اطلاع رسانی تاریخ و زمان کنسرتهای تابستانی تهران و شهرستانها

 

تب داغ كنسرت‌ها در تابستان 91

تابستان كه مي‌آيد،‌ بازار موسيقي شور عجيبي به خود مي‌گيرد و گروه‌هاي موسيقي سازهايشان را كوك مي‌كنند تا در يك ماراتن نفس گير تك به تك به صحنه بروند. تابستان امسال هم همچون سال‌هاي گذشته در حالي از راه مي‌رسد كه شهر پر از نواي موسيقي است.

مخاطبین گرامی : سرویس فرهنگ و هنر آرنا از این پس جدول کامل کنسرتهای کشور را به روز میکند برای مشاهده جدول کامل کنسرتها روی لینک زیر کلیک کنید .

جدول کامل کنسرتهای کشور

سرويس فرهنگ و هنر آرنا به نقل از ایسنا : : مخاطبان كنسرت‌هاي پاپ در تاريخ 5 تيرماه شاهد اجراي «فرزاد فرزين» در سالن همايش‌هاي برج ميلاد خواهند بود. اين خواننده در دو سانس 18:30 و 21:30 در حالي به صحنه مي‌رود كه بهاي بليت‌هايش از 30 تا 100 هزار تومان اعلام شده است.

كنسرت «حميد عسكري» نيز 22 تيرماه در سالن ميلاد نمايشگاه بين‌المللي برگزار مي‌شود. اين اجرا در دو سانس 18 و 21:30 برگزار خواهد شد و براي شركت در آن بايد بليت‌هاي 25 تا 60 هزار توماني تهيه كنيد.

علاقه‌مندان به موسيقي سنتي و به خصوص ساز تنبور نيز مي‌توانند كنسرت گروه «لاوج» را به تماشا بنشينند. اين اجرا ساعت 18 در تاريخ‌هاي اول و دوم تيرماه برگزار خواهد شد و قيمت بليت‌هايش 25 هزارتومان است.

كنسرت «همايون خرم» نيز 14 تيرماه ساعت 21:30 به سالن ميلاد نمايشگاه بين‌المللي برگزار مي‌شود و او در اين كنسرت قطعاتي مثل «تو اي پري كجايي» را اجرا خواهد كرد.

اما كنسرت اركستر مجلسي ارمنستان همچنان ادامه دارد و «لوريس چنكاواريان» دوم تيرماه نيز ساعت 21 در تالار وحدت ميزبان مخاطبان خواهد بود.

حسين عليزاده و پژمان حدادي نيز بالاخره به ايستگاه تهران رسيدند و بعد از برگزاري كنسرت در شهرستان‌ها قرار است در تاريخ‌هاي 8،6،5،4 و 9 تيرماه ساعت 21 بداهه نوازي كنند.

علاقه‌مندان به موسيقي كردي نيز مي‌توانند 11 و 12 تيرماه ساعت 21 به تالار وحدت بروند و شنوده موسيقي گروه «ژوانا» به سرپرستي سعيد نصيري باشند.

اركستر بادي «آرس نوا» هم 13 و 14 تيرماه به تالار وحدت مي‌رود و آرمين قيطاسي اين بار قطعات «فوتباليست‌ها» و «پينوكيو» را براي اركستر تنظيم كرده است.

16 و 17 تيرماه نيز نوبت اركستر سمفونيك تهران است كه به رهبري مجيد انتظامي پس از مدت‌ها انتظار «سمفوني كارون2» را به صحنه مي‌برد.

اما اركستر زهي ايرانيان به رهبري شهرداد روحاني 19 تا 21 تيرماه در همين تالار به صحنه مي‌رود.

گروه «قناره» هم 22 تيرماه براي بانوان كنسرت خواهد داد. اين اجرا ساعت 15 و به سرپرستي قرينه محمد آرا در تالار وحدت برگزار مي‌شود.

