایان رسید.

  

نشست مشترک بنیاد شهید با مسئولان مرکز داراب برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز در این نشست که با حضور رئیس و مسئول فرهنگی بنیاد شهید داراب و رئیس مرکز داراب و مسئول امور مالی برگزار شد در خصوص ارائه به خدمات به دانشجویان شاهد و ایثار گر بحث و تبادل نظر شد.در این جلسه مقرر شد کلاسهای تقویتی و همچنین مشاوره برای دانشجویان شاهد و ایثار گر برگزار شود.

 

 کارگاه آموزشی "خشکسالی" در دانشگاه پیام نور فسا

کارگاه آموزشی با موضوع "خشکسالی" برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور فسا ، در این جلسه نیکو، استاد بخش جغرافیای این مرکز در زمینه مسائلی همچون خشکسالی ، علت ها ، پیامدها و نقش دانش جغرافیا در این خصوص مسائلی را عنوان نمود. در نهایت این جلسه با پاسخگویی به سوالات دانشجویان به پایان رسید. قابل ذکر است که این مراسم با تلاش اعضای انجمن علمی جغرافیا و با حضور دانشجویان این رشته و دیگر علاقه مندان تشکیل شد

  

ديدار دانشجويان بسيجي دانشگاه پيام نور مركز لامرد از خانواده شهيد

بسيج دانشجويي دانشگاه پيام نور مركز لامرد با همكاري واحد فرهنگي وحوزه بسيج دانشجويي شهرستان با جانواده شهيد سرافراز حاج مصطفي اميري ديدار كردند .در اين ديدار كه نماينده حوزه بسيج دانشجويي ومسؤل واحد فرهنگي دانشگاه پيام نور لامرد حضور داشتند، دانشجويان ضمن آشنايي با خانواده صبور ومقاوم اين شهيد گرانقدر ،با سجاياي اخلاقي و وصاياي اين شهيد افتخار آفرين نيز آشنا شدند . به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور لامرد ،در اين نشت صميمي ،خانواده شهيد اميري با ذكر خاطراتي از نحوه زندگي اين شهيد دانشجويان را به رعايت حجاب وعفاف وگام نهادن در راه شهدا توصيه نمودند

  

افتخار آفريني دانشجوي دانشگاه پيام نور مركز لامرد در مسابقات قرآني

دانشجوي دانشگاه پيام نور لامرد مقام دوم مسابقات حفظ ده جزء قرآن كريم را در بين دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي كشور كسب كرد .به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور مركز لامرد، خانم اعظم عبدالله پور دانشجوي رشته مديريت صنعتي دانشگاه پيام نور كه در مسابقات حفظ ده جزء قرآن كريم در بين دانشگاههاي آزاد اسلامي استان فارس، مقام اول را كسب نمود با اعزام به مسابقات  كشوري دانشگاه آزاد در استان قزوين از بين سيزده نفر راه يافته به مرحله كشوري، مقام دوم  را در رشته حفظ ده جزء قرآن كريم كسب كرد .        

 

 


مطالب مشابه :


سخنرانی محمدحسن نادری

متن سخنرانی نماینده دانشجویی این نواندیشی مخصوص اساتید نیست ومخاطب آن دانشجویان وکل
جشن بزرگ معارفه دانشجویان جدیدالورود!

جشن بزرگ معارفه دانشجویان جدیدالورود! جشن با سخنرانی ریاست هجوم بردن برای نماز و
امان از این کدهای اشتباهی

جدیدالورود متن سخنرانی ارائه شده در همایش "کتابداران فردا"؛ که برای دانشجویان
جشن دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور بابل برگزار شد

جشن دانشجویان جدیدالورود داشتند و سخنرانی که پیگیری برای رسیدن به
پرچم گیاه پزشکی بالاست!

کنند، مجری متن سخنرانی را در حال سخنرانی برای دانشجویان دانشجویان جدیدالورود.
آغاز تحول در متون علوم‌سیاسی از مهرماه برای دانشجویان جدیدالورود

برای دانشجویان جدیدالورود سال جاری برای دانشجویان و سخنرانی های
گزارش تصویری از مراسم جدیدالورود ها

گزارش تصویری از مراسم جدیدالورود ها محفل صمیمانه دانشجویان سخنرانی جناب آقای
خبرهای مراکز و واحدها - 11 آبان ماه

برگزاری اردوی معارفه دانشجویان جدیدالورود با برای دانشجویان متن خطبه غدیر
اردوی توجیهی مجتمع آموزش عالی جهرم

اردوی یک روزه توجیهی دانشجویان جدیدالورود از طرف جهرم برای دانشجویان متن سوگند
خبرهای 5آبان ماه

هشتمین مرحله ثبت نام سفر به دیار یارویژه دانشجویان دانشجویان در سخنرانی برای علم و
برچسب :