پیام تشکر

لبیک اللهم لبیک لبیک لا شریک لک لبیک

حاج سید شبر حسینی
با سلام و تحیت
امیدوارم که طاعات و عبادات و زیارات خالصانه شما مورد قبول درگاه حق واقع شده باشد. برادر عزیز می دانم اکنون که در جوار مضجع شریف پیامبربزرگ اسلام و قبرگمشده پاره تن پیغمبر و قبور ائمه بقیع هستی چه حال و هوای معنوی و روحانی داری ،استدعا دارم مارا از دعای خیرتان فراموش نکنید همگی بستگان حالشان خوبه و خدمتتان سلام دارند.

سیدمحسن موسوی زاده

جناى اقای سید محسن موسوی زاده

با سلام و عرض تحیت
اینجا مدینه است اینجا صدای پیامبر با گوش جان قابل شنیدن است و هنوز صدای مناجاتهای علی (ع) از میان جان طنین انداز است . امام حسن امام سجاد امام باقر و امام صادق در میان سکوت بقیع آرمیده اند. ولی هنوز دل ما دنبال گمشده ای است آری حدست درست است هر چه گشتیم از قبر مادرت فاطمه اثری نیافتیم زیارت نامه را کجا باید خواند گاهی در بقیع سلام میدهیم گاهی در روضه و گاهی مقابل بیت آن حضرت گویا این قبر تا ظهور صاحب الامر مخفی خواهد ماند و گویا حضرتش هنوز از ظالمان غضبناک است و هیچکس را به ملاقات نمی پذیرد پس باید برای ظهور فرزندش دعا کرد . حقیر در مدینه دعاگو و نائب الزیاره شما و همه مردم خوب ملاثانی و ندافیه هستم همه را سلام برسانید .

مدینه منوره - سید شبر حسینی
جمعه- 14/8/1389

جناب آقای نعیم حمیدی
سلام علیکم
غیبت سید آن هم در جوار جدش و در سرزمین وحی ذنب لایغفر است . و نائب الزیاره شما نیستم . مگر توبه کنی و به اطلاع ما برسانی . شاهد آقای منصوری . اینجانب در لحظات معنوی به یاد همه شما برادران و خواهران ایمانی بوده و هستم اولا آرزو می کنم که این توفیق الهی نصیب همه شما گردد . و ثانیا خاطرات مملو از ایمان و تقوای جوانان و نوجوانان ملاثانی در این حرم الهی بارها مرور شد باشد که تحفه این درویش برای آن بزرگوران باشد . شما جوانان متدین همواره سند خدمت و عشق به اهل بیت هستید . اینجا مظلومیت شخصیت اول بشریت حضرت رسول اکرم و اهل بیت طاهرینش اینجانب را بشدت متاثر کرد من در سالها روضه ابا عبدالله الحسین و خدمت به منبر حسینی دریافتم که همان گونه که فرمودند کلنا سفن النجاه همین گونه همگی آنها مظلومند و باید ببینید که اجازه نمی دهند دلدادگان حضرت رسول به او نزدیک شوند و سلامی کنند . از این دیار مقدس و از این سرزمین مملو از ندای پیامبر و از جای پای مطهرش برای همه شما دوستان و اشنایان و معلمان و دانش آموزان دعا می کنم
.

پاینده و پیروز باشید
مدینه منوره - سید علی حسینی امین
چهارشنبه - 13/8/1389

*آقا جان من مقصر نیستم ،این حاج لفته اول پیام مشترک می داد ،بعدها دیدم پیام های ایشان تکی شد .هر کی جای من بود اینطور برداشت می کرد ،حالا بخاطر جدت ،التوبه ،التوبه ،التوبه خلصنا من سیدعلی


هوس کعبه و آن منزل و آن جاست مرا         *****        آرزوی حرم و مکّه و بطحاست مرا

در دل آهنگ حجازاست وزهی یاری بخت  ****    گریک آهنگ دراین پرده شود راست مرا...

از خیال حجر الاسود و بوسیدن او         *****        آب زمزم همه در عین سویداست مرا...

دلم از حلقه آن خانه مبادا محروم        *****  کز جهان نیست جز این مرتبه درخواست مرا

اندیشمند فرهیخته برادر عزیز حاج لفته منصوری

زیارت مضجع حبیب و آستانه عشق بقیع و سیاحت معنوی در سرزمین وحی گوارایتان باد.ازاینکه در آن بقعه آسمانی و در سفر عارفانه دلتان به عشق خوزستان و سرفرازی فرزندان آن می تپد بسیار خرسندیم .امید است ما را ازدعای خیرتان محروم نفرمایید.ازرسول گرامی اسلام (ص) و صدیقه کبری بی بی فاطمه زهرا(س) و ستارگان درخشان ولایت در سپهر بقعیع محبت بخواهید تا درعرصه خدمت به مردم ،انقلاب و رهبری و نیز به سرمنزل مقصود رساندن بار امانت مسئولیت ها روسفید و سربلند باشیم. 

برادرات شما:

لطف الله سپهر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان

و سیدحسین موسوی


مطالب مشابه :


پیام تشکر

پیام تشکر. نوشته شده تمامی حقوق متن ها، تصاویر و فایل های سایت مربوط به سایت خساره می
متن پیام تقدیر و تشکر مدیر اموزشگاه

متن پیام تقدیر و تشکر مدیر اموزشگاه از همیاری اولیای محترم جهت هوشمند سازی دبستان
پیام تشکر

ملاثاني نيوز - پیام تشکر - تاریخچه، مفاخر ، دستاوردهای علمی ،دفاع مقدس .اخبار ، آثار و مناطق
پیام تقدیر و تشکر ...

"بنام آرام دلها" - پیام تقدیر و تشکر - "من پشت کردم به همه دنیا متن و اساماس عاشقانه (محمد)
پیام تشکر

خساره - پیام تشکر - ایمیل:[email protected] ×××××××××××××××××××××× تلفن تماس:09372937869
متن کامل استعفا

جناب آقای دکتر خزایی ریاست محترم دانشگاه پیام نور استان همدان متن زیر و تشکر میگردد
تقدیر و تشکر

دانشگاه پیام نور واحد شوط تقدیر و تشکر. برای رویت متن تقدیر نامه بر روی لینک زیر کلیک
برچسب :