انتشار پاسخنامه آزمون کارشناسی ارشد پزشکی/ اعلام مدارک ثبت نام برای پذیرفته شدگان جدید

پاسخنامه آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال 87 منتشر شد و داوطلبان واجد شرایط پس از اعلام کلید نهایی این آزمون می توانند نسبت به ارسال مدارک ثبت نام اقدام کنند.

داوطلبان به منظور آگاهی از وضعیت آزمون خود تصویر پاسخنامه داوطلب، کلید نهایی و ضرایب نهایی هر درس و نمره کل داوطلب بر روی شبکه اینترنت قرار گرفته است و هر داوطلب می تواند با وارد کردن کد ملی و یا کد رهگیری پاسخنامه خود را مشاهده کند.

نحوه نمره دهی در اطلاعیه توضیح داده شده است و در اطلاعیه 12 مردادماه سال جاری کارنامه کلیه داوطلبان که حاوی رتبه و سهمیه آنان است از طریق مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت منتشر می شود و داوطلبان می توانند اعتراض خود را از تاریخ 15 تا 19 مرداد به اطلاع برسانند.

صرفاً افرادی که در روز آزمون پاسخنامه سفید دریافت کرده اند جهت رویت نمرات خود می توانند با وارد کردن نام و نام خانوادگی پاسخنامه خود را دریافت کنند.

مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت به داوطلبان توصیه کرد به منظور عدم ایجاد ترافیک در خطوط شبکه اینترنت پس از رویت پاسخنامه، کلید و ضرایب دروس نسبت به چاپ آن اقدام کرده و یا آن را روی هارد رایانه خود ذخیره کرده و پس از آن به تصحیح پاسخنامه اقدام کنند.

شیوه محاسبه نمره در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی به این روش است که به هر پاسخ صحیح 3 امتیاز مثبت و به هر پاسخ غلط یک امتیاز منفی تعلق می گیرد . به سئوالات پاسخ داده نشده امتیازی تعلق نمی گیرد و به سئوالاتی که بیش از یک پاسخ داده شود یک امتیاز منفی نیز تعلق می گیرد.

همچنین به سئوالاتی که از طرف گروه مربوطه حذف شده است در هر یک از حالات گفته شده 3 امتیاز مثبت تعلق می گیرد و به سئوالاتی که دو گزینه صحیح دارد در صورتی که داوطلب به یکی از آن دو گزینه پاسخ داده باشد 3 امتیاز مثبت و در غیر این صورت یک امتیاز منفی تعلق می گیرد.

پس از محاسبه امتیازات، نمره بدست آمده در هر درس را در ضریب نهایی مربوط به آن درس ضرب شده و سپس نمره کلیه دروس با یکدیگر جمع و نمره نهایی بدست می آید. ضریب نهایی با توجه به ضریب اولیه و تعداد سئوالات هر درس محاسبه می شود به گونه ای که ارزش سئوالات کلیه دروس در یک رشته با یکدیگر متناسب باشد.

مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت تأکید کرده است که به سئوالات داوطلبان به صورت تلفنی و مکاتبه ای و حضوری پاسخ داده نمی شود. نحوه دریافت اعتراض به نمرات، رتبه و یا سهمیه منظور شده برای هر داوطلب در 12 مردادماه به اطلاع آنها خواهد رسید و در آن زمان به کلیه اعتراضات رسیدگی و پاسخ داده خواهد شد.

همچنین مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت اعلام کرد: شرط اعلام ارسال مدارک برای افرادی که متقاضی استفاده از سهمیه ها هستند کسب حداقل 80 درصد نمره آخرین فرد سه برابر ظرفیت (برای رشته طب سنتی به میزان چهار برابر ظرفیت) در سهمیه آزاد بوده است.

با توجه به اعلام کلید نهایی، افرادی که پس از رسیدگی به اعتراضات سئوالات و اعلام کلید نهایی واجد ارسال مدارک شدند باید مدارک مورد نیاز را حداکثر تا تاریخ 2 مردادماه جاری از طریق پست پیشتاز به آدرس تهران، شهرک قدس، خیابان سیمای ایران، بین فلامک و زرافشان، ستاد مرکزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، طبقه دوم، بلوک B ، مرکز سنجش آموزش پزشکی ارسال کنند.

داوطلبان باید مدارکی از جمله کپی کلیه صفحات شناسنامه، کپی دانشنامه یا مدرک تحصیلی معتبر، گواهی معدل دوره تحصیلی ( برای دانشجویان ترم آخر گواهی معدل ترمهای گذرانده شده، فرم مربوط به دانشجویان ترم آخر که الزاماً‌ امضاء و ممهور شده باشد، فرم مربوط به متقاضیان استفاده از سهمیه کارکنان و کارکنان مناطق محروم که الزاماً امضا و ممهور شده باشد، مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه، کپی اولین و آخرین حکم کارگزینی، کپی حکم کارگزینی صادر شده در سال 87 و فرم مربوط به متقاضیان استفاده از سهمیه کارکنان مناطق محروم که الزاماً امضا و ممهور شده باشد،  را به این مرکز ارسال کنند.


مطالب مشابه :


پاسخنامه سفید

وبلاگ شخصی احمد بشیر - پاسخنامه سفید - این هم پاسخنامه سفید برای دوستان عزیزی که می خوان
پاسخنامه خالی (سفید) آزمون تستی

دبیرستان نمونه دولتی توحید - پاسخنامه خالی (سفید) آزمون تستی - وبلاگ دانش آموزی دبیرستان
پاسخنامه خالی (سفید) آزمون تستی

teachers pen قلم آموزگار - پاسخنامه خالی (سفید) آزمون تستی - آموزشی وپرورشی و پژوهشی دوره ی
پاسخنامه سفید برای کنکورهای آزمایشی خانگی

سایت تحلیلی خبری فرهنگی بچه های رشدی - پاسخنامه سفید برای کنکورهای آزمایشی خانگی - roshdiBoys
پاسخنامه محصولات خط سفید

A New Language is a New Life - پاسخنامه محصولات خط سفید - وبلاگ شخصی سرگروه زبان انگلیسی و دبیر انجمن
انتشار پاسخنامه آزمون کارشناسی ارشد پزشکی/ اعلام مدارک ثبت نام برای پذیرفته شدگان جدید

صرفاً افرادی که در روز آزمون پاسخنامه سفید دریافت کرده اند جهت رویت نمرات خود می توانند با
گنجینه سوالات عربی

کلاغ سفید - گنجینه سوالات عربی - وبلاگی برای دانلود داستان های خودم و دوستانم - کلاغ سفید
آزمون آغازین

۴- درصورتیکه اطلاعات شناسنامه ای دانش آموزی در پاسخنامه اشتباه قید های سفید نوشته
پاسخنامه چهار گزینه ای - برگه تست زنی

انجمن حسابداران جوان ( دانشجو ) - پاسخنامه چهار گزینه ای - برگه تست زنی - اخبار حسابداری .
برچسب :