متن تشکر و قدردانی شهرداری روداب از مردم و مسئولین در خصوص پروژه ی تعریض جاده ی روداب

پایگاه اطلاع رسانی بخش و شهر رودابپیرو برگزاری جلسه‌ای در شهر رودآب با حضور معاون محترم راههای روستایی وزارت راه  و شهرسازی مهندس میرشفیع ، مقرر گردید شهرداری رودآب با مشارکت مردمی و کمک معادن منطقه، 10 کیلومتر از محور رودآب به سمت سبزوار را زیر سازی و به عرض 12 متر تعریض نماید . و  اداره راه و شهرسازی سبزوار نیز 10 کیلومتر از سمت سبزوار به رودآب را زیر سازی و تعریض نموده، سپس  طبق قول مساعد معاون محترم وزیر قسمتهای تعریض شده آسفالت گردد.

به گزارش سبزوارنیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رودآب، پیرو جلسه فنی و تنظیم صورتجلسه مشترک بین شهرداری رودآب و اداره‌ی راه و شهرسازی سبزوار و تعیین مهندس ناظر از طرف اداره راه سبزوار جهت نظارت بر اجرای پروژه انجام گردید.
سپس آغاز عملیات اجرایی تعریض محور بطول 10 کیلومتر و عرض 12 متر با بکارگیری نیروهای متخصص و حدود چهل دستگاه ماشین آلات سنگین ، نیمه سنگین و سبک شروع و مرحله اول کار پس از اتمام  به تأیید کارشناس ناظر اداره راه و شهرسازی شهرستان رسیده است.
شایان گفتن است با توجه به هزینه بالای اجرای پروژه مذکور ( تعریض ده کیلومتر از جاده و پانزده دهنه پل در طول مسیر مذکور ) و اینکه پروژه فاقد ردیف بودجه بوده و صرفاً با جذب کمکهای موردی و منابع داخلی شهرداری رودآب مدیریت می‌شود بر خود لازم میدانیم از مساعدت تمام کسانی که نقش مهمی در اجرای این پروژه دارند بشرح ذیل تشکر و قدردانی نمائیم .
از نمایندگان محترم مردم شهرستان سبزوار بزرگ در مجلس شورای اسلامی،  معاون استاندار و فرماندار شهرستان سبزوار که در طی اجرای پروژه جهت کمک به تأمین منابع مالی ، مساعدتهای ارزنده‌ای داشته اند سپاسگزاریم.
همچنین از همکاری  و مساعدت معاونین محترم فرماندار، شهردار و اعضاء محترم شورای اسلامی شهر سبزوار ،ریاست محترم ادارات راه و شهرسازی و منابع طبیعی  شهرستان سبزوار سپاسگزاریم. از مردم عزیز و شریف بخش رودآب و مسئولین محلی بویژه امام جمعه محترم و بخشدار محترم رودآب تشکر می‌نماییم و دوام توفیقات تمام عزیزان را از خداوند منان خواستاریم.


روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر روداب


مطالب مشابه :


متن تشکر و قدردانی شهرداری روداب از مردم و مسئولین در خصوص پروژه ی تعریض جاده ی روداب

روداب - متن تشکر و قدردانی شهرداری روداب از مردم و مسئولین در خصوص پروژه ی تعریض جاده ی روداب - پایگاه اطلاع رسانی بخش و شهر روداب شهرستان سبزوار.
متن تشکر و قدردانی رئیس سازمان آموزش وپرورش استان مرکزی

خاطرات یک معلم منتقد ازتدریس و مدیریت - متن تشکر و قدردانی رئیس سازمان آموزش وپرورش استان مرکزی - خاطرات سید محسن رضائی از بهمن 1382تا سال 1392از مدیریت در مدارس خمین و تدریس ریاضیات.
تشکر و قدردانی "سپ بلاتر" از "دکتر روحانی"

تشکر و قدردانی "سپ بلاتر" از "دکتر روحانی" · آپلود عکس رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) در نامه‌ای به ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به خاطر میزبانی و استقبال رسمی از وی و هیئت همراهش، تشکر و قدردانی کرد. متن نامه تشکر به شرح زیر است:.
متن تشکر و قدردانی ویژه از مردم نجیب اشکنان توسط سید ناصر حسینی

متن تشکر و قدردانی از حضور مردم نجیب اشکنان ،. در همایش بزرگ عاشورائیان ، توسط سید ناصر حسینی پور ،. نویسنده کتاب پایی که جاماند ، عضو هیئت مذاکره کننده هسته ای ایران. برای مشاهده تصویر بزرگتر از متن دست نویس ، روی آن ...
پيام مشترك تشکر و قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ساری، استاندار مازندران و مجمع نماین

به گزارش روابط عمومي استانداري، متن كامل پيام تشکر و قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ساری، استاندار مازندران و مجمع نمایندگان مازندران در مجلس شوراي اسلامي از مردم صبور، نجيب و حادثه دیده ی غرب استان به شرح زير است. نعمت الهي بارش ...
تشکر و قدردانی سید حسین قاضی زاده هاشمی از اتحاد و همبستگی مردم سرخس

سید حسین قاضی زاده هاشمی نماینده مردمی و دلسوز دوره دوم و سوم مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه فریمان و سرخس و احمد آباد و رضویه، طی پیامی از اتحاد و همبستگی مردم سرخس تشکر و قدردانی کرد. متن این پیام که در روزنامه خراسان(خراسان رضوی) 18 /12/90 ...
تشكر و قدر داني

مجلس ترحيم - تشكر و قدر داني - دانلود مجالس ختم چهلم سالگرد سنگ قبر درگذشت تقدیر عكس اشعار روضه كتاب. ... روانشاد ... با قطره اشکی، ارسال متن تسلیت یا نثار تاج گل، قلب های مهربانتان را بر روی اندوهمان گشودید. محبت و صفایتان را ارج می نهیم و ...
تشکر و قدردانی

وظیفه خود می دانیم به حکم ادب و قدردانی از همه عزیزانی که در مراسم تشییع و تدفین و مجالس ترحیم،باحضور خود و یا با ارسال متن در سایتها و وبلاگ ها و پارچه نوشته و درج آگهی و تابلو و خصوصآ مدیریت محترم آموزش و پرورش شهرستان ...
برچسب :