متن کامل احکام سه انتصاب اخیر در وزارت نفت (پالایش و پخش، نفت مرکزی و موسسه بین المللی مطالعات انرژی

به گزارش نفت نیوز، در حکم  انتصاب علیرضا ضیغمی آمده است: با عنایت به تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران» منصوب می شوید.
با توجه به اهمیت و جایگاه پالایش و پخش فرآورده های نفتی و نقش تاثیرگذار آن در رشد و توسعه اقتصاد کشور، انجام وظیفه در این مسئولیت مهم ایجاب می نماید: بهره گیری از توانایی نیروهای مومن، متعهد و متخصص و تربیت مدیران شایسته و دلسوز؛ انجام برنامه ریزی مناسب در جهت بهسازی و ارتقای پالایشگاه های کشور؛ بسترسازی مناسب در احداث پالایشگاه های جدید با بهره گیری از فناوری روز و به کارگیری حداکثر توان بخش خصوصی داخل کشور؛ همکاری و استفاده از قابلیت های پژوهشگاه صنعت نفت برای حل مشکلات شرکت؛ برنامه ریزی و ساماندهی شرکت برای تحقق سیاست های دولت در جهت اجرایی نمودن قانون هدفمند کردن یارانه ها بر اساس پیش بینی هایی که انجام می دهید.
دکتر میرکاظمی در این حکم تصریح کرده است: ظرفیت سازی در جهت تسریع در احداث جایگاه های تک منظوره و دو منظوره تا رسیدن به ظرفیت مناسب؛ تسریع در ارتقای کیفیت ارائه خدمات در جایگاه ها و توسعه فناوری اطلاعات، از جمله پرداخت غیر نقدی و فروش مجازی فرآورده ها؛ تامین حداکثری نفت خام پالایشگاه ها از داخل کشور؛ تامین منابع مالی خارج از شرکت و بازنگری زیرساخت های کنترلی و کاهش هزینه و زمان پروژه ها.
انتظار دارم با آشنایی کاملی که از مجموعه صنعت نفت دارید، امر تولید، انتقال و توزیع مناسب فرآورده های نفتی که در ارائه خدمات به ملت شریف ایران سهم موثری را دارا می باشد، با حسن تدبیر ساماندهی نمایید. از خداوند قادر متعال توفیق روزافزون شما را در انجام این وظیفه خطیر مسئلت دارم.
وزیر نفت همچنین در نامه جداگانه‌ای از تلاش و زحمات ارزنده سیدنورالدین شهنازی زاده،‌ در طول مدت تصدی مسئولیت «معاونت وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران»، صمیمانه تقدیر و تشکر کرده است.

حکم انتصاب مدیرعامل جدید شرکت نفت مناطقمرکزی  

دکتر سیدمسعود میرکاظمی در حکمی مهدی فکور را به سمت مدیرعامل و عضو اصلی هیئت مدیره شرکت نفت مناطق مرکزی ایران منصوب کرد.
به گزارش نفت نیوز، در این حکم آمده است: نظر به مراتب تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «مدیرعامل و عضو اصلی هیئت مدیره شرکت نفت مناطق مرکزی ایران» منصوب می شوید.
وزیر نفت در این حکم تصریح کرده است: با توجه به اهمیت تولید نفت و گاز در مناطق مرکزی کشور ایجاب می نماید: اولویت دادن به توسعه و بهره برداری از میادین مشترک با همکاری مدیریت اکتشاف؛ به کارگیری نیروهای مومن، متعهد و متخصص به منظور برنامه ریزی و اجرای طرح های توسعه شرکت؛ بهره گیری از فناوری روز و به کارگیری حداکثر توانمندی های داخل کشور، لزوم توجه ویژه به رعایت اصول ایمنی، بهداشت محیط و سلامت (HSE) و لزوم بازنگری زیرساخت های ارتقا در جهت کیفیت، همچنین کاهش هزینه ها و زمان انجام پروژه ها با توجه به برنامه پنج ساله نفت.
در این حکم بر هماهنگی کامل با سایر مجموعه های شرکت ملی نفت برای انجام این امور تاکید شده است.

حکم انتصاب رئیس جدید موسسه مطالعات بین المللی انرژی

وزیر نفت با صدور حکمی دکتر سید حسین ایرانمنش را به سمت رئیس موسسه مطالعات بین المللی انرژی منصوب کرد.
به گزارش نفت نیوز، متن حکم وزیر نفت به این شرح است: با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجربیات علمی ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «رئیس موسسه مطالعات بین المللی انرژی» منصوب می شوید.
انتظار می رود با تنظیم و اجرای برنامه های پژوهشی مناسب و با تاکید بر فراهم ساختن زمینه های لازم برای ارتقای جایگاه کشور در تعاملات بین المللی انرژی و رفع تنگناهای موجود به موارد ذیل اهتمام ورزید: 1ـ بررسی و تدوین راهبرد صنعت نفت کشور 2ـ تحلیل مداوم تاثیرات متقابل توسعه و تولید نفت بر اقتصاد کشور 3ـ تحلیل و تدوین برنامه تولید و صادرات نفت و گاز کشور در افق 1404 4ـ بررسی و تدوین طرح جامع انرژی کشور 5ـ قطب بندی دانشگاه ها و مراکز علمی کشور و جلب مشارکت صاحب نظران در امور اقتصاد انرژی 6ـ تدوین چارچوب های مناسب دیپلماسی انرژی کشور 7ـ بررسی و تدوین راهبرد چگونگی اثربخشی جمهوری اسلامی ایران در مجامع بین المللی.
دکتر میر کاظمی همچنین در حکمی جداگانه خطاب به دکتر علی مبینی دهکردی آورده است: بر خود لازم می دانم به پاس تلاش و زحمات ارزنده ای که جنابعالی در طول مدت تصدی مسئولیت «رئیس موسسه مطالعات بین المللی انرژی»، داشته اید، صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم. امید است در سنگر دیگر در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.


مطالب مشابه :


متن تبریک انتصاب&نمونه متن تبريك انتصاب

(مجری واجرا)Mazinani-Mojri.blogfa.com - متن تبریک انتصاب&نمونه متن تبريك انتصاب - مطالب درخصوص مجری گری
کتاب متن‌های کوتاه ویژه روابط عمومی‌ها به بازار می‌آید

عصر ارتباط / علی اکبر خانجانی - کتاب متن‌های کوتاه ویژه روابط عمومی‌ها به بازار می‌آید
پیام تبریک انتصاب

متن کامل قانون جرائم رایانه‌ نمونه سئوالات 1386-1391 انتصاب به جا و شایسته جنابعالی رابه
متن کامل احکام سه انتصاب اخیر در وزارت نفت (پالایش و پخش، نفت مرکزی و موسسه بین المللی مطالعات انرژی

روابط عمومی شركت پتروشيمی پارس - متن کامل احکام سه انتصاب اخیر در وزارت نفت (پالایش و پخش
برچسب :