اینجا خانه معلم بانه

      کمی عجیب است اینکه بعد از سال ها کار در آ.پ در حالی که گرد و غبار بازنشستگی خودنمایی می کند در یک فرصت تعطیلات غیررسمی، برای اولین بار ، خانه معلم نصیب یک خانواده فرهنگی شود. ( با اجازه شما برای اولین بار یک شب در خانه معلم بیجار بلندترین شهر (بام)ایران و دو شب در خانه معلم بانه ساکن شدیم ).

     از بزرگوارانی که ادامه ی این سفرنامه را می خوانند خواهش می کنم بدون برنامه ریزی و هماهنگی به هیچ عنوان حرکت نکنند . برنامه ریزی یعنی اینکه چه زمانی؟ چقدر راه ؟ از چه مسیری چگونه باید طی شود ؟ ، کجا استراحت شود،؟ برای ساکن شدن در شب هماهنگی شود اگر محل استراحت خانه معلم است حتماً باید از قبل تماس بگیرید ،؟ کدام پمپ بنزین سوخت گیری شود ،؟ برای تغذیه چه باید کرد ؟ روز دوم ، روز سوم و ... همه ی همه چیز باید از قبل معلوم و مشخص باشد . زمان حرکت ؟ در تعطیلات و غیر تعطیلات ؟ باید حساب کوچکترین چیزها را نمود. مسیر حرکت باید معلوم باشد ؟ حساب اتفاقات غیر منتظره را باید در نظر داشت ؟  باید هدف از مسافرت را تعریف نمود؟ آن وقت با توکل به خدا و هم سفران خوب حرکت نمود با رعایت تمام قوانین .

با حساب تمام این موارد سفر من در هفته آخر اردیبهشت ، آن چند روزی آغاز امتحانات ، به مدت چهار روز بوده است. دلیل این امر( خلوتی مسیرحرکت و زیبایی بی مثال کردستان در این ماه ، هماهنگی با خانه معلم شهر بانه و بیجار، خلوتی بازار و ...)

 نقشه ها و اطلاعات مربوط به بانه

آدرس خانه معلم های بین مسیر :

 خانه معلم بیجار : میدان فاضل ، اول بلوار امام . تلفن :    08724234845

خانه معلم ایلام : میدان کشوری بلوار مدرس ، جنب آ.پ   08413332970

خانه معلم ارومیه : بلوار شهید بهشتی روبروی دانشگاه ازاد 04413448746

خانه معلم سنندج : خیابان پاسداران – شالمان 08716622101

خانه معلم قزوین : خ نواب شمالی – جنب تربیت معلم 02812345386

خانه معلم کرمانشاه : بلوار شهید بهشتی پایین تر از سه راه 22 بهمن 08318225911

خانه معلم زنجان : ابتدای شهرک کارمندان خ اول غربی 02414265920

خانه معلم خرم اباد : میدان 22 بهمن 06613201183

خانه معلم همدان : میدان شریعتی 08118254008

خانه معلم بانه : میدان قدس خ انقلاب جنوبی 08754266264  رستوران 08754260091

از یک ماه قبل از سفر جای خود را رزرو نمایید. برای زمانهای شلوغ از دو ماه قبل .

خانه معلم بانه

ضوابطپذیرش :

ارائه کارت شناسائی فرهنگی یا معرفی نامه رسمی ادارات آموزش و پرورش در موقع پذیرش الزامی می باشد.
-شناسنامه کلیه اعضاء خانواده در موقع پذیرش الزامی می باشد.
-حضور شخص فرهنگی در موقع پذیرش الزامی می باشد.
-فقط خانواده شخص فرهنگی می توانند از قیمت فرهنگی استفاده نمایند.
-مدت اقامت در خانه معلم صرفا 3 شب می باشد.
-زمان تخلیه ی اتاق ساعت 10 صبح و تحویل اتاق ساعت 9صبح می باشد.
-در صورت عدم تخلیه در ساعت مقرر هزینه یک شب به طور کامل اخذ خواهد شد.
-درب ورودی ساختمان ساعت 6 صبح باز و ساعت 30/23 شب بسته خواهد شد.
-رعایت حجاب اسلامی در طول مدت اقامت در خانه معلم الزامی می باشد.

روابط عمومی مرکز رفاهی آموزشی فرهنگیان شهرستان بانه

 

جهت رزرو اتاق لطفا تا اطلاع ثانوی به شیو ی ذیلعمل نمائید.

