کردی: هرکسی برای خدمت به ریخته‌گران می‌آید نزد وی جایگاهی ندارد

لینک مطلب: http://imna.ir/vdcdjz0s.yt0596a22y.htmlکد مطلب : 37068
کردی: هرکسی برای خدمت به ریخته‌گران می‌آید نزد وی جایگاهی ندارد


ريخته‌گران به جاي هزينه ميليادي در شيوه مديريتي تجديد نظر كندکردی: هرکسی برای خدمت به ریخته‌گران می‌آید نزد وی جایگاهی نداردتا اطلاع ثانوی تعطیلات فیروزصفه را تعطیل کردم ch01_font_plus.gifch01_font_reset.gifch01_font_minus.gif خبرگزاری ایمنا: چهارشنبه هفته گذشته بود که خبر تعطیلی تمرینات تیم فوتسال فیروزصفه بر روی خروجی خبرگزاری ایمنا قرار گرفت و باعث شد که بسیاری دلایل مختلفی در مورد این مسئله بر زبان آورند؛ با گذشت چند روز از تعطیلی تمرینات تیم فیروزصفه، از سرمربی تیم اصفهانی در مورد این مسئله سئوال کردیم.

شنبه ۱۱ تير ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۹

رضا کردی، سرمربی تیم فوتسال فیروزصفه در گفتگو با ایمنا پیرامون تعطیلی تمرینات این تیم از سه‌شنبه هفته گذشته اظهار داشت: سه‌شنبه شب با بازیکنان و اعضای کادر فنی تیمم جلسه

از روز شنبه تا سه‌شنبه فيروز ريخته‌گران ۱۰ بار قرارهای ملاقات خود با من را لغو کرد و مرا سر كار گذاشت؛ وقتی مدیرعامل باشگاه براي يك جلسه ۲۰ دقيقه‌اي وقتی برای سرمربی تیمش ندارد، چگونه می‌توانید از تیم انتظار داشته باشید؟ گذاشتم و به آنها اعلام کردم که وقتي مديريت براي تيم فیروزصفه وقت و اهمیت قائل شد در خدمت تیم هستم و تا آن زمان تمرینات تیم تعطیل خواهد شد. 
ریخته‌گران مرا سر کار می‌گذارد
وی با انتقاد از عملکرد فیروز ریخته‌گران در قبال بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم فیروزصفه ادامه داد: از روز شنبه تا سه‌شنبه فيروز ريخته‌گران ۱۰ بار قرارهای ملاقات خود با من را لغو کرد و مرا سر كار گذاشت؛ وقتی مدیرعامل باشگاه براي يك جلسه ۲۰ دقيقه‌اي وقتی برای سرمربی تیمش ندارد، چگونه می‌توانید از تیم انتظار داشته باشید؟
سرمربی تیم فوتسال فیروزصفه تصریح کرد: احساس می‌کنم ريخته‌گران گوشي براي شنيدن حرف‌هاي بازيكنان و كادر فني فيروزصفه ندارد؛ نمي‌دانم مشكل وی در این زمینه چيست زیرا روز اول که با من در مورد فیروزصفه صحبت كرد، با اظهارات خود انگیزه فراوانی به من تزریق کرد و اعلام کرد که مي‌خواهيم امسال تيم قدرتمندي برای شرکت در لیگ ببندیم و به همین دلیل با وجود اینکه ۵ پيشنهاد از تیم‌های مختلف داشتم، پيشنهاد فيروزصفه را قبول كردم تا کاندیدای قهرمانی باشم.
وی گفت: از ابتدا تلاشم برای رسیدن فیروزصفه به قهرمانی بوده تا كه تيمي در شان ريخته‌گران احساس می‌کنم ريخته‌گران گوشي براي شنيدن حرف‌هاي بازيكنان و كادر فني فيروزصفه ندارد و خانواده وی روانه لیگ کنم اما با توجه به مشكلات مديريتي که در تيم ما وجود دارد، تلاش من اثری بر این وضعیت ندارد.
وقتی به تمرینات باز می‌گردم که ریخته‌گران خودش با من تماس بگیرد
کردی با اشاره به لغو جلساتش با مدیرعامل باشگاه گفت: سه‌شنبه شب در حاشیه تمرين تيم بچه‌ها را جمع كردم و با آنها صحبت كردم و مشكلاتي كه تا كنون براي آنها نگفته بودم را اعلام كردم و با عرض تاسف از همه بچه‌هاي تيم خداحافظي كردم؛ به بازیکنان تیم گفتم تا اطلاع ثانوي تمرينات تعطيل است و زماني به تمرينات باز مي‌گردم كه روز اول کارم در اصفهان ریخته‌گران به من گفت که در تیم ما همه چیز رفاقتی انجام می‌شود اما در هفته‌های گذشته من چيزي به اسم رفاقت از ريخته‌گران نديدم فيروز ريخته‌گران خودش به من زنگ بزند و به درخواست جلسه من جواب مثبت بدهيم.
وی ادامه داد: ريخته‌گران به بهانه‌هاي واهي از زير بار جلسه با من شانه خالي كرد و تلاشی برای حل مشكلات عديده در تيم ما به لحاظ مديريتي انجام نداد زیرا فرصت این کار را نداشت. در جایی کار می‌کنم که برای من ارزش قائل باشند و به فعالیت‌های من اهمیت دهند. 
چیزی به نام رفاقت از ریخته‌گران ندیدم
سرمربی تیم فیروزصفه اصفهان بیان داشت: روز اول کارم در اصفهان ریخته‌گران به من گفت که در تیم ما همه چیز رفاقتی انجام می‌شود اما در هفته‌های گذشته من چيزي به اسم رفاقت از ريخته‌گران نديدم و مدیرعامل باشگاه نه به عنوان سرمربي تيم و نه یک دوست برايم ارزش قائل نبود.
ريخته‌گران به جاي هزينه ميليادي در شيوه مديريتي تجديد نظر كند
وی با انتقاد از شیوه‌های مدیریتی فیروز ریخته‌گران احساس می‌کنم هر كسي براي خدمت به خانواده ريخته‌گران مي‌آيد جايگاهي نزد اين خانواده ندارد اما هر كسي براي مقاصد ديگري مي‌آيد، برای آنها ارزشمند می‌شود تصریح کرد: ريخته‌گران به جاي هزينه ميليادي در شيوه مديريتي تجديد نظر كند زیرا با وضعیت کنونی او هر روز تنهاتر می‌شود.
سرمربی تیم فیروزصفه با بیان اینکه توجهی به مسائل مالی باشگاه فولاد ماهان و فیروزصفه ندارم، اظهار داشت: از پارسال به قصد كمك به فولاد ماهان به اصفهان آمدم و براي ريخته‌گران كيسه ندوخته بودم زیرا تنها مي‌خواستم كمكش كنم اما وی با روند کنونی خود روز به روز تنها تر مي‌شود و پس از از دست دادن علي طاهري، علي افضل و حسين شمس اکنون می‌خواهد رضا كردي را هم از دست دهد. 
هرکسی برای خدمت به ریخته‌گران می‌آید نزد وی جایگاهی ندارد
وی بیان داشت: احساس می‌کنم هر كسي براي خدمت به خانواده ريخته‌گران مي‌آيد جايگاهي نزد اين خانواده ندارد اما هر كسي براي مقاصد ديگري مي‌آيد، برای آنها ارزشمند می‌شود. ريخته‌گران را مثل برادر دوست دارم اما این مدیرعامل باید بايد بيشتر از اينها براي مجموعه‌اش ارزش قائل شود.
/


