تویوتا لندکروز جدید

تویوتا لندکروزر

افسانه ای تویوتا لندکروزر که به تازگی سالگرد 60 خود را پس از راه اندازی اولیه آن در ژاپن جشن گرفته و ثابت در تویوتا صف مدل ایالات متحده بیش از 50 سال باقی مانده است.


تویوتا لندکروزر در طول زمان از ابزار اولیه یک وسیله نقلیه چهار چرخ دیسک در سال های اولیه آن به وسیله نقلیه ورزش باکلاس هشت مسافر ابزار (SUV) در باره محصولاتی که در 188 کشور جهان به فروش می رسد تبدیل شده است. با این حال، این وسیله نقلیه نمادین حفظ کرده است زیر وفادار آن باقی مانده درست به خارج از جاده میراث خود را با سازش ناپذیر رفتن در هر نقطه قابلیت.


برای مدل سال 2013، لندکروزر دریافت پیشرفت یک ظاهر طراحی شده بیرونی و داخلی می باشد. علاوه بر این، لندکروزر در حال حاضر با تمام ویژگی های به عنوان تجهیزات استاندارد می آیند، از جمله ویژگی های رانندگی عملکرد جدید، و مجموعه ای از ویژگی های مهم ایمنی و راحتی. در میان بسیاری از ویژگی های محبوب است که قبلا به عنوان گزینه های در دسترس است، اما در حال حاضر استاندارد، صندلی عقب DVD سیستم سرگرمی، اسپویلر عقب رنگ کوک، باران سنجش برف پاک کن شیشه جلو اتومبیل، جعبه کنسول وسط کولر، پاک کننده چراغ جلو، فرمان چرم کمرنگ چرخ، صفحه نمایش چند اطلاعات، صدا و بلوتوث ® دست آزاد در گروه شاهد، چرم کمرنگ و دسته دنده و صندلی های ردیف دوم گرم است. حق بیمه تویوتا درایو دیسک سخت (HDD) ناوبری با Entune سیستم چند رسانه ای و ® صوتی JBL نیز استاندارد است.


طراحی بیرونی


سال 2013 لندکروزر دریافت یک ظاهر طراحی شده بیرونی تجدید نظر شده است که شامل یک جلو پنجره مشبک و چراغ جلو چراغ HID کم پرتوهای. ویژگی های اضافی جدید شامل چراغ در طول روز در حال اجرا چراغ، قالب ریزی و سازه سمت کروم، دوباره طراحی آینه های جانبی بیرونی و چراغ دم. این طرح همچنان به انتقال "تم" پیشرفته و ناهموار با جبهه بزرگ و گلگیرهای عقب می باشد. دریچه های جدید و چراغ جلو چراغ ثابت و با اعتماد به نفس حفظ ظاهر تویوتا لندکروزر، در حالی که جریان هود برازنده به پنجره مشبک و beltlines.2013 تویوتا لندکروزر

خط شخصیت در جلو، منطقه دور دستگیره های درب عقب، و پانل های درب عقب نشان می دهد قدرت است. فوم پر-A ستون و "قالب" bifacial بین شیشه جلو و بدنه هر دو کمک به کاهش نویز باد.

Toyota Land Cruiser - Front Angle, 2013, 800x600, 1 of 46

پانل های زیر در پشت سپر جلو و گسترش زیر موتور، و پشت چرخ های عقب طراحی شده برای محافظت از موتور و گیربکس و کمک به وسیله نقلیه زمین سنگی پیمودن هموار شده است. این پانل های زیر نیز جریان هوا در زیر خودرو صاف برای کمک به حداقل رساندن کشیدن و آشوب.


تویوتا لندکروزر در هفت رنگ بیرونی، از جمله مروارید سفید است، که به پالت جدید در دسترس است. رنگ های اضافی شامل کلاسیک نقره ای متالیک، رنگ خاکستری فلزی مغناطیسی، سالسا قرمز مروارید، مروارید سونورا طلا، فلزی آمازون سبز و سیاه و سفید است.


