با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری525 آزاده چهارمحال و بختیاری تجلیل شدند

525 آزاده چهارمحال و بختیاری امروز در سالروز گرامیداشت بازگشت آزادگان به میهن اسلامی با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری تجلیل شدند.

خبرگزاری فارس: 525 آزاده چهارمحال و بختیاری تجلیل شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، علی امیری ظهر امروز در مراسم جشن گرامیداشت سالروز رجعت آزادگان به میهن اسلامی در شهرکرد اظهار کرد: آزادگان افتخار کشور و انقلاب هستند، آنان فعل مقاومت را به خوبی صرف کردند و امروز به الگوی افتخار جوانان کشور مبدل گشته‌اند.

وی افزود: رزمندگان استان چهارمحال و بختیاری در طول هشت سال دفاع مقدس حماسه آفرینی‌های بسیاری را خلق کردند.

امیری با اشاره به ویژگی‌های ممتاز رزمندگان استان، گفت: ولایت‌مداری، کم توقعی، کم انتظاری در میان رزمندگان استان موج می‎زند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه این استان 2 هزار و 400 شهید سرافراز و بیش از 10 هزار جانباز و آزاده را تقدیم کشور کرده است، گفت: آزادگان با صبر و ایستادگی در اردوگاه‌های رژیم بعثی عراق همانند سرو ایستادگی کردند که این صبر و استقامت آنان باید سرلوحه کار تمامی مسئولان کشور قرار بگیرد.

وی از شهید ابوترابی و مریدانش به عنوان اسطوره ایمان و صلابت نام برد و گفت: آزادگان در حالی جسمشان در تسخیر دشمن بود که با ایمان و باور قلبی به رسالت و هدفشان قلب و ایمانشان را از تسخیر دشمن دور نگاه داشتند.

امیری تعداد آزادگان استان را 525 آزاده برشمرد و گفت: تجلیل و تکریم از آزادگان تجلیل ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس است، برگزاری چنین مراسمی موجب خواهد شد تا جوانان نسل چهارم انقلاب بیش از پیش با ارزش‌های انقلاب آشنا شوند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری با اشاره به ماده 13 قانون اساسی، گفت: بر اساس ماده 13 قانون اساس تمامی حقوق قانونی آزادگان باید هرچه زودتر پرداخت شود.

وی بیکاری فرزندان آزادگان را از مهم‌ترین مشکلات این قشر برشمرد و بیان داشت: در حال حاضر بسیاری از فرزندان خانواده آزادگان با وجود برخورداری از تحصیلات عالی از بیکاری رنج می‌برند که این مشکل نیز باید هرچه سریع‌تر برطرف شود.

امیری مقاومت جوانان کشور را الگوی بیداری اسلامی کشورهای منطقه دانست و افزود: مقاومت کشورهای مسلمان در برابر استکبار، پیروزی حزب الله در جنگ 33 روزه‌، برگزاری جشن آزادی اسرای فلسطین از اثرات گسترش فرهنگ مقاومت جوانان ایرانی در عرصه جهانی است.

به مناسبت گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی ظهر امروز مراسم جشنی با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری، آزادگان سرافراز استان و خانواده محترم آزادگان در مجتمع رفاهی شهرکرد برگزار شد.


مطالب مشابه :


به همت هیئت رزمندگان اسلام مراسم دهه اول فاطمیه در شهرکرد برگزار می‌شود

روزنامه یاسین بروجن - به همت هیئت رزمندگان اسلام مراسم دهه اول فاطمیه در شهرکرد برگزار می
عکسهای پر خاطره از عزاداری رزمندگان و شهیدان شهرستان بروجن

یاران وصال شهدای بروجن - عکسهای پر خاطره از عزاداری رزمندگان و شهیدان شهرستان بروجن - تفحص
موسسه علمی آموزشی رزمندگان اسلام

غیر دولتی هوشمند دانش آفرین - موسسه علمی آموزشی رزمندگان اسلام - بروجن. مریم
وبلاگ تخصصی خاطرات رزمندگان لشکر 44 حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری

چهارمحال و بختياري - وبلاگ تخصصی خاطرات رزمندگان لشکر 44 حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال
با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری525 آزاده چهارمحال و بختیاری تجلیل شدند

روزنامه یاسین بروجن رزمندگان استان چهارمحال و بختیاری در طول هشت سال دفاع مقدس حماسه
وصیت نامه معلم بسیجی شهید عبدالرضا محمدی بردبری توسط محمدكريم رحماني پور باهمكاري مرتضي محمدي تهيه و

شرکت داشتند ودر عملیات والفجر هشت در جمع رزمندگان سپاه اسلام بروجن به تحصیل
برچسب :