تصاویر سه بعدی جالب!!!

راهنمای دیدن تصاویر سه بعدی ( برجسته ). تصاویر را می توانید به روش های زیر ببینید:
۱ – تصویر را جلوی چشمان خود در فاصله نزدیک قرار دهید.سپس به آن نگاه کنید در این حالت شما تصویر را به صورت تار مشاهده خواهید نمود.حال در این وضعیت به آرامی تصویر را از چشمانتان دور کنید.مراقب باشید حالت نگاه شما عوض نشود.این کار را به قدری ادامه دهید تا یک تصویر سه بعدی در جلوی چشمان شما ظاهر گردد.
۲ – به تصویر نگاه کنید، بدون آن که به آن خیره شوید.خیلی ساده تصویر را زیر نظر به گیرید.پس از چند لحظه احساس خواهید کرد که واقعه ای رخ می دهد.تصویر رفته رفته تغییر می کند.تصویر دور می شود اما شما همچنان به تماشا کردن ادامه دهید.اگر حوصله داشته باشید چشمان شما تصویر را تنها خواهد یافت. ( تنها تصویر مربوط را خواهند دید ). هنگامی که این امر برای اولین بار رخ می دهد در ابتدا فقط بخش کوچکی را خواهید دید. اگر به تماشا کردن ادامه دهید بزودی تصویر گسترش خواهد یافت.
۳ – در یکی از تصاویر درخشان یک انعکاس را جستجو کنید بدین ترتیب در ابتدا به نظر شما ناواضح می آید.چشمان خود را آسوده بگذارید،صبور باشید، آرام آرام متوجه خواهید شد که واقعه ای رخ می دهد چشمان خود را در وضعیت روش دوم قرار دهید تصویر ظاهر خواهد شد.
۴ – برای یک لحظه به دور دست ها نگاه کنید سپس کتاب را در میدان دید خود وارد کنید . ( یا صفحه نمایش ) . تصویر باز ناواضح خواهد شد اگر همچنان به نگاه کردن در همان حالت قبلی ادامه دهید چشمان شما تصویر سه بعدی را از کل طرح باز خواهند یافت . در این روش نیز باید بسیار آرام وریلکس باشید. چنانچه شما روش فوق را فراگرفتید ، می توانید یکبار هم به روش ذیل امتحان کنید. در این حالت به جای آن که نگاه پشت تصویر قرار گیرد، در جلوی تصویر فوکوس می شود. امتحان کنید که با کدام روش به بهترین وجه تصویر سه بعدی را می توانید ببینید. همه این روش ها به شما کمک خواهد کرد که شما تصویر را در ابتدا غیر دقیق ببینید و به آن خیره نشوید. چنانچه با اولین تلاش موفق نشدید دست از کار نکشید بلکه به تمرین ادامه دهید به چشمان خود فشار نیاورید و به این امر توجه داشته باشید که ریلکس باقی بمانید. ( راد اس ام اس دات کام ) چنانچه پیشرفته تر شدید و تمامی این تصاویر را مشاهده نمودید می توانید موارد زیر را امتحان کنید:
در مواردی این امر صادق است که می توان در آن ها بطور عمیق تری تعمق نمود . در ابتدا اجازه دهید تصویر سه بعدی ظاهر شود سپس سعی کنید در این تصویر قسمتی را بیابید که بزرگ و مسطح باشد. با استفاده از یکی از چهار روش ذکر شده بگذارید که این قسمت ناواضح شود.با گذشت زمان ( رفته رفته ) یک تصویر سه بعدی ظاهر خواهد شد تصویر دور می شود و به نظر شما بسیار عمیق تر خواهد آمد. صبور باشید زیرا این روش ها نیازمند تمرکز حواس زیادی است . چنانچه به این سطح دست یابید، خوشحال خواهید شد که باز هم جلوتر بروید.
تذکر۱- در صورتی که در شروع دیدن تصاویر کمی حالت تهوع به شما دست داد نگران نباشید چون اتفاقا” به حالت دیدن تصویر نزدیک شده اید و به زودی از این مرحله می گذرید و به دنیای لذت بخش تصاویر سه بعدی پا می گذارید.
تذکر۲- دیدن تصاویر سه بعدی برای کسانی که با کامپیوتر کار می کنند مضر نیست بلکه مفید می باشد و خستگی چشم را بر طرف می کند.

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


مطالب مشابه :


حدس بزنید اینجا کجاست؟!؟!

دانشـجویان دانشـگاه ســهروردی قـــزوین - حدس بزنید اینجا کجاست؟!؟! - **بچه های حســــابداری**
جنبش دانشجویی در کما ‍!

دانشـجویان دانشـگاه ســهروردی قـــزوین - جنبش دانشجویی در کما ‍! - **بچه های حســــابداری**
آیا سهروردی شناسی آیا ؟

دانشـجویان دانشـگاه ســهروردی قـــزوین - آیا سهروردی شناسی آیا ؟ - **بچه های حســــابداری**
منطقی هستید یا احساسی؟

دانشـجویان دانشـگاه ســهروردی قـــزوین - منطقی هستید یا احساسی؟ - **بچه های حســــابداری**
ليست پردرآمدترين رشته هاي دانشگاهي

دانشـجویان دانشـگاه ســهروردی قـــزوین - ليست پردرآمدترين رشته هاي دانشگاهي - **بچه های
رشد سه رقمي شاخص

دانشـجویان دانشـگاه ســهروردی قـــزوین - رشد سه رقمي شاخص - **بچه های حســــابداری**
روانشناسی از روی لباس

دانشـجویان دانشـگاه ســهروردی قـــزوین - روانشناسی از روی لباس - **بچه های حســــابداری**
نظریه حسابداری سه طرفه

دانشـجویان دانشـگاه ســهروردی قـــزوین - نظریه حسابداری سه طرفه - **بچه های حســــابداری**
تصاویر سه بعدی جالب!!!

دانشـجویان دانشـگاه ســهروردی قـــزوین - تصاویر سه بعدی جالب!!! - **بچه های حســــابداری**
برچسب :