مرحله 1. تماس با شماره تلفن 08754266264 ساعت 8 تا 12 به غير از روزهاي تعطيل

مرحله 2. اطمینان از وجود اتاق مورد نظر

 مرحله 3. پرداخت مبلغ به شماره حساب(سيبا) 2173124264005 به نام مرکز رفاهی فرهنگیان بانه (خانه معلّم)

 مرحله 4. اعلام شماره فيش واريزي (قرمز رنگ چاپي مثال: 148413)و كد شعبه مبداء (مثال: 6411 توسط بانك ماشين شده)

 مرحله 5 . اطمینان از رزرو قطعی اتاق  فرد می تواند فقط یک اتاقRکارت فقط باید به نام شخص فرهنگی باشد. Rمورد نظر توجه:  از پذیرشRتحویل اصل فیش و کارت در هنگام مراجعه ضروری می باشد. Rرا رزرو نماید.  رزرو اتاق حداکثر برای 3 شب امکانRخانواده های دیگر (همراهان) جدا ممانعت می شود.  پذیر است.

به امید سفری خوش و بی خطر برای همکاران محترم مدیریت مرکز رفاهی آموزشی فرهنگیان شهرستان بانه

 

       ساعت هفت صبح است و عبدالمحمد کلاش به پا دارد و شلوار کردی ، فارغ از تمام هیاهوی شهر بانه در اولین روز خرداد محکم و استوار قدم بر می دارد تا به دبستان برود و اخرین روزهای دبستان را با موفقیت سپری کند .  اینجا بانه است .

 


 پی نوشت :

 

بهانه سفر :

در خیابان جمهوری تهران در حال قدم زدن هستم . مغازه ها انواع جدید و مدرن مارک ها مختلف led 3d  را به نمایش گذاشته اند. (تکنولوژی پیشرفت زیادی داشته است اما به نظر می رسد ما در این مورد دچار تأخر معنوی شده ایم که من در مدت یک هفته در حد عالی این مشکل را حل نمودم  ).  در کنارم مردی لیست به دست مدل ها و مارک ها را با قیمت می نویسد . سر صحبت باز می شود و از قضا همکار خوبمان در منطقه 6 است که برای خرید آمده است . چند مغازه را که با هم بازدید می کنیم صحبت را به بانه می کشاند و خرید از آنجا . اما من با او مخالفت می کنم و تاکید بر خرید اجناس وطنی ، به هزار یک دلیل که همه می دانیم . اما چیزی می گوید که خیلی به من بر می خورد و زمینه ای می شود برای عملی نمودن تصمیمی که در چند سال اخیر برای انجام ان طفره رفته ام .

همکارمان می گفت : ادم می ترسد با خانواده کردستان برود ، امنیت ندارد و مردم انجا ... با این حرف ها من یاد دوران جنگ و ماجراهای آن دوران می افتم .... من که با دوستان کرد بسیاری در دانشگاه و محل کار همنشین بوده ام البته به ایشان اصرار دارم که این گونه نیست . اما خب قبول نمی کنند . یاد همگی  دوستانم  به خیر . دکتر فرهاد ، دکتر محتشم ، دکتر کردلی ، دکتر رضا  و ... کردها آریایی های اصیل و غیور مردان دلاور.

  مسیر حرکت :

سعی کردم به  بیشتر شهرهای بین مسیر سرک بکشیم و تا حدودی با وضعیت آنها اشنا شویم . فکر کنم این قسمت جاذبه زیادی داشت و خستگی سفر را کم کرد. مخصوصاً پارک پردیس ابهر با درختان سپیدار ؛ که سرزمین کلاغهاست . البته باید از بارانهای رگباری در استان کردستان وحشت داشت . با این حال بادهای بهاری همیشه در حال وزیدن است و بسیار رویایی گندم زارها را نوازش می دهد.

اردیبهشت کردستان ، واقعاً بهشت خدا بر روی زمین است شاید باورتان نشود زیباترین مناظر را می بینی دشت هایی پر از گل لاله  دشت و صحرا را فرا گرفته است.، در هر منطقه گل هایی به رنگ های متفاوت می بینی. زیبایی بی نظیری که چشم از دیدن آن هیچ وقت خسته نمی شود. دشت هایی سبز سبز ؛ زیبا و چشم نواز . رنگ سبز دلنواز که به سبزی شمال نیست .

