مراسم تودیع و معارفه رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) جهرم + تصاویر یک دهه پیش

گزارش تصویری این مراسم را با کلیک کردن در اینجا مشاهده کنید

وبلاگ خبری باربد نیوز: مراسم تودیع و معارفه رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) جهرم با حضور امام جمعه، مدیر کل کمیته امداد استان، فرماندار و مسئولین شهرستان در کمیته امداد جهرم برگزار شد.

140877.jpg

حاج ملکوتی فرماندار جهرم نیز در این مراسم با تبریک میلاد حضرت زهرا(س) و امام امت و گرامیداشت یاد شهدا و امام شهدا، به سخنان دکتر دژکام در همایش زکات در مورد بومی بودن مدیران در جهرم اشاره کرد و گفت، امروز کمیته امداد نیروهای پاک و مخلص فراوانی دارد و اعتماد مردم به امداد صد در صد است. فرماندار جهرم با ذکر خاطراتی از زمان جنگ، تشکیل ایستگاههای صلواتی در جبهه ها را از ابتکارات کمیته امداد برشمرد.

ملکوتی در بخشی از سخنان خود نقش کمیته امداد در دهه ی توسعه و عدالت را بسیار مهم خواند و افزود امروز کمیته امداد با برخورداری از توانایی های خوبی که دارد و کارهایی که در زمینه ایجاد اشتغال، آموزش، رفاه عمومی و کار در بحث مسکن مددجویان انجام داده است، پیشتاز است. وی حمایت مدیر کل امداد استان از امداد جهرم را همچون گذشته خواستار شد و از وجود نیروهای موفق در بحث مدیریت، در این کمیته خبر داد و استفاده از این نیروها را در پست های مدیریتی خواستار شد. فرماندار جهرم از خدمات سی ساله رئیس کمیته امداد جهرم تشکر و قدردانی کرد و برای رئیس جدید آرزوی توفیق در خدمت به محرومان نمود.

در این مراسم سید جواد یوسف نیا رئیس کمیته امداد جهرم با تبریک میلاد حضرت فاطمه(س)، و امام راحل به حضار بویژه مدیر کل امداد استان و هیأت همراه خوش آمد گفت. آقای یوسف نیا در سخنان خود کمیته امداد را اولین نهادی که رسماً به فرمان امام تشکیل شده است عنوان کرد و گفت، کمیته امداد تنها نهادی است که حضرت امام اجازه دادند که نام مبارکشان زینت بخش آن باشد.

وی تشکیل کمیته امداد در جهرم را سال ۵۹ و به همت جمعی از دانشجویان ذکر کرد و از کسانی که در خدمت رسانی به جنگ زدگان و تدارکات ۸ سال دفاع مقدس را به عهده داشتند تشکر و قدردانی نمود و با گرامیداشت یاد شهدا به ویژه شهدای امداد، از همکاران خود در سالهای خدمتش تقدیر کرد.

یوسف نیا در بخشی از سخنان خود گفت، داشتیم مددجویانی که تحت پوشش کمیته امداد تحصیل کردند و ادامه تحصیل دادند و در مجموعه های مدیریتی در سطح کشور با مدارک فوق لیسانس و دکترا جذب و مشغول خدمت شدند. این مدیر باسابقه امداد در سخنانش از علمای جهرم بویژه امام جمعه فقید، آیت اله آیت اللهی، و آیت اله حق شناس یاد کرد و گفت اینها بودند که دست ما را در دست اهل بیت عصمت و طهارت گذاشتند.

در این مراسم، مداحی توسط یکی از مداحان نیز صورت گرفت. در این مراسم لوح تقدیر و هدایایی از طرف اداره کل امداد استان فارس، پرسنل کمیته امداد جهرم و مدیر کل امداد استان اصفهان، همراه با قرائت پیام او و هدایایی از طرف افراد و بخشهای مختلف به آقای یوسف نیا به پاس سه دهه خدمت صادقانه و خالصانه در کمیته امداد اهدا شد. همچنین از طرف مدیر کل امداد فارس، حکم انتصاب آقای سید محمد رضا رضوی زادگان به ریاست و عضویت شورای کمیته امداد جهرم به وی تقدیم شد. همچنین لوح تقدیر تعدادی از پرسنل کمیته امداد که بازنشسته شده بودند نیز به آنها اهدا شد.

لازم به ذکر است که آقای سید جواد یوسف نیا به جز هدایای معنوی، تمامی هدایای دریافتی را به کمیته امداد امام خمینی(ره) جهرم اهدا کرد.

مطالب مرتبط:

 


تصاویر زیر مربوط است به مراسم معارفه سید جواد یوسف نیا حدود ده سال قبل

03868979202374306661.jpg

22841094153599176036.jpg

58742738632173325656.jpg

86461259213125048187.jpg

10194818518882534220.jpg

38313964655403137318.jpg


مطالب مشابه :


ناظم ثبوتی رئیس جدید اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان شادگان شد

مراسم ضمن تقدیروتشکر از زحمات صادقانه وارزشمند رئیس سابق و ارائه لوح تقدیر به ایشان
مراسم تودیع و معارفه رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) جهرم + تصاویر یک دهه پیش

در این مراسم لوح تقدیر و هدایایی همچنین از طرف مدیر کل امداد فارس، حکم انتصاب آقای سید
آیت الله عمید زنجانی که بود ؟

1384 -1386 ,حكم انتصاب به مدت 2 سال از وزیر محترم علوم 1385,لوح تقدیر و سپاس از رئیس نمایندگی
مراسم تودیع ومعارفه: تودیع آقای سیدعلی شریف زاده و مهدی جلالی و انتصاب جناب آقای دهقان پور

مراسم تودیع ومعارفه: تودیع آقای سیدعلی شریف زاده و مهدی جلالی و انتصاب جناب آقای دهقان پور
دکتر محمد جعفر یاحقی

تأسیس مرکز خراسان شناسی و انتصاب به عنوان مدیر عامل این مؤسسه، ۱۳۷۵ دریافت لوح تقدیر از
دستور احمدی‌نژاد برای انتصاب مدیران حرفه‌ای

شرایط عمومی انتصاب در پست‌های مدیریت حرفه‌ای، شرایط 14- دریافت 38 لوح تقدیر و افتخار از
اداره آموزش و پرورش زير سايه استيضاح

سینه،نشان سینه، لوح یادبود، لوح تقدیر - انتصاب مديران سياسي و ناكارآمد و محقق نشدن
سال 88 در یک نگاه

اهداء لوح تقدیر به گزارشات برتر از ارسال پیام تبریک انتصاب به آقایان صبح خیز مشاور
دکتر دژکام: این که در برخی جاها گرم کار نیستیم، چیز جالبی نیست

علیزاده ضمن تقدیر از زحمات ۵ ساله آقای علی پور، این جابجایی ها را برای سپاه برکت، ذکر کرد و
برچسب :