چه خبر از مجری های جدید و قدیم تلویزیون ؟!!!!!

 

سید محمد حسینی مجری ممنوع التصویر روی جلد مجله

لب های عملی این مجری سوژه شد (عکس)

لیزا رینا مجری و بازیگر سرشناس هالیوودی است که 49 سال سن دارد. او جز یکی از قربانیان جراحی های زیبایی است چرا که شکل لب هایش بخاطر این عمل ها بسیار بدشکل شده است و میگوید ای کاش عمل نکرده بودم و همچنین از عمل خود بسیار ناراضی است.چهره ها » مجری

مجری های حذف شده تلویزیون کجا رفتند؟

دومینوی حذف اجباری و اختیاری مجری ها از تلویزیون از چند سال پیش شروع شده و هنوز ادامه دارد.
دومینوی حذف اجباری و اختیاری مجری ها از تلویزیون از چند سال پیش شروع شده و هنوز ادامه دارد. آنچه در این مطلب می بینید، مروری است بر مشغولیت های این روزهای مجری هایی که با اتفاقات و دلایل عجیب و غریب، قید اجرا در تلویزیون را زده اند یا دیگر به آنها اجازه کار داده نشده.مجری هایی که بعضی از آنها وزنه ای برای تلویزیون به حساب می آمدند. (ترتیب حروف الفبا را رعایت کرده ایم. روزهای غیبت مجریان تقریبی محاسبه شده و از خیر آنهایی هم که همین چند وقت آینده دوباره به به تلویزیون برمی گردند، گذشتیم. مثل علی ضیا که پس از غیبت 70 روزه، از مهر ماه، روی آنتن شبکه 3 است.)


حمید باباوند / 850 روز غیبت

آخرین بار کی او رادیدیم؟ همزنان با پخش سریال عظیم مختارنامه، برنامه ای روی آنتن می رفت با نام «هنگام درنگ» که تاریخ اسلام را در برهه وقایع کربلا و پس از آن بررسی می کرد. این برنامه با اجرای باباوند، مهمانان بنامی دعوت کرد و بسیار پربیننده شد. هنگام درنگ مکملی بود برای مختارنامه تا روایت جذاب و شنیدنی از تاریخ اسلام به بینندگان ارائه شود. پس از پایان سریال میرباقری این برنام هم ادامه پیدا نکرد.

الان کجاست؟ گویا به دنیای نویسندگی و روزنامه نگاری بازگشته و فعالیتش را در سوی دیگر رسانه ها (رسانه های مکتوب) ادامه می دهد.

ساعد باقری / 1830 روز غیبت

آخرین بار کی او رادیدیم؟ شاعر سرود ملی جمهوری اسلامی ایران که سال ها در برنامه های ادبی و هنری مجری بود و در ویژه برنامه های سحر و افطار تلویزیون درخشید، ناگهان از رمضان 87 و یکسال قبل از اینکه فرزاد جشمیدی به صندلی او در ویژه برنامه های سحر شبکه یک تکیه بزند، غیبتش آغاز شد و سپس در رادیو هم صدایش به گوش نرسید.

الان کجاست؟ شعر می گوید، ترانه می سراید و گاهی هم در برنامه های ادبی مراکز فرهنگی شرکت می کند. آقای شاعر شب ها تا سحر مشغول کار و مطالعه است و در طول روز درگیر گردآوری مجموعه صدسال شعر فارسی است، پروژه ای مشترک با سهیل محمودی.

فرزاد جمشیدی / 250 روز غیبت

آخرین بار کی او رادیدیم؟ متخصص امور سجع سال قبل برنامه زنده «یاد خدا» را روی آنتن شبکه یک داشت که برنامه اش اواخر دی ماه به طور ناگهانی قطع شد. علت توقف ناگهانی این برنامه عارضه قلبی و بستری شدن جمشیدی در بیمارستان عنوان شد ولی برخی علت را در یک پرونده شخصی می دانستند. او 29 خرداد نیز در نامه ای اعلام کرد برای همیشه از اجرا خداحافظی می کند.