گروه كر فيلارمونيك ايرانيان 22 و 23 تيرماه به تالار وحدت مي‌رود و اركستر زهي پارسيان به رهبري آيدين احمدي‌نژاد 26 تيرماه اجرايش را در اين سالن پيش رو مي‌گذارد.

28 تيرماه نيز نوبت گروه «ني داوود» است كه به سرپرستي پويان بيگلر موسيقي‌اش را طنين‌انداز كند.

نويد دهقان هم 29 و 30 تيرماه گروه «قمر» را بار ديگر به تالار وحدت مي‌رود، تالار كوچك رودكي هم 13 كنسرت را در تيرماه سال جاري ميزباني خواهد كرد.

اول تيرماه رسيتال پيانوي امير ايواني در اين تالار طنين‌انداز خواهد شد و گروه «نواي مخالف» به سرپرستي مسعود نجفي 2 و 3 تيرماه در همين تالار اجرا خواهد داشت.

گروه «نواي صلح» به رهبري مهدي وجداني كه پيش از اين اجراهايش در تالار انديشه برگزار مي‌شد، 4 و 5 تيرماه به تالار رودكي مي‌رود. اين تالار 8 و 9 تيرماه ميزبان گروه «نداي هاتف» به سرپرستي «سينا علم» خواهد بود.

كنسرت گروه «نغمه مهر» نيز به سرپرستي علي غازي 13 تير و ريستال پيانو علي صالحي 14 تير برگزار خواهد شد. اما 15 و 16 تير نوبت گروه «رادها» است كه به سرپرستي مرتضي يگانه راد موسيقي‌شان را به گوش مخاطبان برسانند.

كنسرت گروه «تنگيز» هم به سرپرستي تنگيز شاولو خاشويلي 20 و 21 تيرماه برگزار مي‌شود. گروه «هوست» به سرپرستي مهدي اميني 22 و 23 تير كنسرت مي‌دهند.

همچنين آنسامبل «كانتوس» به سرپرستي كاوه ميرحسيني 24 و 25 تير به صحنه مي‌رود. علاوه بر آن كنسرت گروه «نيواك» به سرپرستي گلريز زربخش 27 و 28 و گروه «همدلان نو» به سرپرستي اكبر خادم شيخ 29 و 30 تيرماه پرونده كنسرت‌هاي ماه اول تابستان را خواهند بست.

مازيار فلاحي نيز كنسرتي را كه 22 و 23 و 24 تيرماه در برج ميلاد برگزار كرده بود، تيرماه نيز تمديد خواهد كرد.

 

اخبار مرتبط :
برنامه کنسرت های تهران در خرداد و تیر 91


مطالب مشابه :


عكسهای جديد محسن يگانه در كنسرت برگزار شده كيش

عكسهای جديد محسن يگانه در كنسرت برگزار شده
اولین اجرای محسن یگانه پس از تحویل سال 92

پس از تحویل سال 92. محسن يگانه, عكس نسرت محسن يگانه, گزارش تصويري كنسرت محس يگانه
عکس های کنسرت لاهیجان

محسن یگانه ستاره موسیقی پاپ دانلود كنسرت نرو محسن يگانه . دانلود موزیک زنگ محسن یگانه
اطلاع رسانی تاریخ و زمان کنسرتهای تابستانی تهران و شهرستانها

( 92 /10/20):: یک تب داغ كنسرت اما 15 و 16 تير نوبت گروه «رادها» است كه به سرپرستي مرتضي يگانه
نظر سنجی رالی ایرانی + عکس

نتیج نظرسنجی تا 92.4.24. محسن چاوشی 3.1% . يگانه در كنسرت خواجه
گزارش تصويري از كنسرت احسان خواجه اميري در اصفهان-17 دي 92

گزارش تصويري از كنسرت احسان خواجه اميري محسن يگانه . خواجه اميري در اصفهان-17 دي 92
برچسب :