Toyota Land Cruiser - Side, 2013, 800x600, 20 of 46


طراحی داخلی


تکمیل بیرونی زایش، تویوتا لندکروزر دریافت داخله به روز رسانی در هر دو ماسه سنگ و یا سیاه و سفید در دسترس است. اصلاحات اضافی عبارتند از: چرم سوراخ تر و تمیز با صندلی های جلو تهویه، چوب براق بالاتر پایان دانه ابزار دقیق، نقره ای روشن تر تزئینات پانل، کروم اندود ثبات هوا و به روز روشنایی خوشه متر است. ویژگی های جدید راحتی داخله شامل چند زمین با یک مانیتور جلو، جانبی و یا عقب دفعات بازدید انتخاب جدید چند نمایش اطلاعات رانندگی چراغ نشانگر و صفحه نمایش سازگار با محیط زیست منطقه، چرخ فرمان گرم، پویا کروز کنترل رادار، یک پریز برق اضافی ( DC 12V) در عقب کنسول وسط و یک محموله عرشه عقب پریز برق است که از 115V AC به AC 120V تغییر است.


Toyota Land Cruiser - Interior, 2013, 800x600, 33 of 46


کرسی رزمناو زمین تا هشت، با سه در سراسر صندلی در ردیف های دوم و سوم است. پانل ابزار، ویژگی های مجموعه ای از ابزار اندازه گیری روشن Optitron با نور سفید. در زیر این ابزار اندازه گیری، صفحه نمایش چند اطلاعاتی را نشان می دهد انتخاب دنده، کیلومتر شمار اتومبیل و غیره، tripmeter، مصرف سوخت، فشار تایر فردی و کروز است. کنسول مرکزی خودرو دارای عیار دروازه نوع متوالی و تغییر حالت عمل، ترمز، جعبه کنسول وسط کولر، پورت USB و دارندگان فنجان.


Toyota Land Cruiser - Boot / Trunk, 2013, 800x600, 40 of 46

مسافر سمت صندلی ردیف دوم دارای یک مکانیسم جست و خیز لمسی برای آسان تر ردیف سوم ورود و خروج می باشد. صندلی های ردیف دوم و اسلاید به جلو و عقب 4.1 اینچ برای راحتی مسافر و محموله تطبیق پذیری ذخیره سازی است. ردیف دوم نیز فراهم می کند مجریان پایینتر و Tethers برای کودکان (لچ) سیستم صندلی کودک پیوست.


Toyota Land Cruiser - Interior, 2013, 800x600, 38 of 46Toyota Land Cruiser - Technical image, 2013, 800x600, 41 of 46

Toyota Land Cruiser - Interior, 2013, 800x600, 37 of 46


کارایی


تویوتا لندکروزر 5.7 لیتری V8 موتور DOHC تولید 381 اسب بخار در 5600 دور در دقیقه و 401 پوند فوت گشتاور در 3600 دور در دقیقه است. نود درصد از حداکثر گشتاور در 2200 دور در دقیقه در دسترس است، از کمک به آن را برجسته دو خودرو است. لندکروزر درجه به طور منظم با استفاده از (87 AKI) بنزین و ULEV-II خبره است.


پیشرفته V8 دوگانه مستقل زمان بندی سوپاپ متغیر با هوش (VVT-i) سیستم کنترل زمان بندی سوپاپ با هم تداخل داشته و در هر دو ورودی و دریچه های اگزوز، که کمک می کند تا به بهینه سازی قدرت، بازده سوخت و تولید گازهای گلخانه ای است. سوئیچ کنترل سیستم صوتی القایی (ACIS) طول دستگاه ورودی در دو مرحله، بر اساس RPM و زاویه دریچه گاز، در جهت بهبود گشتاور در سراسر محدوده سرعت موتور است. فولاد ضد زنگ منیفولدهای اگزوز جریان را به یک سیستم کامل اگزوز فولادی ضد زنگ است. کولر روغن آب سرد کمک می کند تا دمای روغن کنترل در حالی که بکسل.


