آموزش دوخت لباس دخترانه زیبا

تکه پارچه ای مستطیل شکل برای پایین تنه لباس به طول دو برابر دور کمر کودک و عرض اندازه کمر تا زانوی کودک برش بزنید بالای پارچه را ابتدا با دوخت ساده چرخ خیاطی بدوزید و سپس نخ را کمی بکشید تا حالت چین کش پیدا کند پایین تاپ را بدوزید تا نخ کش نشود سپس پایین تنه چین کش را به پایین تاپ بدوزید تکه پارچه هایی را که قبلا از پایین تاپ برش زده بودید را بردارید یک ردیف دوخت ساده چرخ خیاطی روی آن بزنید نخ را بکشید تا حالت چین کش بر روی تکه پارچه نمایان شود سپس با سوزن ته گرد آن را به یقه لباس وصل نمایید برای زیباتر نمودن لباس میتوانید از گلهای پارچه ای و روبانی برای تزیین روی یقه استفاده نمایید لباس زیبای شما آماده است امیدوارم که بدوزید و لذت ببرید.
مطالب مشابه :


دوخت تونیک

آموزش گام به گام خیاطی㋡ - دوخت تونیک - - آموزش گام به گام خیاطی. ... قسمت جلوی لباس و سرشانه که اوزمان داشت دوخت درشت میزنیم تا ... تاپ دکلته و بندی · مدل لباس.
دوخت تاپ آیناز

15 سپتامبر 2013 ... این لباس حتما باید با پارچه کشی دوخت شود. ابتدا پارچه مستطیل شکلی به طول دور شکم و سینه کودک بعلاوه ۱۰ و عرض بلندی لباس و یا تاپ که
107- تاپ ریون دراپه

آموزش خیاطی - 107- تاپ ریون دراپه - «متد متریک» - آموزش خیاطی. ... 4سانت در شانه به زیر بغل میرسونیم و این قسمت رو باید پُر طراحی کنیم تا پس زده نشه بعد از دوخت
آموزش دوخت لباس دخترانه زیبا

بالای پارچه را ابتدا با دوخت ساده چرخ خیاطی بدوزید و سپس نخ را کمی بکشید تا حالت چین کش ... تکه پارچه هایی را که قبلا از پایین تاپ برش زده بودید را بردارید.
دوخت تاپ آیناز

پرنسس ها - دوخت تاپ آیناز - همه چی توی این وبلاگ هست - پرنسس ها
آموزش دوخت یک تاپ مجلسی

آموزش دوخت یک تاپ این تاپ، اصولاً از 4 مربع تشکیل شده و هرکسی می‌تواند با استفاده از این
103- الگوی تاپ دلکته

در الگوی پشت قبل از کشیدن ساسونها، اگر لباس مورد نظر تاپ بود باید از خط کمر یک برش و دوخت:
107- تاپ ریون دراپه

107- تاپ ریون جلو رو به هم میدوزیم و سنگ یا گل سینه ای رو وسط درز قرار میدیم تا رد دوخت دیده نشه
برچسب :