رنگ سال

رنگ سال 2013 چیست؟ - آکا

رقابت بین آبی و زمردی، برنده امسال کدام است؟

این روزها سر بازاری‌ها از همیشه شلوغ تر است. بازاری‌ها دانسته یا ندانسته رنگ سال را برای محصولات شان انتخاب می‌کنند. اگر به برندهایی مثل پرومد سر زده باشید خیلی راحت جواب سؤال بالا را خواهید گفت. رنگ امسال رنگ آرامش است، رنگی که در طبیعت بیشتر از هر رنگ دیگری جلوه می‌‌کند. رنگی که نماد تولد دوباره، رشد و جوانی است و همه اینها در سبز زمردی خلاصه می‌شود. رنگی که به خصوص برای ما ایرانی‌ها با پوست‌های سبزه و گندمگون بسیار زیبا خواهد بود.

سبز زمردی رنگ بی‌نظیر و خاصی است که قابلیت هماهنگ شدن با چند رنگ مهم و اساسی را دارد. در غیر این صورت تمام خاص بودنش ظرف یک چشم به هم زدن از بین می‌رود.
سفید یا خاکستری؟

می رسیم به یکی از بهترین ترکیب‌های بهار و تابستان 1392 خورشیدی؛ سبز و سفید. یک ترکیب رنگ خنک، شاد و خنثی برای تمام سنین. فرقی نمی کند 24 ساله باشید یا 64 ساله، پوشیدن لباس‌هایی با این ترکیب شما را سرزنده تر و شادتر از قبل نشان می‌دهد. خانم‌های جوان تر می‌توانند از شومیزهای زمردی و شلوارهای پارچه ای سفید استفاده کنند و خانم‌های مسن تر می‌توانند سراغ تونیک و شلوارهایی با همین ترکیب بروند. تعویض رنگ شومیز و شلوار هم زیبا خواهد بود.

مشکی یا طوسی؟


از همین جمله اول می‌گوییم طوسی را کنار بگذارید وگرنه ظاهرتان شبیه کوه یخی به نظر می‌رسد. در عوض مشکی را برای موقعیت‌های رسمی مثل مهمانی‌های زنانه انتخاب کنید. به این ترکیب فکر کنید؛ تونیک زمردی، لگینگ مشکی، کالج مشکی با سگک طلایی. یک ست مناسب برای انواع جمع‌های عصرانه. از این بهتر چه می‌خواهید؟
رنگ سال 2013 چیست؟ - آکا

نارنجی‌پوش‌های پارسال
موسسه پنتون هر سال با توجه به شرایط کلی جهان، یک رنگ را برای دنیای مد انتخاب می‌کند. رنگی که سال گذشته انتخاب شد نارنجی روشن بود؛ رنگی سرشار از انرژی و حرکت که به همه یادآوری می‌کرد با تلاش کردن همه چیز ممکن می‌شود. این رنگ تا همین چند وقت پیش هم در بازار پیدا می‌شد. حتی اگر سری به حراج‌های آخر فصل برندهایی مثل بنتون بزنید هنوز هم لباس‌هایی هستند که نارنجی رنگ باشند. اما نیاز امسال دنیا، بعد از تمام هیاهوهایی که پشت سر گذاشته و تمام استرس‌هایی که خیلی از مردم را درگیر خودش کرده، رنگ آرامش‌بخش‌تری است. خیلی از مردم دنیا تمام نشدن جهان در 21 دسامبر 2012 را نشانه تولدی دوباره می‌دانند. چه رنگی نشان‌دهنده امید نسبت به زندگی است؟ 

سعی کنید زیاد سراغ سبز و نارنجی نروید چون با اینکه هر 2 به هم می‌آیند اما ناخودآگاه تداعی کننده گرما هستند و به فصل بهار نمی آیند! آن هم با توجه به بهارهای چند سال اخیر که رسما تابستان زودرس هستند!

زرد یا نارنجی؟

انتخاب از بین این 2 رنگ کاملا بستگی به روحیه شما دارد. در حقیقت نارنجی و زرد هر 2 در کنار رنگ زمردی زیبا می‌شوند. هر 2 رنگ‌هایی پر انرژی و سر زنده هستند و نشستن شان در کنار سبز تداعی کننده باغ‌های سرسبز بهاری است. حالا اینکه باغتان بیشتر با گل‌های زرد تزئین شده باشد یا با میوه‌های نارنجی به انتخاب خودتان است. اگر شما هم مثل من اعتقاد دارید تضاد رنگ‌ها در انتخاب لباس بهترین انتخاب است بهتر است سراغ رنگ زرد بروید. برای مثال یک مانتوی سبز با یک شال زرد خوش رنگ را تجسم کنید. می‌بینم که لبخند روی لب‌تان نشست! سعی کنید زیاد سراغ سبز و نارنجی نروید، چون با اینکه هر 2 به هم می‌آیند اما ناخودآگاه تداعی کننده گرما هستند و به فصل بهار نمی آیند! آن هم با توجه به‌بهارهای چند سال اخیر که رسما تابستان زودرس هستند!

یا صورتی؟

وقتی از اول گزارش، اسم آبی لاجوردی را می‌آوریم بی حکمت نیست. اصولا تناژهای لاجوردی و حتی نفتی از رنگ آبی برای هماهنگ شدن در کنار سبز زمردی مناسب هستند. شاید تصور کردنش در نگاه اول سخت به نظر بیاید ولی کافی است این ترکیب فوق‌العاده زنده و آرامش بخش را امتحان کنید تا عاشقش شوید. خانم‌های جوان‌تر می‌توانند رنگ کیف و کفش‌شان را از بین این 2 رنگ انتخاب کنند و خانم‌های خیلی جوان‌تر(همان‌هایی که سنشان از 18 بالاتر نمی‌رود) می‌توانند برای لباس‌های غیررسمی‌شان سراغ این ترکیب زیبا بروند. هر 2 گروه مطمئن باشند پشیمان نخواهند شد.

طلایی یا نقره ای؟


یک کیف سبز زمردی را تصور کنید با یک قفل نقره‌ای...؛ نه لطفا تصور نکنید! چون تمام جلوه کیف‌تان محو می‌شود. در عوض این قفل نقره‌ای را با طلایی عوض کنید. حالا اوضاع خیلی بهتر شد! طلایی هم مثل زمردی رنگی لوکس به حساب می‌آید. تنها لوازم نقره ای که می‌توانید همراه با پیراهن سبزتان ست کنید، جواهرات طلا سفید یا زیورآلات نقره‌تان است. اگر از عشاق طلای زرد هستید و مدت‌هاست دلتان لک زده برای دست کردن یک دستبند زرد، پیراهن سبزتان این اجازه را به شما خواهد داد.
رنگ سال 2013 چیست؟ - آکا


مطالب مشابه :


مینی برگر

نكته u اين دستور براي مهماني‌هاي عصرانه يا تولد بسيار مناسب است.آرد سوخاري باعث مي‌شود
آداب معاشرت و اصول شهروندی

تولد. 4. شخصيتهاي داخلي و • در مهماني هاي خصوصي (عصرانه) داشتن دستكش الزامي نيست .
پيتزا قيفي

اين هم يك مدل فانتزي از پيتزا كه بسيار براي مهماني هاي تولد تزیین کیک تولد; عصرانه
آداب معاشرت

تولد . 4. شخصيتهاي داخلي و خارجي . 5. مهماني هاي عصرانه . 6. سان و رژه . خانم
رنگ سال

رنگی که نماد تولد دوباره یک ست مناسب برای انواع جمع‌های عصرانه. لباس رنگي مناسب مهماني
برچسب :