گزارش عملکرد دبستان نیایش به مناسبت روز شکوفه ها سال تحصیلی 91-1390

در ابتدا برنامه ریزی های لازم به مناسبت آغاز سال تحصیلی( پروژه مهر ) انجام شد ،از جمله زیبا سازی و تزیین فضای آموزشی و نصب بنر و پیام های خوش آمد گویی در قسمت های  مختلف مدرسه .

در روز 30/6/90 مصادف با جشن شکوفه ها در ابتدا آهنگ هایی شاد در فضای مدرسه پخش گردید و  از دانش آموزان  و والدین آنها با بسته های شکلات پذیرایی صورت گرفت ، برنامه های اجرا شده در روز جشن شکوفه ها به شرح زیر می باشد:

در ابتداآیاتی چند از کلام الله مجید توسط یکی از دانش آموزان تلاوت شد  و در  ادامه  سرود ملی  جمهوری اسلامی ایران پخش گردید سپس خانم ضیایی مدیر آموزشگاه ضمن خوش آمدگویی و تبریک آغاز هفته دفاع مقدس ، برای کلیه دانش آموزان سال تحصیلی همراه با موفقیت را آرزو نمودند. و همچنین در ادامه آقای علیرضایی ضمن بزرگداشت هفته دفاع مقدس و تبریک به مناسبت بازگشایی مدارس سخنانی ایراد نمودند ، سپس آموزگاران پایه اول به دانش آموزان معرفی شدند وبه آنها شاخه های گل و هدایایی که از طرف مدیریت دبستان از قبل تهیه شده بود اهدا گردید و همچنین چفیه هایی به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس برای دانش آموزان تدارک دیده شده بود توسط اعضای انجمن به دور گردن دانش آموزان انداخته شد و دانش آموزان با آموزگارانشان عکس های یادگاری انداختند. و تمامی دانش آموزان با عبور از دروازه قرآن و آشنایی با فضای مدرسه به کلاس های خود هدایت شدند ، و همچنین در کلاس از دانش آموزان با بسته های تغذیه شامل میوه و کیک و آبمیوه پذیرایی صورت گرفت. همچنین در این روز از دبستان نیایش توسط بازرسین اداره کل آموزش و پرورش اصفهان بازدید صورت گرفت.

 

در روز 3/7/90 مصادف با روز بازگشایی مدارس در ابتدا با پخش موسیقی شاد  از دانش آموزان و والدین آنها استقبال شد  و برنامه های روز بازگشایی  به شرح زیر  انجام گرفت :

در ابتدا یکی از دانش آموزان برنامه ها را با تلاوت آیات کلام الله مجید آغاز نمود و سپس سرود ملی جمهوری اسلامی ایران توسط تمامی  دانش آموزان خوانده شد ، سپس مدیریت دبستان خانم ضیایی صحبت نمودند و برای یکایک دانش آموزان آرزوی موفقیت داشتند ودر ادامه آقای علیرضایی ضمن خوش آمد گویی و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و گرامیداشت هفته دفاع مقدس از مقام شامخ شهیدان تجلیل کرده و از دانش آموزان خواستند تا در پناه سنگر علم و دانش در مدار ولایت حرکت نمایند و پیرو خط رهبری باشند.

برای نواختن زنگ بازگشایی از یکی از اولیای خانواده معظم شهدا دعوت به عمل آمد ، سپس از کلیه ی دانش آموزان و اولیا پذیرایی صورت گرفت و در پایان تمامی دانش آموزان با عبور از دروازه قرآن به کلاس هایشان هدایت شدند.


مطالب مشابه :


جشن الفبا

در ابتدای مراسم متن خوش آمد گویی خوش اومدید به و اولیا خواند. لازم به ذکر
گزارش عملکرد دبستان نیایش به مناسبت روز شکوفه ها سال تحصیلی 91-1390

های خوش آمد گویی در دعوت به عمل آمد ، سپس از کلیه ی دانش آموزان و اولیا
گزارش جلسه دیدار با اولیا

گزارش جلسه دیدار با اولیا به توصیه بعضی از اولیا در ضمن خوش آمد گویی به وبلاک
شيوه نامه برگزاري جشنواره تجارب و نوآوري هاي انجمن هاي اوليا و مربيان دبیرستان سال تحصیلی 92-91

به وبلاگ سیمای فرهنگیان خوش اوليا و مربيان ، به پيوست متن كامل طرح خوش آمد گویی:
دعوت به همکاری

با سلام و عرض خوش آمد گویی ورود شما به جمع www.eeb1393.blogfa.com کلیه همکاران فرهنگی ، اولیا و
نکاتی برای برگزاری مفید جلسات انجمن اولیا و مربیان

برای خوش آمد گویی و مربی پاسخ گویی تلفنی یا اولیا ، کتبا" به خانواده
برچسب :