Toyota Land Cruiser - Engine, 2013, 800x600, 45 of 46

تویوتا لندکروزر شش سرعت انتقال خودکار طراحی شده است که مسئولیت رسیدگی به گشتاور بالا در حالی که انجام صافی لوکس. دنده چهارم درایو مستقیم است، و هر دو چرخ دنده های پنجم و ششم نسبت اوردرایو هستند. واحد کنترل انتقال را تخمین می زند شرایط جاده برای انتخاب نسبت چرخ دنده مناسب برای سرعت خودرو و شرایط رانندگی. تغییر حالت ترتیبی به راننده اجازه می دهد برای انتخاب چرخ دنده ها به صورت دستی است.


Toyota Land Cruiser - Interior, 2013, 800x600, 46 of 46

، توانایی ها، حمل و نقل و سواری


لندکروزر ساخت و ساز بدن در قاب دوام ناهموار در شرایط رانندگی شدید، به علاوه قابلیت بکسل قابل توجه ویژگی انزوا و سوار را فراهم می کند. جلوی قاب دارای یک ساختار سه مرحله ای له، بنابراین آسیب قاب به مناطق دیگر از وسیله نقلیه است در مورد تصادف از جلو به حداقل برسد.

Toyota Land Cruiser - Front Angle, 2013, 800x600, 4 of 46

لندکروزر بالا کوه دو جناغ جلو سیستم تعلیق با استفاده از کمک فنر فشار گاز، نوار تثبیت کننده توخالی، و فنر می باشد. این سیستم فراهم می کند سطح بالایی از قابلیت رانندگی در جاده و کنترل سیستم تعلیق در حالی که حفظ برجسته راحتی رانندگی در جاده است. رویکرد و حرکت زاویه 30 درجه و 20 درجه بود. در عقب، قابل اعتماد و ثابت شده چهار پیوند، بهار سیم پیچ با فرمت میله عرضی سکته مغزی تعلیق طولانی را فراهم می کند و همچنین ویژگی های فشار گاز و کمک فنر و نوار تثبیت کننده توخالی است.


Toyota Land Cruiser - Front Angle, 2013, 800x600, 5 of 46


جنبشی سیستم تعلیق پویا (KDSS) تنظیم مقاومت لاغر ارائه شده توسط میله تثبیت کننده جلو و عقب است. KDSS ممکن است حداکثر زاویه نوسان بدن را تا 50 درصد برای کمک به بالا بردن هر دو در پاسخ دست زدن به جاده و بزرگراه توانایی را کاهش می دهد. با استفاده از سیلندر های هیدرولیک اقدام در هر نوار تثبیت کننده و مرتبط توسط یک شیر فشار سنجش، KDSS درجه سختی نوسان میله های تثبیت کننده در پاسخ به شرایط در حال تغییر جاده ها و ورودی های راننده فراهم می کند را کاهش می دهد.


در شرایط رانندگی در جاده، KDSS اجازه می دهد تا چرخ در هر محور با یک درجه بزرگتر از سمت به سمت استقلال حرکت می کند، کمک به حداقل رساندن هر گونه تمایل برای بلند چرخ است. در هنگام دورزدن، زمانی که هر دو جلو و عقب سیلندر فشرده هستند، هیچ مایع جریان در سیستم، و میله تثبیت کننده معمولی برای کمک به کاهش بدن لاغر. هنگامی که یک سطح ناهموار است مواجه می شوند، یک سیلندر مایع باعث می شود تا بین جلو و عقب سیلندر جریان، میله تثبیت کننده اجازه می دهد به حرکت آزادانه است. این اقدام بیان چرخ و سفر را افزایش می دهد، و آن را نیز کمک می کند تا به تساوی بار چرخ است. با میله های تثبیت کننده اجازه می دهد تا در شرایط خاص خلاص، سفتی اسمی از میله های زندان می تواند به میزان قابل توجهی افزایش، در نتیجه کاهش بدن لاغر و بهبود حمل و نقل بدون منفی موثر بر راحتی سوار یا عملکرد خارج از جاده است.


