سونامي تغييرات در بيله سوار به راه مي افتد

موضوع از اين قرار بوده است كه مبلغي در حدود يك ميليارد تومان از سهم شهرداري اين شهر از محل در آمد گمرگ بيله سوار مغان به سرنوشتي نامعلوم دچار شده است كه فرماندار بيله سوار خواستار پاسخگويي مسوولان امر شده است. كه پاسخ قانع كننده اي تا به حال دريافت نكرده است تا اينكه وي در جلسه شوراي اداري اين شهرستان نسبت به موضوع صراحتا اعلام موضع مي كند.

اقدام اخير فرماندار بيله سوار مغان از حيث پاسخگو بودن مسوولان در قبال حقوق مردم اقدامي در خور تحسين است.

اما بايد به نماينده دولت در شهرستان مرزي بيله سوار حق داد كه به شعار پاسخگو بودن و عدالت محور بودن دولت عمل نموده و تكليف بيت المالي كه به سرنوشت ابهام انگيز دچار شده است را مشخص نمايد.

بنا به اظهارات يك منبع آگاه سهم شهرداري اين شهر از محل عوارض در يافتي پس از حذف رواديد مبلغي نزديك به يك ميليارد تومان را شامل مي شده است كه اين مبلغ معلوم نيست به كدامين حساب واريز و صرف چه اموري شده است.

اما بد نيست در خلال اين خبر بسيار شنيدني نگاهي نيز به برخي از تغيير و تحولات و وضعيت مديران ادارات دولتي و شركتهاي دولتي در بيله سوار داشته باشيم.

بخشدار مركزي بيله سوار مغان چنديست كه حكم ماموريتش با انقضاي وقت روبرو شده است. بنا به اظهارات برخي از شهروندان تقي فيروزمند عليرغم انتظار بالايي كه مردم از وي داشت نتوانست انتظارات مردمي را برآورده سازد از همين رو گفته مي شود بجاي وي آقايان فراهم اختري ومجيد بالا زاده از گزينه هاي مطرح براي تصدي پست بخشداري مركزي بيله سوار هستند.

بخشدار جعفرآباد كه كارمند آموزش و پرورش است بنا به خواست استاندار كه بايد نيروهاي آموزش و پرورشي به محل سازماني خود برگردند نيز با مانع ادامه كار در سمت بخشداري روبروست كه عدم همكاري و تعامل با شوراها و همچنين انقضاي وقت حكم يكي ديگر از مشكلات وي در مسير مديريتش مي باشد . گفته مي شود نارضايتي از عملكرد وي ابعاد وسيعي دارد. رضا ظهرابوند احتمالا جاي خود را براي جلوس يكي از روساي ستادهاي انتخاباتي دكتر احمدي نژاد در بيله سوار مغان خالي خواهد كرد.

تعاون روستايي بيله سوار كه به صورت سرپرست اداره مي شود انتظار رياست صمد بيگزاده را مي كشدكه رياست وي برابر آخرين اخبار واصله قطعيت پيدا كرده است.

دشتي رئيس اداره تعاون وضعيتي مشابه رضا ظهرابوند دارد او نيز  نيروي آموزش و پرورش است بايد به آموزش و پرورش برگردد بنابرين سالار عسگري به احتمال بسيار زياد خود را براي رياست اين اداره بايد آماده كند.آموزش و پرورش جعفرآباد با خداحافظي صودي ، مديريت يكي از آقايان ذكي الله سروري يا نوروز ندايي را حسب خواست مردم تجربه خواهد كرد. دولت مردم محور احمدي نژاد در آموزش و پرورش با توديع رئيس فعلي بيله سوار يكي از گزينه هايي چون فراهم ميرزايي ، غلامحسين بابايي يا محمد نورافكن را براي رياست آموزش و پرورش احتمالا معرفي خواهد كرد.

محسن زاده رئيس جهاد كشاورزي چمدان خود را بسته كه مديريت جهاد كشاورزي اردبيل را عهده دار شود در اين بين آقايان مهندس اصغري و مهندس جهاني يا آقاي جامي بخت خود را براي جايگزيني وي خواهند آزمود.

اما اداره بازرگاني بيله سوار كه چنديست به صورت سرپرست اداره مي شود با رياست گزينه اي چون تقي شادي روبروست.

ابقاء‌ مهندس اصغريان در رياست اداره راه و ترابري بيله سوار حتمي شده است.ميز رياست به آقاي خيرجو رئيس اداره امور عشايري نيز وفا نكرد گويا او نيز دفتر رياستش در اين اداره بسته شده است.

منبع خبر : هفته نامه فروغ آذربایجان


مطالب مشابه :


برگزاری دوره سبك زندگی بر مبنای آموزه های دینی

بهزاد شریف زاده / معلم مطالعات اجتماعی / شهر جعفرآباد نمازخانه اداره آموزش و پرورش
تصاویر دانش آموزان اول راهنمایی مدرسه مالک اشتر روستای چالما کندی

دوره ی راهنمایی منطقه ی جعفرآباد آموزش و پرورش اداره آموزش و پرورش منطقه
سونامي تغييرات در بيله سوار به راه مي افتد

بايد آماده كند.آموزش و پرورش جعفرآباد با خداحافظي رياست اداره راه و ترابري بيله
برنامه عملکرد سالانه دبستان غدیر

دبستان غدیر جعفرآباد آموزش و پرورش تاسیس و اداره آموزش و پرورش در
توزیع کارت طلایی بازنشستگان محترم آموزش و پرورش استان اردبیل

توزیع کارت طلایی بازنشستگان محترم آموزش و پرورش جعفرآباد اداره کل آموزش و پرورش
سونامی به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رسید

آموزش و پرورش بيله اداره ورزش و جوانان بيله سوار جعفرآباد.
دانشگاه فرهنگیان از سال تحصیلی آینده دراردبیل دایرمی شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل: دانشگاه فرهنگیان از سال تحصیلی آینده دراردبیل دایرمی شود
اسامی معلمان نمونه کشوری استان اردبیل در سال تحصیلی 91-90 اعلام شد

"بیله سوار-جعفرآباد-پارس خود را به صورت کتبی به اداره آموزش و پرورش محل خدمت
برچسب :