الان کجاست؟ جمشیدی که مدتی جلوی دوربین ها ظاهر نمی شد بالاخره در اواسط ماه رمضان در دو مراسم افطاری با همسرش رویت شد. او پیش از این ریاست دفتر هماهنگی و سازماندهی مجریان سیما را برعهده داشت واعلام کرده اگر درخواستی باشد، به تلویزیون برمی گردد.

فرزاد حسنی / 540 روز غیبت

آخرین بار کی او رادیدیم؟ هر چند پس از «کوله پشتی» با سردار رادان نزدیک به 1500 روز ممنوع از کار بود ولی در شب یلدای شبکه یک و سپس ویژه برنامه تحویل سال به تلویزیون بازگشت و دوباره ناپدید شد؛ نوروز 91 آخرین ملاقات «زنده» ما با حسنی بوده (برنامه «تحویل بهار») و البته تکرار سریال «مسیر انحرافی» را هم نباید فراموش کرد.

الان کجاست؟ او این روزها بیشتر در دنیای بازیگری پرسه می زند. حدود یک ماه پیش تله فیلم «آلونک» با بازی او از شبکه سه پخش شد. امسال هم فیلم «عملیات مهد کودک» را که در ژانر کودک بازی کرده، در نوبت اکران دارد. اجرای بعضی مراسم و برنامه ها را می پذیرد و روی استیج می رود.

علی درستکار / 70 روز غیبت

آخرین بار کی او رادیدیم؟ «تمام دلایل رفتنم از «این شب ها» به خودم برمی گردد و بر اساس برنامه ریزی شخصی ام اتفاق افتاده است و دلیل خاصی ندارد.» درستکار با این توضیحات قید اجرای ویژه برنامه ماه رمضان امسال را زد و به دور از هیاهو مشغول کار خودش شد. او قبل از ماه رمضان امسال، آخرین برنامه اش را در همین «این شب ها» اجرا کرد.

الان کجاست؟ درستکار 5 سالی هست که مدیریت روابط عمومی اتاق بازرگانی را به عهده دارد و صبح به صبح به خیابان طالقانی می رودو با تکیه زدن به صندلی اش در طبقه اول ساختمانن اتاق بازرگانی مشغول به کار می شود. او اعلام کرده فعلا قصد ندارد تا پایان سال 92 به تلویزیون برگردد.
رضا رشیدپور / 1800 روز غیبت

آخرین بار کی او رادیدیم؟ «مثلث»، آخرین برنامه او در اولین قسمت هایی که روی آنتن رفت توقیف شد و سروکله رشیدپور هم بعد از آن دیگر در تلویزیون پیدا نشد. هر چند در چند فیلم سینمایی (بی پولی، سوپراستار، شیش و بش و در امتداد شهر) و شبکه ماهواره ای (ایرانیان و تلویزیون پرسپولیس) رخی نشان داد ولی به تپه های جام جم برنگشت.

الان کجاست؟ او در یک سال گذشته تحصیلات خلبانی اش را کامل و مدرک خلبانی با هواپیمای ایرباس سری 300 را دریافت کرده. این روزها دیگر مثل سال گذشته ویدئوها و سخنرانی هایی عجیب و غریب از خودش منتشر نمی کند و مشغول رسیدگی به امور چند مرکز رسانه ای در تهران است، در ساختمانی در خیابان آفریقا.

محمدرضا شهیدی فرد / 450 روز غیبت

آخرین بار کی او رادیدیم؟ تابستان 90 با «پارک ملت» بازگشت. برنامه ای که قرار بود 180 قسمت باشد ولی در قسمت 132 قیچی خورد!

الان کجاست؟ در طول این مدت، مدیران تلویزیون بارها اعلام کرده اند که به زودی «پارک ملت» به تلویزیون برمی گردد ولی ...!او در مدت غیبتش کارهایی مثل تهیه کنندگی مجموعه «منظومه حسن» (زندگی علامه حسن زاده آملی) را روانه آنتن شبکه 4 کرد. چند ماهی مشغول داوری جشنواره رادیو بود. در جشنواره فجر مجری نشست های خبری و مراسم اختتامیه بود و برنامه «ناز نوروز» در تلویزیون مشهد هم با اجرای او روی آنتن رفت. ممنوع التصویر نیست و هم اکنون در مشهد است و مشغول مراقبت از مادرش.

