رييس پليس راهور تهران:طرح ترافيك و زوج و فرد به حالت عادي بازمي‌گردد

 فرستادن با پست الکترونیک جمعه 26 آذر 1389 - ساعت 16:19 شماره خبر: 100893870491 رييس پليس راهور تهران: طرح ترافيك و زوج و فرد به حالت عادي بازمي‌گردد جام جم آنلاين: رييس پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ با اشاره به اين كه اجراي سراسري طرح زوج و فرد در تهران متوقف شده است گفت: طرح ترافيك و زوج و فرد از روز شنبه به حالت عادي باز مي‌گردد. 100893870534.jpg

 سردار حسين رحيمي روز جمعه در گفت‌وگو با ايسنا، افزود: با توجه به خروج تهران از وضعيت هشدار آلودگي هوا فعلا نيازي به اجراي سراسري طرح زوج و فرد در تهران نيست لذا اجراي محدوديت طرح ترافيك و زوج و فزد در تهران به حالت عادي باز مي‌گردد.

 

وي افزود: بر اين اساس طرح ترافيك در تهران از ساعت 6:30 تا 17 و زوج و فرد از ساعت 6:30 تا 19 در محدوده‌هاي قبلي و مشخص شده اجرا خواهد شد كه در اين خصوص دوربين‌هاي كنترل محدوده از روز شنبه فعال شده و خودروهاي متخلف را جريمه مي كنند.

 

رييس پليس راهور تهران همچنين از بررسي راهكارهاي كاهش ترافيك پايتخت و بررسي نقاط قوت و ضعف طرح سراسري زوج و فرد در جلسه هفته جاري شورايعالي ترافيك خبر داد و گفت: بر اين اساس طرح‌هايي همچون افزايش محدوده طرح ترافيك و زوج و فرد نيز مورد بررسي قرار خواهد گرفت.

 

وي همچنين با اشاره به اين كه اجراي سراسري طرح زوج و فرد و كاهش بار ترافيكي خصوصا در اتوبان‌هاي تهران در هفته‌هاي گذشته موجب سوء استفاده برخي رانندگان شد افزود: بر اين اساس حدود 800 دستگاه خودرويي كه بيش از 130 كيلومتر بر ساعت در اتوبان‌هاي تهران سرعت رفته‌اند شناسايي شده‌اند كه احضار آنها آغاز شده است.

 

سيد مجتبي شفيعي، دبير شورايعالي ترافيك شهرهاي كشور نيز با اشاره به آخرين جلسه اين شورا با اعلام اين كه در اين جلسه گزارش مفصل از تمديد ساعت كاري ادارات كه از ابتداي مهر ماه آغاز شده بود، ارائه شد و نتيجه جمع‌بندي‌ها و بررسي‌ها، افكارسنجي و نظرسنجي‌هاي مردمي و نيز جمع‌بندي اعضاي شوراي عالي ترافيك اين بود كه اين طرح تاكنون موفق بوده است و در نقطه اوج صبحگاهي تاثير قابل توجهي داشته و تاثير اندك آن در ترافيك عصرگاهي نيز اگر چه قابل قبول نيست، اما تا حدودي موثر بوده است.

 

وي اضافه كرد: با توجه به اين كه قرار بود نتايج اجراي اين طرح پس از مدتي براي هيات دولت ارائه شود، نتايج اين بررسي‌ها و پيشنهاد ادامه ساعت كاري فعلي براي دولت ارسال خواهد شد و پيشنهاد مي‌شود كه ساعت كاري فعلي بانك، ادارات و مدارس تا پايان سال جاري تثبيت شود.


مطالب مشابه :


تغییرات ساعت زوج و فرد در تهران

طرح زوج و فرد یک ساعت کم شد وی گفت: ساعت آغاز طرح زوج و فرد و طرح ترافیک 6 و نیم صبح و ساعت
تغییر ساعت تردد خودروها در محدوده زوج و فرد

تغییر ساعت تردد خودروها در محدوده زوج و فرد محدوده طرح ترافیک از ساعت 30/6 تا 17 و نیز
ساعت طرح تردد زوج و فرد در ماه رمضان اعلام شد

ساعت طرح تردد زوج و فرد در ماه رمضان اعلام شد. جانشین پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص طرح
رييس پليس راهور تهران:طرح ترافيك و زوج و فرد به حالت عادي بازمي‌گردد

كه اجراي سراسري طرح زوج و فرد در تهران از ساعت 6:30 تا 17 و زوج و فرد از ساعت 6:30 تا 19
اجرای مجدد طرح زوج و فرد از در منازل طی امروز و فردا در پایتخت

طرح زوج و فرد از در برابر اعلام قبلی ساعات اجرای زوج و فرد در تهران از ساعت 6:30 تا
حمل و نقل ترافیک

برای اجرای طرح زوج و فرد به عزم جدی تمام مسئولان نیاز است و شهرداری خرید ساعت
برچسب :