بیجار اولین شهر بزرگ کردستان است و فرصتی برای استراحت و کردن و گردش در بازار کوچک شهر.

خانه معلم بیجار منتظر شماست.

 من گرچه بیشتر مناطق نیمه شمالی کشور را گشته ام  اما شاید باورتان نشود که هیچ منطقه ای به اریبهشت کردستان نمی رسد که واقعاً بهشت خدا بر روی زمین است.

  اما مردم مهربان و صمیمی کردستان ، هر چه بگویم کم است بر خلاف باوری که قبل از حرکت داشتم مردم مهمان نواز کردستان را در تمام شهرها بسیار مهربان ، صمیمی ، مهمان نواز ، دوست داشتنی و آرام یافتم . مردمی که که هیچ وقت از مصاحبت ایشان دل ازرده نمی شوی.

از مسیرهای زیادی می شود به سمت بانه حرکت نمود :

 یکی از مسیرهای نسبتاً مناسب ، تهران – قزوین – زنجان - زرین آباد– بیجار – دیواندره – سقز – بانه می باشد .( 670 کیلومتر مسیر بین المللی)    

مسیر دو : تهران – قزوین – زنجان – تکاب – تیلکو – سقز – بانه( 670 کیلومتر مسیر فرعی)

مسیر سه : تهران – اراک – ملایر - همدان – سنندج -  دیواندره – سقز – بانه( 700 کیلومتر

مسیر چهار : خرم آباد – کرمانشاه  - سنندج -  دیواندره – سقز – بانه( 642 کیلومتر)

از سنندج به دو شکل می توان به بانه رسید : از مسیرسنندج - دیواندره – سقز – بانه (  215 کیلومتر مسیر اصلی)– از مسیر سنندج ، شویشه، سروآباد، مریوان ، چناره، سوته ، بانه ( 260 کیلومتر مسیر فرعی)

یکی از مسیرهای زیبا : تهران – تبریز – ارومیه – اشنویه – پیرانشهر – سردشت – بانه

گردشگری درنوار مرزی گیلان، اردبیل ، اذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، کردستان ، کرمانشاه ، ایلام ، یک سفر هیجان انگیز و به یادماندنی خواهد بود . (با توکل به خدا، یک گروه هم دل و اهل سفر ، چادر مسافرتی ، سرمایه ای اندک )  سفر آغاز می شود.

 به هر جهت تا زنجان آزاد راه بسیار خلوت و خوب است اما از زنجان که وارد کردستان که می شوی جاده باریک و یک مسیر رفت و یک مسیر برگشت  می شود اما با این حال مسیر خلوت است  و زیبایی مسیر انقدر زیاد است که باریک بودن جاده ؛ به چشم نمی آید. در تمام طول راه خودروهایی با بار کولر و lcd  به چشم می خورد و از دیواندره هرچه به بانه نزدیک تر بر تعداد انها افزوده می گردد.

 اما وارد کردستان که می شوی محرومیت را بیشتر لمس می کنی .

 توت فرنگی کردستان از عالی ترین نوع و درجه یک تازه تازه در کنار جاده خودنمایی می کند. به نظر می رسد مرغوب ترین توت فرنگی کشور در کردستان کشت شود. زیباترین مناظر را در بین سقز- بانه می بینی .جاده در کنار رودخانه ی پر از آب امتداد می یابد و فرصتی است برای درنگ و نوش جان نمودن دوغ های محلی سرد سرد. نوش جان تان.

 در بازار بانه نخود صحرایی، سبزی های معطر صحرایی، قارچ های کوهی ، ریواس، کنگر بسیار به چشم می خورد.

 اما خانه معلم بانه چشم انتظار ماست . بسیار منظم و دقیق و حساب شده . همه چیز منظم و دقیق است و از روی حساب و کتاب . همکار خوبمان به گرمی و از روی مهمان نوازی ما را پذیرش می نماید . همه چیز از قبل برنامه ریزی و مشخص بوده است .

 اما بانه :

        بروژه از قدیمی ترین شهرهای کردستان و قدمت تاریخی دارد. بانه به معنای اقامتگاه است. زیارتگاه سلیمان بیگ، سد باستان شو ، منطقه تفریحی بوئین و پیرمراد ، بازار و بافت قدیم شهر از جذبه های این شهر به شمار می روند . ارتفاع شهر 1540 متر از سطح دریا است . از شمال به سردشت، از شرق به سقز ، از جنوب و غرب به کشور عراق و حدود 270 کیلومتر با سننج مرکز استان فاصله دارد.