ژیلا صادقی / 1100 روز غیبت

آخرین بار کی او رادیدیم؟ هنوز معلوم نیست چرا در تلویزیون اجرا ندارد اما می گویند حضور در تبلیغات یک محصو لخارجی دلیل این ماجرا بوده. آخرین  مراسم مهمی که اجرایش را به عهده داشت، اختتامیه بیست و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر در سال 1389 بودکه نوع پوشش او در آن برنانه حسابی جنجال به پا کرد.

الان کجاست؟ به کارهای هنری و شخصی مشغول است و بعضی از برنامه های نهادها و سازمان های خصوصی و دولتی را اجرا می کند.

محمد صالح اعلا / 1050 روز

آخرین بار کی او رادیدیم؟ یکان یکان ما بییندگان جان و بینندگان پیشانی بلند، نزدیک به 3 سال « با دو قدم مانده به صبح» زلف گره زدیم؛ برنامه ای که شخصیت های فرهنگی، هنری و علمی مثل فریدون جیرانی، رشید کاکاوند، محمد رحمانیان و عیسی جلالی در رشته های تخصصی مجری – کارشناس آن بودند تا اینکه دکان عاشقی در آبان 89 تعطیل شد. از همان روز ما از یک نوستالژی در قید حیات محروم شدیم. از یک حس دلتنگی سیال در نگاه ها و آواها.

الان کجاست؟ خبر موثقی از او در دست نیست. کم و بیش برای نشریه ها می نویسد. سرش در لاک خودشاست و به علاقه ها و دلمشغولی هایش مشغول.

سهیل محمودی / 1830 روز غیبت

آخرین بار کی او رادیدیم؟ بیشتر با اجرای برنامه «با کاروان شعر و موسیقی» در شب جمعه های شبکه دو می شناسیمش، برنامه ای که به ادبیات و موسیقی می پرداخت و مهمان های اسم و رسم داری در آن روبروی محمودی می نشستند. آخرین بار در همین برنامه جلوی دوربین رفت و با برنامه 7 ساله اش خداحافظی کرد.

الان کجاست؟ بیشتر از چهار سال است که عطای اجرا در رادیو و تلویزیون را به لقایش بخشیده. هنوز برنامه های شب شعر و ادبی و هنری اجرا می کند و کم و بیش در اکثر برنامه های هنیری و به ویژه ادبی و شاعرانه مراکز فرهنگی مثل خانه هنرمندان حضور فعالی دارد. سهیل محمودی این روزها به شعر و شاع8ری می پردازدو همراه با ساعد باقری مشغول گردآوری مجموعه صد سال شعر فارسی است که توسط انتشارات امیرکبیر چاپ و عرضه می شود و تا به حال 19 جلد آن منتشر شده.

مهسا ملک مرزبان / 180 روز غیبت

آخرین بار کی او رادیدیم؟ مجری 39 ساله شبکه چهار مدت هاست جلوی دوربین ظاهر نمی شود. آخرین بار در برنامه «زعفران» ویژه برنامه نوروزی شبکه چهار حاضر بود. گاهی هم در آیتم های «رادیو هفت» حضور پیدا می کندو متن می خواند.

الان کجاست؟ بیشتر پشت دوربین مشغول تهیه کنندگی است. ملک مرزبان قبل از اینکه مجری شود، او را با نویسندگی می شناسند. او از سال 1374 ترجمه را با همکاری با مطبوعات از جمله فیلم ویدئو، هفته نامه مهر و روزنامه زن شروع کرده و در 1376 اولین کتابش درباره سینما را چاپ کرده. به خاطر همین عادی است که دل مشغولی اصلی ملک مرزبان نویسندگی باشد نه اجرا در شبکه های تلویزیونی.

