آموزش شعبده بازی سری اول

:: تبدیل بادام به سوسک  ::

شعبده باز یک بادام را در دست میگیرد و دست دیگرش راز از روی بادام عبور میدهد وبادام به سوسک تبدیل میشود

راز این شعبده در اینجاست که یک انگشتر در دست شعبده باز هست که از جنس آهنربا هست!در بادام هم یک سوزن هست که جذب آهنربا میشود و یک سوسک که در بین انگشتان او جاسازی شده است و وقتی دستش را از روی بادام عبور میدهد بادام به انگشتر میچسبد و شعبده باز سوسک را رها میکند!اگر از دیدن سوسک زهره ترک نمیشوید میتوانید این شعبدرو امتحان کنید

 
::  راز عبور کریس از شیشه در خیابان  ::   http://s1.picofile.com/file/6899307842/Criss_Angel.flv.html


برای دیدن فیلم روی لینک بالا کلیک کنید

 

::  لوله کردن دریچه فاضل اب  ::

راز این شعبده بسیار بسیار ساده هست رازش تو اینه که وقتی از دریچه فاضلاب میاد بیرون شروع میکنه به حرف زدن و البته راه رفتن و وقتی شروع میکنه به راه رفتن دریچه فاضلاب از کادر دور بین میره بیرون  ووقتی  کریس میخاد دریچرو لوله کنه به همونجای واقعی دریچه نمیره بلکه یک کم جلو ترش میره درهنگامی که دریچه از کادر میره بیرون همکاراش یک کاغذ به شکل دریچه میزارن جلوتر دیچه اصلی و کریس میاد اونو لوله میکنه خیلی بچه گانه بود نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 

::  یک شعبده بسیار بسیار زیبا با ورق خیلی خیلی جذابه  ::

راز شعبده:http://s1.picofile.com/file/6853274644/New_Penguin_Magic_The_Hitman_Explanation.wmv.html


شعبدهhttp://s1.picofile.com/file/684928872 ... Magic_The_Hitman.wmv.html


 

::  انواع پرواز  ::

Open in new window
1/ پرواز Balducci | پرواز ديويد بلين
در اين روش كه توسط اقاي Balducci طراحي و ابداع شده است شما ميتوانيد در هر مكاني آنرا انجام داده و نيازي به هيچ وسيله خاصي نخواهيد داشت . راز بازي بدين صورت هست كه شما بايد روي يك پاي خود بلند شويد و اين عمليات جالب را در چند ثانيه و در يك زاويه ديد خاص انجام دهيد .


-------------------------------------
Open in new window
2/ پرواز King Rising | پرواز رايسينگ
در اين روش كه توسط اقاي Brad Christian طراحي و ساخته شده است شما ميتوانيد در هر مكاني بدون نياز به هيچ وسيله خاصي براحتي پرواز كنيد . راز اين بازي توسط آقاي رايسينگ در بخش فروشگاه شعبده باز قرار دارد و علاقمندان ميتوانند آنرا تهيه كنند .
اما بطور كلي اين بازي هم از شيوه بلند شدن توسط يك پا با زاويه ديد استفاده ميكند با اين تفاوت كه با ترفندي كه داخل بازي هست شما ميتوانيد نسبت به بازي قبلي ارتفاع بيشتري پرواز كنيد .

-------------------------------------
Open in new window
3/ پرواز Superjon | پرواز موشكي
اين روش از پرواز بيشتر جنبه تفريحي داشته و در مكان هاي عمومي نميشود انجام داد و فقط براي تفريح در يك مكان بسته و با وجود وسايل لازم امكان پذير است . اين پرواز در بين برخي دوستان به پرواز موشكي نيز مشهور است .. راز بازي هم بسيار ساده هست و شما از روي يك ميز ديگر به روي يك ميز ديگر فقط سر ميخوريد و البته به يك همكار نيز نياز خواهيد داشت .

-------------------------------------
Open in new window
4/ پرواز Criss Angel | پرواز آنجل (شلوار)
در اين روش پرواز كه از مرسوم ترين روش هاي آقاي كريس آنجل هست شما ميتوانيد در خيابان يا رستوران يا مكانهاي تفرحي توسط ان پرواز كنيد . اين پرواز زاويه ديد دارد و شما بايد پشت به تماشاچيان باشيد تا آنرا انجام دهيد . راز بازي در استفاده از يك شلوار و كفش مخصوص است كه در واقع پاي ديگر شعبده باز از شلوار بيرون آمده و عمليات پرواز انجام ميگيرد و پاي ديگر داخل شلوار مصنوعي و خالي ميباشد كه نوع ساخت شلوار مخصوص ميباشد و نقش اين ديد كه شلوار طبيعي است را ايفا ميكند .

