نتایج مسابقات وزنه برداری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامي كشور اعلام شد

مسابقات وزنه برداری دانشجويان وزنه بردار واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر كشور جمعه شب با قهرمانی واحد دانشگاهی قائمشهر در ساری پایان یافت.
دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر با كسب 546 امتیاز توانستند كاپ قهرماني این دوره از مسابقات را از آن خود كنند و مقام اول را به دست آورند.

تیم های وزنه بردای دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت با 524 و شوشتر با 470 امتیاز به ترتیب مقام دوم و سوم این مسابقات را كسب كردند.

در بخش انفرادی در وزن 56 كیلوگرم ، ' محمد اصغرنژاد ' از دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با مجموع 211 كیلوگرم مقام اول كسب كرد و این وزن مقام های دوم و سوم نداشت.

وزن 62 كیلوگرم ، ' علی كرم یوسفی ' از دانشگاه آزاد واحد بوشهر در مجموع با 240 كیلوگرم قهرمان شد و طلا گرفت و ' اسماعیل ورناصری ' از دانشگاه آزاد واحد مسجد سلیمان مقام دوم و ' یوسف صادقی ' از دانشگاه آزاد واحد مردوشت مقام سوم را بدست آوردند .

وزن 69كیلوگرم ' محمد فلاح نیری ' از دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود در مجموع با 279 كیلوگرم گردن آویز طلا را به گردن آویخت ، ' سام مختدری ' از دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به مدال نقره و ' مهدی رضازاده ' از دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر به مدال برنز بسنده كرد .

در وزن 77 كیلوگرم ، 'مرتضی بیگلری ' از قائمشهر با مجموع 308 كیلوگرم اول شد ، ' احمد محمودی ' از بیرجند به مقام دوم دست یافت و ' محمد روشن ' از مرودشت سوم شد.

مقام اول وزن 85 كیلوگرم نیز با مجموع 317 كیلوگرم به ' شاهو جوانمردی ' از سنندج رسید ، ' مجتبی مشهدبان ' از قائمشهر نایب قهرمان این وزن شد و ' داود پیهانی ' از ملایر به مقام سوم بسنده كرد.

گردن آویز طلای وزن 94 كیلوگرم هم به ' محمد زارعی ' از مردوشت با مجموع 351 كیلوگرم رسید، ' نیما آقایی ' از لاهیجان مدال نفره را گرفت و 'علی فرامرزی ' از آمل به مدال برنز این دوره مسابقات دست یافت.

در دسته 105 كیلوگرم ' مهدی بهرامی ' از بوشهر با مجموع 356 كیلوگرم اول شد و 'میلاد رستگار ' از قائمشهر به مقام دوم رسید و ' رضا آقازاده ' از میانه سوم شد.

در دسته به اضافه 105 كیلوگرم ، ' علی دهقانیان ' از مرودشت با مجموع 377 كیلوگرم رتبه اول را از آن خود كرد ، ' رامین ربیعی ' از شهركرد به رتبه دوم دست یافت و ' ایمان غلامی ' از قائمشهر سوم شد.

قابل ذكر است مسابقات وزنه برداری دانشجویان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر كشور در هشت وزن و با رقابت بیش از 90 دانشجوی ورزشكار از 31 واحد دانشگاهی در اوزان 56 تا 105+ كیلوگرم به مدت 2 روز با ميزباني دانشگاه آزاد اسلامي ساري در سالن سید رسول حسینی ساری برگزار شد

  


مطالب مشابه :


31 واحد متخلف در كاشان شناسايي شدند

31 واحد متخلف در كاشان شناسايي شدند. رئيس اداره بازرگاني شهرستان كاشان گفت : در ادامه طرح
تجلیل از مدرسان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری - تجلیل از مدرسان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری - - dasari
بزرگان وقدیمیهای واحد

واحد مبارزه با بيماري ها. الف – سابقه واحد مبارزه با بيماري ها. تا قبل از استقرار سيستم شبكه
درصد قبولی ارشد آزاد 90

زبان 31 مالی 46 صنعتی 35 حسابرسی 35 ریاضی و امار 71 ریاضی وآمار 31.1% قبولی :واحد علوم وتحقیقات
واحدهای پالایشگاه - معرفی

4.2.2) Service Air, instrument Air:Unit-123 واحد تولید هوای ابزار دقیق و هوای مورد نیاز برای تعمیرات و
نتایج مسابقات وزنه برداری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامي كشور اعلام شد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد 90 دانشجوی ورزشكار از 31 واحد دانشگاهی در اوزان 56 تا 105
انتخاب واحد ترم تابستان

دانشگاه بحرالعلوم بروجرد (دانشگاه هنر ) - انتخاب واحد ترم تابستان, وبلاگ اطلاع رسانی
برچسب :