پانل سیمانی الیاف دار (فایبر سمنت برد) چیست ؟

پانل سیمانی الیاف دار (فایبر سمنت برد) چیست ؟ - علمي - فرهنگي - سياسي - اجتماعي - ورزشي - ( عمران - معماري - مديريت)استاندارد سازی مصالح ساختمانی"> standard&boushehr&civil - پانل سیمانی الیاف دار (فایبر سمنت برد) چیست ؟standard&boushehr&civil علمي - فرهنگي - سياسي - اجتماعي - ورزشي - ( عمران - معماري - مديريت)استاندارد سازی مصالح ساختمانی

rightc.gif پانل سیمانی الیاف دار (فایبر سمنت برد) چیست ؟ leftc.gif
پانل سیمانی الیاف دار (فایبر سمنت برد) چیست ؟

پانل های سیمانی الیاف دار (فایبر سمنت بورد) صفحات پیش ساخته سیمانی هستند که خواص مکانیکی آنها با استفاده از سیلیس و الیاف سلولزی بهبود یافته است .

111.JPG

الیافسلولزیبه کار رفته در این صفحات ، باعث افزایش مقاومت آنها در برابر تنش های فشاری و کششی ناشی از تغییرات دما شده و از بروز عیوب مختلف همچون ترک خوردگی و اعوجاج جلوگیری می کند.

با توجه به مقاومت خمشی قابل توجه، پانل های سیمانی الیاف دار (فایبر سمنت بورد) دارای عملکردی بسیار عالی در نمای بیرونی و داخلی، دیوارهای داخلی و خارجی و پوشش سقف و کف ساختمانها هستند .
سمنت پلاستدر ایران جزو مصالح نوین به شمار می آید که از شکل دهی بتن مخصوصی متشکل از سیمان سفید ، پودر سنگ ، ماسه ، افزودنی های بتن (رزین پلی استر و هاردنر ) و همچنین پیگمنت های رنگی حاصل می گردد. در واقع سمنت پلاست آمیزه ایی از بتن و پلیمر میباشد که ترکیبات رنگی بسیار زیبا همچون سنگ های طبیعی را در خود جای داده است .

پانل سیمانی الیاف دار (فایبر سمنت برد) چیست ؟


پنل های سیمانی الیاف دار مقاومت بالائی در مقابل آتش سوزی داشته و عایق های صوتی و حرارتی و همچنین عایق رطوبتی مناسبی هستند. این پنل ها درمقایسه با کلیه محصولات مشابه ، مقاومت بیشتری دربرابرجذب و عبور رطوبت از خود نشان می دهند .اگرچه در حالت غوطه وری ، آب زیادی به خود جذب می کنند و مقاومت خمشی آن ها کاهش پیدا می کند ، اما بعد از خشک شدن بدون تغییر در ابعاد ، مقاومت خمشی اولیه را بدست می آورند. استفاده از این محصول می تواند نقش قابل توجهی در کاهش مصرف انرژی و آلودگی صوتی در ساختمان ها داشته باشد .
پانل های سیمانی الیاف دار (فایبر سمنت بورد) در مقابل اشعه خورشید و همچنین شرایط سخت جوی (دمای بالا و بخصوص دمای زیر صفر) دوام بسیار بالایی دارند . همین امر باعث شده است که برای استفاده از آن در پوشش نمای ساختمان ، مانند محصولات مشابه از جمله سیستم درای وال، محدودیتی بوجود نیاید.
با توجه به اینکه پانل های سیمانی الیافدار (فایبر سمنت بورد) سطح بسیار صافی دارند ، بعد از نصب می توان بدون اجرای نازک کاری اقدام به رنگ آمیزی سطح پنل و یا اجرای کاغذ دیواری و یا هرگونه روکش PVC و ورق HPL بر روی سطح آن نمود.
پانل های سیمانی ایستا (فایبر سمنت بورد) دوستدار محیط زیست بوده و عاری از هرگونه آزبست و مواد مضر برای محیط زیظت می باشند و در برابر حشرات موذی نظیر موش و قارچ نیز مقاوم هست

منبع:http://www.sakhtemoon.com/concrete-panel/howto-fiber-cement-panel-51#ixzz3TRDgf5a8


مطالب مشابه :


چاپ (سوال وجواب 2)

تفاوت دای و پیگمنت (DYE و Pigment) 1- حلاليت در آب فایلی با پسوند فرمولش چیست ؟ 8
میکروپیگمنتیشن چیست و چه کاربردی دارد؟

Roz - میکروپیگمنتیشن چیست و چه کاربردی دارد؟ میکروپیگمنتیشن چیست و چه کاربردی دارد
میکروپیگمنتیشن چیست؟

میکروپیگمنتیشن چیست؟ میکروپیگمنتیشن در لغت به معنای کاشت رنگ دانه های ایمن در قسمت فوقانی
مستربچ چیست؟

انجمن علمی پژوهشی شیمی کاربردی - مستربچ چیست؟ - - انجمن علمی پژوهشی شیمی (پیگمنت) ویا
HKS چیست؟

HKS چیست ؟- مدل - این مجموعه مرکب محصول کمپانی آلمانی Host Man می باشد و دارای پیگمنت های قوی می
سمنت پلاست چیست؟

سمنت پلاست چیست و دارای سختی ذاتی بالاتر نسبت به پیگمنت های رسوبی می باشد و مقاومت
فرمول انواع رنگ مو / رنساژ چیست و چگونه بسازیم...؟

فروشگاه نوین بهداشت - فرمول انواع رنگ مو / رنساژ چیست و چگونه بسازیم ؟ - رنگ مو، پودر دکلره
میکروپیگمنتیشن چیست؟

سالن آرایش و مزون سارینا - میکروپیگمنتیشن چیست؟ - «با سالن آرایش و مزون سارینا زیبایی خود را
پانل سیمانی الیاف دار (فایبر سمنت برد) چیست ؟

standard&boushehr&civil - پانل سیمانی الیاف دار (فایبر سمنت برد) چیست ؟ - علمي - فرهنگي - سياسي - اجتماعي
برچسب :