-------------------------------------
Open in new window
5/ پرواز Criss Angel | پرواز آنجل ( ساختمان به ساختمان )
در اين روش پروازي كه فقط يك مدل روش نمايشي بوده و براي اجراي عمومي انجام نميگيرد . اقاي آنجل اين بازي را فقط براي بزرگ كردن كارهاي خودش انجام داده و جنبه عمومي ندارد . در اين روش شعبده باز از يك ساختمان به ساختمان ديگر پرواز ميكند . راز بازي بدين صورت هست كه شعبده باز را توسط چهار سيم قوي از يك دستگاه جرثقيل اويزان كرده و درواقع عمليات بلند شدن و پرواز كردن و انتقال بين ساختمان را جرثقيل انجام داده و اداها و حركات شعبده باز فقط نمايشي بوده و هيچ كار خاص ديگري نمي كند . باقي صحنه ها توسط دوربين بازسازي ميشود .

-------------------------------------
Open in new window
6/ پرواز Criss Angel | پرواز آنجل ( پرواز از روبرو )
اين روش پروازي به دو حالت تقسيم ميشود . ارتفاع كوتاه و ارتفاع بلند
ارتفاع كوتاه : مربوط ميشود به راز پرواز پترسون ( توضيحات در پائين )
ارتفاع بلند : در اين روش پروازي كه هم ميشود روي سن اجرا كرد و هم ميشود در خيابان اجرا كرد . بازي زاويه ديد داشته و شعبده باز بايد از قبل صحنه اجرا را آماده كرده باشد . محيط اجرا در پشت صحنه يك عدد دستگاه ليفتراك داشته كه توسط يك ميله بلند از پشت دكور صحنه بيرون آمده و به بدن شعبده باز وصل ميشود . عمليات وصل شدن هم بدين صورت هست كه شعبده باز زير لباس خود يك جليقه مخصوص پوشيده كه در قسمت پشت آن از بخش فلز درست شده است و در سر دستگاه ليفتراك نيز يك اهن رباي مغناطيسي قوي تعبيه شده است كه توانايي جذب و بلند كردن كامل شعبده باز را دارا ميباشد . از اين حقه اولين بار ديويد كاپرفيلد در ابتداي شعبده پرواز مشهور Grand Canyon استفاده كرد .

-------------------------------------
Open in new window
7/ پرواز Elivator | پرواز آسانسوري
اين روش نيز يكي از فنون پروازي ميباشد كه قابل اجرا در خيابان بوده و روي صحنه قابل اجرا نميباشد . طراح اين بازي اقاي Peter Loghran ميباشد كه در ساخت اين بازي راز ساده و جالبي را بكار برده است . راز اين بازي نيز مانند پرواز بلين بلند شدن توسط يك پاي ديگر ميباشد با اين تفاوت كه ديگر نياز به بلند شدن روي پنجه پا نميباشد و بلكه يك وسيله شبيه به يك ليوان زير پاي شما قرار ميگيرد . اين ليوان بصورت برعكس زير پا قرار ميگريد و شما براي يك لحظه روي آن بلند ميشويد و عمليات پرواز را انجام ميدهيد . سايز آن كوچك بوده و در هنگام اجرا چون زاويه ديد افراد از بالا به پائين ميباشد كسي متوجه ليوان زير پا نميشود . همچنين ليوان توسط يك وسيله سيم فنر دار به پشت كمر وصل هست كه شعبده باز به بهانه اي آنرا در يك لحظه زير پا ميگذارد و بعد از اجرا به محض بلند كردن پاي خود ليوان توسط سيم به زير لباس جمع ميشود .

-------------------------------------
Open in new window
8/ پرواز Wild | پرواز مستقيم
اين يكي از روشهاي پروازي ميباشد كه در همه جا چه روي صحنه و چه در خيابان ميشود آنرا انجام داد . اين بازي به Wild Levitation معروف ميباشد و شعبده بازان بيشتر در خيابان آنرا انجام ميدهند . براي اجراي اين بازي هيچ وسيله خاصي نياز نميباشد و گاهي از پارچه براي گرفتن ديد تماشاچيان و گاهي هم از كاپشن يا كت خودش شعبده باز استفاده ميكند . شعبده باز كت يا پارچه را مقابل خودش گرفته و پرواز ميكند . ارتفاع اين بازي گاهي كم و گاهي زياد است . راز بازي بدين صورت است بعد از پوشيدن جلوي پاهاي خود شعبده باز كاملا پاهايش را از كفش در آورده و هر دو كفش را با يك پا بين انگشتان پاي خود گرفته و نوك كفش ها را از زير كت يا پارچه مقابل خودش فقط نشان ميدهد . حال نياز به بلند شدن نيست همزمان كه روي پنجه پاي عقب بلند ميشويد با اين پا هم كفش ها را از زمين بلند ميكنيد . همچنين ميتوانيد در پشت خودش يك پله يا يك چهارپايه داشته و با پاي ديگر از آن هنگام بلند شدن بالا برود .

