ایکس 100 سکوی پرتاب کیفیت در سایپا


خودروهای گروه خودروسازی سایپا نسبت به سال های گذشته با برنامه ریزی های گسترده و تعریف پروژه های ارتقای کیفی و توجه به نیاز مشتریان با افزایش کیفیت قابل قبولی در این خصوص همراه شده اند.
th_b1_image_news_15722.jpg در سالهای گذشته تمامی خودروهای ساخت کشور از سوی سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مورد آزمایش قرار گرفته و این سازمان با در نظر گرفتن معیارهای مختلف در سنجش کیفی خودروها، افزایش و یا کاهش کیفیت خودروها را بررسی و اعلام می کند.
با بررسی گزارش های ماهانه سازمان بازرسی و کیفیت استاندارد، جهش کیفی در خانواده محصولات گروه خودروسازی سایپا کاملاً مشهود بوده و بواسطه تعریف پلت فرم های جدید در قالب پروژه X100 کیفیت محصولات سایپا با توفیق بیشتر همراه شده است.
بر این اساس خودروهای خانواده X100 ازسال 1387با افزایش قابل قبول کیفی همراه بوده اند که در این بین خودروهای131 تولید سایپا با 61 درصد و131 تولید پارس خودرو با 62 درصدبهبود کیفیت نسبت به سال جاری، بیشترین ارتقای کیفی در بین محصولات سایپا را از آن خود کردند.
بنا بر گزارش ماهانه سازمان بازرسی و کیفیت استاندارد ایران در بین محصولات گروه خودروسازی سایپا پس از سایپا 131 خودروی سایپا 132 نیز پس از سال 1389 علاوه بر تقاضای بالای بازار با رشد کیفی 20 درصدی نسبت به سال91 همراه شده است.
از دلایل جهش کیفی استاندارد خودرو های سایپا می توان به تعریف طرح های متعدد گروه خودروسازی سایپا در ایجاد پلت فرمهای ارتقای کیفی نظیر پروژه X100 اشاره نمود که این اقدامات باعث افزایش کیفیت و ایمنی در بخش های مختلف خودروهای گروه خودروسازی سایپا شده است.
بر اساس این گزارش از تغییرات خانواده ایکس100 میتوان به افزایش ایمنی در خودروها در نواحی کفی، ستونهای جانبی، رکابها ، ریلهای سقفی و کفی، درهای جانبی و ناحیه جلوی پای راننده اشاره کرد که به این واسطه ضربات ناشی از تصادفات نسبت به گذشته کمتر خواهد شد.
گفتنی است مبحث ارتقای کیفیت در اولین خودروی تمام ایرانی گروه خودرو سازی سایپا نیز از سال 90 با رشد چهارده درصدی نسبت به گذشته همراه بوده و در این خصوص گروه خودروسازی سایپا توانست در مدتی کوتاه علاوه بر ارتقای کیفی تیبا، مشتریان خود را در بازار خودروی ایران پیدا کرده و با برنامه های افزایش کیفی و تولیدی پاسخگوی تقاضای بالای بازار در خرید این خودرو باشد.


مطالب مشابه :


ایمنی بیشتر سرنشینان با محصولات X100 خانواده سایپا

وبلاگ تخصصي مهندس مهناني - ایمنی بیشتر سرنشینان با محصولات X100 خانواده سایپا - Hear them all cry; But the real art is to hear the sound of silence.
خط سیل زنی مونتاژ موتور X100 سایپا رباتیك شد

مدیرعامل مگاموتور اعلام کرد: با حذف سیل زنی دستی در مونتاژ موتور خودروهای سری x100 ، سیل زنی کارتل موتور انواع خودروهای خانواده x100 سایپا بصورت رباتیک و تمام اتومات انجام می شود. مهندس غفاری افزود: سیل زنی اتوماتیک، یکی از استانداردهای ...
قیمت انواع پراید-سایپا X100

قیمت خودرو - قیمت انواع پراید-سایپا X100 - قیمت خودرو،قیمت خودرو،خودرو,ایران خودرو,ﺍﻳﺮﺍﻥ ﺧﻮﺩﺭﻭ,قیمت خودرو,خودرو قیمت,قیمت خ.
تغییرات ایمنی خودرو X100 خانواده سایپا ( پراید جدید )

تغییرات ایمنی خودرو X100 خانواده سایپا ( پراید جدید ). این پروژه بر ارتقاء استاندارد خودرو در حوزه تصادفات از جلو و جانب و تقویت و استحکام بیشتر بدنه و همچنین ارتقاء استاندارد سیستم روشنایی خودرو و زیبایی تزئینات داخلی و راحتی بیشتر ...
نمایندگی سایپا خواف حاجی زاده - - ... در طراحی کلی این خودرو حدود ۶۵‌درصد قطعات بدنه نسبت بە نسخه‏های سواری پلت‌فرم X100 تغییر کرده‏اند و قرار است این قطعات تازه از سال آینده بە صورت انبوه در شرکت‏های تابعه سایپا بە تولید برسند‌. چرا ۱۵۱ ؟
افزیش کیفیت محصولات X100 سایپا نسبت به سال 90

سایپا95 - افزیش کیفیت محصولات X100 سایپا نسبت به سال 90 - اخبار روز صنعت خودروسازی ایران و جهان.
ایکس 100 سکوی پرتاب کیفیت در سایپا

با بررسی گزارش های ماهانه سازمان بازرسی و کیفیت استاندارد، جهش کیفی در خانواده محصولات گروه خودروسازی سایپا کاملاً مشهود بوده و بواسطه تعریف پلت فرم های جدید در قالب پروژه X100 کیفیت محصولات سایپا با توفیق بیشتر ...
کاهش 10تا 17 درصدی قیمت محصولات پراید (X100 ) سایپا +جدول

وبـــــــــــــــــــــــلاگ راز - کاهش 10تا 17 درصدی قیمت محصولات پراید (X100 ) سایپا +جدول - خبــــــــــــر آنـــــلاین با مدیریت: ( فرید میـرزایی )
برچسب :