مطالب مشابه :


اظهارات مديرعامل شرکت ماهان سپاهان درباره سهام بانک سرمایه

به گزارش موج، بهروز ريخته گران اصفهاني، مدير عامل شرکت ماهان سپاهان پيرو درج خبري در
خبر داغ (اختلاس در بانک کشاورزی)

مجتبی ریخته گران اصفهانی فرزند عبدالجواد، عضو و رئیس هیأت مدیره شرکت آرد تهران باختر
کردی: هرکسی برای خدمت به ریخته‌گران می‌آید نزد وی جایگاهی ندارد

Handwritings - کردی: هرکسی برای خدمت به ریختهگران می‌آید نزد وی جایگاهی ندارد - مطالب و تحلیل های
ناگفته های مدیر عامل پتروشیمی اصفهان

است که پیگیری‌ها از رئیس هیئت مدیره این شرکت یعنی بهروز ریختگران اصفهانی ریخته گران
همه چیز درباره فزیک حرارت .و ترمودینامیک

ریخته گران . . . اصغر زینی اصفهانی- شهناز خالقی- چاپ اول 1374- مرکز نشر دانشگاهی
/مطالب فوتسال/

*علت اینکه تیم های اصفهانی فولادماهان و گیتی پسند تیم خانواده بزرگ ریخته گران
نگاهی گذرا به آموزش و پرورش در تمدن اسلامی

مستطاب زندگی-فاطمه جناب اصفهانی کنفرانس درس علم و تمدن در اسلام با دکتر ریخته گران
مقاله: بررسی تطبیقی مبانی مشترک تفسیر قرآن و هرمنوتیک کلاسیک

(ریخته­گران توجه به تعاریف مفسران از تفسیر و این که مفسرانی نظیر راغب اصفهانی آن را
برچسب :