عامری گلستان: درخوزستان هرچه کاروتلاش شود باز هم کم است


مراسم تودیع و معارفه ۵ معاون و ۲۱ مشاور استاندار خوزستان عصر روز گذشته در استانداری خوزستان برگزارشد.

در این مراسم از میان ۵ معاون قبلی سه نفر به عنوان مشاور به گروه مشاورین استاندار خوزستان پیوستند و محسن پویا و اسماعیل عامری گلستان با مدیریت استانداری خداحافظی کردند.

سعدون زاده؛ رییس مجمع نمایندگان خوزستان:
این سمتهافرصتی برای خدمت است نه سکوی پیشرفت

جلسه معارفه معاونین و مشاورین استاندار خوزستان
رییس مجمع نمایندگان استان در مراسم تودیع و معارفه معاونان و مشاوران استانداری خوزستان گفت:مسئولان بایدبه این سمتها به عنوان فرصتی برای خدمت نگاه داشته باشندوآن راسکوی برای پیشرفت خود ندانند.

جواد سعدون زاده بااشاره به ترکیب جدید و تعامل میان دوقوه گفتدراین شرایط می توان شاهدخدمات شایانی دراستان خوزستان باشیم.

رییس مجمع نمایندگان استان بااشاره به دیدار اخیراین مجمع باریاست محترم جمهور گفت:دراین جلسه بازتاب خوبی ازدغدغه هاومشکلات استان به ویژه مسائل مربوط به انتقال آب کارون وآلودگی هوادرمحضرریاست جمهورداشتیم.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت:چنانچه انتقال آب کارون درحجم ۲ میلیاردمترمکعب باتونل های کوهرنگ ۱،۲و۳و…ادامه داشته باشد کارون سمفونی مرگ راخواهد نواخت و روبه افول وزوال خواهد رفت.

وی با این تعبیرخواستار تلاش تمامی اقشاراستان برای نجات کارون شد.

وی با بررسی وضعیت و سطح سلامت در استان خوزستان گفت:علیرغم مشکلاتی که در پی بارانهای اخیر برای مردم استان بوجود آمد متاسفانه هنوز به طور قطع دلیل خاصی برای آلودگی هوا مشخص نشده است! و چرا باران که منشا نعمت الهی است باید تبدیل به عاملی وحشت برای مردم استان شود؟

جواد سعدون زاده با ابراز گلایه از مسولان متولی امر بهداشت در استان گفت: خوزستان در بعد سلامت و بهداشت شاخص های لازم را ندارد و بزرگترین دلیل این ادعا مسمومان بارندگی های اخیر است.

وی با اشاره به افت جایگاه علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت:رتبه این دانشگاه از ۷ به ۱۶ نزول داشته و شاهد یک سقوط آزاد در رتبه آن بوده ایم هرچند این دانشگاه در رتبه های پژوهش انفرادی از میان ۸دانشگاه برتر در جایگاه هفتمی قرار دارد.

وی ابراز کرد:باید در مناطق محروم بیمارستان جدید ساخته شود.هرچند ساخت برخی از مراکز درمانی و بهداشتی استان در مناطق محروم به بیش از دو دهه به طول انجامیده است.

رییس مجمع نمایندگان استان خوزستان در ادامه با تشریح جایگاه آموزش و پرورش در ساخت جامعه اسلامی گفت:استان خوزستان  از نظر جمعیت دانش آموزی و آماری در میان ۳۲ استان کشور در رده سوم قرار دارد این درحالیست که از نظر سنجش و عملکرد در مقطع ابتدایی در رتبه ۲۹،در مقطع راهنمایی ۳۰و در مقطع متوسطه در جایگاه آخر در میان استانهای کشور قرار دارد.

سعدون زاده همچنین دراین جلسه گفت:معتقد هستم نرخ بیکاری در استان خوزستان بالای ۲۰درصد است.

وی با اشاه به میزان اثربخشی استان در ثروت کشور اظهار کرد:مردم استان خوزستان از نظر پرداخت مالیات در جایگاه دوم قرار دارند.هرچند که پرداخت این ثروت در جایی خارج از استان هزینه می شود.