            بازاری به وسعت ایران . از تمام ایران در این شهر کوچک حضور دارند. هر روز شهر پر و خالی می شود . از مسافر ، از کالا . پاساژها به شکل قارچ مانند در حال شکل گیری هستند و شکل شهر در حال تغییر است و تو به خوبی تفاوت این شهر را با سایر شهر ها به خوبی درک می کنی آپارتمان سازی به سرعت در حال گسترش است. درختان گردو و گیلاس در بین خانه های حیاط دار بریده می شوند و جای خود را به خانه های قوطی کبریتی می دهند. و تو به خوبی درک می کنی که جهانی شدن یعنی چه . و از بین رفتن خرده فرهنگهای محلی به چه معناست.

تغییرات عجیب این شهر ارتباط زیادی با تغییرات در بازار کردستان عراق ، سلیمانیه و چند استان دیگر دارد. ورود اجناس از مسیری غیر از مبادی رسمی و ورود سرمایه از سراسر ایران به این شهر کوچک ، حال هوای زندگی را تغییر داده است . این را به خوبی می توان از تویوتا هایی که lcd های سونی و سامسونگ و ال جی  را در پاساژ شهرداری بانه هر لحظه و ساعت پیاده می کنند بفهمی . یا از چشمان کارگرانی که در جلوی پاساژ بی صبرانه منتظر خالی کردن بارها هستند.  یا نشانه های آن را از روی کارتن های کولر گازی که بر دوش اسب و قاطر خط مرزی را طی کرده اند فهمید .

       جنگ اصلی و فرعی برای تمام اجناس ، در تمام پاساژها  به خوبی به چشم می خورد اینجا بانه ؛ چین کوچک است ، اما هنوز هم اجناس اصلی در بازار یافت می شود. گویا اینجا همه فرع های هستند که جای اصلی به فروش می رسند . باید اینجا بود تا حال و روز اقتصاد ایران را دریافت.

 اینجا مکاره بازاری است که از شیر مرغ تا جان آدمیزاد در آن پیدا می شود . بازاری که بی صبرانه منتظر مسافران جدید است . مسافرانی که با ولع خاصی خرید می کنند .

 اما قیمت ها در بانه :

اگر چه چندین سال قبل بازار tv و کولرگازی همه را به بانه کشاند اما امروزه همه نوع کالا در این شهر یافت می شود پاساژهای پوشاک چینی و ترک، لوازم منزل و اشپزخانه، لوازم صوتی و تصویری، انواع چای خارجی در بسته بندهای مختلف، تلفن همراه ، رایانه همراه، انواع کفش چینی، لوازم آرایشی و بهداشتی و ... اما هنوز هم کولر و lcd  بیشترین متقاضی را دارند.

به این امید نباشید که در بانه جنس ارزان بیابید اما تا حدودی با تهران اختلاف قیمت وجود دارد و این مقدار آنقدر هست که هم فال باشد و هم تماشا . آنقدر که رفت و برگشت 1400 را برای گشت و گذار و آشنایی با سرزمین جدید ارزشمند کند.

 بدون شک آنچه در این شهر بیش از هر چیز آزار دهنده است این که با این که سفره ای به بزرگی ایران در این شهر پهن شده است ، اما منافع این امر در جیب تعداد کمی می رود و گروه بسیاری از مردم از این وضعیت نصیبی نبرده اند.

 بانه را باید شهر پاساژها نامید :

آترین ، کردستان، طنین، عزیزی، ناصری، خیام ، آربابا، کندیش، طاهری، قندیل، میلان، نگین، معروفی، مروارید، برلیان، دریا، زیتون، مصطفایی، نور خسروی ، آربابا، صادقی ، الماس، زاگرس، امین نژاد، پاساژساحلی، شافعی1 و 2 ، خدری جدید ، ابراهیمی، خدری قدیم ، ماد، شادی، صدف، رحیمی، صداقت، هدیه، جلالی، بلور، تاج ، گلی، آزادی، یاس، میلاد، عباسیان، شهرداری، ادیب، بازار کفش و دهها پاساژ بزرگ دیگری که در حال ساخت هستند ( بهشت بانه) به طور کلی بازار شهر اطراف میدان های چومانی، 15 خرداد و جهاد پراکنده است.

بی گمان چهره بانه در ده سال آینده بسیار متفاوت خواهد بود.

