300) نرم افزار Anymemo فلش‌کارت ترکی استانبولی برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندروید

اگر در حال یادگیری هر زبانی هستید، باید بدانید که میلیونها فلشکارت رایگان در اینترنت وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. این فلشکارتها بصورت آنلاین و در فرمتی استاندارد در سایتهای زیر ارائه میشود.  

شما می توانید با چندین نرم افزار مختلف به این بانک های عظیم وصل شوید و فلشکارت دانلود کنید. از جمله با استفاده از برنامه Anymemo : 
 

 دریافت برنامه anyMemo از بازار یا مایکت یا دانلود apk

 پس از نصب برنامه، می توانید یکی از سایتهای فوق را انتخاب کنید. بعد عملیات جستجو را شروع کنید و فلش کارت هایی را به زبان فارسی-فرانسه یا انگلیسی ، چینی و ... پیدا کنید و روی گوشی یا تبلت خود دانلود و استفاده کنید. 

اینم روش ساخت فلش کارت و استفاده از مبدل any memo :

اگه میخواید لغتهای زیادی رو وارد برنامه کنید و دوست دارید از طریق کامپیوتر سریعتر اونها رو تایپ کنید به شیوه زیر عمل کنید : 

 از طریق برنامه ی notepad تو کامپیوترتون لیست لغتها و معنیهاشون رو وارد کنید ( لغتها و معنیها رو با فشردن دکمه Tab از هم جدا کنید و بعد از وارد کردن تمام لغاتی که میخواید باید فایل رو ذخیره کنید ، برای ذخیره یه اسم برای فایلتون انتخاب کنید و از منوی encoding که اون پایین پنجره ست گزینه utf-8 رو انتخاب کنید و بعد دکمه save رو فشار بدید تا فایلتون ذخیره بشه) بعد، از طریق برنامهAnymemo converter  که لینکشو براتون گذاشتم باید فایل نوت پد رو به فرمت قابل فهم برای برنامه موبایلتون تبدیل کنید .

 این برنامه را اول روی کامپیوترتون نصب کنید ، بعد لیست لغتاتونو همونطوری که گفتم تو notepad درست کنید بعدش همین برنامه ی Amconvertor رو باز کنید با کلیک روی from آدرس فایل نوت پد رو که ذخیره کردید بهش بدید بعدش از منوی separator روی tab کلیک کنید و بعد convert رو فشار بدید و صبر کنید تا پیغام موفقیت براتون بیاد . خوب حالا باید این فایل تبدیل شده رو به حافظه موبایلتون انتقال بدید باید این فایل رو به پوشه ی anymemo در حافظه موبایلتون انتقال بدید. اگه خواستید بعدا به فایلتون لغتهای جدیدی اضافه کنید :

میتونید مراحل بالا رو دوباره برای لغات جدید انجام بدید بعدش باید برنامه anymemo رو باز کنید و روی Misc کلیک کنید بعدش Merge DB رو انتخاب کنید.

 target یعنی  فایل قدیمیتون و source database یعنی  فایل جدیدتون و بعد merge db رو فشار میدید تا فایلهاتون با هم ادغام بشن . 

 این مطلب به نقل از وبلاگ «آموزش زبان فرانسه» منتشر شده است.


مطالب مشابه :


فلش کارت های آموزش حروف الفبای زبان انگلیسی

73-زبان فرانسه فلش کارت های آموزش حروف الفبای زبان انگلیسی. دانلود
لیست فلش کارت های رایگان

لیست فلش کارت های بعضا دیده شده که دوستان با دانلود کردن کتاب واژگان زبان نوشته
300) نرم افزار Anymemo فلش‌کارت ترکی استانبولی برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندروید

نرم افزار Anymemo فلشکارت ترکی استانبولی استانبولی- دانلود فرانسهزبان
233) نرم‌افزار «آنکی» با فلش‌کارت‌های ترکی استانبولی ـ فارسی برای کامپیوتر

نرم‌افزار «آنکی» با فلشکارت‌های ترکی دانلود کتاب ترکی استانبولی و فرانسه
دانلود فلش کارت

آموزش زبان انگلیسی ELC آموزش زبان انگلیسی , فرانسه دانلود فلش کارت. Flashcards. Actions.
ترجمه مکالمه های زبان هشتم

دانلود فلش کارت . شا ي ان : آقا ي چا ي چ ي ،ا ي ن پسر عمو ي من سم هستش.اون به زبان ها ي فرانسه
بهترین منابع آزمون ارشد سال 92 زبان فرانسه

منابع کنکور کارشناسی ارشد زبان فرانسه کتاب و فلش کارت منابع آزمون اشد،دانلود
برچسب :