5 راه عجیب برای کاهش وزن


1.    قانون قدیمی: حذف کربوهیدرات

چرا باید این قانون را در هم بشکنید: حذف کردن قند و کربوهیدرات از رژیم غذای روزانه فقط برای مدت کوتاهی پاسخگوست و در طولانی مدت افراد نمی توانند این شراط را تحمل کنند. محققان ثابت کرده اند، افرادی که کربوهیدرات های کمی در وعده های غذایی خود دارند، حدود دوکیلوگرم بیشتر از افرادی وزن کم می کنند که هیچ کربوهیدراتی مصرف نمی کنند.

قانون جدید: روزانه می توانید از 5 پیمانه غلات همچون جودوسر یا برنج قهوه ای استفاده کنید. کربوهیدرات، انرژی و فیبر بالایی دارد و نخوردن آن به هیچ عنوان منطقی و درست نیست.

2.    قانون قدیمی: نخوردن زرده تخم مرغ

چرا باید این قانون را در هم بشکنید: در نتیجه تحقیقات دانشگاه ساری انگستان، افرادی که روزانه دو تخم مرغ را برای مدت 12 هفته می خورند نیز به اندازه افرادی وزن کم می کنند که تخم مرغ را از وعده های غذایی خود حذف کرده اند. میزان کلسترول موجود در تخم مرغ در مقایسه با چربی های اشباع موجود گوشت های فراوری شده بسیار کم است.

قانون جدید: زرده تخم مرغ سرشار از پروتئین، کلسیم و آهن است. بهتر است آن را نیز در رژیم غذایی خود بگنجانید تا رژیم متعادل و سالمی داشته باشید. و از مصرف غذاهای فراوری شده همچون سالامی که مملو از کلسترول و چربی است، خودداری کنید.

3.    قانون قدیمی: زیاد کردن وعده های غذایی

چرا باید این قانون را در هم بشکنید: مطالعات دهه 90 میلادی ثابت کرده بودند در همه طول روز میان وعده های کوچک خوردن می تواند اشتهای زیاد را کنترل کند. اما تحقیقات کانادایی جدید نشان می دهد میان فردی که میان وعده های متعدد می خورد و کسی که نمی خورد، فرقی وجود ندارد.

قانون جدید: در هر وعده خود هر چه قدر دوست دارید، غذا میل کنید. اما حواستان به کالری های آن نیز باشد. به طور مثال، خانم باید حدود 1200 کالری در روز غذا بخورند تا لاغر بمانند. این کار باعث می شود تا انرژی کسب کنید نه اینکه انرژی از دست بدهید.

4.    قانون قدیمی: نیمه شب میان وعده نخورید

چرا باید این قانون را در هم بشکنید: تحقیقات اخیر نشان داده است، دلیل اینکه برخی از افراد وزنشان زیاد نمی شود، به زمان خوردن آنها، نه میزان غذایشان بستگی دارد. اما سوخت و ساز بدن با ساعت تغذیه ارتباطی ندارد. می توانید در ساعت 10 شب هم غذای سالم به عنوان شام میل کنید.

قانون جدید: اگر دوست دارید نیمه شب غذا میل کنید، این کار را انجام دهید اما سعی کنید کالری زیادی نداشته باشد. نمی توانید در یخچال را ببندید؟ غذاهایی با اندازه های کوچک را امتحان کنید. اینکه در چه ساعتی غذا میل کنید مهم نیست و هیچ قاعده ای نیز برای فاصله انداختن میان وعده های غذایی وجود ندارد. البته اگر خیلی گرسنگی بکشید زیاد هم غذا خواهید خورد. بنابراین، کالری های را طوری در وعده های خود تقسیم کنید که انرژی کافی به شما بدهند.

5.    قانون قدیمی: تسلیم اشتهای زیاد خود نشوید

چرا باید این قانون را در هم بشکنید: محققان دانشگاه جورج لندن ثابت کرده اند، اگر جلوی اشتهای خود را نگیرید چاق می شوید و در مقابل آن، محققان دانشگاه کانادا اعلام کرده اند، منع مردم از غذاهای خاص باعث افزایش حرص و ولع آنها می شود.

قانون جدید: سعی کنید میل شدید خود را در حد تعادل نگه دارید. همیشه غذاها یا خوراکی هایی که دوست دارید را به میزان کم و تکه های کوچک بخورید و خود را از نعمت آنها محروم نکنید. اما به طور مثال، به جای خوردن یک تخته کامل شکلات، دو تکه مربعی کوچک بخورید که فقط هوستان از بین برود.نویسنده:Admine

منبع: وبلاگ.:مرکزدانلود موبایل و کامپیوتر:.

گردآوری توسط:Hamid

هر گونه انتقاد و پیشنهاد:09176864529 پیام بزنید.


مطالب مشابه :


دانلود نرم افزار ورزش، تغذيه و تناسب اندام

دانلود نرم افزار ورزش، تغذيه و تناسب اندام + نوشته شده در چهارشنبه هجدهم شهریور
ژاپنی ها سالم ترین رژیم غذایی را دارند

رژیم غذایی ژاپنی ها سرشار از کلم برگ، کلم تزیین با صدف دانلود|نرم افزار,بازی
بدترین رژیم‌های لاغری

به عقیده‌ی متخصصان باید همه‌ی گروه های غذایی در رژیم غذایی صدف طراحی ناخن دانلود|نرم
آنچه در مورد رژیم غذایی مدیترانه ای نمی دانید

آنچه در مورد رژیم غذایی مدیترانه ای کاردستی با صدف دانلود|نرم افزار,بازی
مواظب چربی خون خود باشید!

عکسهای من + دانلود نرم افزار + اخبار در رژیم غذایی، می میگو، خرچنگ و صدف را
۶ ماده غذایی برای سم‌زدایی بدن

لیمو به دو علت پای ثابت بسیاری از رژیم‌های غذایی کاردستی با صدف دانلود|نرم افزار
5 راه عجیب برای کاهش وزن

بهتر است آن را نیز در رژیم غذایی خود بگنجانید تا رژیم صدف درست کردن دانلود|نرم افزار
مواد مضری که می‌خوریم

اغلب ما امکان وجود حشرات در رژیم غذایی‌مان را تزیین با صدف دانلود|نرم افزار
آشنایی با 10 ماده غذایی برای تامین پروتئین بدن

نشده و یکی از اجزاء اصلی یک رژیم غذایی سالم با صدف طراحی ناخن دانلود|نرم افزار,بازی
۹ غذای برتر برای داشتن موی سالم

بهتر است ۹ غذای زیر را در رژیم غذایی روزانه با صدف طرح های دانلود.موبایل.نرم افزار.اس
برچسب :