مشخصات فنی ، ابعاد و طریقه نصب

جنس :

طبقات جاکفشی باتیس از نوعی فایبرگلاس بنام Him pack که غیر قابل شکنندگی و سائیدگی می باشد تشکیل شده است و بدنه از جنس فلز مقاوم با رنگ الکترواستاتیک بوده که علاوه بر مقاومت در برابر زنگ خوردگی دارای سبکی وزن مناسبی می باشد .

ابعاد : 

ضخامت    :     14 سانتی متر 

عرض       :     50 سانتی متر 

ارتفاع       ( ارتفاع جاکفشی با توجه به تعداد طبقات متغیر است و به این شرح می باشد ) : 

دوطبقه    :    68.5  سانتی متر 

سه طبقه :    101.5 سانتی متر 

چهارطبقه :    134.5 سانتی متر

پنج طبقه  :    167.5 سانتی متر 

وزن :

دو طبقه   :     5    کیلوگرم    

سه طبقه :     10  کیلوگرم 

چهارطبقه :     15  کیلوگرم

پنج طبقه  :     20  کیلوگرم

رنگ بندی :

در حال حاضر در دو رنگ سفید و قهوه ای موجود می باشد .

شکل عملکرد :

هنگام قرار دادن کفش ، طبقات جاکفشی مشابه داشبورد ماشین با زاویه 45 درجه باز می شوند و بعد از قرار دادن کفش بسته می شوند . 

طریقه نصب :

جاکفشی باتیس را هم به شکل روکار می توان استفاده کرد و هم به شکل توکار ،

شکل روکار : استفاده معمول جاکفشی باتیس به شکل روکار است ، بعد از تعیین محل مناسب با رعایت حداقل 3 سانتیمتر فاصله از سطح زمین بوسیله دو عدد پیچ و رولپلاک (که درون هر جاکفشی قرار داده شده ) به دیوار نصب می شود .

شکل توکار : در منازل و ساختمانهایی که در مرحله سفت کاری هستند می توان با پیش بینی فضای مناسب قبل از مرحله نازل کاری جاکفشی باتیس رو به شکل توکار مورد استفاده قرار داد .

  


مطالب مشابه :


مشخصات فنی ، ابعاد و طریقه نصب

جاکفشی باتیس - مشخصات فنی ، ابعاد و طریقه نصب - جدیدترین مدل جاکفشی ، ایده ل برای مجتمع های مسکونی و مناسب برای منازل ویلایی - جاکفشی باتیس.
جاکفشی مدل های g20 & g30

خلخال چوب - جاکفشی مدل های g20 & g30 - خدمات صادقانه از ما رضایت و اطمینان خاطر ازشما - خلخال چوب.
ویژگیها و برتری های جاکفشی باتیس نسبت به سایر جاکفشی های موجود

جاکفشی باتیس - ویژگیها و برتری های جاکفشی باتیس نسبت به سایر جاکفشی های موجود - جدیدترین مدل جاکفشی ، ایده ل برای مجتمع های مسکونی و مناسب برای
خانه کفش کجاست؟

استفاده درست و مناسب از جاکفشی یکی از مقتضیات فرهنگ آپارتمان نشینی است. ... بهتر است برای کلیه واحدهای موجود در یک ساختمان یک مدل جاکفشی تهیه شود زیرا
کمد دو درب 2 کشو و 4 کشو (مدل های دیگر در ادامه مطلب)

صنايع چوب برادران قاسمي تهران - مسگرآباد - کمد دو درب 2 کشو و 4 کشو (مدل های دیگر در ادامه مطلب) - تولید کننده انواع ... جاکفشی تک درب جاواکس دار قیمت:95۰۰۰ تومان.
مدل های جدید جاکفشی

در عکس های زیر جدیدترین مدل های جاکفشی را ببینید. نوشته شده در چهارشنبه پنجم تیر ۱۳۹۲ساعت ۱۲:۲۹ بعد از ظهر توسط HOSSEIN| آرشيو نظرات |
آموزش ساخت جا کفشی کوچک با وسایل دور انداختی منزل

آموزش ساخت جا کفشی کوچک با وسایل دور انداختی منزل ... برچسب‌ها: آموزش ساخت جاکفشی جالب, آموزش ساخت وسیله با اشیا دور انداختی منزل, آموزش ... مدل لباس جدید
انواع جاکفشی در ایران میز

فروش میز کامپیوتر ، میز تلویزیون ، صندلی - انواع جاکفشی در ایران میز - فروش ... انواع جاکفشی به فروشگاه اینترنتی ایران میز اضافه گردید. ... مدل: k-proshut.
برچسب :