آزاده نامداری / 520 روز غیبت

آخرین بار کی او رادیدیم؟ لحظات سال تحویل 91 برای او خوش یمن نبود. پس از اجرای دو نفره ویژه برنامه سال تحویل همراه با احسان علیخانی خبر رسید که ممنوع از کار شده. پس از برنامه «خانمی که شما باشی» غیبش زد تا اینکه پس از 9 ماه در برنامه «پشت صحنه» نامش رویت شد. آخرین بار قرار بود در 6 قسمت از برنامه اش در نوروز 92 رویت شود اما فقط صدایش را شنیدیم!

الان کجاست؟ این روزها نامداری تهیه کنندگی می کند و برنامه «خانمی که شما باشی» را می سازد. در چند مراسم غیر تلویزیونی هم دیده شده. خبر می رسد که مشکل ممنوعیتش حل شده ولی پیشنهاد خوبی ندارد که دوباره به آنتن برگردد. پس از همین چند روز دیگر، در همان رشته روانشناسی بالینی درس خواهد خواند.

جواد یحیوی / 5100 روز غیبت

آخرین بار کی او رادیدیم؟ با اجرای متفاوت برنامه تابستانه «طعم آفتاب» که بعدازظهرها از شبکه تهران پخش می شد، دل بیننده را برد و به اوج شهرت و محبوبیت رسید. یک سال و نیم قبل از اینکه ممنوع التصویر شود، برنامه ای در تلویزیون نداشت. قبل از آن هم مسابقه تلفنی شبانه شبکه تهران را اجرا می کرد.

الان کجاست؟ می گویند مدتی در کیش مشغول کار و بار تجاری بوده و این روزها سرش به بازیگری در یک تئاتر گرم است. شنیده شده قرار است ممنوعیت کار او لغو شود.

دیگر مجریان
کاظم احمدزاده: بعد از مهاجرت قلِ اولش هیچ وقت دیگر به پررنگی قبل نبود. بعد از آن ماجرای حرکات موزون در برنامه شبکه تهران، از زوج دومش، محمود شهریاری هم جدا شد تا او را گاه و بیگاه در برنامه های مناسبتی شبکه تهران ببینیم.
سید رحمان نظام اسلامی: مجری سابق «صبح بخیر ایران» مدت هسات در هیچ برنامه ای به طور ثابت اجرا نکرده و بیشتر در مناسبت های ملی مثل راهپیمایی جشن 22 بهمن جلوی دوربین ظاهر می شود.
سید اقبال واحدی: مجری 57 ساله تلویزیون هنوز انتخاب اول مدیران شبکه برای اجرای برنامه های مناسبتی مثل نوروز و ویژه برنامه های اعیاد مذهبی است. بعد از «صبح بخیر ایران» و «مستقیم آبادی» دیگر مثل قبل حضور فعالی در تلویزیون ندارد.
مطالب مرتبط لب های عملی این مجری سوژه شد (عکس) حاشیه: دختران جوان طرفدار احسان علیخانی اینبار در بزرگداشت ماندلا!! سید محمد حسینی مجری ممنوع التصویر روی جلد مجله فرزاد حسنی به تلویزیون برمی گردد؟ ترانه‌خوانی فرزاد حسنی برای همسرش در برنامه زنده تلویزیون + ترانه "آزاده نامداري"، "فرزاد حسني" را مجبور به سكوت كرد مجری ممنوع‌ التصویر تلویزیون بازیگر تئاتر شد + تصاویر احسان علیخانی مجری جشن میلاد امام رضا (ع) عکس جدید احسان علیخانی (مجری) و مهدی یراحی (خواننده) در مشهد مقدس تصویری از جواد خیابانی که تاکنون ندیده اید+ عکس مجری مشهور سیما و همسر روس او +تصاویر صدای عطسه‌‌ای غیر معمول مجری زن تلویزیون را به خنده انداخت! + عکس مجری و بازیگر زن محبوب آمریکایی: دختر یک مستخدم هستم مجری مشهور سیما و همسر روس او/ تصویر محمد سلوکی از دکوراسیون منزلش می گوید / تصاویری از منزلش کار غیر اخلاقی خانم خبرنگار در پخش زنده +تصاویر زیباترین جملات علیخانی در «ماه عسل» برچسب ها: حذف اجباری و اختیاری مجری ها ، تلویزیون ، مجری ، حمید باباوند ، فرزاد جمشیدی ، فرزاد حسنی ، سریال ، علی درستکار ، رضا رشیدپور ، تهیه کنندگی ، رادیو ، آزاده نامداری ، نویسندگی ، خبرنو ، خبر نو ، khabareno ، khabare no ، khabar no

