سهام بانک ایران زمین

به دنبال تلاش و پی‌گیری‌های چند ماهه هیأت رییسه و مسؤولان صندوق‌های بازنشستگی، پذیره‌نویسی برای خرید سهام بانک ایران زمین آغاز شد. روابط عمومی صندوق‌های بازنشستگی ضمن اعلام این مطلب و تشریح شرایط مربوط، از توزیع و در دسترس قرار دادن فرم‌های خرید سهام مذکور در صنعت نفت خبر داد.
علاقه‌مندان به خرید سهام ایران زمین می‌توانند با مراجه به سایت صندوق‌های بازنشستگی یا دفاتر نمایندگی در سراسر کشور ضمن آگاهی از شرایط و نحوه خرید، نسبت به تکمیل فرم‌های مربوط و ثبت‌نام اقدام کنند.
در اطلاعیه صادره از سوی صندوق‌های بازنشستگی که با امضای آقای حاجی‌صادق رییس این مجموعه انتشار یافته شرایط،‌ نحوه خرید، فرم ثبت‌نام و کلیه اطلاعات مورد نیاز درج شده است.
متن کامل اطلاعیه به این شرح است:

بسمه تعالی

اطــلاعیــه

اعضاء محترم صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت
صندوق های بازنشستگی ، پس انداز و رفاه کارکنان در نظر دارد تعدادی سهام و حق تقدم بانک ایران زمین را مستقیماً به نام اعضای حقیقی خود (شامل شاغلین و بازنشستگان) با شرایط زیر برای متقاضیان خریداری نماید :
۱- خرید سهام و حق تقدم مزبور پس از بازگشایی نماد بانک و در بازار فرابورس انجام خواهد شد و قیمت خرید براساس شرایط عرضه و تقاضا در روز معامله مشخص خواهد شد .
۲- متقاضیان ، تصمیم گیری در خصوص خرید ، نحوه خرید ، انتخاب کارگزار و زمان خرید و سایر موضوعات مربوطه رابه صورت تام الاختیار به صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت واگذار می نمایند.
۳- نظر به اینکه خرید سهام برای متقاضیان مختلف احتمالاً طی روزهای متعدد و در یک فرآیند زمانی و با قیمتهای متفاوت انجام خواهد گرفت ، مبنای محاسبه قیمت برای همه متقاضیان میانگین قیمت خرید کل سهام خواهد بود .
۴- حداقل سهام قابل خرید برای هر متقاضی ۱۰.۰۰۰ سهم و حداکثر ۵۰.۰۰۰ سهم می باشد .
۵- با توجه به شرایط بازار ، خرید سهام با اولویت ۱۰.۰۰۰ سهم برای کلیه متقاضیان انجام خواهد شد . بدیهی است صندوق ها حداکثر مساعی خود را برای خرید سهام برای متقاضیان مازاد بر ۱۰.۰۰۰ سهم به کار خواهد گرفت لیکن هیچگونه مسئولیتی در خصوص عدم خرید سهام مزبور جهت متقاضیان بر عهده نخواهد داشت .
۶- سهام خریداری شده در وثیقه صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت قرار خواهد گرفت و متقاضیان به شرکتهای تابعه صندوق ( پیوست شماره ۳ ) در خصوص دریافت سود نقدی ، شرکت یا عدم شرکت در افزایش سرمایه های بعدی بانک و خرید یا فروش حق تقدم مربوطه و ... وکالت تام و بلاعزل اعطاء می نمایند .
۷- وجه لازم برای خرید سهام ، حق تقدم سهام و مبلغ پذیره نویسی سهام به نیابت از متقاضیان توسط صندوق بازنشستگی به بانک و یا فروشندگان پرداخت می شود و به صورت تسهیلات در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت .
۷-۱- متقاضیانی که درخواست خرید ۱۰.۰۰۰ سهم را دارند وجه خرید سهام آنها از محل سودهای نقدی سالیانه بانک حداکثر تا پایان سال ۱۳۹۸ دریافت خواهد شد .
تبصره ۱ ) در صورتی که بدهی سهامداران زودتر از موعد مذکور تسویه شد سهام خریداران حسب تقاضای ایشان از وثیقه خارج خواهد شد .
تبصره ۲ ) درصورتی که وجه مذکور تا پایان مدت مزبور تسویه نشود بقیه وجه به صورت نقدی و هنگام آزاد سازی سهام از خریداران دریافت خواهد شد .
۷-۲- متقاضیانی که درخواست خرید بیش از ۱۰.۰۰۰ سهم را دارند تا میزان ده هزار سهم آن به شرح بند ۱-۷مورد تسویه قرار می گیرد و مازاد خرید ۱۰.۰۰۰ سهم آنان به شرح ذیل مورد تسویه قرار می گیرد .
۷-۲-۱- پنجاه درصد از مبلغ خرید مازاد ۱۰.۰۰۰ سهم با اعمال ۱۴% کارمزد سالیانه به صورت ۱۲ قسط ماهانه از حقوق / مستمری مورد تسویه قرار می گیرد .
۷-۲-۲- تا میزان ۵۰ درصد بقیه نیز بصورت نقدی دریافت خواهد گردید .
۸- به لحاظ آن که وثیقه گذاری سهام مزبور به صورت گروهی انجام می گیرد سهامدارانی که قصد فروش سهام خود را داشته باشند در سال یک بار فرصت فروش سهام خود را خواهند داشت به این منظور لازم است تا بدهی خود را حداکثر تا شهریور ماه هر سال به صندوق پرداخت نمایند تا صندوق در آبان ماه سهام مزبور را از توثیق خارج و آماده فروش نماید .
۹- اقدامات لازم برای خرید سهام موضوع این اطلاعیه به شرح ذیل است .
۹-۱- تکمیل فرم تقاضای خرید سهام به شرح پیوست شماره ۱ و ارائه آن به انضمام تصویر شناسنامه و کارت ملی به امور اداری ( شاغلین ) / دفاتر نمایندگی/ کانونهای بازنشستگی ( بازنشستگان و همسران بازنشسته متوفی )
۹-۲- متقاضیان شاغل از طریق سیستم جامع پرسنلی و سامانه مکاتبات اداری ( EORG ) و بازنشستگان با مراجعه به دفاتر نمایندگی / کانونهای بازنشستگی یا سایت های محل حوزه نمایندگی یا سایت بازنشستگان می توانند فرم تقاضا و وکالتنامه را تهیه و چاپ نمایند .
۹-۳- تنظیم وکالتنامه به شرح پیوست شماره ۲، براساس جدول توزیع استانی ( در هر یک از استانهای مورد اشاره به شرکت مندرج در پیوست شماره ۳) و تحویل آن به امور اداری / دفاتر نمایندگی / کانونهای بازنشستگی .
۹-۴- مهلت مقرر جهت تکمیل ، تأیید و ارسال فرم تقاضای خرید ، تصویر شناسنامه ، تصویر کارت ملی و وکالتنامه فوق حسب مورد به دفاتر نمایندگی / کانونهای بازنشستگی برای بازنشستگان یا امور اداری برای شاغلین حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۲/۷/۱۰
۹-۵- واحدهای اداری و دفاتر نمایندگی / کانونهای بازنشستگی صندوقها در سطح کشور برابر اطلاعیه بعدی صندوق مبادرت به ارسال فرم های تنظیمی ، تصاویر شناسنامه ، تصاویر کارت ملی و وکالتنامه های تحویلی به صندوقها می نمایند .
۱۰- با عنایت به محدودیت زمان مقرر مقتضی است همکاران ارجمند در مهلت مذکور ، اقدام به ارسال فرمهای یاد شده نمایند . بدیهی است صندوق در نوبت های بعدی واگذاری با شرایط جدید اقدام خواهد نمود .
۱۱- ضمن تشکر از متقاضیانی که در چارچوب اطلاعیه قبلی مبادرت به تهیه و ارسال فرم گواهی امضاء نموده اند ، خاطر نشان می گردد فرمهای مذکور مورد پذیرش سازمان بورس قرار نگرفته و لذا ایندسته از همکاران نیز میبایست فرمهای درخواست و وکالتنامه پیوست را تکمیل و ارسال نمایند .