 قبل از حرکت قیمت ها را در سایت بانه بازار و بانه ویترین بررسی کنید.

 در مورد خرید ال ای دی و ال سی دی  با توجه به بررسی های من :

مصرف کمتر برق و نور پس زمینه  ال ای دی ، آنها را در مرکز توجه قرار داده و اخیراً 3D بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

1-  شارپ ( ژاپن، مالزی) ، فیلیپس( هلند، مجارستان) پاناسونیک حرف اول را می زنند.

شارپ ( ژاپن، مالزی)

فیلیپس( هلند، مجارستان)

سونی==ساخت مالزی و ژاپن .

سامسونگ==ساخت کره و مالزی

پاناسونیک=ساخت ژاپن و سنگاپور

ال جی==کره و تایلند و مالزی

فریب سونی ، سام و ال جی  چینی را نخورید خودتان تحقیق کنید و چند مغازه را بگردید متوجه تفاوت در برندهای تجاری و برندهای کیفی می شوید . تفاوت قیمت در مدل های جدید دو میلیون با بالا حدود یک میلیون و در بقیه کمتر می باشد .

پیدا کردن جنس اصل اندکی نیاز به دقت دارد  اما یکی از راه های اصلی برای این مورد دقت در سریال دستگاه در سه قسمت است ( روی کارتن ، پشت دستگاه – حک شده- روشن کردن دستگاه یکی می باشد.)دقت کنید در خرید، باید شماره سریال کارتن با روی دستگاه یکی باشد و در بسیاری از مدل ها باید سریال را با روشن کردن دستگاه نمایش داده شود.

 2- 100hz/200hz-400hz  تعداد تصاویر در یک ثانیه است که هر این مقدار بالاتر باشد کیفیت بالاتر و قیمت بیشتر است.

3- نسبت عرض به ارتفاع تصویر 16:9 در بسیاری از دستگاه ها مورد توجه است

4- clf  نوع تکنولوژی تولید نور پس زمینه است.

5- تعداد و نوع ورودی های دستگاه

6- نسبت کنتراست هر چه قدر بیشتر باشد بهتر است . سطح بندی رنگ سیاه:
تلویزیون های LCD همیشه هنگامی که تلویزیون روشن است نور پس زمینه دارند برای تولید رنگ سیاه بر روی صفحه نمایش بایستی مانع از برخورد نور پس زمینه به صفحه نمایش شوند و اینکار را با استفاده از منحرف کردن کریستال به یک مکان بسته انجام می دهند که این عمل باعث به وجود آمدن کنتراست کم تصویر و محو شدن جزئیات در نواحی تاریک تصویر است. در تلویزیون های LED، سعی شده است تا این نقیصه با استفاده از local dimming رفع شود.با استفاده از این تکنولوژی،در نواحی تیره تصویر با کنترل نور LED ها سعی می کنند تا میزانتیرگی نقاط را بالاتر برند و کنتراست بهتری را برای تصویر تولید کنند و جزئیات نواحی تیره را بهتر نمایش دهند.
7- توانایی اتصال به ایتنرنت

8- رزولوشن تعداد پیکسل موجود در تصویر

9- تعداد رنگ:  4 رنگ ، 6 رنگ ، هفت رنگ و ...

10 - زمان پاسخ : زمانی که طول می کشد یک پیکسل خود را مجدداً روشن کند.

11- زاویه دید:
تکنولوژی LCD های قدیمی تلاش بسیاری برای بهبود زاویه دید کرده اند اما تا امروز بهترین زاوه دیدی که داده اند نمی تواند زاویه های ککمتر از 30 درجه از لبه تصویر را پوشش دهد اما در تکنولوژی تلویزیون های LED این مقدار بسیار بهتر شده است تا حدودی که در این زمینه( زاویه دید) با تلویزیون های پلاسما رقابت می کند.

در نهایت این که در آپارتمان های تا 100 متر سایز 40 ، بهترین انتخاب است.

در مورد کولر گازی اسپیلت با تنوعی عجیب روبرو هستیم از تمام دنیا اما همه ساخت چین :

میتسو بیشی ، وستینگ هوس، فیلکو، پاناسونیک، ال جی ، بوش، هیتاچی، سوپر ال جی ، جنرال، آُجنرال و .... برای خرید حتماً باید مشورت کرد میزان فضای مورد نیاز( هر متر مربع حدود BTU 300  مورد نیاز است). میزان مصرف برق اکثراً مصرف برق بالایی دارند و بدون برچسب انرژی) فاقد EER  یا بازده کولر و ...


