نمونه نامه های اداری

2014_01_10_040655.jpg 

 2-نمونه نامه اهالی روستا به دهیار

 

بسم تعا لی

اداره محترم آبفای روستایی لارستان

احتراما به استحضار می رساند  روستای کهنه اوز  متاسفانه شبکه آب روستا فرسوده می باشد و نیاز مبرم به تعویض لوله های آب این شبکه می باشد .همچنین آسفالت اکثر کوچه و خیابانهای این روستا نیاز به مرمت دارد ولی با توجه به عدم تعویض لوله های آب این شبکه متاسفانه کار مرمت آسفالتهای کوچه و خیابانها هم راکد مانده و  به تاخیر افتاده است.انتظار می رفت با توجه به زیر پوشش رفتن شبکه آب این روستا به اداره آبفای روستایی کار تعویض لوله های شبکه آن هم انجام می گرفت ولی تا کنون هیچ اقدامی صورت نگرفته است.لذا خواهشمندیم نسبت به درخواست مذکور همکاری نموده و اقدامات مقتضی جهت تعویض لوله های آب این شبکه را در اسرع وقت به عمل آورده شود.قبلا از همکاری شما سپاسگزاری سپاسگزاریم.

  اهالی روستا کهنه اوز

رونوشت :

-  شورای اسلامی روستای کهنه اوز  جهت پیگیری و اقدام

- دهیاری روستای کهنه اوز جهت اقدام 

 

-نمونه نامه ارسال مقاله به......  

 

سر دبیر محترم مجله علمی دانشگاه علوم پزشکی حمیدیه

  با سلام

  احتراماً، مقاله تحت عنوان ((......................................................................))

  که اینجانبان در مراحل انجام تحقیق و نگارش مقاله مربوطه مشارکت داشته ایم با رعایت  تعداد نویسندگان طبق راهنمای نگارش آن مجله جهت چاپ ارسال می شود.لذا ضمن تایید متن مقاله و ترتیب نویسندگان اعلام می دارد تمام اصلاحات و مکاتبه های بعدی به عهدهخانم / آقای ...................................... به عنوان نویسنده مسؤول خواهد بود و ایشان نیز متعهد می شود که هیچگونه تغییری درتعداد، ترتیب واسامی نویسندگان ایجاد ننماید .

  1- نام و نام خانوادگی نویسنده اول امضاء

  2 - نام و نام خانوادگی نویسنده دوم امضاء

  3 - نام و نام خانوادگی نویسنده سوم امضاء

  4 - سایر نویسندگان به ترتیب  

 

نمونه نامه به شرکت گاز برای درخواست یاحل مشکل  

 بنام خدا
ریاست محترم شرکت گاز شهرستان ...
با سلام
احتراماً بازگشت به نامه شماره گ59/222/88689مورخه02/08/88به اطلاع میرساند که سوخت اصلی  این شرکت گاز طبیعی  میباشد  واز سوخت های جایگزین استفاده نمیشود ودر صورت قطع انشعاب گاز خسارات جبران ناپذیری به این شرکت وارد خواهد شد .لذا خواهشمند است دستور فرمائید اقدامات لازم در این زمینه مبذول گردد.
قبلاً از همکاری شما کمال امتنان را داریم.


مطالب مشابه :


نحوه نوشتن متن نامه درخواست كار + دانلود نمونه نامه درخواست كار

نحوه نگارش نامه درخواست کار و دانلود نمونه نامه درخواست شغل. در خواست کار در حقیقت یک نوع آگهی فروش خدمت است و در این زمینه داوطلبان فراوانی رقابت می‌کنند. و از این نظر طرز نوشتن نامه درخواست تاثیر زیادی در موفقیت نویسنده آن دارد. این نوع نامه تا ...
نمونه نامه درخواست همکاری بعنوان همکار آموزشی استاد

انجام پروژه های معماری , شیت بندی معماری - نمونه نامه درخواست همکاری بعنوان همکار آموزشی استاد - دانلود پروژه های دانشجویی معماری , دانلود منابع ارشد معماری , پروژه دروس معماری , دانلود , معماری.
نمونه نامه درخواست همکاری با دانشگاه

انجام پروژه های معماری , شیت بندی معماری - نمونه نامه درخواست همکاری با دانشگاه - دانلود پروژه های دانشجویی معماری , دانلود منابع ارشد معماری , پروژه دروس معماری , دانلود , معماری.
نمونه نامه های اداری

مکاتبات اداری - نمونه نامه های اداری - طرح درس پیشنهادی مکاتبات اداری به همراه نمونه پرسشهای نظری و عملی. ... نمونه نامه پاسخ به آگهی ها همکاری و درخواست استخدام: مدیریت محترم استخدام شرکت ........ باسلام واحترام ، پیرو درج آگهی استخدام آن شرکت در نشریه ............... مورخ ............ جهت همکاری دربخش ....... آن شرکت ، به پیوست مشخصات و سوابق شغلی خود (رزومه) خود را برای اعلام آمادگی جهت ... که مسلط به یکی اززبان های فرانسه و یا انگلیسی بوده و دارای روابط عمومی و فن بیان عالی باشند دعوت به همکاری می کند.
نمونه نامه های اداری

انتظار می رفت با توجه به زیر پوشش رفتن شبکه آب این روستا به اداره آبفای روستایی کار تعویض لوله های شبکه آن هم انجام می گرفت ولی تا کنون هیچ اقدامی صورت نگرفته است.لذا خواهشمندیم نسبت به درخواست مذکور همکاری نموده و اقدامات مقتضی جهت ...
ساختار رزومه – نمونه کار و نامه درخواست

مهندسی نفت - ساختار رزومه – نمونه کار و نامه درخواست - نرم افزارها-جزوات-همایش ها-فیلم ها-اساتیدبرترنفت-کارشناسی ارشد-استخدام-زبان نفت- - مهندسی نفت.
نامه درخواست کار

مکاتبات اداری - نامه درخواست کار - طرح درس پیشنهادی مکاتبات اداری به همراه نمونه پرسشهای نظری و عملی.
نمونه نامه درخواست همکاری با دانشگاه

پایان نامه اماده معماری| - نمونه نامه درخواست همکاری با دانشگاه - رساله معماری, پایان نامه معماری, پروژه طرح معماری, مطالعات معماری.
آشنايي با شيوه هاي نوشتن نامه درخواست شغل

آگاهي از نحوه انجام اين كار در واقع ديد كلي از نحوه نوشتن نامه درخواست شغل به متقاضي كار مي‌دهد تا به نحوي آن را بنويسيد كه جزو نامه‌هاي گلچين و مورد نظر باشد، زيرا چنانچه نامه درخواست شغل نتواند نظراستخدام كننده را جلب نمايد مرحله اوليه باموفقيت طي نمي شود و ... نمونه نامه ارسالي مديريت محترم استخدام شركت الف باسلام واحترام ، پيرو درج آگهي استخدام آن شركت در نشريه ............... مورخ ............ جهت همكاري دربخش فروش آن شركت ، به پيوست مشخصات و سوابق شغلي خود (رزومه ) خود را براي اعلام آمادگي جهت همكاري ...
برچسب :