-------------------------------------
Open in new window
9/ پرواز Peterson | پرواز پترسون
اين يكي از روش هاي جديد و محبوب شعبده بازان هست . زيرا از آن هم در خيابان و هم روي صحنه ميتوانند استفاده كنند . شعبده بازان بسياري از اين روش بهره بردند . راز بازي شبيه به شلوار آنجل ميباشد اما كمي ظريفتر و اينكه كفش بايد با روش هاي مخصوص تري ساخته شود تا بهتر پا بتواند جا به جا شود . در اين روش ساخت وسايل براحتي امكان پذير است و نياز به تجهيزات پيشرفته هم نيست . شيوه اين پرواز داراي زاويه ديد ميباشد اما چون شما از روبرو عمليات پرواز را انجام ميدهيد كسي به زاويه ديد زياد توجه نميكند . همچنين روي صحنه نيز ميتوانيد در حين ديگر اجراها ناگهان اين عمليات پرواز را انجام دهيد .

-------------------------------------
Open in new window
10/ پرواز Sky Walker | پرواز والكر
اين يكي از روش هاي جالب پروازي ميباشد . در اين روش شعبده باز ميتواند عمليات پرواز را فقط در خيابان انجام دهد . در اين شيوه نحوه قرار گيري پاها اين امكان را به شعبده باز ميدهد تا در زواياي ديد مختلف بازي را انجام دهد طوري كه سازنده بازي توانسته حركات پا را نسبت به زاويه ديد بسيار وسيع در حد دور تا دور گسترش دهد . راز اين بازي توسط كفش مخصوص و طراحي مخصوص در پاشنه آن ميباشد كه كاملا قابل ساخت و تهيه ميباشد .

-------------------------------------
Open in new window
11/ پرواز Harry Potter پرواز هري پاتر

اين روش پروازي بيشتر جنبه طنز داشته و به كار اجرا براي مجلس يا عموم نميايد . اما برخي براي نمايش در كنار كليپ هاي خود از اين روش نيز بهره ميبرند . اين روش مانند هري پاتر روي يك جارو انجام ميگيرد . اما راز بازي بدين صورت است كه جارو كلا روي يك آينه نصب شده و وقتي آينه را روي زمين مثل چمن قرار دهيد حال روي جارو بشينيد و يك پاي جلوي آينه را بلند كنيد انگار هر دو پاي شما روي هوا بوده و شما روي جارو معلق هستيد .

::  بادکنک  ::

برای دیدن راز به لینک زیر بروید

http://s1.picofile.com/file/6555452712/%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84_%D8%AF%D8%B1_%D8%A8%D8%A7%D8%AF%DA%A9%D9%86%DA%A9.flv.html


::  اموزش خم کردن کارت  ::

کلیپ رو میتونین از این لینک ببینین نظر یادتون نره!!!!!!!!!!!!!!!


http://s1.picofile.com/file/669388329 ... 8%A7%D8%B1%D8%AA.flv.html

 

::  راز زنده کردن مگس  ::


مواد لازم:یک لیوان آب-مقداری نمک و یک قوطی کبریت خالی
ابتدا مگس زنده را در لیوان آب انداخته و با چوب یا ابزاری مانند آن مگس را به زیر آب هدایت کرده طوری که
سر مگس زیر آب مانده مدتی منتظر بمانید تا مگس کاملا قرق شده و بمیرد بعد مقداری نمک (تقریبا یک سوم
قوطی) در قوطی ریخته سپس مگس مرده را در قوطی انداخته و به مدت سی ثانیه قوطی را تکان دهید بعد در
قوطی کبریت را واکرده و شاهد پرواز مگس مرده شوید ضمنا مواظب باشید از تعجب شاخ در نیاورید .