مطالب مشابه :


رزرو اینترنتی فرهنگیان در خانه معلم استانهای سراسر کشور

انتهای بلوار امام خمینی (ره)-خوابگاه آزادگان-نرسیده به اتوبان تهران قزوین. 02822827950. آشتیان. بلوار امام خمینی (ره)-خانه معلم. 08627224800. ابر کوه. شهرک صفائیه-پشت کانون شهید رجایی. 03526825804. ابهر. خیابان شهید مطهری-نرسیده به میدان ...
شرایط رزرو اینترنتی خانه های معلم

ثبت رزرو به معنای مطالعه و قبول کلیه شرایط و مقررات مراکز رفاهی در مورد اسکان می باشد آدرس و تلفن خانه های معلم کشور ردیف استان شهرستان شماره تلفن کد آدرس 1 تهران تهران 55404053 021 میدان حر - خ کمالی -خ کاشانی 2 تهران 22420863-5 021
رزرو اینترنتی فرهنگیان در خانه معلم استانهای سراسر کشور

رزرو اینترنتی فرهنگیان در خانه معلم استانهای سراسر کشور. برای ثبت نام اینترنتی واحدهایی که دارای آدرس اینترنتی هستند به آدرس زیر مراجعه کنید. (تبریز- اصفهان- اراک - قزوین- شیراز-لاهیجان-نیشابور-انزلی-قم-نجف آباد-سرعین-یزد-رشت-انزلی).
رزرو اینترنتی فرهنگیان در خانه معلم استانهای سراسر کشور

{ ندای سلماسnedayesalmas }} - رزرو اینترنتی فرهنگیان در خانه معلم استانهای سراسر کشور - تجربه دیروز-تلاش امروز-امید فردا.النجاه فى الصدق كما ان الهلاك فى الكذب: نجات یافتن در راستگویی است.
اینجا خانه معلم بانه

خانه معلم بانه : میدان قدس خ انقلاب جنوبی 08754266264 رستوران 08754260091. از یک ماه قبل از سفر جای خود را رزرو نمایید. برای زمانهای شلوغ از دو ماه قبل . خانه معلم بانه. ضوابط پذیرش : ارائه کارت شناسائی فرهنگی یا معرفی نامه رسمی ادارات آموزش و پرورش در موقع پذیرش الزامی می باشد. -شناسنامه کلیه اعضاء خانواده در موقع پذیرش الزامی می باشد ... یکی از مسیرهای نسبتاً مناسب ، تهران – قزوین – زنجان - زرین آباد– بیجار – دیواندره – سقز – بانه می باشد .( 670 کیلومتر مسیر بین المللی). مسیر دو : تهران ...
نحوه رزرو خانه معلم نوروز 92

نحوه رزرو خانه معلم نوروز 92. مدیرکل تعاون پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اعلام جزئیات اسکان نوروزی فرهنگیان، گفت: مقدمات رزرو اینترنتی حدود ۴۰ درصد ظرفیت فضاهای پیش‌بینی شده از اول تا ۲۰ اسفند ماه از طریق سایت اسکان به نشانی ...
رزرو خانه معلم در مشهد مقدس

صندوق قرض الحسنه ایثارمهر - رزرو خانه معلم در مشهد مقدس - تصمیمات بزرگ را با قلبت بگیر و تصمیمات کوچکت را با عقلت.
مراکز رفاهی و خانه های معلم شهر تهران (اسکان دائم)

نام خانه معلم. منطقه. آدرس. تلفن. 1. خانه معلم درکه. 1. بزرگراه شهید چمران،به سمت اوین درکه ،بعد از دانشگاه شهید بهشتی ، خیابان درکه. 22420863. 2. مرکز رفاهی آموزشی مژده. 1. دزاشیب،خیابان رمضانی،خیابان کریمی،خیابان واعظی،پلاک 8. 22212077. 3.
گزارش «اعتماد» از وضعيت اسكان نوروزي فرهنگيان در مدارس

خانه هاي معلم آموزش و پرورش امكانات مناسب تري دارد. سوييتي و مرتب تر است. در اكثر شهرها هم داير است. اما اكثر مواقع سهم معلمان اقامت در اين خانه ها نبوده. هميشه قبل از تعطيلات نيروهاي ستادي و معاونان و مديران كل رزرو مي كنند و تقريبا به ...
برچسب :