ساخت دقیق ترین توپ فوتبال جهان ویژه جام جهانی 2010

سلام

»» توپی که در رقابتهای جام جهانی 2010 مورد استفاده قرار خواهد گرفت محصولی از شرکت آدیداس است که به گفته این شرکت دقیق ترین توپ فوتبالی است که تا کنون در جهان ساخته شده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، با اتمام قرعه کشی نوزدهمین دوره یکی از مهمترین و پرهیاهوترین رقابتهای ورژشی جهانی یعنی جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی در روز جمعه 4 دسامبر 2009، اکنون کشورها، تیمها و شرکتهای تولید کننده وسایل ورزشی تا ژوئن 2010 برای آماده سازی خود زمان باقی دارند .

توپ فوتبال مسابقات جام جهانی 2010 - FREES.BLOGFA.COM

»» توپ فوتبال یکی از اصلی ترین عناصر این مسابقات جهانی است که هر دوره با تغییرات فراوانی مواجه شده و ابداعات جدیدی در زمینه بهبود عملکرد آن صورت می گیرد. مهندسی و نوآوری که در این دوره به توپ رسمی رقابتهای جام جهانی 2010 تبدیل شده است، Jabulani نام گرفته و محصول شرکت آدیداس است .

»» آدیداس ادعا دارد کیفیت این توپ نسبت به توپ Teamgeist سال 2006 این شرکت بسیار بهتر بوده و دقیق ترین توپی است که تا کنون در رقابتهای فوتبال مورد استفاده قرار گرفته است .

»» به گفته آدیداس بازیکنان فوتبال توپی می خواهند که هنگام ضربه زدن پای آنها احساس راحتی داشته باشد و در مسیر حساب شده و تعیین شده حرکت کند. توپ Teamgeist با کاهش دادن تعداد قطعاتش از 32 به 12 قطعه که به واسطه حرارت خمیده شده و در کنار یکدیگر شکلی کروی به دست آوردند به این هدف دست پیدا کرد .

- مشاهده عکس های بیشتر : عکس اول - عکس دوم

موفق باشید .


مطالب مشابه :


قالب وبلاگ زیبای فوتبالی + کد قالب بلاگفا جدید و زیبا فوتبال + قالب جدید وبلاگ برای فوتبال + قالب بل

قالب بلاگفا|قالب وبلاگ|طراحی قالب وبلاگ - قالب وبلاگ زیبای فوتبالی + کد قالب بلاگفا جدید و زیبا فوتبال + قالب جدید وبلاگ برای فوتبال + قالب بل - قالب های بلاگفا،قالب وبلاگ،قالب وبلاگ جدید،ابزار های وبلاگ،قالب های جدید وبلاگ.
قالب فوتبالی(کریستین رونالدو)

همه چیز** - قالب فوتبالی(کریستین رونالدو) - هر چیز که شما میخواهید در این سایت موجود است! ... با اینکه بلاگفا سیستم عضو گیری ندارد اما شما اگر خواستید میتوانید از قسمت نظرات برای ما مطلبی قرار دهید یا به ایمیل مدیریت این سایت بفرستید
:: قالب فوتبال بلاگفا ::

هر چی تو بخوای ... - :: قالب فوتبال بلاگفا :: - تم،نرم افزار،آهنگ،کلیپ،بازی و...
چگونه قالب وبلاگ را عوض کنیم ؟؟

2- ممکن است در بعضی از مواقع قالب مورد نظر نظر ما در قالب های ارائه شده در بخش انتخاب قالب نباشد در این صورت باید در یکی از سایت های جست و جو گر مانند گوگل و یاهو قالب مورد نظرمان را جست و جو کنیم مثلا مینویسیم (قالب فوتبالی ، قالب عاشقانه ...
موزیلا آسیب های اثبات شده درمسابقات هک مرورگرها را اصلاح می کند

قالب سیستم نیوک مربوط به سایت پی سی دانلود با نام قالب : p30download. قالب اسان دانلود. + " دانلود ... " قالب فوتبالی برای فوتبال دوستان و بازی کنندگان PES2009. قالب بلاگفا. اینم پیش نمایش قالب اختصاصی استادیوم ساز برای یکی از ...
ساخت دقیق ترین توپ فوتبال جهان ویژه جام جهانی 2010

سلام. »» توپی که در رقابتهای جام جهانی 2010 مورد استفاده قرار خواهد گرفت محصولی از شرکت آدیداس است که به گفته این شرکت دقیق ترین توپ فوتبالی است که تا کنون در جهان ساخته شده است. به گزارش خبرگزاری مهر، با اتمام قرعه ...
قالب فوتبال - بلاگفا

FREES.BLOGFA.COM - بزرگترین وبلاگ فارسی - قالب فوتبال - بلاگفا - آغاز عصر تازه ای در وبلاگــــ نویسـی.
قالب گل برای وبلاگ

قالب ها فقط برای بلاگفا مناسب هستند . قالب های موجود در این وبلاگ توسط این قالب فوتبالی
کد فوتبالی

(`*·.¸کدهای جاوا وقالبهای بلاگفا¸.·*´) - کد فوتبالی - کدهای جاوا وقالبهای بلاگفا طراح قالب:
برچسب :