لندکروزر جدید در یک سیستم زمین را انتخاب کنید که چند صفحة کنترل لغزش برای مطابقت با زمین است. در زمین های سست مانند گل و لای و شن و ماسه، بیشتر از حد معمول لغزش چرخ مجاز است، اجازه می دهد چرخ چرخش به نفع وسیله نقلیه کار می کنند. در پر از دست انداز مغول، و یا سنگ جامد، لغزش چرخ به حداقل رسیده است و این سیستم عمل می کند و بیشتر شبیه به یک دیفرانسیل لغزش محدود است. تنظیم مغول است برای هر گونه زمین، بسیار ناهموار مانند V-خندق، دامنه، و پشته، دشوار و یا پایین است.


تویوتا سواری لندکروزر در P285/60 R18 گل و لای و برف فولاد تایرهای رادیال تسمه نصب شده بر روی جدید 18 X 8.0 اینچی آلومینیومی آلیاژ چرخ با سطح بسیار براق (از جمله یدکی کامل). سیستم ترمز از 13.4 اینچ دیسک های تهویه با چهار پیستون در هر کالیپر در عقب تا جلو و 13.6 اینچ دیسک های تهویه. نسبت دنده متغیر قدرت به کمک فرمان دندانه دار کردن و بال پرنده را کندن نیاز فقط 3.1 چرخش قفل به قفل. نسبت دنده ای که در اطراف مرکز فرمان بزرگتر و کوچکتر در اطراف موضع پایان است.


بسیار سبک وزن و جمع و جور، مورد انتقال تمام وقت چهار چرخ دیسک با نسبت پایین برد 2.618:1 برای تراورس به چالش کشیدن سطوح رانندگی، مانند inclines تند را فراهم می کند. استفاده از سیستم و تورسن ® لغزش محدود قفل دیفرانسیل مرکزی برای توزیع قدرت 40:60 جلو به عقب، به کارگردانی قدرت بیشتری به چرخ ها با بهترین گرفتن لغزش رخ می دهد. کنترل کشش (TRAC) از هر دو ترمز و ساسات مداخله برای کمک به کنترل چرخش چرخ است. کنترل پایداری خودرو (VSC)، با یک سوئیچ برش، کمک می کند تا حفظ کنترل جهت در پیچ.


پنج کنترل سرعت خزیدن با یک چرخش صوفس (جاده) کمک ویژگی کمک می کند تا را تراورس زمین دشوار است آسانتر می کند. با این مورد انتقال منتقل شده را به محدوده کم، خزیدن کنترل تنظیم سرعت موتور و خروجی (به همراه نیروی ترمز)، خودرو به حرکت رو به جلو و یا در جهت معکوس در یکی از پنج کم سرعت و تنظیمات. این به راننده اجازه می دهد که برای حفظ تمرکز بر فرمان بر سطح زمین بسیار خشن و یا کلاس های تند، بدون نیاز به زیر و بم کردن دریچه گاز و پدال ترمز است. نوبت صوفس (جاده) کمک به پالس ویژگی گوشه ای ترمز عقب خودرو برای کمک به ایجاد چرخش واضح در هنگام حرکت در تنگ چهارم در زمین ناهموار است. خزیدن کنترل با کمک را خاموش جاده شامل در سراشیبی پاس کنترل (DAC)، طراحی شده است که برای تقویت توانایی نزولی از محدوده کم کم سرعت را با کمک به نگه داشتن وسیله نقلیه به سرعت هدف عملا با مداخله راننده هیچ. تپه شروع پاس کنترل (HAC) فراهم می کند کنترل اضافی برای رانندگی خارج از جاده کمک می کند تا خودرو را ثابت نگه دارید در حالی که در شروع بر روی یک شیب تند و سطح لغزنده.


