اخبار مسکن مهر پردیس مربوط به هر 3 پروژه : دره بهشت - انبوه سازان - کوزواخبار مسکن مهر پردیس مربوط به هر 3 پروژه : دره بهشت - انبوه سازان - کوزو

9oij1bvpitfgvoom3xi3.jpgآخرین وضعیت مسکن مهر پردیس از زبان مدیران


مدیران عامل شهرهای جدید پرند و پردیس از تکمیل و زمان تحویل واحدهای مسکن مهر تا پایان 92 خبر دادند.


خالی بودن ظرفیت ثبت‌نام در دره‌بهشت و دره‌آرا

مهدی هدایت - مدیرعامل شهر جدید پردیس - نیز با اشاره به آغاز دور دوم ثبت‌نام‌های شهر جدید پردیس از هفته گذشته بیان کرد: با توجه به ظرفیت‌های جدید ایجاد شده، واگذاری مسکن مهر در این شهر در حال انجام است.

وی با بیان اینکه پیشتر از متقاضیان خواسته شده برای ثبت‌نام تنها به کارگزاری مسکن شهر پردیس مراجعه کنند گفت: تاکنون به هیچ موسسه‌ای اجازه ثبت‌نام ندادیم و در صورتی که متقاضی واجد شرایط باشد، نام او در سامانه ثبت شده و پس از آن پیامک افتتاح حساب که به نام خود متقاضی است را دریافت کرده و با واریز آورده اولیه پروژه خود را انتخاب می‌کند و سپس متناسب با نوع پروژه، برنامه اقساط خود را دریافت می‌کند.

هدایت خاطر نشان کرد: در حال حاضر ظرفیت ثبت‌نام فاز 5 تکمیل شده اما پروژه دره‌بهشت و دره‌آرا امکان و ظرفیت ثبت‌نام دارند.

مدیرعامل شهر جدید پردیس با اشاره به ثبت نام آن دسته از متقاضیانی که هنوز پیامک مبنی بر واجد شرایط بودن دریافت نکردند گفت: قطعا در ثبت‌نام یا واجد شرایط بودن این متقاضیان مشکلی بوده است اما می‌توان جهت پیگیری و رفع مشکل ثبت‌نامشان به کارگزینی شهر پردیس مراجعه کنند.


تکمیل واحدهای درمانی پردیس در خرداد 92

وی با اشاره به وضعیت نظارت بر خدمات زیربنایی این شهر افزود: کلیه نقشه‌های اجرایی، شبکه‌های آب، فاضلاب و برق توسط مهندسان ذی‌ صلاح و مورد تائید وزارت نیرو انجام شده و حتی در مواردی پیمانکاران مورد تائید وزرات نیرو هستند تا در زمان تحویل واحدها تکمیل زیرساخت‌ها را نیز داشته باشیم.

هدایت با اشاره به وضعیت ساخت و ساز روبناهای این شهر گفت: پروژه دره بهشت با 30 باب مدرسه، هشت باب مسجد،‌ دو واحد درمانی، دو واحد پاسگاه انتظامی، واحدهای فرهنگی، خدماتی و بخش‌هایی که در حوزه شهرداری است، آغاز شده و در روند تحویل واحدها و برنامه زمان‌بندی بیشتر واحدها اردیبهشت 92 تکمیل و واحدهای درمانی نیز خرداد 92 تکمیل می‌شوند.


40 هزار نفر ظرفیت شهر جدید پردیس

به گفته وی هدف از ساخت و تکمیل خدمات روبنایی تا تحویل پروژه‌ها،‌ نیاز متقاضیان به خدماتی از این قبیل و فراهم کردن نیازهای اولیه برای مردم است.

وی تاکید کرد: در پروژه 10 هزار واحدی انجمن انبوه‌سازان 10 باب مدرسه، چهار باب مسجد، واحدهای درمانی و نیروی انتظامی و کلیه نیاز اولیه تعریف شده در پروژه در دستور کار قرار دارد. همچنین در پروژه 533 هکتاری دره‌آرا کلیه این فعالیت‌ها در کنار یکدیگر انجام می‌شود تا بتوان یک شهر کامل و تامین شده به متقاضیان تحویل داد.

