زندگی نامه و فعالیت های حوزه مدیریتی مراد علی آهویی

   

یا ضامن آهو

نیشابور شهر پایدار با شهروندان بیدار

درپنجم /آبانماه/ 1347در روستای آهوان شهرستان نیشابور متولد شد . نام پدر او علی (محمد تقی) و نام مادرش فاطمه هروی(کربلایی قاضی) می باشد . تحصیلات دوره ابتدایی را در دبستان بابک روستای آهوان همراه با دیگر دوستان خود سپری کرد .

همراه با تحصیل در مقطع ابتدایی از محضر علمای بزرگواری همچون مرحوم حاج شیخ ابراهیم خلیلی آهوانی و حاج شیخ علی آهویی کسب فیض نمود .بطوری که از همان دوران کودکی حامی محرومان و مستضعفان بود و همراه با دیگر دوستان در برگزاری و شرکت فعال در راهپیمایی های که توسط مردم با حمایت حاج شیخ علی آهویی و سرهنگ حسینی ( دانش آموز سال آخر متوسطه دبیرستان خیام نیشابور )بر ضد رژیم ستم شاهی صورت می گرفت شرکت فعال داشت در این راستا تمامی تصاویرو اطلاعیه های حضرت امام خمینی (ره) را که توسط سرهنگ حسینی به روستا آورده می شد با توجه به سن کم، با دیگر دوستان در روستاهای مجاور( دستجرد آقابزرگ، عبداله آباد، دهنو هاشم آباد، کریم آباد، کاریز نو،و ... پخش می نمودند .

مرادعلی آهویی تحصیلات مقطع راهنمایی را در روستای اسحاق آباد و آهوان گذراند و با عنایت به سختی های فروان در مقطع متوسطه در دبیرستان آیت الله طالقانی شهرستان نیشابور در رشته اقتصاد اجتماعی دیپلم گرفت . همزمان با تحصیل در دوره متوسطه در بسیج دانش آموزی، انجمن اسلامی دبیرستان فعالیت چشمگیری داشت. دوره دبیرستان نامبرده همراه بود با دوران دفاع مقدس که نامبرده در ماموریت های 45 روزه همراه با دیگر دوستان در دفاع از میهن اسلامی در جنوب و غرب کشور در لشکر 5 نصر و تیپ ویژه شهدا در عملیات های کربلای 4و کربلای 5 در منطقه شلمچه و در غرب کشور در ارتفاعات حاج عمران   همراه با همرزمان خود  شهید کاوه و شهید جباری در تیپ ویژه شهدا  حماسه ها آفریدند.

 

در سال1366 بعد از گرفتن دیپلم  به عنوان دانشجو در رشته آموز ش ابتدایی در مرکز تربیت معلم شهید مطهری قوچان پذیرفته شد .در آخرین روزهای دفاع مقدس در پی تاکیدات امام خمینی (ره) با دیگر دانشجویان کلاسهای درس را تعطیل نمودند و در لبیک به پیام حضرت امام(ره) راهی میادین نبرد حق علیه باطل شد تا از کیان و سرزمین اسلامی دفاع نمایند .

 در سال1367 از مرکز تربیت معلم شهیدمطهری قوچان برای ادامه تحصیل به نیشابور مرکز تربیت معلم شیخ طوسی انتقال یافت و در خرداد ماه 1367 موفق با اخذ مدرک فوق دیپلم شد.

مراد علی آهویی در مهر ماه1368 بعنوان معلم در یکی از روستا های محروم شهرستان نیشابور در روستای نوروز آباد خدمت شریف معلمی را آغاز نمود و بعد از آن بعنوان معلم ، معاون و مدیر مدرسه در روستاهای آهوان ،دستجرد آقا بزرگ، عبداله آباد تا سال1374 خدمت نمود در سال 1370 با شرکت در آزمون سراسری دانشگاها و موسسات آموزش عالی در رشته مدیریت و برنامه ریزی بعنوان دانشجو پذیرفته شد ودر سال 1374 فارغ تحصیل گردید . در  این ایام باتوجه  استقلال اداره آموزش و پروش منطقه زبرخان در پست های( کارشناس مسول آموزش 1374)، (کارشناس مسول امتحانات1375تا1379) ،(مشاور و برنامه ریز تحصیلی ،شغلی، سازشی دبیرستا نهای ثامن الائمه خروین ، دبیرستان فضل بوژمهران ، شهید گنجعلی اسحاق آباد، دهخدا قدمگاه 1380تا 1382 )(کارشناس مسول بازرسی ،کارشناس مسول روابط عمومی 1382تا 1384)،(کارشناس فن آوری و اطلاعات و تحول اداری ،1385تا 1389) در آن اداره خدمت نموده است .

مرادعلی آهویی هم اکنون در سمت

" معاونت پرورشی و تربیت بدنی "

اداره آموزش و پرورش زبرخان نیشابور

به خدمت اشتغال دارد

یا ضامن آهو

نیشابور شهر پایدار با شهروندان بیدار

 

  سوابق مدیریتی   مراد علی آهویی:

 

معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش منطقه زبرخان

رئیس سازمان دانش آموزی آموزش و پرورش زبرخان

 


مطالب مشابه :


اسامی دانش آموزان قبولی خرداد دبیرستان شهید چمران - پایه دوم - لیست شماره ۲

اخبار زرین دشت - اسامی دانش آموزان قبولی خرداد دبیرستان شهید چمران - پایه دوم - لیست شماره ۲ -
زندگی نامه و فعالیت های حوزه مدیریتی مراد علی آهویی

( دانش آموز سال آخر متوسطه دبیرستان ( دستجرد آقابزرگ، عبداله آباد، دهنو دبیر سی امین
دریاچه کیو یا کویر کیو!!!

امین منجزی (بختیاری) سر و گل (دریکوندها) سرزمین پدری دهنو مقدسی (بروجرد) ندای
تحلیل هواشناسی

روستای دهنو مهندس امین حاجی 8- گردش پرگار (مرجع ریاضیات دبیرستان) =====
پیشبینی فصلی بارش پاییز و زمستان1393زرین دشت

روستای دهنو گزارشگر : امین حاجی 8- گردش پرگار (مرجع ریاضیات دبیرستان) =====
این هم اجابت تقاضای دوستان

روستای دهنو آمین. هرگز دل ما زخصم دون بیم (مرجع ریاضیات دبیرستان) =====
'گزارش عملکرد دولت نهم ودهم دکتر احمدی نژاد در زیدون بهبهان

3- دیوار کشی مدرسه اقبال لاهوری دهنو دبیرستان پیش دانشگاهی 10 آپلود عکس: محمد امین
هشدار ...هشدار....

روستای دهنو امین حاجی (مرجع ریاضیات دبیرستان) ===== 9- دانلود جزء جزء
نفرات برتر کنکور سال۸۰ کجایند

روستای دهنو محمد امین خلیفه سلطانی 32- دبیرستان زینب کبری (س) 33-روستای
برچسب :