چلسی قربانی اشتباهات بازیکنان یا توطئه دشمنان؟

بدون شک هر هوادار چلسی دلش می خواست این رسوایی ها دروغ باشه . حتی شاید حاضر بود چلسی یک سال جام نیاره ولی آبروی چلسی و هوادارانش این جور ریخته نشه ! اما اتفاقی است که افتاده و به قول معروف آبی هست که ریخته شده و به جوی برنمی گرده . گرچه رفتار این دوبازیکن کاملا اشتباه و زشت بوده ولی این سوال ناخودآگاه پیش میاد چرا بعد از این همه مدت زمانی که چلسی در اوج هست و با اختلاف از حریفان در صدر هست این اتفاقات باید درز پیدا کند؟

67543152617620931983.jpg

عکس تری به عنوان مدل لباس جدید انگلیس

اما جواب این سوال: در دنیای امروز به خصوص در انگلستان روزنامه نگاران برای فروش روزنامه ها و داشتن تیترهای پرفروش به کنکاش و فضولی در زندگی شخصی وخصوصی بازیکنان کرده تا بتوانند با تیترهای جنجالی فروش و درآمد بیشتری کسب کنند. نمونه کامل این موضوع وجود پاپاراتزی ها (  عکاس هایی که برای گرفتن عکس های خصوصی و شخصی بازیکنان استخدام می شوند) در روزنامه های زرد و حتی پرتیراژ دیلی میل و سان هست. اما در این میان یک روزنامه زرد نقش برجسته ای در افشای این رسوایی ها داشت و اون روزنامه نیوزآف د ورد ( اخبارجهان) بود که گویا خصومت زیادی با چلسی داره و می دانست برای ضربه زدن به چلسی فقط باید آقای چلسی (تری) رو به حاشیه برد و برای این امر دست به هر کاری زد و سوراخ سنبه زندگی تری رو گشت تا بتونه نقطه ضعفی پیدا کنه ( کاری که معمولا در تخصص ایرانی ها هست نمونه اش رو تو مناظرات دیدیم. البته منظور آقای به اصطلاح برنده هست )

John Terry of Chelsea makes an adjustment during the Barclays Premier League match between Everton and Chelsea at Goodison Park on February 10, 2010 in Liverpool, England.

عجب کاریه!!!!! دوربین هم انگار بدش نمیاد ....03.gif

این روزنامه وقتی دید با درست کردن حاشیه هایی مثل موادفروشی پدر تری، گرفتن پول توسط تری از خبرنگاران برای بازدید از تمرینات چلسی نمی تواند جلوی اقتدار کاپیتان و چلسی رو بگیرد کل زندگی کاپیتان را زیرورو کرد و متاسفانه با اشتباه بچگانه تری  توانست به اهداف پلیدش برسد و همان چیزی که می خواست را بدست بیاورد. این روزنامه توانست با کمک پاپاراتزی ها در صبح یکی از روزها از جان تری و ونسا پرنسل در حال خروج از خانه عکس بگیرد اما صبر کرد و در یک فرصت مناسب یعنی زمانی که چلسی در اوج بود نقشه خود را عملی کرد و این مسدله رسوایی را افشاء کرد. و بعد شروع به تهمت زدن به دیگر بازیکنان چلسی مثل چک، دروگبا، اسین و حتی بازیکنان قدیمی چلسی مثل گودیانسن و مارسل دسایی کند. عجیب نبود این روزنامه بلافاصله تا تنور گرم است فساد اخلاقی اشلی کول را که در تابستان رخ داده بود را زمانی رو کند که قضیه تری درحال فروکش کردن بود . بله روزنامه اخبار جهان دنبال فرصت مناسبی بود تا با رونمایی از عکسهای اشلی کول با چند زن  که  درزمانی دیگر و در اردوی تابستانی چلسی رخ داده بود تیم چلسی را کاملا به حاشیه ببرد. 