Toyota Land Cruiser - Front Angle, 2013, 800x600, 12 of 46

برای راحتی بکسل، لندکروزر اتصال بکسل و سیم کشی زیر دسته برای اتصال کنترل ترمز تریلر های تجاری. لندکروزر جدید برای کنترل نوسان یک تریلر است که با استفاده از کنترل پایداری خودرو (VSC) برای کمک به مقابله با نیروهای مدیریت در تلاش برای به حداقل رساندن تاثیر نوسان تریلر کامیون اعمال است.


ایمنی


تویوتا لندکروزر با بهره گیری از جوش داده شده ورق از فولاد با مقاومت بالا، به ویژه در A-، B، C و D-ستون، و در منطقه قید برای افزایش استحکام و کاهش وزن است. B-ستون طراحی شده برای کمک به جذب اثرات جانبی و کمک به بقیه ساختار بدن پراکنده است.


برای راننده و مسافر و صلح از ذهن هر لندکروزر با اتصال ایمنی ™ سیستم کامپیوتری مجهز شده است.


توسط اشتراک (سال اول استفاده از خدمات در قیمت خودرو خرید جدید گنجانده شده است)، اتصال سیستم ایمنی کامپیوتری ارائه می دهد چهار ایمنی و ویژگی های امنیتی: هشدار از طریق برخورد خودکار موقعیت وسیله نقلیه، سرقت، اورژانس دکمه کمک (SOS)، و افزایش کمک های کنار جاده، اضافه می کند که داده های GPS در حال حاضر شامل گارانتی مبتنی بر سرویس های کنار جاده ای تویوتا.


Toyota Land Cruiser - Technical image, 2013, 800x600, 42 of 46

در مورد هر کدام از استقرار کیسه هوا یا شدید پایان برخورد عقب، هشدار از طریق برخورد اتوماتیک طراحی شده است به طور خودکار به تماس با مرکز پاسخ. اگر عامل پاسخ قادر به ارتباط با کارکنان، عامل می تواند به نزدیکترین اورژانس ارائه دهنده خدمات اعزام کمک با ما تماس بگیرید.


با کنار زدن "SOS" را فشار دهید، می توانید کمک در مواقع اضطراری و برای طیف گسترده ای از نیازهای کمک های کنار جاده ای را احضار. اگر لندکروزر با اتصال ایمنی مجهز به سرقت رفته است، این سیستم می تواند کمک به مقامات محلی آن را بیابید.


مانند تمام Toyotas، رزمناو زمین می آید استاندارد با ستاره سیستم ایمنی ™. جدید، چهار چرخ ضد قفل چند زمین سیستم ترمز (ABS) به صورت خودکار انتخاب ABS مشخصات مطلوب برای ارائه مناسب ترین نیروی ترمز بر روی سطوح و رانندگی در جاده است. توزیع نیروی ترمز الکترونیکی (EBD) توازن نیروهای ترمز بین ترمز جلو و عقب، در حالی که کمک ترمز (BA) فراهم می کند، نیروی کمکی برای کمک به راننده در هنگام ترمز اضطراری است. کنترل کشش فعال (A-TRAC) کمک می کند تا حفظ کشش در هنگام شتاب گرفتن با کنترل خروجی موتور و ترمز نیروهای خود را برای چرخ، توزیع نیروی محرک است که ممکن است به چرخ ها و لاستیک ها که دارای کشش از دست داده است. VSC (با یک سوئیچ برش) کمک می کند تا حفظ کنترل جهت در هنگام دورزدن با دستکاری گشتاور موتور و چرخ ترمز فردی نفوذ اگر آن را تشخیص لغزش تایر.