عباس حاجی صادق
رئیس صندوق

منبع : www.bazneshaste.com


مطالب مشابه :


فرم آینده سازان

خدمات بازنشستگان صنعت نفت دفتر نمایندگی آبادان سايت قديم فیش حقوقی. سايت جديد فیش
26 درخواستی که 250 هزار کارمند از وزیر نفت دارند؛

(وبلاگ تخصصی صنعت نفت درخواست‌های ویژه کارکنان مدت موقت صنعت نفت • بهبود وضعیت حقوقی
سهام بانک ایران زمین

خدمات بازنشستگان صنعت نفت دفتر نمایندگی آبادان سايت قديم فیش حقوقی. سايت جديد فیش
مستمری مرداد ماه

خدمات بازنشستگان صنعت نفت دفتر نمایندگی آبادان سايت قديم فیش حقوقی. سايت جديد فیش
رشته حقوق نفت و گاز در ایران

پورتال حقوقی مشاهده فیش حقوقی ایجاد شد و با توجه به نیاز صنعت نفت به این رشته در
حقوق کارکنان قرارداد مدت موقت صنعت نفت بازنگری می‌شود

حقوق کارکنان قرارداد مدت موقت صنعت نفت موقت و نیز شرایط حقوقی آنها، در آینده و
مراکز مورد استفاده از کارت شرکت زیبا موج (استخر )

خدمات بازنشستگان صنعت نفت دفتر نمایندگی آبادان سايت قديم فیش حقوقی. سايت جديد فیش
صنعت نفت آبادان 2 پارسیان ایذه 1

دیکشنری حقوقی انگلیسی به فیش حقوقی. ترکیب تیم صنعت نفت آبادان:
روز ملی شن نفت ایران

فیش حقوقی شاغلین آموزش و روز ملی شن نفت ایران تصویب قانون ملی شدن صنعت نفت
برچسب :