مدیرعامل شهر جدید پردیس چشم‌انداز جمعیتی این شهر را 40 هزار نفر اعلام کرد و گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده که در حال حاضر 60 هزار نفر در واحدها ساکن هستند، مقرر شده با تکمیل پروژه‌ها سقف جمعیتی به 40 هزار نفر برسد.

هدایت با بیان اینکه هدف وزارت راه و شهر سازی تکمیل واحدها و تحویل سریع‌تر به متقاضیان است اظهار کرد: اتخاذ این تصمیم از سوی وزارت راه و شهرسازی سیاست خوب و منطقی بوده و شاید اگر این اتفاق نمی‌افتاد، واحدها با این سرعت تحویل نمی‌شدند چراکه امسال این پروژها با شتاب خوبی انجام می‌شود و این افزایش متناسب با ویژگی فیزیکی کار است.


تحویل 6400 واحد پردیس مشروط به تامین آب، برق و گاز

مدیرعامل شهر جدید پردیس اظهار کرد: از میان 13 هزار واحدی که سال گذشته آغاز شده، 6600 واحد تحویل شده و 6400 واحد دیگر مشروط به تامین آب، برق و گاز در بدبینانه‌ترین حالت تا پایان اردیبهشت 92 تحویل می‌شود. همچنین تحویل 80 هزار واحد جدید در حال ساخت نیز از شهریور آینده تا پایان سال 92 انجام می‌شود.

هدایت با اشاره به وضعیت تکمیلی پروژه‌ها اظهار کرد: کلیه پروژه‌ها تعیین تکلیف شدند و تا پایان دولت مشکلی در بحث زیربنا، تکمیل و تحویل نداریم.

منبع : خبرگذاری ایسنا


مطالب مشابه :


مسکن مهر در شهر پردیس

وزارت مسکن و شهرسازی. شرکت عمران شهر جدید پردیس. تا افتتاح پروژه ۱۰۰۰۰ واحد مسکن مهر در شهر
نارضایتی و دردل های متقاضیان مسکن مهرپردیس

تصاویر جدید پروژه های مسکن مهر شهر پردیس - نارضایتی و دردل های متقاضیان مسکن مهرپردیس
مبلغ‌پرداختی برای هرپروژه مسکن‌مهر پردیس

تصاویر جدید پروژه های مسکن مبلغ‌پرداختی برای هرپروژه مسکنمهرپردیس سایت تامین مسکن
سوالات متداول مسکن مهر پردیس

تصاویر جدید پروژه های مسکن مهر شهر پردیس - سوالات متداول مسکن مهر پردیس - جدیدترین اخبار و
قیمت مسکن مهر دو برابرشد!

تصاویر جدید پروژه های مسکن مهر شهر پردیس - قیمت مسکن مهر دو برابرشد! - جدیدترین اخبار و
اخبار مسکن مهر پردیس مربوط به هر 3 پروژه : دره بهشت - انبوه سازان - کوزو

تصاویر جدید پروژه های مسکن مهر شهر پردیس - اخبار مسکن مهر پردیس مربوط به هر 3 پروژه : دره بهشت
اعلام آغاز ثبت نام مسکن مهر پردیس

جدیدترین اخبار روز شهر پردیس - اعلام آغاز ثبت نام مسکن مهر پردیس -
پرونده متقاضیان تعاونی مسکن مهر (99)- پی گیری متقاضيان مسكن مهر با كد رهگيري

حسابداری ومدیریت - پرونده متقاضیان تعاونی مسکن مهر (99)- پی گیری متقاضيان مسكن مهر با كد
تصاویر ضریح جدید حرم مطهر حضرت سیدالشهدا (علیه السلام)

مسکن مهرپردیس; سایت خبر; سایت
برچسب :