خود به خود این سوال برای من پیش میاد : چرا این روزنامه این دوماجرا را به صورت متوالی افشاء کرد؟ رسوایی اشلی کول مربوط به تابستان می شد چرا الآن افشاء شده ؟ آیا نمی شد این خبر را در تابستان سال گذشته منتشر کرد؟ به مصلحت تیم ملی انگلیس نبود که درآستانه جام جهانی این اخبار افشاء نمی شد و بعد از جام جهانی این خبر منتشر می شد؟ این خبر به جز این روزنامه زرد کثیف چرچیلی برای چه کسانی استفاده داشت؟ مشخصا ٌ برای رقیبان چلسی منفعت زیادی داشت تا جایی که الآن اختلاف زیادشان با چلسی را کم کردند. چرا این همه تیم به چلسی گیر داده میشه ؟ بدون شک همه تیمها بازیکنان این مدلی دارند.


کار به جایی کشیده شده که فرانک لمپارد اعلام می کنه : من یک مرد مجرد هستم به رغم دوستی با یک خانم . و حالا باید صورتش رو با شال بپوشونه تا مبادا اون رو با فلان دختر ببینند!

در اینجا هست که یه مربی کاربلد می تونه حاشیه ها رو جمع کنه. در مقاله  سایت گل می خوندم که مورینیو چگونه حاشیه های چلسی رو روبراه می کرد مثل اولین رسوایی اشلی کول. دلیلش هم این بود که مورینیو همه نگاه ها و توجهات رو معطوف به خودش می کرد. درسته حاشیه زیاد داشت و حاشیه زیاد ایجاد می کرد ولی در عوض فشار کمتری برروی بازینان میومد. اگه مورینیو بود مطمئن باشید ما افت نمی کردیم به خاطر این جور مسدله ها.

حالا بعضی بازیکنان خواستند در چلسی سروری کنند بیا اینم نتیجه اش باید حاشیه هاش رو تحمل کنی!

 

 


مطالب مشابه :


حاشیه فانتزی (سری1)

حاشیه فانتزی (سری1) گل ها خیالی
تصاویر زیباساز زنبور عسل (سری 1)

تصاویر زیباساز و انیمیشنی و متحرک برای پاورپوینت و ورد عسل و گل, حاشیه های
انتخاب کاغذ دیواری

الان میرم توی ورد میخوام برای اتاق خواب یه طرح با زمینه گل دار و وسطش حاشیه دار باشه
تصاویر زیباساز برای تولد (سری 1)

تصاویر زیباساز و انیمیشنی و متحرک برای پاورپوینت و ورد، کلیپ آرت برای حاشیه های گل زده
داستان های و روایت های باور نکردنی از جادو جمبل در فوتبال ایران/فقط آدم را موش نمی کنند!

حاشیه نگار امیر اسکندری آن روزهات برای خیلی از اهالی سه دقیقه بعد ابومسلم گل مساوی را
دانلود هدر های بسیار زیبا برای سایت شما هدر زیبا

سربرگ فارسی برای ورد | 3.34 مگابایت دانلود حاشیه 2 دانلود گل و
مورینیو آخر فصل به کیپ ورد سفر می کند

مورینیو آخر فصل به کیپ ورد ( پر گل ترین و پر حاشیه ترین دعوتشان را برای سفر به
آموزش ذکر روزهای هفته به زبان شعر

و من امروز آن را برای شما معرفی ورد هر ذکر را داخل یک گل نوشته ام و بعد حاشیه. کارت
مقاله گل محمدی

به آن وَرد کار کرد برای گل محمدی در کرک‌دار، حاشیه‌ اره‌ای ساده، گل‌ها
چلسی قربانی اشتباهات بازیکنان یا توطئه دشمنان؟

یدونه پسره گل و اون روزنامه نیوزآف د ورد حاشیه برد و برای این امر دست به هر کاری زد
برچسب :