کشف شیئی شبیه به یک بشقاب پرنده

کشف شیئی شبیه به یک بشقاب پرنده در قعر دریای بالتیک

کشف شیئی شبیه به یک بشقاب پرنده در قعر دریای بالتیک، سبب بروز شگفتی و سردرگمی بسیاری از دانشمندان شده است. یک گروه تحقیقاتی سوئدی که برای بررسی این شیء به اعماق اقیانوس رفته بود، به جای یافتن پاسخ، با پرسش‌های بیشتری روبه‌رو شده است.

 i385vh6wewg96t47s8dh.jpg

محل تقریبی کشف شیء ناشناخته در دریای بالتیک


به گزارش «تابناک»، وجود این شیء ناشناخته نزدیک دو سال پیش توسط دانشمندان کشف شده بود، اما تحقیقات جدیدتر، احتمال اینکه یک بشقاب پرنده یا «شیء پرنده ناشناخته» (Unknown Flying Object- UFO) باشد را تقویت کرده است.

شبکه خبری «راشا تودی» با انتشار این خبر نوشته که این شیء که دو زائده به شکل خروجی سوخت دارد و پوششی از دوده آن را در برگرفته، در عمق آب‌های دریای بالتیک کشف شده است.

این چیزی نیست که شما انتظار داشته باشید در کف دریا با آن روبه‌رو شوید و فارغ از اینکه چه اعتقادی نسبت به حیات خارج از کره زمین دارید، «این چیز» در آنجاست و باید توضیحی برایش یافت شود.

 oh3xk4oluprta5ixasz.jpg 

بنا بر این گزارش، در نوزدهم ژوئن 2011، یک تیم گنج یاب سوئدی که با دستگاه‌های ردیاب خود در کف دریای بالتیک مشغول جستجو بود، متوجه یک شیء عجیب و غریب و دایره‌ای شکل به قطر 60 متر شد که در عمق 90 متری کف دریا قرار گرفته است.

متخصصان بین المللی با وجود تلاش بسیار، نتوانستند برای تصویری که این تیم با دستگاه «سونار» از شیء مذکور تهیه کرده بود، توضیحی بیابد؛ بنابراین، همین باعث شد، گروه دیگری با نام «تیم اقیانوس ناشناخته» برای کشف رمز این پدیده رهسپار محل کشف آن شود.

در این باره، یکی از اعضای این تیم در گفت‌وگو با نشریه «دیلی میل» گفته: " ما چیزهای بسیاری در توضیح این پدیده شنیده‌ایم؛ از مشابهت آن با فضاپیمای Millennium Falcon جرج لوکاس (فیلم جنگ‌های ستاره‌ای) تا این ادعا که شیء مذکور دریچه ورود به جهان دیگر است؛ اینکه جهنم در زیر آن هست و مواردی از این دست. "

 4l7aqpf21m3lm66kvk8.jpg

سفینه Millennium Falcon در فیلم جنگ‌های ستاره ای جورج لوکاس 


این شیء بزرگ، سه تا چهار متر ارتفاع و نزدیک 60 متر قطر دارد. اعضای تیم اکتشاف آن را با عنوان چیزی دایره وار با لبه‌های زمخت و طرفین مقعر توصیف کرده‌اند که شبیه یک قارچ بزرگ و یا فضاپیمای فیلم جنگ‌های ستاره ای است.

بخش مرکزی این شیء دارای یک حفره تخم مرغی شکل است که به سمت درون آن امتداد می یابد. پیرامون این حفره، زائده‌های مدوری دیده می‌شود که شبیه خروجی‌های کوچک سوخت هستند. سنگ‌های اطراف این زائده‌ها نیز با چیزی شبیه دوده پوشیده شده است.

 t7vtfoxdavyzi3zhy2a.jpg

سنگ‌های پوشیده از دوده


" پیتر لیندبرگ از اعضای تیم اکتشاف گفته است: " از آنجا که تاکنون هیچ فعالیت آتشفشانی در دریای بالتیک گزارش نشده، این یافته عجیب‌تر جلوه می‌کند... ما می توانیم فرض کنیم این شیء یک پدیده طبیعی است، اما این عجیب‌ترین چیزی است که من تاکنون به عنوان یک غواص حرفه‌ای تجربه کرده‌ام. " 

یکی دیگر از مشاهداتی که توسط تیم اکتشاف در جلسه‌ای خصوصی مطرح شده، وجود یک رد و اثر 300 متری است که به عنوان یک گذرگاه و یا مسیر سراشیبی توصیف شده که در بستر دریا پهن‌تر شده و نهایتاً به شیء مذکور ختم می شود.

 zuvrugz3jcuxbvhf08sg.jpg

تیم غواصی متوجه یک رد 300 متری شدند که نشان دهنده احتمال کشیده شدن شی مذکور تا محل فرود در کف دریاست.


 گروه اکتشاف همچنین در این باره گفته که نمونه‌هایی از این شیء را برای آزمایش در اختیار دانشمندان گذاشته است. دیگر متخصصان در حال مطالعه تصاویر گرفته شده با سونار و تجزیه و تحلیل بقیه اطلاعات هستند.

 


مطالب مشابه :


Blue - Blogfa

ترجمه کردم که قالب زیبایی از ضاهری شبیه به سایت ، قسمت لوگوی قالب بلاگفا
آموزش قالب سایت

آموزش قالب سایت یک قالب شبیه به همین تم طراحی پیدا شود که به زیبایی طرح
کشف شیئی شبیه به یک بشقاب پرنده

کشف شیئی شبیه به یک آفرودیت دختر زئوس و الهه عشق و زیبایی در یونان قالب های بلاگفا.
انواع قالب برای بلاگفا . رز بلاگ و بلاگ اسکین و...........

از نظر امنیتی هم هیچ تفاوتی با ورود از طریق خود سایت بلاگفا هست این قالب قالب مدرن به
بلاگفا محل زندگی مجازی ما

سلام من به تو یا صاحب الزمان مهدی قالب وبلاگ | سایت اطلاع رسانی پیامبر
چهره باور نکردنی فوتبالیست مشهور بعد از عمل جراحی زیبایی +تصاویر

چهره باور نکردنی فوتبالیست مشهور بعد از عمل جراحی زیبایی شبیه به زنان کرده قالب بلاگفا;
تصاویر عبور تاریخی سیاره زهره از برابر خورشید

و بستن چشم به روی زیبایی اندازه به قدری شبیه به زمین است که قالب اين
آموزش وبلاگ نویسی

برای این کار اول باید به آدرس سایت بلاگفا شما به زیبایی کادر شبیه به کادر
برچسب :