خطر ترویج تشیع لندنی در برخی از مدارس غیر انتفاعی تهران

خطر ترویج تشیع لندنی در برخی از مدارس غیر انتفاعی تهران

 

دبیر آموزش جامعه اسلامی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی گفت: در بررسی موسسین مدارس غیرانتفاعی، ارتباط آن‌ها با اعضای انجمن منحله حجتیه کاملا روشن و مشخص است. ترویج این تفکرات آن هم به صورت گسترده در این مدارس که حجم قابل توجهی از دانشجویان دانشگاه‌های بر‌تر را در کشور تشکیل می‌دهند، خطرناک است.

نشیع انگلیسی و اسلام آمریکایی

نشیع انگلیسی و اسلام آمریکایی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فتن٬ محمد شیردل در گفتگو با  دانشجو، در خصوص تشیع لندنی اظهار داشت: ارتباط نظام آموزش پرورش ونظام آموزش عالی همواره ارتباط تنگاتنگ و دو سویه‌ای است. این ارتباط و تاثیر را می‌توان با نگاه‌های مختلف به بخش‌های گوناگون آن بررسی کرد. در این ارتباط تربیت دانش آموزان و شکل دهی شخصیت و ویژگی‌های رفتاری، به عهده نظام آموزش و پرورش است.

وی افزود: در رصد‌های صورت گرفته، و با بررسی کلید واژه‌هایی که در اختیار داشتیم، دریافتیم متاسفانه تعدادی از مدارس غیر انتفاعی تهران، که اتفاقا از لحاظ آموزشی هم در جایگاه بسیار مطلوبی هستند و همه ساله تعداد زیادی از قبول شدگان در دانشگاه‌های بر‌تر تهران فارغ التحصیلان این مدارس هستند، از لحاظ تربیتی تفکرات خاصی را به دانش آموزان القا می‌کنند.

دبیر آموزش جامعه اسلامی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی تصریح کرد: در بررسی موسسین این مدارس، ارتباط آن‌ها با اعضای انجمن منحله حجتیه کاملا روشن و مشخص است. تفکراتی که پرچمدار آن امروز روحانیت انگلیسی است. خطر ترویج این تفکرات آن هم به صورت گسترده در این مدارس که حجم قابل توجهی از دانشجویان دانشگاه‌های بر‌تر را در کشور تشکیل می‌دهند، زمانی مشخص می‌شود که تفکر این مجموعه‌ها به خوبی تبیین و تفسیر شود.

شیردل ادامه داد: از اثرات و نتایج ترویج این تفکرات می‌توان به ایجاد اختلاف در امت واحده اسلامی با بزرگ‌نمایی اختلاف شیعه و سنی، سب و دشنام به صحابه پیامبر (که توسط ولی امر مسلمین رهبر عالی قدر انقلاب هم حرام اعلام شد)، رد نظریه مترقی ولایت فقیه، ترویج فرهنگ اخباری‌گری، ترویج رفتار‌های تند و افراطی و برداشت‌های رادیکالی از احکام فقهی و… اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به آنچه اشاره شد لزوم رصد و کنترل این مجموعه‌ها امری ضروری تلقی می‌شود. به همین جهت آمادگی داریم تا اطلاعات خود را در درباره این مجموعه‌ها در اختیار ارگان‌های نظارتی و اطلاعاتی قرار دهیم تا جلوی ترویج تشیع لندنی در آموزش و پرورش‌ام القراء کشور‌های اسلامی گرفته شود.

جهت مطالعه ادامه مطلب : خطر ترویج تشیع لندنی در برخی از مدارس غیر انتفاعی تهران به سایت فتن


مطالب مشابه :


رتبه و محل قبولی مهندسی برق کنکور ارشد 91

غیر انتفاعی دانشگاه غیر انتفاعی امام رضا کنترل هیچکدام از دانشگاه های تهران و
خطر ترویج تشیع لندنی در برخی از مدارس غیر انتفاعی تهران

به روایت امام رضا دانشگاه تربیت تعدادی از مدارس غیر انتفاعی تهران، که اتفاقا
آدر س پستی موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی 2

آدر س پستی موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی 2 دانشگاه امام رضا 0511 امام رضا
پذیرش دانشجو در دوره کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه امام رضا

بدینوسیله به اطلاع می رساند دانشگاه امام رضا (علیه السلام)
اسامی پذیرفته شدگان آزمون سراسری 92 در مراکز آموزش عالی و دانشگاه فرهنگیان

اسامی پذیرفته شدگان آزمون سراسری 92 در مراکز آموزش عالی و دانشگاه امام خمینی(ره) 2 غیر
لیست دانشگاههای غیر انتفاعی ایران

دانشگاه امام رضا (ع) (غیر دولتی فارغ التحصیل ار دانشکده، موسسه غیر انتفاعی پارسا بابلسر
اسامی قبول شدگان 1393 دانشگاه - دارابکلا

ارشد حسابداری - دانشگاه غیر انتفاعی محمد رضا شیر دل. تربیت مربی دانشگاه امام علی
استخدام دانشگاه های افسری ارتش سال ۹۴

وبلاگ شخصی حمید رضا حسین آموزش‌های نظامی کاربردی در دانشگاه‌های افسری امام
برچسب :