اعلام چگونگی ثبت نام برای دریافت یارانه نقدی در سال آینده

معاون اجرائی رئیس جمهور در نشست کارشناسان اقتصادی با مدیران رسانه ملی با اشاره به نحوه ثبت نام مردم برای دریافت یارانه نقدی گفت: افرادی که خود را نیازمند دریافت یارانه نقدی می دانند باید به صورت اینترنتی نام نویسی کنند.در روستاها نیز افراد می توانند به دفاتر خدمات پست و پیشخوان دولت و همچنین شوراهای اسلامی مراجعه کنند .

به گزارش بفرونیوز به نقل از عصر ایران ، محمد شریعتمداری در مصاحبه با واحد مرکزی خبر گفت: اگر پیش از این قرار بود گام نهایی اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها در 2 مرحله برداشته شود، اکنون دولت قصد دارد به دلیل برخی موارد گام نهایی را در طی چند سال بردارد و در مدت طولانی تری حامل های انرژی را به قیمت واقعی برساند.

وی تأکید کرد:  افزایش قیمت حامل های انرژی در سال آینده محدود خواهد بود.

جزییات ثبت نام دریافت یارانه 


معاون رئیس جمهور درباره زمان آغاز توزیع پرسشنامه های مربوط به متقاضیان دریافت یارانه نقدی و مدت دریافت این پرسش نامه ها گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده و قانون مصوب مجلس از بیستم فروردین ماه 1393 به صورت خود اظهاری افرادی که خود را نیازمند دریافت یارانه نقدی می دانند باید به صورت اینترنتی نام نویسی و تقاضای خود را ارائه کنند.

شریعتمداری گفت: نام نویسی از متقاضیان دریافت یارانه نقدی به صورت اینترنتی است و در روستاها نیز افراد می توانند به دفاتر خدمات پست و پیشخوان دولت و همچنین شوراهای اسلامی محلی و فرمانداریها ، بخشداریها و استانداریها و مراکز کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی و کافی نت ها مراجعه کنند و فرصت کافی نیز برای این کار در نظر گرفته شده است.

معاون اجرایی رییس جمهور با بیان اینکه نام نویسی بر اساس شماره ملی افراد خواهد بود، افزود: از بیستم فروردین 93 افراد متقاضی دریافت یارانه نقدی که رقم نخست سمت راست شماره ملی آنها صفر است، برای ثبت نام مراجعه می کنند.

وی گفت: روز 21 فروردین نیز افراد متقاضی که نخستین رقم سمت راست شماره ملی آنها عدد یک است نام نویسی می کنند و به همین ترتیب تا افرادی که رقم سمت راست شماره ملی آنان 9 است ادامه می یابد.

معاون اجرایی رئیس جمهور با بیان اینکه متقاضیان دریافت یارانه نقدی از منازل هم می توانند نام نویسی کنند تصریح کرد: ثبت نام این بار با ثبت نام دفعه قبل تفاوت دارد و این دوره مختص کسانی است که نیازمند و متقاضی دریافت یارانه نقدی هستند.

وی درباره اینکه نتایج پرسشنامه ثبت نام مردمی چه زمانی اعلام می شود افزود: قرار نیست نتایجی اعلام شود، هر فرد نیازمند یارانه ای ثبت نام می کند، بعد از اینکه کار ثبت نامش تمام شد پیامکی برایش ارسال می شود و در شبکه ثبت نام شده سازمان هدفمندسازی یارانه ها قرار می گیرد.

شریعتمداری گفت: در اجرای قانون، دولت مکلف است به تدریج اطلاعاتی را که ثبت نام کنندگان در اختیار قرار می دهند با واقعیت هایی که دولت از طریق شبکه های مختلف اطلاعاتی به آن دسترسی دارد مقایسه کند و اگر مغایر داشت نسبت به حذف و استرداد وجوه و جریمه اشخاص غیرواجد شرایط طبق قانون اقدام نماید.

وی افزود: افرادی که اطلاعات نادرست ارائه کنند، سه برابر یارانه دریافتی جریمه می شوند و طبیعی است که این موضوع در ادامه مسیر است و در آغاز فقط ثبت نام به صورت عادی و با اعتماد به اظهارات متقاضیان نیازمند انجام می شود و مقایسه راستی آزمایی مربوط به مراحل بعد است که از طریق نهادهای ذیربط به تدریج صورت خواهد پذیرفت.


مطالب مشابه :


سایت رفاهی,www.refahi.ir

سایت رفاهی,ثبت نام یارانه نقدی 93,www.refahi.ir یارانه ها ثبت نام برای هدفمند کردن یارانه
بیرجند |جدا کردن یارانه افراد تازه ازدواج کرده و فرزند جدید

سامانه برای انها نام نوزاد به جمع یارانه بگیران کرده ثبت نام یارانه
سامانه اعلام حساب خانوار به آدرس www.refahi.irوتصیح مشخصات www.ncr.irوسوالها وجوابهای در خصوص یارانه

که حتی فرزند نوزاد من نیز زیر سایت برای ثبت نام اطلاعات برای ثبت نام یارانه
اعلام چگونگی ثبت نام برای دریافت یارانه نقدی در سال آینده

زمینی برای توسعه مسجد اهل بیت(ع) بفروئیه وقف
سوالها و پاسخ های مهم درمورد یارانه‌ها

۵- خانوارهایی که می خواهند نوزاد یارانه ثبت نام یارانه ها ثبت نام برای
ثبت نام یارانه در ششتمد

ثبت نام یارانه در واکسن نوزاد برای جذب خانوارهای ششتمدی برای ثبت نام یارانه
بیرجند |جدا کردن یارانه افراد تازه ازدواج کرده و فرزند جدید

سایت تست سرعت اینترنت برای کاربران اگر یارانه انها در نوبت پس از تغییر به آنها پرداخت
پاسخ به مهمترین سوالات در مورد یارانه ها

حساب در سایت مورد تائید قرار گرفته اما به این حساب علی رغم واریز یارانه برای ثبتنام
پاسخ به ابهامات در ثبت حساب جدید خانوار ها اسفند 89

تغییر اطلاعات خانواده هایی که نوزاد ثبت نام برای یارانه ثبت نام یارانه
اصلاح و ثبت نام اطلاعات اقتصادی آغاز مرحله جدید ثبت اطلاعات خانوار+راهنمای کامل

ثبت نام شدگان برای ثبت در این حالت اطلاعات فرد متولد شده به خانواری که پدر نوزاد عضو
برچسب :