احسان علیخانی در کنار مادرش + عکس + بیوگرافی

عکسهای زیبایی احسان علیخانی

احسان علیخانی متولد ۱۵ آبان ۱۳۶۱ در تهران ، تهیه کننده ، مجری تلویزیونی، دستیار کارگردان و کارگردان اهل ایران است. او مدرک کارشناسی خود را در رشتهٔ مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران گرفت.

عکسی زیبایی از احسان علیخانی

احسانعلیخانی ساکن خیابان هروی است . او ۲ خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است ، مادرش پرستار بازنشسته است و به گفته خودش بهترین دوستش است.

عکس احسان علیخانی در کنار مادرش

با دیدن اجرای جواد یحیوی به کار اجرا علاقه مند شده ، اولین برنامه زنده اش در سال ۱۳۸۰ بوده ، او اجراهایی مانند صبح آمد و ماه عسل و.. را برعهده داشته است.

عکس متفاوت احسان علیخانی

عکس های جدید احسان علیخانیمطالب مرتبط نظرات جالب سروش صحت درباره سریال پژمان: یک جورهایی باعث آبروریزی هستم!! عکس جدید ریحانا در موزیک ویدئوی یک رپر معروف + عکس سیگارفروشی قهرمان المپیک+ تصاویر نمایشنامه خوانی نیوشا ضیغمی و امیرحسین مدرس به نفع خیریه هدیه گران قیمت بازیگر مشهور هالیوود به دخترش + عکس نانسی‌ عجرم استار آکادمی را کلید می زند شعر مدیرعامل لیگ برتری برای روحانی برچسب ها: احسان علیخانی ، تهران ، تهیه کننده ، مجری تلویزیونی ، کارگردان ، اهل ایران ، کارشناسی ، مدیریت بازرگانی ، دانشگاه تهران ، حسان علیخانی چهره ها » مجری

زندگی و کار همه خارج رفته های سرشناس صدا و سیما / تصاویر

چند روز پیش احسان کرمی، مجری رادیو تلویزیون، به محدودیت حضور سوپراستارها در تلویزیون اشاره کرد. حرف های او بهانه ای شد برای تهیه گزارشی از حال و روزمجریان داخل و خارج و بررسی زوایایی از زندگی کاری ایشان برای رسیدن به فرصت ها و چالش های مجری گری در داخل کشور.

1- خانوم مهربونی که برگشت

گیتی خامنه، مجری مشهور و محبوب برنامه های کودک و نوجوان تلویزیون در دهه 60 مدتی پیش، پس از 15 سال زندگی در آمریکا و تحصیل علم به ایران بازگشت. تصویر و صدای گیتی خانه که خاطرات کودکی دو نسل را زنده می کند، همچنان در اذهان این دو نسل باقی است. او از سال 1358 تا اواسط دهه 70، یک روز در میان ساعت پنج عصر و پس از آن تیتراژ به یادماندنی برنامه کودک شبکه اول سیمای دو شبکه ای جمهوری اسلامی مهمان خانه ها بود و مثل همتای محبوب دیگرش، الهه رضایی،دوست صمیمی کودکان و نوجوانان انقلاب.به جرأت می توان گفت او یکی از مسلط ترین و حرفه ای ترین مجریان تلویزیون ایران در سال های پس از انقلاب بود. او در سال 73، آخرین برنامه «فیروزه» (ویژه دختران نوجوان) را در شبکه 4 اجرا کرد و برای سال ها به آمریکا رفت. او در آمریکا نیز یک برنامه کودک و نوجوان را در شبکه فارسی زبان «صدای آشنا» که گفته می شد به نهادهای مرتبط با دولت جمهوری اسلامی نزدیک است و بخش اعظم برنامه هایش در تهران تولید می شد،تهیه و اجرا می کرد اما وی به رغم اینکه شرایط مناسبی برای اجرا در شبکه های خارجی غیروابسته به دولت ایرلان هم داشت، پس از 15 سال زندگی در دیار غربت، به گفته خودش برای انتقال تجربیاتش به ایران بازگشت و از جمله اجرای برنامه ای به شدت محبوب و پربازدید با عنوان «بچه های دیروز» را در شبکه 5 اجرا می کرد که به بازگویی خاطرات تصویری نسل دهه 60 از برنامه های کودک اختصاص داشت.