این نماینده مجلس گفت:میزان سپرده قرض الحسنه ای مردم استان در بانک ها بعد از تهران در رتبه دوم است ولی متاسفانه انتقال ثروت  به سمت مرکز است.

وی در این مراسم خواستار شد استاندار تدبیری برای وصول بیشتر این مبالغ در استان شود.


آیت الله موسوی جزایری؛ نماینده ولی فقیه در استان خوزستان:
 همدلی ویکپارچگی رمز موفقیت استان استجلسه معارفه معاونین و مشاورین استاندار خوزستان
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان  بیان داشت: استان خوزستان برای پیشرفت به اتحاد و همدلی نیازدارد و مدیران خوزستانی در هر جایگاهی باید به پیشرفت این استان کمک کنند.

 آیت الله محمدعلی موسوی جزایری عصرچهارشنبه در جلسه شورای اداری استان خوزستان که بمنظورمعرفی معاونین استاندار خوزستان در محل استانداری خوزستان برگزار شد، باتسلیت به مناسبت وفات امام رین العابدین وتبریک به معاونین ومشاورین معرفی شده وهمچنین تقدیرازمسولین پیشین بیان داشت: برای رسیدن به موفقیت باید از تفرق دور بود و تمامی مدیران خوزستانی در هر سطحی از مدیریت در کشور باید به پیشرفت استان خوزستان تلاش کنند.

وی افزود: برای پیشگیری ازمعضلات استان واجب است نما یندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی  که از اختیارات بسیاری برخوردار هستند درکنار روحانیون،اساتید،وشخصیتهایی که به نوعی مطرح هستند ونفوذ کلامی دارند به همراه  مدیران فعال در مراکز به صورت فراجناحی  بااتحاد وهمبستگی مدیران استانی درجهت پیشرفت استان تلاش کنند.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری عنایت ویژه ای به استان خوزستان ومردم این استان شامل قومیت های مختلف دارند، افزود: معظم له  هیچگاه رشادت های مردم استان خوزستان در طول هشت سال دفاع مقدس را فراموش نمی کنند.

امام جمعه  اهواز با اشاره به بحث انتقال آب کارون بیان داشت: طرح انتقال آب رودخانه کارون تنها با اجازه رهبر معظم انقلاب اسلامی،رئیس جمهور و با تایید نمایندگان مجلس اجرا خواهد شد.

آیت الله جزایری بیان داشت: دکتر روحانی به عنوان  رییس دولت یازدهم به مسائل و مشکلات استان خوزستان آشنا هستند و حمایت مقام معظم رهبری نیز از مهمترین نقاط قوت برای استان خوزستان است.

وی ضمن خوش بینی به آینده اظهارکردندروزهای خوبی در آینده خواهیم داشت.


عامری گلستان:
درخوزستان هرچه کاروتلاش شود باز هم کم استجلسه معارفه معاونین و مشاورین استاندار خوزستان
معاون سابق استاندار خوزستان گفت: ۱۴ درصد تولید ناخالص داخلی متعلق به خوزستان است به همین دلیل هر چه در این استان کار و تلاش شود بازهم کم به نظر می رسد.

اسماعیل عامری گلستان در مراسم تودیع و معارفه پنج معاون جدید استانداری خوزستان، ضمن تشکر از استاندار و معاونان سابق استانداری خوزستان عنوان کرد: اولین انتخابی که در دولت تدبیر و امید صورت گرفت این بود که پرچم توسعه استان خوزستان از دوش یک سردار به دوش فرزندی دیگرازاین مرزوبوم گذاشته شده است.

وی افزود: با توجه به ظرفیتهای موجود در استان انتظار این را داریم که این استان آینده بسیار روشنی را خواهد داشت.

عامری گلستان افزود: من به عنوان نماینده معاونین سابق استانداری این اطمینان را به مردم خوزستان می دهم که این افراد هر آنچه را که در توان داشته اند در طبق اخلاص گذاشته و تقدیم مردم خوزستان کرده اند.

