خلاصه قسمت اول تا قسمت آخر جومونگ

خلاصه قسمت اول تا قسمت آخر جومونگ

در این سریال جومونگ وقتی متوجه میشه که برادران ناتنیش قصد کشتن و از صحنه خارج کردن او را دارند تلاش می کنه که انتظارات پدر و مادرش ( شاه و ملکه دوم ) رو برآورده کنه و شروع به ساختن خودش می کنه تا جایی که مهارت هاش در هنرهای رزمی و استراتژی های ذهنیش در بالاترین حد ممکن قرار می گیره ولی شاهزاده جومونگ هنوز تشنه یادگیری هست .
به همین منظور او شروع به یادگیری مهارت های رزمی و پرورش توانایی ها واستعدادهای ذهنی خود در زمینه استراتژی های رزمی کرد و به توانایی های منحصر به فردی در این خصوص دست یافت.
در این میان طی اتفاقاتی جومونگ با ژنرال هموسوی نابینا که مهارت فوق العاده ای در فنون رزمی دارد آشنا می شود و این مهارت را از او می آموزد.
در این میان ناگهان از یک راز خانوادگی مطلع شده و جومونگ متوجه می شود که هموسو پدر اوست.  شاهزاده جومونگ می فهمه که پسر شاه نیست و پدر اصلیش جنرال همو سو هست و شاهزاده تصمیم می گیره که همه چیزش رو کنار بذاره تا راه پدرش رو ادامه بده . اون در این راه سختی های زیادی رو تحمل می کنه و بسیاری از عزیزانش رو از دست می ده ولی نهایتا به آرزوی پدرش می رسه و کشوری جدید به نام گوگوریو تاسیس می کنه و با قدرت رزمی فوق العاده بالا و افسانه ایی که داشته مرز های این کشور رو تا جایی که می تونه افزایش می ده و همواره با برادر بزرگش تسو در درگیری و مبارزه است
 در کنار این داستان، داستانی عاشقانه نیز رقم می خورد. این داستان عاشقانه جومونگ و سوسانو  کمی کمرنگ تر ولی موازی با داستان افسانه جومونگ حرکت می کنه و شخصیت های اصلی این سریال یعنی جومونگ و سوسانو و تسو را درگیر می کند . جومونگ و سوسانو عاشق هم هستند ولی جومونگ ابتدا با دختر دیگری ازدواج می کند تا اینکه بالاخره جومونگ و سوسانو پس از اتفاقاتی به هم می رسند.

مطمئنا" یکی از بهترین سریال های کره ای که در ژانر حماسی رزمی ساخته شده سریال افسانه جومونگ با بازی سونگ ایل گوک هست که پرطرفدار ترین سریال در کره جنوبی بود . سریال افسانه جومونگ پر از خوبی و زشتی اندیشه ها، عواطف و غرایز انسانی، عشق، کینه، فداکاری، خیانت، حسادت است که در سکانس های گوناگون شاهد آن هستید.


بازیگران سریال افسانه جومونگ :
سونگ ایل گوک در نقش جومونگ، هان هی جین در نقش سوسانو، هوجون هوو در نقش ژنرال همو سوئه، اویون سو در نقش بانو یو-هواکیم سیونگ سو در نقش شاهزاده تسو، جون کوانگ دیول در نقش ملکه وان هو، سونگ جی هیو در نقش بانو یه- سه یا، پارک تم هی در نقش یانگ سول رن بازیگران نقش اصلی سریال  افسنه جومونگ هستند.

روایت تاریخی افسانه جومونگ :
جومونگ بنیان گذار سلسله گوگو ریو بوده است. جومونگ فرزند ژنرال هموسو و بانو یوهوا بود که پس از مرگ پدرش که گمان می شود توسط امپراتوری هان به قتل رسیده است شاه گیوم وا، سرپرستی او را برعهده می گیرد. از آن جایی که اطلاعات بسیار کمی درباره حوادث تاریخی مربوط به دوران پادشاهی چومونگ وجود داشت برای ساخت این سریال مطالعات بسیار کاملی انجام شده است. اگر نگاهی به تاریخ گذشته کشور کره جنوبی بیندازیم، متوجه خواهیم شد که افسانه جومونگ داستانی حقیقی است که ریشه در تاریخ کهن کشور کره جنوبی دارد. برای ساخت بسیاری از صحنه های مربوط به قسمت های مختلف این سریال مجوزهایی از سازمان های هنری مسئول گرفته شده است. هم چنین در این سریال نمایشی، داستان های واقعی جایگزین بسیاری از افسانه های اصلی پیرامون این شخصیت تاریخی مانند افسانه های روایت شده درباره تولد او شده است. در حال حاظر کشور کره قسمتی از گوگوریو عظیمی است که ژنرال جومونگ از خودش بجا گذاشت .

 


مطالب مشابه :


خلاصه قسمت اخر افسانه جومونگ

کلیپش رو گذداشتم حتما دانلود اینم قسمت اخر افسانه جومونگ ژس به عنوان اخرین خلاصه قسمتا
خلاصه قسمت آخر سریال افسانه جومونگ

خلاصه قسمت آخر سریال افسانه جومونگ - حذفیات جومونگ دانلود خلاصه قسمت
خلاصه قسمت اول تا قسمت آخر جومونگ

سایت رسمی افسانه جومونگ - خلاصه قسمت اول تا قسمت آخر جومونگ - جومونگ دانلود خلاصه قسمت
دانلود خلاصه قسمت اول سریال افسانه جومونگ

دانلود خلاصه قسمت اول سریال افسانه جومونگ - سایت رسمی خلاصه قسمت آخر جومونگ
قسمت اول تا آخر سریال جومونگ برای دانلود

اینم قسمت اول تا آخر سریال جومونگ برای دانلود که کلأ 81 قسمت هستش به همراه زیرنویس (ارسالی)
خلاصه قسمت 67 افسانه جومونگ

خلاصه قسمت اخر افسانه جومونگ , قسمتهای شاه دایه جویونگ و ایلجیما و افسانه
آخرین قسمت "افسانه جومونگ"

دانلود فیلم آخرین قسمت "افسانه جومونگ" به گزارش خبرگزاری انتخاب به نقل از فارس، قسمت
خلاصه قسمت 29 سریال افسانه جومونگ

خب در آخر قسمت 28 فرستاده ی ساچول دو سر قاصد بویو رو به حذفیات جومونگ دانلود خلاصه قسمت
خلاصه قسمت 80 افسانه جومونگ

خلاصه قسمت اخر افسانه جومونگ , { اين صحنه خيلي احساسي کليپشو براتون ميذارم حتما دانلود
خلاصه قسمت اول تا آخر افسانه جومونگ

خلاصه قسمت اول تا آخر افسانه جومونگ خلاصه قسمت 64 جومونگ دانلود سریال افسانه جومونگ
برچسب :