نحوه دانلود با لینک مستقیم فایل ها

نحوه دانلود با لینک مستقیم فایل ها

 

 

بعد از آنکه تعدادی از کاربران درخواست  دانلود با لینک مستقیم را داده اند و چون که هدف سایت رضایت کاربران می باشد بر آن شدیم فایل ها با لینک مستقیم در اختیار کاربران قرار دهیم . در این را دو راه حل وجود داشت یکی خرید هاست که این امکان به دلایل خاص  وجود ندارد و اما راه حل دو اینکه استفاده از  سایت­های که قابلیت مستقیم کردن لینک فایل را دارن به این ترتیب که ابتدا ما فایل ها را در سرور های رایگان هاست آپلود کرده و سپس با خرید اکانت از سایت­های  که قابلیت مستقیم کردن لینک را دار می­باشند  اقدام به مستقیم نمودن لینک فایل ها کنم . اما در نظر داشته باشید که خرید اکانت از این سایت ها هم مستلزم پرداخت هزینه می باشد. و این گونه نیست که فقط با ایجاد یک حساب کاربری بتوانید اقدام به مستقیم کردن فایل ها کنید. اما چون این راه حل از راه حل اولی یعنی خرید هاست بنابر دلایلی بهتر است  این راه حل را انتخاب کرده ایم . در این صورت دیگر کاربران سایت ما برای دانلود هم هزینه ای پرداخت نخواهند کرد .

برای اینکه شما بتوانید فایل ها را با لینک مستقیم دریافت کنید ابتدا باید در سایت دانلودز یک حساب کاربری ایجاد کنید برای ورود به این سایت می توانید از بنر تبلغیاتی  که در سمت راست  سایت قرار دارد استفاده کنید. سپس به قسمت راهنمائی استفاده که در همان سایت است رفته و طبق راهنمائی سایت دانلود منیجر خود تنظیم کنید.

شما بایت دانلود فایل هیچ گونه پولی پرداخت نخواهید کرد . چون این فایل توسط ما در سرور سایت دانلودز به صورت لینک مستقیم درآمد است و از این پس شما می توانید فایل های بازی را با لینک مستقیم دریافت کنید.

در نظر داشته باشید که این کار به صورت آزمایشی خواهد بود و در زمان محدودی اجرا خواهد شد.

 

با تشکر:

 مدیریت سایت دانلود بازی های پلی استیشن

www.clubps.blogfa.com


مطالب مشابه :


نحوه دانلود با لینک مستقیم فایل ها

دانلود بازی ها را در سرور های رایگان هاست آپلود کرده و به صورت آزمایشی خواهد بود
دانلود ویندوز 8

حتی با نسخه های آزمایشی پیشین ویندوز 8 دانلود رایگان دانلود بازی بروسلی سگا
کلمات کلیدی

عکس یانگوم , دانلود رایگان بازی , www.niopdc.ir , بازی سگا , دانلود , kabood.com , (نسخه آزمایشی)
برچسب :