معاون سابق استاندار خوزستان تصریح کرد: استان خوزستان با دارا بودن ۱۴ درصد از تولید ناخالص داخلی و ۱۴میلیون تن تولیدات کشاورزی نقشی اساسی در توسعه و پیشرفت کشور دارد ولی هرچقدر هم در این استان کار شود باز هم جای کار بیشتری دارد.

عامری گلستان اظهار کرد: مسئولان جدید استانداری خوزستان کمر به توسعه استان بسته اند و من مطمئن هستم به زودی این اتفاق خواهد افتاد و دیگر اینکه در حال حاضر بار سنگینی مسئولیت از دوش معاونان سابق برداشته شده و بر دوش معاونان جدید افزوده شده است.

استاندار خوزستان:
مرز میان مدیران و مشاوران مشخص است


جلسه معارفه معاونین و مشاورین استاندار خوزستان
استاندار خوزستان با دفاع از مشاوران و واکنش به انتقاداتی که این روزها از تعدد این انتصابات شده است گفت: با استفاده از افراد متخصص و بومی استان اتاق فکر تشکیل خواهیم داد.

دکتر عبدالحسن مقتدایی ابراز کرد: از چهره علمی استان با این کار غبار روبی شده است.

وی بار دیگر اعلام کرد: هیچ کدام از این مشاوران ریالی حقوق دریافت نخواهند کرد و فعالیت آنان افتخاری خواهد بود.

عالی ترین مقام دولتی در استان خوزستان گفت: می شد در یک اتاق تاریک و با افکاری محدود کار کرد اما معتقدم مشاوران به عنوان یک شبکه ارتباطی مردمی و گسترده می توانند در پیشرفت استان نقش داشته باشند.

استاندار اعلام کرد: مرز میان مدیران و مشاوران مشخص است و برنامه، مجموعه مشاوران بر پایه اصول خواهد بود.

دکتر مقتدایی افزود:دستورالعملی  شش ماهه برای مشاوران  تدوین شده است و در این مدت قابل ویرایش و تغییر نیز خواهد بود.

استاندار خوزستان  انتخاب مشاوران بدین روش را یک سبک دانست و گفت:مطمن باشید طی دوسال آینده با این رویه شاهد پیشرفتهای چشم گیری در استان خواهیم بود.

در این مراسم فرج‌ الله خبیر به عنوان معاون سیاسی – اجتماعی، علی عماد به عنوان معاون توسعه و پشتیبانی، قدرت الله دهقان به عنوان معاون امنیتی و انتظامی، امید حاجتی به عنوان معاون برنامه ریزی و احمد سیاحی مدیرعامل سابق آب و فاضلاب خوزستان به عنوان معاون عمرانی استانداری خوزستان معارفه و مشغول به کار شدند.

مرجع: آراد نیوز


مطالب مشابه :


سيستم جامع دانشگاهي گلستان

کافی نت مهدیس - سيستم جامع دانشگاهي گلستان - کافی نت مهدیس استانداری خوزستان املاک
سيستم جامع دانشگاهي گلستان دانشگاه پیام نور

سيستم جامع دانشگاهي گلستان دانشگاه پیام شرکت صنایع فولاد خوزستان سازمان ثبت احوال
عامری گلستان: درخوزستان هرچه کاروتلاش شود باز هم کم است

گردونه - عامری گلستان: درخوزستان هرچه کاروتلاش شود باز هم کم است - "همه جای ایران سرای من است
لیست آثار تاریخی خوزستان

آموزش سیستم گلستان . خیر آبادمسجد جامع اتابکانموزه بهبهان نور خوزستان.
تور ترکیبی یزد + اصفهان + شیراز + بوشهر + خوزستان + قشم + تبریز و ... .

پرتال جامع اطلاع جاذبه های گردشگری گلستان. ۵ - تور اصفهان + شیراز + بوشهر + خوزستان
با راهیان نور (7) خوزستان

راهيان نور - با راهیان نور (7) خوزستان گلستان‌ زينب‌: مسجد جامع‌ بستان‌ محل‌ تجمع
اعلام نتيجه مسابقات كشوري طرح درس نويسي علوم اجتماعي

مدرس جامعه شناسی خوزستان سایت جامع متوسطه (گلستان) ابراهيم اكبري
برچسب :