Toyota Land Cruiser - Rear Angle, 2013, 800x600, 26 of 46


ویژگی های تویوتا لندکروزر 10 استانداردهای کیسه های هوا: راننده و سرنشین جلو کیسه هوا دو مرحله پیشرفته، راننده و مسافر جلو کیسه هوا زانو، جلو و ردیف دوم سوار شدن کیسه هوای جانبی صندلی و سه ردیف رول سنجش از سمت کیسه هوا پرده با رول سنجش از سوئیچ قطع.


مستقیم تایر فشار سیستم مانیتور (TPMS) کمک می کند تا برای هشدار به راننده فشار شدید قطره در هر یک از لاستیک، از جمله یدکی اندازه کامل است. پارکینگ سیستم سونار با استفاده از سنسورهای اولتراسونیک ضربه گیر جلو و عقب، به موانع احساس شده است.


هشت موضع صندلی قابلیت سه نقطه کمربند. پشت سری های فعال جلو صندلی های راننده و مسافر حرکت می کند و رو به جلو تقریبا بلافاصله در صورت برخی از پایان برخورد عقب برای کمک به کاهش فاصله بین سر و پشت سری سرنشینان. در دسترس سیستم کمربند ایمنی پیشرفته طراحی شده است به عقب کمربند جلو وقتی ترمز بطور ناگهانی اعمال می شود و یا زمانی که لغزش تایر شناسایی توسط سیستم VSC. لندکروزر جدید برای یک سیستم برخورد پیش طراحی شده برای تشخیص وسایل نقلیه و موانع دیگر در مسیر آن و کمک به بهینه سازی عملکرد محدود بستن کمربند صندلی جلو مسافر در صورت برخورد قریب الوقوع است.


Entune ™


تویوتا لندکروزر جدید تویوتا حق بیمه HDD سیستم ناوبری با Entune ™ و JBL ® استاندارد خواهد آمد. این سیستم شامل هشت اینچی لمسی / ریخته شده روی صفحه نمایش با صفحه نمایش دوربین پشتیبان گیری یکپارچه، پخش AM / FM CD با قابلیت پخش MP3/WMA، 14 بلندگو JBL از جمله ساب ووفر، SiriusXM ™ قابلیت رادیو ماهواره ای (شامل اشتراک سه ماهه محاکمه به XM را انتخاب کنید بسته)، رادیو ™ HD با iTunes ® زدن، پورت USB با آی پاد ® اتصال و کنترل، اطلاعات خودرو، دست آزاد قابلیت تلفن، تلفن دسترسی به کتاب، پیشرفته تشخیص صدا، و موسیقی جریان از طریق بلوتوث ® تکنولوژی های بی سیم است.


Toyota Land Cruiser - Front, 2013, 800x600, 31 of 46


جدید تویوتا Entune سیستم های چند رسانه ای از اهرم گوشی های هوشمند تلفن همراه به غنی تر در خودرو تجربه با دسترسی کاملا یکپارچه ناوبری، سرگرمی و خدمات اطلاع رسانی است.


آغاز بکار Entune تویوتا لندکروزر در اولین حمایت برای تعامل با برنامه های تلفن همراه، مانند بینگ، OpenTable، و movietickets.com، همراه با دسترسی به مفید مربوط به مسافرت خدمات، مانند آب و هوا زندگی می کنند، ترافیک، اطلاعات سوخت (مکان و قیمت)، سهام، و ورزش. به ارمغان می آورد Entune یکی از بزرگترین انتخاب از گزینه های موسیقی در دسترس را به یک وسیله نقلیه، از جمله iHeartRadio + ایستگاه های 750، و پاندورا سرویس موسیقی شخصی (دسترسی به خدمات Entune است افتخاری به مدت سه سال) است.


سیستم صوتی همراه با ویژگی های Entune پیشرفته محاورهای سیستم تشخیص صدا است که به راننده کمک می کند تا به ماندن در جاده متمرکز با حذف نیاز به حفظ کردن هزاران نفر از فرمان های صوتی است.