دیوید بلین از قبل پشه ای را گرفته و همین بلا رو سرش آورده و بر روی آب خوری انداخته و اینطور جلوه می ده که انگار پشه رو تصادفی
می بینه

روش دوم این است که مگس را در فریزر قرار دهید که یخ بزند ( در حدی باشد که نیمه جان شود ) و مگس را روی یک جا بگذارید حالا بروید پیش یک تماشاچی طوری رفتار کنید که انگار مگس یا پشه را به صورت اتفاقی پیدا کرده اید.

( این شعبده با شعبده بالایی کمی فرق دارد و فرقش این است که شعبده ی اول مگس باید روی دست خود شعبده باز باشد ولی در روش دوم اینطور نیست و حتی میتواند پشه یا مگس در دست تماشاچی باشد )

حالا مگس را روی دست تماشاچی یا خود قرار دهد ( دست تماشاچی بهتر است )،بعد از چند ثانیه ( 20 الی 40 ) مگس به علت گرمای دست زنده میشود


تذکر:دست خود را پس از آزمایش با مایع دستشویی ضد عفونی کنید


مطالب مشابه :


سالم شدن چوب کبریت شکسته

آموزش شعبده بازی رایگان با وسایل ساده - سالم شدن چوب کبریت شکسته - شعبده بازی - آموزش شعبده بازی رایگان با وسایل ساده.
آموزش شعبده بازی سری اول

بیاتو ♀ - آموزش شعبده بازی سری اول - هرکی نظر نده. ... و در مكان هاي عمومي نميشود انجام داد و فقط براي تفريح در يك مكان بسته و با وجود وسايل لازم امكان پذير است .
چند تا شعبده بازی

يكي از معروفترين بازيهاي شعبده بازان اجراي هنر تردستي و شعبده با طنابهاي .... اموزش رفتن سکه امضا شده تماشاچی در بطری نوشابه سر بسته به روش کریس انجل.
تردستی علمی ( آزمایشی ساده با پوست پرتقال )

در جستجوی علوم - وبلاگ آموزشی علوم تجربی - تردستی علمی ( آزمایشی ساده با پوست پرتقال ) - - در ... وسایل لازم : پرتقال (ترجیحاً پرتقال تازه ) ، شمع و کبریت.
ساخت و پرواز موشك در 30 دقيقه Construction and missiles in flight 30 minutes

در آزمايش بسيار ساده زير كه با استفاده از معمولي‌ترين وسايل منزل انجام مي‌شود ... يك شعبده‌بازي بسيار جالب نيز كه با استفاده از همين قانون انجام مي‌شود به شما ياد مي‌دهم.
مطالبی در مورد شعبده

از اينرو بعلت علاقه شديدي کـه به این هنر داشت نزد استادان این حرفـه آموزش دیـد و بـرای ..... برخي از اين بازي ها بسيار ساده بوده و با وسايل بسيار ساده طراحي شده است اما
کتاب الکترونیکی آموزش 110 شعبده بازی (نسخه جدید)

کتاب الکترونیکی آموزش 110 شعبده بازی (نسخه جدید). تاريخ : موضوع : آرشيو نظرات. این كتاب مجموعه‌ای از 110 فوت‌ و‌ فن شعبده بازی است كه بیش ‌تر آن ‌ها را می‌ توانید با وسایل روزمره‌ای كه در اغلب خانه ‌ها پیدا می‌ شوند، انجام ... وبلاگ یه پسر ساده و مثبت
وسایل شعبده بازی با سی دی آموزشی

توضیحات: یکی از معروفترین شعبده های سکه که توسط شعبده باز بزرگ David Blain نیز انجام شده است.او سکه را با دندان هایش گاز می زند و سکه را نصف می کند سپس
آشنایی با کاربرد و تصاویر وسایل آزمایشگاهی

در جستجوی علوم - وبلاگ آموزشی علوم تجربی - آشنایی با کاربرد و تصاویر وسایل آزمایشگاهی - - در جستجوی علوم - وبلاگ ... بورت : یکی از وسایلی که برای اندازه گیری و برداشتن حجم معینی از مایعات به کار میرود. ... دارای دو نوع است : حباب دار و ساده.
وحید چیره دست

چیره دست می گوید : تردستي يا شعبده بازي فني است كه با روش هاي خاص ،عوامل اصلي ... انتشار و آموزش چنین بازی هایی در رسانه ها برای اولین بار در آسیا در کشور ... این است که موفقیت یک بازی شعبده و یا تردستی بستگی به ارائه نحوه آن دارد معمولا ساده ... شعبده بازی یک هنر است و باید از هنر حمایت کرد ، وسایل شعبده بازی خیلی گران
برچسب :