رییس جدید دانشگاه آزاد سوادکوه معارفه شد.

 

 رییس جدید دانشگاه آزاد سوادکوه معارفه شد.

 


سوادکوه کویر سبز: مراسم تودیع دکتر محمد احمدی و معارفه دکتر تقی لطیفی شیردار به سمت رییس دانشگاه آزاد اسلامی سوادکوه برگزار شد.

سوادکوه کویر سبزدر این مراسم که با حضور دکتر محمد صالحی معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران برگزار شد، طی حکمی از سوی دکتر میرزاده ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی؛ دکتر تقی لطفی شیردار به سمت رییس دانشگاه آزاد اسلامی سوادکوه منصوب شد.

بر اساس این گزارش دکتر صالحی در سخنان خود نخست به اولویت های اصلی و چشم انداز دانشگاه آزاد اسلامی که از سوی ریاست عالیه دانشگاه ترسیم شد اشاره کرد و افزود: بر اساس دیدگاه جدید و با توجه به طیف وسیع کاری دانشگاه آزاد اسلامی از حیث فعالیت های عمرانی و آموزشی و اعضای هیئت علمی ؛ توسعه شرکت های دانش بنیان و پارک های علمی- فناوری، اجرای طرح های ماندگار فرهنگی و توسعه کمی و کیفی هرم اعضای هیئت علمی و توسعه رشته های تحصیلات تکمیلی از اولویت های دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از توجه سازمان مرکزی دانشگاه به ارتقای سطح آموزشی دانشگاه ها از طریق ارتقای هرم اعضای هیئت علمی سخن گفت و افزود: در سال 94 ظرفیت جذب اعضای هیئت علمی در مقطع آزمون دکتری چند برابر شده است.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران همچنین در ادامه سخنان خود از تلاش های ارزنده دکترمحمد احمدی رییس سابق واحد سوادکوه  در ارتقای سطح آموزشی ، پژوهشی و دانشجویی این واحد دانشگاهی تقدیر کرد .

دکتر محمد احمدی نیز در مراسم تودیع خود ضمن تشکر از دکتر محمد صالحی معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران در ایجاد فضای آرام وحل مشکلات این دانشگاه از تلاش معاونین ، اساتید و کارکنان دانشگاه به جهت همکاری صمیمانه در طول مدت تصدی ریاست واحد سوادکوه قدردانی کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن ابراز خرسندی از تصدی مسئولیت ریاست  دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه توسط دکتر تقی لطیفی شیردار خاطر نشان کرد: بی شک کسب موفقیت ها در دوران تصدی مسئولیت اینجانب مرهون تلاش های بی وقفه کارکنان و انگیزه والای اعضای هیئت علمی و همت معاونین دانشگاه بوده است

رییس اسبق واحد سوادکوه همچنین در بخش دیگری از سخنان  خود با اشاره به فعالیت های صورت گرفته ، افزایش رشته های تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد از یک رشته  به 13 رشته ، تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی به رسمی –آزمایشی و نیز راه اندازی ایستگاه محلی قطار و ... را بخشی دستاوردهای دوران مسئولیت خود معرفی کرد.

وی همچنین از تلاش نمایندگان مردم سوادکوه در مجلس شورای اسلامی خصوصا دکتر سید هادی حسینی در تصویب رشته های تحصیلات تکمیلی و نیز مسئولین ادارات و نهاد های شهر و شهرستان و استان که در ارتقای همه جانبه دانشگاه نقش بسزایی داشتند تقدیر کرد.

این گزارش حاکیست دکتر تقی لطیفی شیردار رییس جدید دانشگاه آزاد اسلامی سوادکوه نیز طی سخنانی ضمن تقدیر از تعامل مطلوب و حمایت های بی شائبه دکتر محمد صالحی  در رفع مشکلات واحد های دانشگاهی با ابراز خرسندی از شروع همکاری مجدد با واحد سوادکوه اظهار داشت:  با اطاعت از دستورالعمل های سازمان مرکزی، هماهنگی با رییس و معاون هماهنگی منطقه ، تعامل مطلوب با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و عوامل موثر شهرستان سوادکوه بعنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی با تمام توان برای دستیابی به اهداف مورد نظر و عبور از مشکلات موجود انجام وظیفه خواهم کرد.

دکتر لطیفی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر از تلاش های دکتر احمدی در توسعه همه جانبه واحد سوادکوه افزود: وحدت و همدلی اعضای هیئت علمی و کارکنان با هیئت رییسه میتواند ما را در نیل به اهداف مورد نظر ، بالندگی و ارتقای بیش از پیش دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه یاری نماید.

رییس جدید دانشگاه آزاد اسلامی سوادکوه در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه موفقیت خود را در گرو همکاری جدی اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه می داند تصریح کرد: آیین معارفه در واقع برای اینجانب سرآغاز یک تلاش جدی و سخت برای نیل به اهداف عالی دانشگاه آزاد اسلامی در توسعه تحصیلات تکمیلی در منطقه خواهد بود و در این مسیر نیازمند همراهی شما همکاران و انجام تلاش جدی و دلسوزانه برای عبور از بحران و حرکت بسوی تعالی هستم.

گفتنی است دکتر تقی لطیفی شیردار عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر بوده و پس از تصدی سمت معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سوادکوه در سال 1383 ، مسئولیت راه اندازی و ریاست مرکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی شیرگاه از سال 85 تا کنون را درکارنامه سوابق اجرایی خود داراست.

سوادکوه کویر سبزضمن تبریک به رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه برای دکتر احمدی رئیس پیشین و موفق این دانشگاه نیز آرزوی موفقیت در مسئولیت های جدید را می نماید.


مطالب مشابه :


همایش ملی قرآن و فرهنگ سازی در دانشگاه آزاد اسلامی سوادکوه برگزار شد

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران مسئول روابط عمومی مرکز شیرگاه.
برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر

بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر با همکاری دانشگاه آزاد شیرگاه به مسافت 6کیلومتراز مسجد
رییس جدید دانشگاه آزاد سوادکوه معارفه شد.

سوادکوه ؛ کویرسبز - رییس جدید دانشگاه آزاد سوادکوه معارفه شد. خبر های شهر شیرگاه
رئیس دانشگاه آزاد سوادکوه خبر داد

سوادکوه ؛ کویرسبز - رئیس دانشگاه آزاد سوادکوه خبر داد خبر های شهر شیرگاه(سوادکوه شمالی)
برنامه کلاسی پیام نور قائم شهر

دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد شیرگاه. سریع به سایتهای دانشگاه و سایر سایتهای
مسابقات انتخابی تیم ملی دانشجویان برای حضور در بازیهای جهانی

همچنین تیمهای دانشگاه آزاد بجنورد و دانشگاه آزاد 2- صابر نظری از دانشگاه آزاد شیرگاه
نامه دعوت ۱۱۰ نفر از مسئولین و فعالین ادوار تشکل های دانشجویی استان مازندران از دکتر سعید جلیلی

۳۸- هادی فلاح- دانشگاه آزاد ۶۷ – مهدی فلاح – دانشگاه آزاد شیرگاه ۶۸ – علی رحیمی
واحد آیت الله آملی حائز رتبه اول عملکرد مالی در سطح کشور شد

مسئول روابط عمومی مرکز شیرگاه. معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی
بازدید دانشجویان رشته معماری دانشگاه آزاد اسلامی محمودآباد از شرکت زرین سوله آمل

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران مسئول روابط عمومی مرکز شیرگاه.
برچسب :