او چرا بازگشت؟ جواب او چند سال پس از رجعتش به تهران در مقابل پرسش از علت حضورش در تلویزیون و در برنامه خانوادگی شبکه دوم، «تصویر زندگی» رهگشاست: «چون دست مرا در چگونگی اجرای بخش مربوط به من باز گذاشتند. الان موضوع برنامه، کارشناسان و مهمانان و به طور کل قالب برنامه را خودم انتخاب می کنم و دخل وتصرف اضافی در آن صورت نمی گیرد.»
همانجا او گفته بود: «به نظر من برنامه های کودک باید با نظر کودکان برای کودکان تهیه و تولید شود، در این صورت قطعا مخاطبان این برنامه ها نیز بیشتر خواهند شد. این همان احترام گذاشتن به مخاطب و نظر او است. خودم من در خیابان، اتوبوس، مهمانی ها و ... که می روم با دیگران دربارنه برنامه های خودم صحبت می کنم و کلی ایده می گیرم و مطمئنم که استفاده از همین ایده ها ونظرات در جذب مخاطب موثر است.»اگر به خامنه، همچنان اجازه دهند او از تجربیاتش با استقلال کامل استفاده کند هم کلی مخاطب جذب می کند و هم از ایران نمی رود.

2- او یک بازیگر بود؟

فرشید منافی، همان که اول و وسط و آخر همه برنامه های صوتی و تصویری


مطالب مشابه :


متن برای مجری&متن پایان اجرا

(مجری واجرا) متن پایانی, متن برای مجری, متن اختتامیه سایت ایران مجری
متن برای مجری&متن پایان اجرا

سایت ایران مجری. وب لاگ . سایت ارتباطات واطلاعات برچسب‌ها: متن برای مجری, متن اختتامیه
نمونه سلام در مجری گری صحنه (9 مورد)

از محبت و مودت شما را در مراسم اختتامیه اولین سایت ایران مجری:: گری، متن مجری.
عکس هایی از مراسم اختتامیه فیلم فجر

مسابقه سینمای ایران در بیست مجری مراسم اختتامیه بیست و نامزدهاي بهترين موسيقي متن:
دانلود بخشی از اجرای علی ضیا در اختتامیه جشنواره شمسه (اردیبهشت 92)

میم مثل مجری دانلود بخشی از اجرای علی ضیا در اختتامیه علی ضیا پدیده اجرای ایران
اختتامیه سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر

اختتامیه در مراسم اختتامیه‌ی جشنواره‌ی فیلم فجر از سوی مجری پاینده باد ایران
چه خبر از مجری های جدید و قدیم تلویزیون ؟!!!!!

در جشنواره فجر مجری نشست های خبری و مراسم اختتامیه بود و متن می خواند. ایران، مجری اول
خلاصه ی اختتامیه ی جشنواره ی فیلم فجر - همه چیزمان به همه چیزمان می آید

، بر اساس شنیده‌ها هیات داوران جشنواره فیلم فجر قرار است امشب در اختتامیه جشنواره به
امروز جمعه اختتامیه حافبک

امروز جمعه اختتامیه ضیا مجری ثابت برنامه و کسری رسانه موسیقی ایران "منطق
برچسب :