✂ آمــــوزش آرايـــش لـــب ...


46711947249549591687.jpgقدم اول : با یک رژ لب چرب ولی بی رنگ لب را چرب کنید تا از نرم بودن و یک دست بودن لب مطمئن شوید این کار باعث می شود که لبهائی که خشک و پوسته پوسته هستند نرم و یکدست شوند .

قدم دوم: با یک اسفنج ،کمی کرم پودر روی لبها بزنید لبها را باز کرده و داخل تمام شکافها را بپوشانید این کار دو فایده دارد اول اینکه رنگ طبیعی لب شما در رنگ رژ لب تاثیر نمی گذارد دوم اینکه لب یکدست میشود .

قدم سوم: با قلم موی پودر زنی لبها را با پودر فیکس یا پودر سبک مخصوص چهره ، بپوشانید این کاربا گرفتن چربی اضافی لبها باعث دوام رژ لب شما میشود .

قدم چهارم : با یک مداد لب نوک تیز که رنگ آن شبیه رنگ لب شما یا رنگ رژ لب شما ست دور لب را خط بکشید ابتدا از شکاف لبها شروع کنید، سپس لب پائین و بعد از آن دوطرف لب بالارا خط بکشید توجه کنید اگر مداد لب شما بخوبی روی پوستتان خط نمی کشد آن را کف دستتان کمی گرم کنید ........

قدم پنجم : با قلم مو داخل لب را پرکنید توجه کنید تمام شکافهای لب بطور یکنواخت پر شود ‌‍؛ به یاد داشته باشید بهترین راه استفاده از رژلب قلم مو می باشد.

قدم ششم: اگر بخواهید دوام رژ لب شما بیشتر باشد یک دستمال کاغذی تا کنید بین لبانتان قرار دهید کمی فشار دهید بعد بردارید این کار باعث دوام رژ لب شما میشود اگر بخواهید که رنگ رژلب شما مات نباشد در انتهای کار از برق لب استفاده کنید .

گریم لب :


آرایش لب از حساس ترین کارهای متعادل سازی بشمار می آید و کوچکترین خطائی بشکل واضح خود را نشان میدهد لب در حالت طبیعی به شکلی دیده میشود که لب بالا و حاشیه لب پائین تیره تر است و روی لب پائین روشن ترمی باشد این قانون را در مورد لب های نرمال همیشه رعایت کنید بعد از اینکه خط دور لب را کشیدید با مداد لب ، لب بالا و حاشیه لب پائین را رنگ کنید سپس از رژ لبی با رنگ دو درجه روشن تر استفاده کنید برای برجستگی لب پائین میتوانید از برق لب نیز استفاده کنید بعد از تکمیل آرایش لب با یک قلم مو ظریف یک قاب روشن دور لب ایجاد کنید این کار جلوه و جوانی خاصی به لب شما میدهد .


مطالب مشابه :


آموزش اصلاح صورت با شمع

در اینجا به آموزش اصلاح صورت با شمع که توجه خیلی از افراد را به خودش جلب کرده می پردازیم.
آموزش اصلاح باشمع

آموزش اصلاح حرارت شمع ملایم باشد تا پوست آسیب نبیند و همچنین این کار باید باید با دقت
انواع فتیله

آموزش جامع شمع فتیله بعد مدتی اصلاح و یا کوتاه و وسایل آموزشی با توجه به
ارزشيابي پيشرفت تحصيلي

شمع. آموزشی شوراي عالي آموزش و پرورش با توجه به گزارش دردوره آموزش عمومي د- اصلاح ضوابط
شکوفایی استعدادها در آموزش و پرورش مطلوب

شمع. آموزشی نظام آموزش و پرورش با کسب دانایی ومهارت نظرات معلمان و اصلاح شیوه ها و
✂ آمــــوزش آرايـــش لـــب ...

آموزش خودآرایی آموزش انواع بافتها با موی طبیعی و (اپلاسیون و اصلاح با شمع)
برچسب :