آسایش و راحتی


با 28 دریچه های هوا در کل، چهار منطقه آب و هوا سیستم کنترل طراحی شده برای حمام کارکنان در هوا راحت - حتی در طول گرمای شدید - به جای به سادگی پیش بینی جریان هوای خنک در آنها است. برای شرایط افراطی سرد، کمکی تویوتا لندکروزر دما ضریب مثبت (PTC) بخاری گرم هوا بلافاصله با انتقال آن بر روی یک عنصر گرمکن الکتریکی سرامیک. این سیستم همچنین شامل یک فیلتر میکرو گرد و غبار و گرده گیاهان، و در هفت سطح کنترل دمنده است.


رزمناو زمین می آید مجلل مجهز شده است، با ویژگی های استاندارد که شامل شیشه عقب حفظ حریم خصوصی، کلید هوشمند ورود بدون کلید با فشار دکمه شروع است که به راننده اجازه می دهد برای باز کردن و یا شروع به وسیله نقلیه را بدون قرار دادن یک کلید معمولی، سیستم امنیتی ضد سرقت ایموبالایزر موتور؛ کروز کنترل، قدرت moonroof؛ خودکار کاهنده آینه عقب و جانبی؛ HomeLink ® جهانی افتتاحیه garage-door/gate سیستم فرمان نصب شده کنترل صوتی، گرم، قدرت صندلی های جلو با حافظه راننده و شیب قدرت و ستون فرمان تلسکوپی با حافظه است.


گارانتی محدود


تویوتا 36-month/36، 000 مایل اساسی جدید خودرو گارانتی شامل تمام اجزای دیگر از سایش طبیعی و موارد نگهداری. 60 ماه ضمانت نامه پوشش انتقال قدرت به 60،000 مایل و خوردگی بدون محدودیت مسافت پیموده شده. نمایندگی های تویوتا جزئیات کامل بر روی ضمانت نامه محدود است.


تویوتا لندکروزر نیز استاندارد با مراقبت از تویوتا، یک طرح تعریف پوشش طبیعی کارخانه برنامه ریزی تعمیر و نگهداری و 24 ساعته کمک های کنار جاده ای به مدت دو سال یا 25،000 مایل، هر کدام که می آید برای اولین بار آمده است.مطالب مشابه :


گران‌فروشی 146 میلیارد تومانی چهار واردکننده خودرو

خـــــــــــــــــــــــــــــــــــودرو - گران‌فروشی 146 میلیارد تومانی چهار واردکننده
فروش ماشين قديمي بنز 190 موتور گازوئیلی

ماشین بنز سواری فروشی 190 sbenz machine - فروش ماشين قديمي بنز 190 موتور خودرو کلاسیک برای
شرکت لیزینگ خودرو،‌ میوه‌فروشی شد

یک شرکت مدعی لیزینگ خودرو که پس از اطلاع‌رسانی‌های بانک مرکزی و کانون شرکت‌های لیزینگ
تعمیرگاه ، تعمیر گاه ها ، تعمیرگاه ماشین ، تعمیر گاه خودرو ، تعمیرگاه اتومبیل

فروشی ، خرید ، فروش تعمیرگاه ، تعمیر گاه ها ، تعمیرگاه ماشین ، تعمیر گاه خودرو
درباره تایر خودرو بیشتر بدانیم.......

لاستیک فروشی اسدپور - درباره تایر خودرو بیشتر بدانیم - - لاستیک فروشی اسدپور
تویوتا لندکروز جدید

خودرو - تویوتا لندکروز جدید - عکس خودرو و مشخصات خودرو - خودرو
علائم ثبت شده بر لاستيك خودرو چیست؟

لاســــتیک فروشی حافــــظ (ایرانشهر) - علائم ثبت شده بر لاستيك خودرو چیست؟ - فروش انواع
برچسب :