دعا برای یافتن گنج و دفینه!!

یادآوری در پی سوال و ابهام کاربر وبلاگ: سجاد صادق

//www.bargozideha.com/static/portal/75/752237-565353.jpg

درست است، تعجب کردید! حتم داشتم با دیدن جمله بالا، تعجب نمایید و شاید هم اولش فکر کرده باشید که شاید دیشب من در کوه و جنگل بودم و ناخدآگاه یا جن زده شدم یا حداقل سرم به جایی خورده که بعد از اینهمه که دم  از آثار و علائم و نشانه ها برای یافتن دفینه و گنج زدم و حتی چندین بار به صراحت اعلام کردم که بنده این آقایانی که دم از موکل و درویشی و دعا نویسی و … ، برای یافتن دفینه و گنج می زنند، 99 ٪ کلاهبردار و شیاد و حقه باز می دانم و از نظر من، کثیف ترین کار در دنیا، این است که شخصی با بکار گیری حیله و تزویر و نیز، سوء استفاده از تعصبات و اعتقادات دینی و تعلقات قلبی مردم، قصد سرکیسه کردن و یا قدرت نمایی و چیره شدن بر مردم را داشته باشد. پس خواهشا زود قضاوت نکنید!!؟ ولی اصل موضوع از این قراره که دو نفر از مشترکین وبلاگ خودمان، هر از گاهی به سراغ چنین مواردی رفته و حتی کار به جایی کشید که یکی از این دوستان با تمام تاکیدات من، رفت تا با ریاضت و … و با کمک استاد خودش، موکل دفینه گرفته تا او نیز برایش، گنج نامه بیاورد!! البته من از خدا می خوام کمکش کند، چرا که لااقل شاید یک نسخه آن را به ما بدهد تا بدون دغدغه و خریدن و خواندن کتاب چشم طلایی و پکیج و مکیج و اینطور حرفها، بتوانیم بی دردسر موفق بشویم!!؟ و قرار شد اگر موفق نشد … ، باشه بعدا به شما می گویم که چکار می کنم! ولی برویم سر اصل مطلب خودمان، در هر صورت من برای خوشنودی و رضایت خاطر آن دسته از عزیزانی که این گونه، اعتقاد دارند، لینک دعای زیر را برای دانلود و استفاده ایشان قرار داده ام و در نظر داشته باشند که در کتاب اصلی آن که نسخه خطی آن می باشد، گفته شده است که باید این دعا را در روز پنج شنبه هنگام غروب بنویسید و سپس به گردن یک خروس سفید آویزان کرده، و آن را در محلی که گمان می کنید گنج در آنجا می باشد، رها سازید، خروس پس از مدتی بر روی جایی که دفینه وجود دارد، رفته و می ایستد و در همانجا بانگ سر خواهد داد. به گفته نویسنده آن کتاب، شک نکنید که آنجا محل دفینه است و می گوید این کار امتحان شده، و جواب هم داده است.

 

 

فقط در پایان استدعا دارم ، اگر کسی به این موضوعات اعتقاد داشت و رفت و موفق شد، لااقل شیرینی و پورسانت ما یادش نره!! و حتما به بنده هم با دلیل اعلام نماید تا من هم کاسه کوزه ام را بقول بعضی ها جمع کنم و بروم دنبال یک شغل بهتر!!

اصلا شاید هم، رفتم تو صنف دعانویسی و رمالی!!

و باید این نکته را در پاسخ  به دوست خوبمان سجاد صادق اضافه نمایم که در زمانی که آقای عزیزیان با بنده همکاری میکردند و هنوز تصمیم به استقلال نگرفته بودند، در غیاب بنده مطالبی تحت عنوان عدم وجود طلسم و ... در وبلاگ های آن زمان بنده، توسط ایشان منتشر شد که باید همینجا اصلاح نمایم که این نظریه شخصی ایشان بوده و بنده معتقدم که طلسم وجود دارد ولی آن چیزی که من تاکنون با آن مواجه گشته ام، چیزی مابین توهم و خیال بوده ولی نه تنها من بلکه افرادی هم که با بنده حضور داشتن ، شاهدان این واقعه بوده اند و بطور مثال ماهی شیاه رنگ بزرگی در محل حفاری یک تومولوس بدون وجود آب شنا می کرد و به طرف ما حمله می کرد و با خروج ما بعد از چند لحظه ناپدید می شد!!

من برای این واقعه هیچ دلیل قاتع کننده ای در دست ندارم و بدلیل عدم اشراف کامل به این موضوع، فقط عرض میکنم که این موارد یک نوع انرژی و نیروی ماوراء الطبیعه بنظر می رسد که از انرژی بدن خود انسان بوجود می آید، چراکه با حضور من همه آن میتوانستند آن ماهی را ببینند، در صورتی که ابتدا بعد از رویت ابتدایی من و خروج من از محل هرکس به تنهایی رفت چیزی ندید ولی من که وارد شدم همه فرار کردند!!

من توجیه دیگری برای این رخداد ندارم و در حیطه تخصص من هم نبوده و نیست، ولی این را می دانم که اکثر این آقایان که مدعی درویش بودن و موکل داشتن هستند، فقط دکان داری بیش نیستند و از نظر من کثیف ترین کار در دنیا این است که افرادی تحت لوای دین و دینداری، با سوء استفاده از تعصبات و اعتقادات مذهبی ملتی ساده دل، مال و زندگی آنها را به تاراج ببرند!

ضمنا برای اینکه خودتان بیشتر با این مقوله و دعانویسی برای هر چیزی که قصد داشتن آن و یا حسرتش را داشته اید، به وبلاگ این آقا که اسمش توی سایت: استاد دعانویس مشهدی!! می باشد، مراجعه نموده و از دختر 14 ساله گرفته تا پیدا نمودن جاه و منزلت و سروری و ... برایتان محیا کند!! البته باور کنید که من از این آقا پورسانتی نگرفته ام تا تبلیغ وبسایتش را انجام بدهم!!

 

 


مطالب مشابه :


مستند آموزش روش یافتن و حفاری قبرها (پکیج 4)

آکادمی گنج - مستند آموزش روش یافتن و حفاری قبرها (پکیج 4) - اسرار گنج های گمشده ایران و مرکز
دعا برای یافتن گنج و دفینه!!

، برای یافتن دفینه و گنج می طلایی و پکیج و مکیج و را برای دانلود و استفاده
تدفین مردگان

پکیج ها و مجموعه های دانلود کتب و نرم افزارهای گنج یابی. طلسمات و تله های دفینه و گنج
برچسب :