ایجاد مرکز ناباروری در همدان به صورت پایلوت غرب کشور

رئیس جهاد دانشگاهی واحد همدان گفت: ‌سال آینده مرکز ناباروری را در استان ایجاد می‌کنیم تا مردم همدان و غرب کشور احتیاجی نداشته باشند برای خدمات فوق تخصصی و تخصصی به تهران مراجعه کنند.محمدمهدی گودرزی سروش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه از جمله برنامه‌های جهاد دانشگاهی واحد همدان، در بخش آموزش، توسعه تحصیلات تکمیلی، مؤسسه علمی-کابردی و مؤسسه غیر انتفاعی است، اظهار داشت: اعتقاد ما بر این است که در جهاد دانشگاهی، آموزش باید توأم با پژوهش و فرهنگسازی باشد. وی با بیان اینکه در راستای توأم شدن آموزش و پژوهش نیز باید فعالیت‌های مختلف پژوهشی را توسعه و گسترش دهیم، گفت: ما به دنبال ایجاد گروه‌های پژوهشی در جهاد دانشگاهی هستیم که در این زمینه نیز اقدامات مختلفی انجام داده‌ایم.

رئیس جهاد دانشگاهی واحد همدان با بیان اینکه در حال حاضر در حال تقویت واحد معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی در دانشگاه بوعلی سینا هستیم، تصریح کرد: در حال حاضر خبرگزاری قرآنی جهاد دانشگاهی گسترش یافته و شش نمایندگی برای انعکاس اخبار مراجع عظام و ائمه جمعه در سایت خبرگزاری قرآن ایجاد شده است. وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه جهاد دانشگاهی کارهای زمین مانده و خاص را انجام می‌دهد، ابراز داشت: ما در بحث مسائل فرهنگی تأکید بسیاری داریم و بر این مهم نیز وقت بسیاری می‌گذاریم.

سروش گودرزی عنوان کرد: به طور کلی میتوان گفت محور اصلی جهاد دانشگاهی در سال 91، توسعه تحصیلات تکمیلی این واحد دانشگاهی، افزایش فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه و در امر پژوهش نیز، ایجاد گروه‌های پژوهشی است. وی با اشاره به ارتباط بین پژوهشکده‌ها و پژوهشگاه‌های جهاد دانشگاهی که در کل کشور، تصریح کرد: در صدد هستیم این واحدهای پژوهشی و پژوهشکده‌ها را نظیر پژوهشکده رویان، با دستگاه‌های اجرایی سطح استان مرتبط کنیم.

رئیس جهاد دانشگاهی واحد همدان عنوان کرد: در صدد هستیم در سال آینده بحث سلول‌های بنیادی را مورد تأکید قرار داده و مرکز ناباروری را نیز در استان ایجاد کنیم تا مردم همدان و غرب کشور دیگر احتیاجی نداشته باشند که برای خدمات فوق تخصصی و تخصصی به تهران مراجعه کنند. وی در بخش دیگری از سخنانش بر لزوم توجه به بخش گیاهان دارویی اشاره و اظهار کرد: کشت گیاهان دارویی نیز جزو برنامه‌های ماست که در سال آینده به صورت جدی وارد این موضوع می شویم.

سروش‌گودرزی با اشاره به در نظر گرفتن زمینی برای کشت گیاهان دارویی در همدان گفت: نام این پروژه به نام شهید احمدی روشن است که در حال حاضر پیگیر اعتبارات آن هستیم. وی افزود: چون جهاد دانشگاهی، نهاد غیر انتفاعی بوده و اعتبارات دولتی ندارد، تأمین اعتبار این زمین مقداری برای ما، مسئله است و امیدواریم از منابع داخلی و کمک استانی بتوانیم در سال 91 اجرایی‌اش کنیم.

رئیس جهاد دانشگاهی واحد همدان با بیان اینکه در ترم دوم مؤسسه علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی واحد همدان، حدود 40 درصد افزایش پذیرش داشتیم، گفت: برای سال تحصیلی 92-91 درخواست رشته‌های کارشناسی ارشد و حتی دو رشته دکتری را داده ایم و درصدد ایجاد رشته‌های معماری اسلامی و شهرسازی اسلامی هستیم. وی در بخش پایانی سخنانش با بیان اینکه در سال 91 نیز برنامه های مختلف فرهنگی را به فراخور مناسبت‌ها در برنامه داریم، عنوان کرد: حدود 90 درصد از برنامه های جهاد دانشگاهی در سال 90، اجرایی شده است.


مطالب مشابه :


تابلو اعلانات دانشگاه - گروه IT

مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی همدان; بستن سایت کاربردی جهاد دانشگاهی همدان;
کارگاه ها و دوره های آموزشی روانشناسی و مشاوره ای برای عموم

سـایت جهـاد دانشگـاهی (تلفن) جهاد دانشگاهی همدان. آشنایــی با جهــاد دانشگاهــی:
اطلاعیه گروه IT زمان تحویل پروژه و کارورزی

علمي كاربردي جهاد دانشگاهي همدان it سایت عطر مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی همدان.
آزمون دکتری رشته مشاوره، آزمون دکتری رشته مشاوره خانواده، آزمون دکتری رشته مشاوره شغلی، آزمون دکتری

آنجا مراجعه کند را بر روی سایت خود قرار می دهد که در این جهـاد دانشگـاهی همـدان.
لطفاً با احساس بخونید

علمي كاربردي جهاد دانشگاهي همدان it سایت عطر خدا های مهر 91 رشته it جهاد دانشگاهی
کلیپ صوتی دکتر جبه دار

انجمن برق جهاد دانشگاهی همدان; سایت جهاد دانشگاهی
ایجاد مرکز ناباروری در همدان به صورت پایلوت غرب کشور

رئیس جهاد دانشگاهی واحد همدان اخبار مراجع عظام و ائمه جمعه در سایت خبرگزاری قرآن
ارتقاء موسسه آموزشي عالي جهاد دانشگاهي همدان به دانشگاه

رییس جهاد دانشگاهی همدان از ارتقای موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی به مشکل سایت.
رزومه ( cv )

علمي كاربردي جهاد دانشگاهي همدان it لیستی از تحصیلات علمی و دانشگاهی بر گرفته از سایت
برچسب :